Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
06.07. klo 18:00 Distriktstävling
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 169 henk. (314 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran IK Falken ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M 800m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Emil KlemetsIK Falken2:23.87 / 2:23.87
 
N 800m (7)
Elin BjörkIK Falken2:21.83 / -
 
M17 seiväs (3)
Max BodbackaIK Falken1.60 / 1.60
 
N17 seiväs (5)
Yasmine BodbackaIK Falken2.50 / 2.20
 
N17 pituus (3)
Natalie AinasojaIK Falken4.63 / 4.63
Alicia BjörkvikIK Falken4.83 / -
 
P15 100m (1)
Max ByströmIK Falken12.68 / 12.68
 
T15 100m (9)
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Natalie AinasojaIK Falken14.28 / 14.28
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
Oona SandellIK Falken15.51 / -
 
T15 korkeus (3)
Natalie AinasojaIK Falken1.40 / 1.40
Tindra KockIK Falken1.50 / 1.50
 
T15 kiekko (5)
Amanda HolmlundIK Falken25.70 / 25.70
Oona SandellIK Falken20.10 / 20.10
Amanda TarvonenIK Falken25.17 / 25.17
 
P13 60m (6)
Hannes DahlbackaIK Falken 8.77 / 8.77
Melvin LindqvistIK Falken10.83 / 10.83
 
P13 1000m (8)
Tony AhlvikIK Falken3:16.01 / 3:16.01
Alvar AsplundIK Falken3:26.96 / 3:26.96
 
P13 pituus (7)
Tony AhlvikIK Falken4.31 / 4.31
Hannes DahlbackaIK Falken4.65 / 4.65
Melvin LindqvistIK Falken2.92 / 2.92
 
P13 moukari (3)
Tony AhlvikIK Falken20.90 / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
 
T13 60m (20)
Matilda AinasojaIK Falken 9.26 / 9.26
Milla ByströmIK Falken 9.92 / 9.92
Jeanessa FinneIK Falken 9.65 / -
Meya HenrikssonIK Falken10.07 / 10.07
Moa HjulforsIK Falken 9.19 / 9.19
Ellen KockIK Falken 8.82 / 8.82
Ebba SandbackaIK Falken10.21 / 10.21
Linnea StrandvallIK Falken 9.08 / -
 
T13 1000m (5)
Meya HenrikssonIK Falken - / -
Enya LönnqvistIK Falken3:36.92 / 3:36.92
Jessica WesterlundIK Falken3:42.81 / 3:48.41
 
T13 pituus (18)
Matilda AinasojaIK Falken4.40 / 4.40
Milla ByströmIK Falken3.54 / 3.54
Moa HjulforsIK Falken3.82 / -
Ellen KockIK Falken4.19 / 4.19
Enya LönnqvistIK Falken4.01 / 4.01
Linnea StrandvallIK Falken4.79 / 4.79
 
T13 moukari (9)
Moa HjulforsIK Falken - / -
Emilia HolmlundIK Falken23.78 / -
Enya LönnqvistIK Falken18.19 / -
Ebba SandbackaIK Falken - / -
 
P11 60m (12)
Colin AhlvikIK Falken 9.39 / 9.39
Leon SandellIK Falken11.18 / -
Melker StrandvallIK Falken11.13 / -
Melwin WiikIK Falken 9.64 / 9.64
 
P11 600m (6)
Melwin WiikIK Falken2:19.99 / -
 
P11 korkeus (9)
Colin AhlvikIK Falken1.31 / 1.30
Leon SandellIK Falken - / -
Melker StrandvallIK Falken1.18 / 1.18
Melwin WiikIK Falken1.10 / 1.10
 
P11 moukari (7)
Theo HolmlundIK Falken - / -
 
T11 60m (14)
Thea FinellIK Falken - / -
Minea HjulforsIK Falken 9.91 / 9.91
Meya LampaIK Falken - / -
Alina SandvikIK Falken 9.28 / 9.28
 
T11 600m (11)
Minea HjulforsIK Falken2:21.48 / -
Alina SandvikIK Falken2:17.35 / -
 
T11 korkeus (9)
Minea HjulforsIK Falken1.10 / 1.10
Alina SandvikIK Falken1.10 / -
 
P9 40m (11)
Edvin FinellIK Falken 8.79 / 8.79
Melvin HjulforsIK Falken 7.37 / 7.37
Theo HolmlundIK Falken - / -
Melwin KockIK Falken 7.62 / 7.62
Erik LönnqvistIK Falken 6.98 / 6.98
Enzo ParhialaIK Falken - / -
Elmer SandbackaIK Falken 8.25 / 8.25
 
P9 600m (7)
Edvin FinellIK Falken - / -
Melvin HjulforsIK Falken - / -
Melwin KockIK Falken2:38.26 / -
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Alfred SandbackaIK Falken - / -
 
P9 kuula (10)
Edvin FinellIK Falken4.68 / 4.68
Theo HolmlundIK Falken5.45 / 5.45
Melwin KockIK Falken4.32 / 4.28
Erik LönnqvistIK Falken6.40 / 6.40
Enzo ParhialaIK Falken - / -
Alfred SandbackaIK Falken4.08 / -
Elmer SandbackaIK Falken4.49 / -
 
T9 40m (15)
Emelie AinasojaIK Falken 9.02 / 9.02
Hilma KultalahtiIK Falken - / -
Felicia KuusisaariIK Falken - / -
Julia LövsundIK Falken 7.75 / -
Signe TallgrenIK Falken 8.37 / 8.37
 
T9 600m (8)
Hilma KultalahtiIK Falken - / -
Felicia KuusisaariIK Falken - / -
Julia LövsundIK Falken - / -
 
T9 kuula (13)
Emelie AinasojaIK Falken2.78 / 2.78
Hilma KultalahtiIK Falken - / -
Signe TallgrenIK Falken2.21 / 2.21
 
P7 40m (9)
Milton HjulforsIK Falken - / -
Rasmus RönngårdIK Falken - / -
Marius SjöblomIK Falken - / -
Lukas StorbjörkIK Falken - / -
Linus StrandvallIK Falken - / -
Dominik StrnadIK Falken - / -
Jacob VidjeskogIK Falken - / -
Wilmer WestersundIK Falken - / -
 
P7 pituus (10)
Milton HjulforsIK Falken - / -
Rasmus RönngårdIK Falken - / -
Marius SjöblomIK Falken - / -
Lukas StorbjörkIK Falken - / -
Linus StrandvallIK Falken2.67 / 2.67
Dominik StrnadIK Falken - / -
Jacob VidjeskogIK Falken - / -
Wilmer WestersundIK Falken - / -
 
T7 40m (14)
Tyra BlomqvistIK Falken - / -
Agnes FinellIK Falken 8.19 / 8.19
Melissa HästbackaIK Falken - / -
Julia KuusisaariIK Falken - / -
Lova PetterssonIK Falken - / -
Lycke SundbäckIK Falken - / -
 
T7 pituus (14)
Tyra BlomqvistIK Falken - / -
Agnes FinellIK Falken2.22 / 2.22
Melissa HästbackaIK Falken - / -
Julia KuusisaariIK Falken - / -
Lova PetterssonIK Falken - / -
Lycke SundbäckIK Falken - / -