N 100m
Siiri Poikela Pohjan Koitto
Emma Mäkikallio Pohjan Koitto
Veera Pudas Veitsiluodon Kisaveikot
Ida Albrecktsson Haparanda SKT
Eerika Rahko Pohjan Koitto
N 3000m
Mari Ulkuniemi Runner`s Club
N Korkeus
Ida Albrecktsson Haparanda SKT
N Pituus
Ida Albrecktsson Haparanda SKT
M 100m
Abdihamiid Nur HaparandaTornio TFC
Yonas Mehari HaparandaTornio TFC
M 800m
Sami Petäjäjärvi Oulun Pyrintö
Aapo Mäkiniemi Limingan Niittomiehet
Juhani Laakkonen HaparandaSkt Friidrott
Abdale Omarsson Haparanda SKT
Mats Olsson Morjärv SK
Liam Jakobsson Kalix FI
M 3000m
Juho Latvala Posion Pyrintö
Jaakko Kotajärvi Limingan Niittomiehet
Simeon Rissanen Limingan Niittomiehet
Aarre Paukkeri Limingan Niittomiehet
Marko Mattila Veitsiluodon Kisaveikot
Antti Männikkö Limingan Niittomiehet
Niklas Moilanen Kuivasjärven Aura
Artturi Kangasmaa Rovaniemen Roadrunners
Abdale Omarsson Haparanda SKT
M Pituus
Abdale Omarsson Haparanda SKT
M Kuula
Matti Kahilainen Pihtiputaan Tuisku
T9 60m
Iisa Klaavuniemi Yli-Iin Naseva
T9 800m
Iisa Klaavuniemi Yli-Iin Naseva
Enni Okkonen Veitsiluodon Kisaveikot
T9 Korkeus
Iisa Klaavuniemi Yli-Iin Naseva
T9 Pituus
Iisa Klaavuniemi Yli-Iin Naseva
T9 Kuula
Iisa Klaavuniemi Yli-Iin Naseva
P11 60m
Isak Allden Gällivare SK
P11 800m
Paavo Kolehmainen Alatornion Pirkat
P11 Korkeus
Isak Allden Gällivare SK
P11 Pituus
Isak Allden Gällivare SK
P11 Kuula
Isak Allden Gällivare SK
T11 60m
Kiia Aittaniemi Posion Pyrintö
Elma Klaavuniemi Yli-Iin Naseva
Ellen Vierimaa Pohjan Koitto
Wilhelmina Juntto Oulun Pyrintö
Nea Kylmämaa Haparanda SKT
Celine Strandberg Luleå Friidrott
Vega Simolin Haparanda SKT
T11 800m
Elma Klaavuniemi Yli-Iin Naseva
Wilhelmina Juntto Oulun Pyrintö
T11 Korkeus
Elma Klaavuniemi Yli-Iin Naseva
Nea Kylmämaa Haparanda SKT
Vega Simolin Haparanda SKT
T11 Pituus
Kiia Aittaniemi Posion Pyrintö
Elma Klaavuniemi Yli-Iin Naseva
Ellen Vierimaa Pohjan Koitto
Nea Kylmämaa HaparandaSKT
Celine Strandberg Luleå Friidrott
Vega Simolin Haparanda SKT
T11 Kuula
Elma Klaavuniemi Yli-Iin Naseva
Celine Strandberg Luleå Friidrott
P13 100m
Alex Koivuranta Oulun Pyrintö
P13 800m
Alex Koivuranta Oulun Pyrintö
T13 100m
Lotta Saloniemi Alatornion Pirkat
Tyra Allden Gällivare SK
Nelli Kumpula Haparanda SKT
Nea Pertula Haparanda SKT
T13 800m
Ella Kolehmainen Alatornion Pirkat
Sivia Turunen Veitsiluodon Kisaveikot
Nelli Kumpula Haparanda SKT
T13 Korkeus
Lotta Saloniemi Alatornion Pirkat
Tyra Allden Gällivare SK
T13 Pituus
Lotta Saloniemi Alatornion Pirkat
Tyra Allden Gällivare SK
Nelli Kumpula Haparanda SKT
Nea Pertula Haparanda SKT
T13 Kuula
Lotta Saloniemi Alatornion Pirkat
Sivia Turunen Veitsiluodon Kisaveikot
Tyra Allden Gällivare SK
T15 100m
Anniina Piipponen Veitsiluodon Kisaveikot
Maja Stridsman Luleå Friidrott
Olivia Uvemo Luleå Friidrott
Tindra Strandberg Luleå Friidrott
T15 800m
Minea Vierimaa Pohjan Koitto
Linnea Turunen Veitsiluodon Kisaveikot
Maja Stridsman Luleå Friidrott
T15 Korkeus
Linnea Turunen Veitsiluodon Kisaveikot
Elina Nyström Luleå Friidrott
T15 Pituus
Maja Stridsman Luleå Friidrott
Elina Nyström Luleå Friidrott
Olivia Uvemo Luleå Friidrott
Tindra Strandberg Luleå Friidrott
T15 Kuula
Maja Stridsman Luleå Friidrott
Tindra Strandberg Luleå Friidrott
P15 100m
Carl Eriksson Luleå Friidrott
P15 Korkeus
Carl Eriksson Luleå Friidrott
P15 Pituus
Carl Eriksson Luleå Friidrott
M40 3000m
Markku Nikkanen Limingan Niittomiehet
M50 3000m
Arvi Kolehmainen Alatornion Pirkat
Hannu Laurila Rovaniemen Roadrunners
M60 3000m
Heimo Springare Rovaniemen Roadrunners
Pertti Lapinkangas Oulun NMKY:n Urheilijat
N60
Satu Siika-Aho. Oulunsuun Heitto |