Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Toukokuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
17           1 2
18 3 4 5 6 7 8 9
19 10 11 12 13 14 15 16
20 17 18 19 20 21 22 23
21 24 25 26 27 28 29 30
22 31            
  Kesäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22   1 2 3 4 5 6
23 7 8 9 10 11 12 13
24 14 15 16 17 18 19 20
25 21 22 23 24 25 26 27
26 28 29 30        
  Heinäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26       1 2 3 4
27 5 6 7 8 9 10 11
28 12 13 14 15 16 17 18
29 19 20 21 22 23 24 25
30 26 27 28 29 30 31  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma-ti 19.-20.07.pmEtelä-Savon Yleisurheilun 9-15v. piirihuipentumaSavonlinna15.07.
ma 19.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 19.07.seuraSeurakisatAlavus -
ma 19.07.pkTuiskun keihäskisatNousiainen16.07.
ma 19.07.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 19.07.seuraSeurakisatHamina -
ma 19.07.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 19.07.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 19.07.seuraSeurakisatSonkajärvi -
ma 19.07.pkForssan Salaman viikkokisa 2Forssa18.07.
ma 19.07.seuraSeurakisatHimanka -
ti 20.07.seuraHalpahalli Liminka seurakisat / TYRNÄVÄTYRNÄVÄ18.07.
ti 20.07.pmAvoimet M/N, M/N17 pm-kilpailut (2. pvä)Raisio15.07.
ti-ke 20.-21.07.pmHämSY:n N/M17 pm-kilpailutTampere18.07.
ti 20.07.seuraSeurakisatKuopio18.07.
ti-ke 20.-21.07.amAluemestaruuskilpailut 17/19v, Eteläinen- ja Kaakkoinen alueVihti17.07.
ti 20.07.pkKultajousi kuukausikisat 2/4Kuopio18.07.
ti 20.07.seuraSeurakisatSomero -
ti 20.07.pkIlmajoki Games, Kiailijoiden 100v. juhlakilpailu, Etelä-Pohjalainen TimanttiliigaIlmajoki19.07.
ti 20.07.seuraSeurakisatKiukainen20.07.
ti 20.07.pkKolmikuntaotteluOrivesi15.07.
ti-ke 20.-21.07.pmAvoimet Satakunnan Mestaruuskisat 17v, 19v ja N/M Rauma18.07.
ti 20.07.seuraSeurakisatSäkylä -
ti 20.07.akUran aluekisatKannus18.07.
ti 20.07.seuraSeurakisatTornio16.07.
ti 20.07.pkMetalli Cup 3Tornio16.07.
ti 20.07.seuraSeurakisatParkano19.07.
ti 20.07.pkDT i SmedsbyKorsholm18.07.
ke 21.07.pkNikulan heittokisat 3Kaustinen18.07.
ke 21.07.seuraSeurakisatLiperi -
ke 21.07.pkKenttäkarhujen heittokisatUusikaupunki16.07.
ke 21.07.kansKarhulan kansallisetKotka16.07.
ke 21.07.pkJunnukisatLieksa20.07.
ke 21.07.pkJunnut RadalleTampere19.07.
ke 21.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 21.07.pk3-loikan iltakisatPolvijärvi19.07.
ke 21.07.seuraSeurakisatMerijärvi -
ke 21.07.seuraSeurakisatJämsä -
ke 21.07.amAluemestaruus viestitOulu18.07.
ke 21.07.seuraSeurakisatVarpaisjärvi20.07.
ke 21.07.seuraSeurakisatKauhajoki20.07.
to 22.07.pk45.e Jakob MarathonJakobstad17.07.
to 22.07.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 22.07.pk3.seurakisat/luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina20.07.
to 22.07.pkRatakusiaisetLieto19.07.
to 22.07.pkSäästöpankki GamesKristiinankaupunki18.07.
to 22.07.pkTOPGAMES SprintBorgå - Porvoo19.07.
to 22.07.pkOk Maakunnan lasten kisailut IIIKajaani20.07.
pe-su 23.-25.07.akYouth Athletics GamesLappeenranta08.07.
pe 23.07.pkAikuisurheilijoiden kansalliset E-P:n pm kilTöysä21.07.
pe 23.07.seuraSeurakisatTurenki, Janakkala -
la 24.07.pkPeU:n kans. Aikuisurheilu 20v juhlakilpailut ja M/N19Perniö21.07.
la 24.07.pkHannun heittokilpailutVarpaisjärvi18.07.
la 24.07.pkSäkylän 6. MansikkamaratonSäkylä -
la 24.07.pkHeittokisatTyrnävä22.07.
la 24.07.maantieHeinolan KaupunkipuistojuoksuHeinola19.07.