Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Toukokuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
17           1 2
18 3 4 5 6 7 8 9
19 10 11 12 13 14 15 16
20 17 18 19 20 21 22 23
21 24 25 26 27 28 29 30
22 31            
  Kesäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22   1 2 3 4 5 6
23 7 8 9 10 11 12 13
24 14 15 16 17 18 19 20
25 21 22 23 24 25 26 27
26 28 29 30        
  Heinäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26       1 2 3 4
27 5 6 7 8 9 10 11
28 12 13 14 15 16 17 18
29 19 20 21 22 23 24 25
30 26 27 28 29 30 31  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 14.06.pkAlueelliset nuorisokisatÄänekoski11.06.
ma 14.06.pkStavtävling- SeiväskilpailuVasa13.06.
ma 14.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 14.06.seuraSeurakisatAlavus -
ma-ti 14.-15.06.seuraSeurakisatPori12.06.
ma 14.06.seuraSeurakisatRaseborg/Ekenäs - Raasepori Tammisaari12.06.
ma 14.06.pmPohjois-Karjalan pm-viestitJoensuu11.06.
ma 14.06.pkKesäkuun kisat I ja RatatonnitPaimio12.06.
ma 14.06.seuraSeurakisatSastamala -
ma 14.06.pkNoU:n kesäkuun kisatNokia12.06.
ma 14.06.pkLajipäiväkisa, moukari ja kuulaLappeenranta (Ylämaa)11.06.
ma 14.06.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 14.06.pkSipoon Energia-kisa / Sibbo Energi-tävlingSipoo/Sibbo13.06.
ma 14.06.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 14.06.seuraSeurakisatPUDASJÄRVI13.06.
ma 14.06.seuraSeurakisatJakobstad14.06.
ma 14.06.seuraSeurakisatJoutsa13.06.
ma 14.06.pkMummon munkkikisatLeppävirta -
ma 14.06.seuraSeurakisatHimanka -
ti 15.06.pkVihdin Viestin 70v kilpailutVihti, Nummela13.06.
ti 15.06.pkKesäkoitoksetRovaniemi11.06.
ti 15.06.pkJunnukisat, pikajuoksuLieksa14.06.
ti 15.06.seuracupSeuracup IRovaniemi11.06.
ti 15.06.seuracupSeuracup piirikisa IKauhajoki14.06.
ti 15.06.seuraSeurakisatJoroinen -
ti 15.06.pkSäästöpankkikisatLieto11.06.
ti 15.06.seuraSeurakisatIitti15.06.
ti 15.06.seuraSeurakisatSomero -
ti 15.06.seuraSeurakisatTuusula, Hyrylä14.06.
ti 15.06.seuracupPohjola seuracup - 1. osakilpailuVantaa13.06.
ti 15.06.seuracupPohjois-Savon Seuracup 1. osakilpailuLapinlahti13.06.
ti 15.06.pkVakka-Suomen rataviestitMynämäki12.06.
ti 15.06.kansYleisurheilun Tähtien KisatOrimattila12.06.
ti 15.06.seuracupSeuracup 1.osaKempele10.06.
ti 15.06.pkPiirikilpailutKokkola12.06.
ti 15.06.seuraSeurakisatKiukainen15.06.
ti 15.06.seuraSeurakisatParkano14.06.
ti 15.06.seuraSeurakisatSäkylä -
ti 15.06.pkAikuisurheilijoiden avoimet yleisurheilukilpailutKajaani11.06.
ti 15.06.pkTuiskun moukarikisatVahto (Rusko)11.06.
ti 15.06.seuraSeurakisatIkaalinen14.06.
ti 15.06.pkPiirin myöntämä kilpailuMuurame14.06.
ti 15.06.pkKesäkuun iltakisatAlavieska14.06.
ke 16.06.pkArctic-heitotRovaniemi15.06.
ke 16.06.seuracupSeuracup 1.osakilpailuHuittinen14.06.
ke 16.06.pmUudyn pm junnuottelut 1. 12-15v.Hyvinkää13.06.
ke 16.06.pkSeuracupLappeenranta11.06.
ke 16.06.pkPolvijärven moukari- ja kuulakisatPolvijärvi14.06.
ke 16.06.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 16.06.pkTUL:n avoimet mestaruuskilpailutEspoo11.06.
ke 16.06.seuraHalpahalli Liminka seurakisat / TUPOSTUPOS -
ke 16.06.pkLuokittelukilpailut / KeUcup2Savonlinna, Kerimäki15.06.
ke 16.06.kansErkki Pajumäen muistokilpailutVirrat14.06.
ke 16.06.seuracup HämSY:n seuraottelu 2div. 1-osakilpailuValkeakoski14.06.
ke 16.06.seuraSeurakisatVantaa16.06.
ke 16.06.pkKEV-heittokisatKuusamo15.06.
ke 16.06.seuraSeurakisatJämsä -
ke 16.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 16.06.seuracupHämsyn seuracup 1div 1osakilpailuHämeenlinna14.06.
