Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Toukokuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
17           1 2
18 3 4 5 6 7 8 9
19 10 11 12 13 14 15 16
20 17 18 19 20 21 22 23
21 24 25 26 27 28 29 30
22 31            
  Kesäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22   1 2 3 4 5 6
23 7 8 9 10 11 12 13
24 14 15 16 17 18 19 20
25 21 22 23 24 25 26 27
26 28 29 30        
  Heinäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26       1 2 3 4
27 5 6 7 8 9 10 11
28 12 13 14 15 16 17 18
29 19 20 21 22 23 24 25
30 26 27 28 29 30 31  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 28.06.akLIVAL-GamesSipoo / Sibbo26.06.
ma 28.06.pmHelsyn 13-9 v. pm-moniottelut 1Espoo24.06.
ma 28.06.seuraSeurakisatSastamala -
ma-ti 28.-29.06.kansOlympiarankingVaasa23.06.
ma 28.06.pkPiirikunnallisetHeinola25.06.
ma 28.06.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 28.06.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 28.06.seuraSeurakisatSonkajärvi -
ma 28.06.pkPiirikunnallinen viikkokisa ja aikuisten pmLeppävirta -
ma 28.06.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 28.06.pkKymenlaakson lajipäivä: kuula, pituusHuutjärvi24.06.
ma 28.06.pkMaanantai-illan kuulakisaHimanka 26.06.
ma 28.06.seuraSeurakisatHimanka -
ti 29.06.seuracupSeuracup 1. YkköslohkoNaantali24.06.
ti 29.06.seuraSeurakisatJoroinen -
ti 29.06.seuraSeurakisatKankaanpää28.06.
ti 29.06.seuracupSeuracup I, ykköslohko 9v lajitNaantali24.06.
ti 29.06.pkMotonet KuukausikisatJoensuu26.06.
ti 29.06.seuraSeurakisatSomero -
ti 29.06.seuraSeurakisatSomero -
ti 29.06.pkRiennon ABC-kisaSavonlinna26.06.
ti 29.06.pkEtelä-Karjalan piirinmestaruuskilpailut 9-17v 1. osaParikkala24.06.
ti 29.06.seuraSeurakisatIitti28.06.
ti 29.06.seuraSeurakisatHamina -
ti 29.06.seuraSeurakisatKauhava28.06.
ti 29.06.pkReilu Cup seiväsLahti27.06.
ti 29.06.pkPiiriviestihuipentuma 9-15 vuotiaatKANNUS25.06.
ti 29.06.seuraSeurakisatParkano28.06.
ti 29.06.seuraSeurakisatIkaalinen27.06.
ti 29.06.seuraSeurakisatSäkylä -
ti 29.06.pkLasten kisatIisalmi23.06.
ti 29.06.poUngdomsserien omgång 2Lemland -
ti 29.06.seuraSeurakisatTornio -
ti 29.06.pkTiistaikisa IIOulu27.06.
ti 29.06.pkPeukku-kisaAlajärvi27.06.
ti 29.06.pkSeurakisaMaaninka27.06.
ti 29.06.seuracupSeuracup I, Pohjoislohko 9v lajitMynämäki25.06.
ti 29.06.seuracupSeuracup I, etelälohko 9v lajitSalo26.06.
ti 29.06.seuracupSeuracup I, etelälohkoSalo26.06.
ti 29.06.pkPorvoon viikkokisa 2 - Borgå veckotävling 2Porvoo - Borgå27.06.
ti 29.06.seuracupSeuracup I, PohjoislohkoMynämäki25.06.
ti 29.06.pkMetalli Cup 2Tornio25.06.
ti 29.06.seuraSeurakisatKiukainen29.06.
ti 29.06.seuraSeurakisatTeuva -
ti 29.06.pkLeiskun kesäkuun kisaKankaanpää28.06.
ke 30.06.pkKeihäskarnevaalien juniorikilpailutPihtipudas25.06.
ke 30.06.pkAloittelijoiden seiväskilpailuHelsinki29.06.
ke 30.06.seuraSilja Line SeurakisatHyvinkää29.06.
