Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Marraskuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
44             1
45 2 3 4 5 6 7 8
46 9 10 11 12 13 14 15
47 16 17 18 19 20 21 22
48 23 24 25 26 27 28 29
49 30            
  Joulukuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
49   1 2 3 4 5 6
50 7 8 9 10 11 12 13
51 14 15 16 17 18 19 20
52 21 22 23 24 25 26 27
53 28 29 30 31      
  Tammikuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
53         1 2 3
01 4 5 6 7 8 9 10
02 11 12 13 14 15 16 17
03 18 19 20 21 22 23 24
04 25 26 27 28 29 30 31
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
pe 01.01.halliUudenvuoden seiväskisatHimanka 30.12.
la 02.01.halliUudenvuodenhallitHimanka30.12.
su 03.01.halliHalliseiväskisatTampere31.12.
ke 06.01.halliLoppiaiskisatTurku02.01.
ke 06.01.pkImatran loppiaishallitImatra02.01.
to 07.01.halliTammipomputKuopio05.01.
la 09.01.halliTunturihallitRovaniemi03.01.
la 09.01.halliSeuraottelu OP-TP-JKU-KuopReOulu06.01.
su 10.01.halliPikajuoksucup1/2Lahti07.01.
su 10.01.halliAv. Pohjanmaan hallikisat ja hallitonniKuortane07.01.
ti 12.01.halliTammikuun Motonet kuukausikisatJoensuu11.01.
ke 13.01.halliPirkkahallin juoksuiltaTampere10.01.
pe-su 15.-17.01.halliSeiväshypyn 10. talvikarnevaalitLahti08.01.
la 16.01.halli200 metrin hallikisatHelsinki14.01.
la 16.01.halliVARSY:n halliottelutTurku11.01.
la 16.01.halliVARSY:n kansallisetTurku13.01.
la 16.01.halliRinkimaraton 2021Uusikaupunki12.01.
la 16.01.halliSeuraottelu EspTa-EsboIFEspoo13.01.
la 16.01.halliJunior Indoor Meeting - JIMJyväskylä11.01.
su 17.01.halliPikajuoksucup 2/2Lahti14.01.
su 17.01.halliEtelä-Savon Yleisurheilun avoimet pm-hallitSavonlinna13.01.
ti 19.01.halliRuonalan tammihallitKotka17.01.
ke 20.01.halliUrheiluoppilaitosten hallimestaruuskilpailut URHO-hallitHelsinki14.01.
ke 20.01.halliLuolasprintit 1/3Vantaa17.01.
pe-la 22.-23.01.halliPohjois-Savon avoimet hallitKuopio18.01.
pe 22.01.halliSeuraottelu TP-HKV-LA-TuUlTampere18.01.
la-su 23.-24.01.halliAvoimet pm-hallitJoensuu18.01.
la 23.01.halliPohjois-Pohjanmaan SisuhallitOulu19.01.
la-su 23.-24.01.halliNÅID hall-dm (avoin kilpailu)Helsinki19.01.
su 24.01.halliVARSY:n pm-halliviestitTurku19.01.
su 24.01.halliParayleisurheilun SM-hallikilpailutLahti13.01.
pe 29.01.halliOP-viestikarnevaalien esikisalajitTurku26.01.
pe 29.01.halliOP-viestikarnevaalitTurku26.01.
la 30.01.halliBotnia Junior GamesMustasaari28.01.
la 30.01.halliPirkkahallijuoksutTampere27.01.
la-su 30.-31.01.halliAvoimet Helsy-hallit 1Helsinki26.01.
la-su 30.-31.01.halliAvoimet Helsyn hallimoniottelutHelsinki26.01.
su 31.01.halliHippohallitTampere27.01.
su 31.01.halliAvoimet Pohjois-Pohjanmaan pm-hallitOulu27.01.