ke 16.06.pkNÅID Föreningscup 1 / NÅID Seuracup 1Borgå14.06.
ke 16.06.seuraSeurakisatMerijärvi -
ke 16.06.seuracupKainuun Seuracup 1Paltamo12.06.
ke 16.06.poUngdomsserien omgång 1Hammarland -
ke 16.06.pkJunispelenOravainen14.06.
ke 16.06.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 16.06.seuraSeurakisatKauhajoki15.06.
to 17.06.pkAikuisurheilijoiden tilastoheitotKurikka15.06.
to 17.06.seuraSeurakisatRaahe -
to 17.06.pkMotonet KuukausikisatJoensuu14.06.
to 17.06.seuraSeurakisatMerikarvia17.06.
to 17.06.pkSisuviestitRovaniemi/S14.06.
to 17.06.pkHyvän Tuulen Kisat - Lisälajit kutsukilpailuHelsinki14.06.
to 17.06.akHyvän Tuulen KisatHelsinki14.06.
to 17.06.seuraSeurakisatPori15.06.
to 17.06.seuraSeurakisatYlämaa (Lappeenranta) -
to 17.06.seuraSeurakisatAsikkala16.06.
to 17.06.seuraSeurakisatNummi16.06.
to 17.06.pkSisulisätOrivesi15.06.
to 17.06.seuracupSeuracup I-osakilpailuKalajoki14.06.
to 17.06.pkKymenlaakson lajipäivä, kuula, korkeusKouvola, Koria15.06.
to 17.06.pkVirkiä GamesLapua15.06.
to 17.06.pkAvoimet pk-kilpailutKajaani15.06.
to 17.06.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 17.06.pkPk-kilpailuYlitornio16.06.
pe 18.06.seuraSeurakisatKankaanpää07.06.
pe-su 18.-20.06.akKUY GamesTuusula16.06.
pe 18.06.seuraSeurakisatJanakkala -
pe 18.06.pkAurajoen YöjuoksuTurku -
la 19.06.pkForssan Suvi-iltaForssa -
la-su 19.-20.06.pkSiirin ja Inton heittokisat/ PERUTTUTampere17.06.
la-su 19.-20.06.akSeinäjoen Kansalliset moniottelutSeinäjoki16.06.
la-su 19.-20.06.pmPohjois-Pohjanmaan SisuhuipentumaOulu15.06.
la 19.06.pkNÅID mångkamp F/P 9-13Pargas/Parainen16.06.
la 19.06.akHarju Cup 2Jyväskylä15.06.
la 19.06.pmHelsyn 15-9 v. pm-viestitHelsinki14.06.
la 19.06.pkSiilinjärvi Games lisälajitSiilinjärvi15.06.
la 19.06.akSiilinjärvi GamesSiilinjärvi15.06.
la 19.06.pmLasyn pm-ottelut 9-13v, 1. osaOrimattila15.06.
la 19.06.pkJunnukisatRusko16.06.
la 19.06.pkPikajuoksucupHämeenlinna17.06.
la 19.06.pkLajipäiväkisatImatra16.06.
la 19.06.pkXXXVIII Västilän Maraton ja puolimaratonOrivesi15.06.
la 19.06.pmKnattestafett DM i JakobstadJakobstad16.06.
la 19.06.akEeles Landström GamesAkaa, Toijala17.06.
la 19.06.pkVeteraanikansallisetJoensuu16.06.
la 19.06.maantieVieskaMaraton2021Ylivieska16.06.
la 19.06.pkNaantalin Aurinkokävelyt ja pituushyppykisatNaantali15.06.
la 19.06.pkKeskis- Mikon MittelötTöysä16.06.
la 19.06.pkLohijärven maantievitonenLohijärvi17.06.
la 19.06.pmStafett DMJakobstad16.06.
la 19.06.akKirkon vaiheillNakkila16.06.
la 19.06.pkCORE:n Rataraasto 10 000m Pietarsaari 15.06.
su 20.06.pkTuiskun moukarikisatNousiainen -
su 20.06.pkTaimen 110-v. juhlakilpailutLiperi18.06.
su 20.06.pkTonnikisaSeinäjoki18.06.
su 20.06.pkAktia-AikuisurheilukisatVantaa15.06.
su 20.06.pkSusirajan Seiväskoulun tuloskisaLieksa18.06.
su 20.06.pkAsikkalan heittokisaVääksy18.06.
su 20.06.pk58-JunnumoukariVantaa15.06.
su 20.06.pkIskun heittokisat IIMynämäki16.06.
su 20.06.pkSotkuman polkujuoksuPolvijärvi17.06.
su 20.06.akParkano GamesParkano17.06.
su 20.06.pmHämSY:n pm-ratakävelytUrjala17.06.
su 20.06.pkSomeron seiväskilpailutSomero19.06.
su 20.06.pkDT i PixneMaalahti18.06.
su 20.06.pkKorona Bye Bye 3Seinäjoki19.06.
su 20.06.seuraSeurakisatKaarina19.06.
su 20.06.pkReilu Cup tonnit ja kesäillan juoksutLahti15.06.