Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Toukokuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
17           1 2
18 3 4 5 6 7 8 9
19 10 11 12 13 14 15 16
20 17 18 19 20 21 22 23
21 24 25 26 27 28 29 30
22 31            
  Kesäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22   1 2 3 4 5 6
23 7 8 9 10 11 12 13
24 14 15 16 17 18 19 20
25 21 22 23 24 25 26 27
26 28 29 30        
  Heinäkuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26       1 2 3 4
27 5 6 7 8 9 10 11
28 12 13 14 15 16 17 18
29 19 20 21 22 23 24 25
30 26 27 28 29 30 31  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 05.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 05.07.seuraSeurakisatLiperi -
ma 05.07.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia03.07.
ma 05.07.pkXV Sirpa Holopaisen muistokilpailutSavonlinna, Kerimäki03.07.
ma 05.07.seuraSeurakisatSastamala -
ma 05.07.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 05.07.pkNoU:n Heinäkuun kisatNokia03.07.
ma 05.07.pkUrjU:n viikkokisatUrjala03.07.
ma 05.07.pkMaler KisatYlivieska04.07.
ma 05.07.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 05.07.seuraSeurakisatHimanka -
ti 06.07.pkTuomaksen juhlajuoksuVantaa -
ti 06.07.seuraSeurakisatTervakoski, Janakkala -
ti 06.07.pkJunnukisatLieksa05.07.
ti 06.07.akVeikkojen ja Åsarnan nuorisokansallisetKokkola04.07.
ti 06.07.pmAvoimet pm esteet Turku03.07.
ti 06.07.akTilastopajacup 3Turku03.07.
ti 06.07.seuraSeurakisatSomero -
ti 06.07.pmHämSYn pm-sisulisäottelut 12-13vHämeenlinna04.07.
ti 06.07.seuraSeurakisatParkano05.07.
ti 06.07.pkKuohun kisatJuankoski02.07.
ti 06.07.pkDistriktstävlingPedersöre05.07.
ti 06.07.seuraSeurakisatSäkylä -
ti 06.07.seuraSeurakisatKiukainen06.07.
ti 06.07.pkPowerPark GamesAlahärmä04.07.
ke 07.07.seuraSeurakisatKankaanpää06.07.
ke 07.07.pmPohjois-Karjalan nuorten pm-ottelut 1. osaOutokumpu04.07.
ke 07.07.pk58-CupVantaa04.07.
ke 07.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 07.07.amAluemestaruus-Esteet, Eteläinen- ja Kaakkoinen alueVantaa04.07.
ke 07.07.seuraSeurakisatVantaa04.07.
ke 07.07.seuraHalpahalli Liminka seurakisat / LIMINKALIMINKA05.07.
ke 07.07.pkViikkokisatLappeenranta06.07.
ke 07.07.pkPiirikunnallisetHeinola05.07.
ke 07.07.seuraSeurakisatSiilinjärvi04.07.
ke 07.07.seuraSeurakisatUurainen -
ke 07.07.kans125v. Pyrinnön kansallisetTampere04.07.
ke 07.07.seuraSeurakisatJämsä -
ke 07.07.pmKainuun piirin sisumoniottelut 1Kajaani03.07.
ke 07.07.poUngdomsserien omgång 3Mariehamn -
ke 07.07.seuraSeurakisatPunkaharju -
ke 07.07.pkVakka-ottelutUusikaupunki03.07.
ke 07.07.pkSiiPon kuukausikisatSiilinjärvi04.07.
ke 07.07.seuraSeurakisatKauhajoki06.07.
to 08.07.pk9-13-vuotiaiden ottelut osa 1Mikkeli / Ristiina06.07.
to 08.07.seuraSeurakisatValkeala -
to 08.07.seuraSeurakisatMerikarvia08.07.
to 08.07.seuraSeurakisatPori06.07.
to 08.07.pkImatran INKERI kisatImatra04.07.
to 08.07.seuraSeurakisatJärvenpää -
to 08.07.pkKesäkisa 2Lieto05.07.
to 08.07.pkKiskon mestaruuskisat - heitotRiihimäki06.07.
to 08.07.seuraSeurakisatMerijärvi -
to 08.07.seuraSeurakisatYlämaa (Lappeenranta) -
to 08.07.pkViispiikkinen cupKarstula06.07.
to 08.07.akEtelä-Pohojalaanen TimanttiliigaKurikka06.07.
to 08.07.pmHämSY:n pm-sisulisäottelut P/T9, T10 ja P14/15 Akaa, Toijala06.07.
to 08.07.pmHämSY:n Sisulisäottelut P10, P/T11, T14/15Kangasala04.07.
to 08.07.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 08.07.seuraSeurakisatHamina -
pe-la 09.-10.07.akKlaukkala GamesNurmijärvi06.07.
pe-la 09.-10.07.amAluemestaruuskilpailut T/P 15-14 moukari ja kiekko., Eteläinen- ja Kaakkoinen alueNurmijärvi06.07.
pe 09.07.pmAvoimet Pohjois-Pohjanmaan pm-kilpailut ( kiekko ja moukari)Oulu07.07.
pe 09.07.pkMarkkinakisat HIMANKA07.07.
la 10.07.pkMuuruvesi kisatKuopion Muuruvesi -
la 10.07.pkNuorten TimanttikisatSastamala06.07.
la-su 10.-11.07.akHannes Junior GamesKuopio05.07.
la 10.07.akVääksy GamesAsikkala07.07.
la 10.07.pmSisuottelutKauhava05.07.
la 10.07.akPohjan KoitoksetRovaniemi04.07.
la-su 10.-11.07.amAvoimet AluemestaruusottelutKauhava05.07.
la 10.07.poOtteluhuipentumaKalajoki07.07.
la-su 10.-11.07.amSFI Mästerskapen 2021Närpes02.07.
la 10.07.pkHeinäheitotLaitila07.07.
la 10.07.pkRyskeen Kesäcup III /Ryskeen mestaruuskilpailutTammela06.07.
la-su 10.-11.07.amAM-moniottelut eteläinen ja kaakkoinen alueKotka05.07.
la 10.07.pkSavitaipaleen uuden yleisurheilukentän avajaiskilpailutSavitaipale06.07.
la-su 10.-11.07.pmAvoimet P-Pohjanmaan pm-kilpailut yleinen -17-19vKempele06.07.
la 10.07.pkAlbin Stenroosin muistojuoksuVehmaa -
la 10.07.kansTimanttikisatSastamala07.07.
su 11.07.pmSisukävelyt ja aluemestaruuskävelytKauhava -
su 11.07.pkPk heittokisat Mikkeli / Ristiina09.07.
su 11.07.pkVehmaan aluekilpailutVehmaa07.07.
su 11.07.pkPikajuoksucupHämeenlinna09.07.
su 11.07.pkRyskeen kesäcup IVTammela06.07.
su 11.07.pkYlä-Karjalan KymppiValtimo08.07.
su 11.07.pkHeinäkuun kilpailutAlavieska09.07.
su 11.07.pkNaantalin Löylyn 100-vuotis juhlakisatNaantali06.07.
su 11.07.pkVarstakisatUrjala09.07.