ke 30.06.seuraSeurakisatVarkaus29.06.
ke 30.06.pkHIPPO-kisatNoormarkku28.06.
ke 30.06.seuraSeurakisatKerava29.06.
ke 30.06.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 30.06.pkYrin KesäkisatHumppila28.06.
ke 30.06.pkViiisPiikkinen CupSaarijärvi29.06.
ke 30.06.seuraSeurakisatKemi -
ke 30.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 30.06.seuraSeurakisatMäntyharju28.06.
ke 30.06.seuraSeurakisatJämsä -
ke 30.06.seuraSeurakisatKauhajoki29.06.
to-su 01.-04.07.karnLohjan kuula- ja kiekkokarnevaalitLohja28.06.
to-la 01.-03.07.karnLempäälän korkeus-, pituus ja 3-loikkakarnevaalitLempäälä29.06.
to-su 01.-04.07.karnMoukarikarnevaalitKaustinen29.06.
to-la 01.-03.07.karnJämsän kestävyysjuoksu- ja kävelykarnevaalitJämsä28.06.
to 01.07.pkRaahen Vesan seipään tuloskisatRaahe30.06.
to-su 01.-04.07.karnKeihäskarnevaalitPihtipudas25.06.
to-su 01.-04.07.karn42. Someron seiväskarnevaalitSomero28.06.
to 01.07.karnAitajuoksukarnevaalitJämsänkoski29.06.
to 01.07.seuraSeurakisatRaahe -
to 01.07.pkPohjois-Karjalan pm-ratakävelytJoensuu29.06.
to 01.07.pkPorin aitakarnevaalit osa 2Pori29.06.
to 01.07.pkPolVa nuortenkisatPolvijärvi29.06.
to 01.07.seuraSeurakisatLapinlahti29.06.
to 01.07.seuraSeurakisatKaavi30.06.
to 01.07.seuraSeurakisatNakkila -
to 01.07.pkOk Maakunnan lasten kisailut IIKajaani30.06.
to 01.07.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 01.07.seuraSeurakisatAsikkala30.06.
to 01.07.pkDT i SmedsbyKorsholm29.06.
to 01.07.pkAktia Junior Games del 2Raseborg/Ekenäs - Raasepori Tammisaari28.06.
to 01.07.pkKev kisaKuusamo29.06.
to 01.07.pkKiihtelysvaaran kesäkisat 2Joensuu29.06.
to 01.07.seuraSeurakisatYlitornio30.06.
pe 02.07.seuraSeurakisatRauma01.07.
pe 02.07.seuraSeurakisatKokkola01.07.
pe 02.07.pkKasttävling - HeittokilpaluRaseborg/Ekenäs - Raasepori Tammisaari29.06.
la 03.07.pkVetelin 28. markkinahölkkäVeteli -
la 03.07.pkSisulisä-ottelut PERUTTUYlitornio01.07.
la 03.07.pkAikuisurheilijoiden Kansalliset kilpailutKuortane01.07.
la 03.07.pkMikkeli juoksu (Maraton, Puolimaraton, Vartti)Mikkeli -
la-su 03.-04.07.pkAvoimet TUL.n aikuisurheilijoiden ja TUL Järvi- Suomen N/Myl ja 17v mestaruuskilpailutLeppävirta24.06.
la 03.07.pkVaasa RunVasa -
la 03.07.pkKestilä-päivien nuorisokisatSiikalatva03.07.
la 03.07.pkRantalakeusjuoksuLiminka01.07.
la 03.07.pkJoutohölkkäJoutsa01.07.
su 04.07.pkLohjan Lajikarnevaalien leirikilpailutLohja -
su 04.07.maantie48. Pyynikki-juoksuTampere27.06.
su 04.07.karnPikajuoksukarnevaalitJämsänkoski02.07.
su 04.07.pkAsikkalan keihäskisaAsikkala03.07.
su 04.07.pkKipinän KisatLohja, Nummi01.07.
su 04.07.pkHäcktävlingNedervetil / KILPAILU PERUTTU03.07.