Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Helmikuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
05           1 2
06 3 4 5 6 7 8 9
07 10 11 12 13 14 15 16
08 17 18 19 20 21 22 23
09 24 25 26 27 28 29  
  Maaliskuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
09             1
10 2 3 4 5 6 7 8
11 9 10 11 12 13 14 15
12 16 17 18 19 20 21 22
13 23 24 25 26 27 28 29
14 30 31          
  Huhtikuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
14     1 2 3 4 5
15 6 7 8 9 10 11 12
16 13 14 15 16 17 18 19
17 20 21 22 23 24 25 26
18 27 28 29 30      
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
la 01.02.pkAvoimet Satakunnan HallimestaruuskisatPori29.01.
la 01.02.pkKansallinen hallikilpailuSalo -
la 01.02.seuraSilja Line SeurakisatHyvinkää31.01.
la 01.02.pkVKV-hallitHaaparanta26.01.
la-su 01.-02.02.halliHipposhallitJyväskylä27.01.
la 01.02.halliSeiväshypyn kv.kutsukilpailuTampere -
la 01.02.pkJorkin SynttärikisatLeppävirta01.02.
la-su 01.-02.02.halliAvoimet Helsy-hallit 2Helsinki28.01.
la-su 01.-02.02.halliAvoimet Helsyn halliottelutHelsinki28.01.
su 02.02.halliVARSY:n pm-hallit 1Turku28.01.
su 02.02.halliEtelä-Savon Yleisurheilun avoimet pm-hallitSavonlinna29.01.
su 02.02.kävelyArenakävelytEspoo30.01.
ke 05.02.halliKymenlaakson avoimet pm-hallikilpailut (M/N, M/N19 ja M/N17)Kotka01.02.
ke 05.02.halliLuolasprintit 2/3Vantaa02.02.
ke 05.02.pmÖppna hallDMVasa02.02.
ke 05.02.poUngdomsserie (inomhus), omgång 2Eckerö -
to 06.02.halliPikamatkat ja kuulaKuopio03.02.
to 06.02.pkAvoimet aitajuoksukilpailutHelsinki03.02.
pe 07.02.seuraSilja Line SeurakisatJärvenpää06.02.
pe 07.02.pkHimangan seiväskisaHimanka05.02.
pe 07.02.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
la 08.02.SMKiekon talvimestaruuskisatPori02.02.
la 08.02.pkSantaClaus hallin lisälajitRovaniemi06.02.
la 08.02.halliHimangan HallitHimanka06.02.
la 08.02.halliSantaClaus hallitRovaniemi02.02.
la 08.02.halliPirkanmaan avoimet nuorten hallikisatTampere06.02.
la-su 08.-09.02.halliVARSY:n pm-hallit 2Turku03.02.
la 08.02.seuraSeurakisatHyvinkää07.02.
la 08.02.seuraSeurakisatHyvinkää07.02.
su 09.02.pmAvoimet Kainuun hallimestaruuskilpailutKajaani06.02.
su 09.02.halliKataja Indoor GamesJoensuu05.02.
su 09.02.halliKansallisetTampere05.02.
su 09.02.halliAvoimet Pohjanmaan hallikisatKuortane07.02.
su 09.02.halliKansalliset hallikisatLahti06.02.
ke 12.02.pkHallikisaMikkeli11.02.
pe 14.02.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
pe 14.02.seuraSilja Line SeurakisatKokkola13.02.
pe 14.02.pkHKV:n testikisaHelsinki12.02.
la 15.02.halliMalja SprintitTurku12.02.
la 15.02.halliYstävyyskisatHaaparanta10.02.
la 15.02.pkAvoin seiväskilpailuähtäri14.02.
la 15.02.pkAikuisurheilijoiden 3-otteluKajaani13.02.
la 15.02.maantieAktia-maantiejuoksucupVantaa -
la-su 15.-16.02.SMSM-hallitTampere09.02.
la 15.02.pkAvoimet TUL:n nuorten aluehallitHelsinki11.02.
ma 17.02.pkSeiväsryhmän hallikisaLahti, Pajulahti15.02.
ti 18.02.pkKuukausikisatLappeenranta14.02.
ke 19.02.halliRuonalan helmihallitKotka15.02.
pe-su 21.-23.02.pkSuomen Aikuisurheiluliiton SM-halli kilpailutTampere -
pe 21.02.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
la-su 22.-23.02.SMNuorten SM-hallitHelsinki16.02.
la 22.02.pkTuUL kansallinen juniorihallikilpailuTurku19.02.
la 22.02.pkAvoimet junioreiden helmihypyt IIOulu20.02.
su 23.02.pkTalvi moukarikisat 1Turku20.02.
ma 24.02.pkMotonet KuukausikisatJoensuu23.02.
ke 26.02.pkAvoimet pm-hallikilpailutImatra20.02.
ke 26.02.pkAloittelijoiden seiväskilpailuHelsinki -
ke 26.02.poUngdomsserie (inomhus), omgång 3Eckerö -
to-pe 27.-28.02.pkPohjan koiton iltakisatRovaniemi24.02.
pe 28.02.seuraSilja Line SeurakisatJärvenpää27.02.
la-su 29.02.-01.03.SMSM-hallimoniottelutHelsinki23.02.
la 29.02.pkKarkaushallikisatKaustinen26.02.
la-su 29.02.-01.03.halliVARSY:n pm-hallihuipentumaTurku24.02.
la 29.02.pkKeski-Suomen talvijuoksusarja 4/5Jyväskylä -
la 29.02.pkKarkauspäivän kuulakisaLeppävirta -