Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Heinäkuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27 1 2 3 4 5 6 7
28 8 9 10 11 12 13 14
29 15 16 17 18 19 20 21
30 22 23 24 25 26 27 28
31 29 30 31        
  Elokuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31       1 2 3 4
32 5 6 7 8 9 10 11
33 12 13 14 15 16 17 18
34 19 20 21 22 23 24 25
35 26 27 28 29 30 31  
  Syyskuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35             1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 05.08.seuraSeurakisatKestilä -
ma 05.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 05.08.seuraSeurakisatHyvinkää03.08.
ma 05.08.seuracupSeuracup IIKälviä31.07.
ma 05.08.seuracupSeuracup II Turun lohkoLieto01.08.
ma 05.08.seuracupSeuracup 2.piirikilpailu LaSY ja KymYIitti03.08.
ma 05.08.pkEtelä-Pohojalaasen Timanttiliigan 4. osakilpailuKurikka04.08.
ma 05.08.pkLärkkulla GamesRaseborg, Ekenäs - Raasepori, Tammisaari02.08.
ma 05.08.pkSeurakisat - lisälajitHyvinkää03.08.
ma 05.08.seuraSeurakisatSastamala -
ma 05.08.pkPK viikkokisatLeppävirta -
ma 05.08.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 05.08.seuraSeurakisatPihtipudas -
ma 05.08.seuraSilja Line SeurakisatTammela01.08.
ti 06.08.seuraSeurakisatKiiminki05.08.
ti 06.08.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti-ke 06.-07.08.pmLasY:n pm-kilpailut 9-13-v. 2. osaOrimattila02.08.
ti 06.08.seuracupSeuracup osa 2Saarijärvi02.08.
ti 06.08.seuracupNåid föreningscup del 2 / Nåid seuracup osa 2Raseborg, Karis / Raasepori, Karjaa 02.08.
ti 06.08.seuraSilja Line SeurakisatKauhava -
ti 06.08.seuraSeurakisatPolvijärvi05.08.
ti 06.08.seuracupHämSY:n Seuracup 2. osakilpailu 2.div.Valkeakoski05.08.
ti 06.08.seuracupSeuracup II YkköslohkoSalo03.08.
ti 06.08.pkKuohun viikkokisatJuankoski05.08.
ti 06.08.seuraSilja Line SeurakisatÄhtäri -
ti 06.08.seuraSeurakisatKiukainen06.08.
ti-ke 06.-07.08.pmKymenlaakson pm-kilpailut T/P 9-13, osa 2Loviisa01.08.
ti 06.08.seuracupSeuracup II Salo-Loimaa lohkoLoimaa04.08.
ti 06.08.seuracupVakka-lohko Seuracup IIMynämäki03.08.
ti 06.08.pkSavonlinnan Riennon ABC-kisa Savonlinna03.08.
ti 06.08.pkAvoimet aluekilpailutKokkola04.08.
ti 06.08.seuraSilja Line SeurakisatSomero -
ke 07.08.seuraSeurakisatRiihimäki05.08.
ke 07.08.seuracupSeuracupin piirikisa 2Helsinki03.08.
ke 07.08.pkViikkokisatLappeenranta06.08.
ke 07.08.pkSeuracup piirikisa 2 (läntinen)Kauhajoki06.08.
ke 07.08.pkAluekisatPori, Noormarkku06.08.
ke 07.08.poUngdomsserie (utomhus), omgång 4Mariehamn -
ke 07.08.seuraSilja Line SeurakisatVirrat06.08.
ke 07.08.seuracupFöreningscupen deltävling 2Vasa04.08.
ke 07.08.seuraSilja Line SeurakisatJämsä -
ke 07.08.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 07.08.seuracupHämSY:n Seuracup 1.Div. 2. osakisaNokia05.08.
ke 07.08.seuraSeurakisatKemi -
ke 07.08.seuraSilja Line SeurakisatKerava06.08.
ke 07.08.seuraSilja Line SeurakisatMäntyharju06.08.
ke 07.08.pkMänttä-Vilppulan yu-mestaruuskilpailutMänttä-Vilppula06.08.
ke 07.08.pkSeuracup piirikisa 2 (itäinen)Alavus05.08.
ke 07.08.pkVakka-Suomen SeiväscupLaitila05.08.
ke 07.08.pkHumppilan kisatHumppila05.08.
ke 07.08.seuraSeurakisatYlitornio -
ke 07.08.pkPk-kisaYlitornio -
to 08.08.seuraSeurakisatLapua -
to 08.08.seuraSeurakisatILOMANTSI -
to 08.08.seuraSeurakisatKUOPIO04.08.
to 08.08.pkKultajousi kuukausikisat 4/5Kuopio06.08.
to 08.08.seuraSilja Line SeurakisatJoroinen07.08.
to 08.08.seuraSeurakisatPello08.08.
to 08.08.pkViispiikkinen-CupKannonkoski07.08.
to 08.08.pkRaahen Vesan avoimet seuranmestaruuskilpailutRaahe06.08.
to 08.08.seuraSeurakisatHirvensalmi -
to 08.08.kansÄänekoski GamesÄänekoski05.08.
to 08.08.pkAvoin miesten seiväshyppykisaÄhtäri07.08.
to 08.08.seuraSilja Line SeurakisatNakkila -
to 08.08.seuraSeurakisatViiala -
to 08.08.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 08.08.seuraSeurakisatRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa06.08.
to 08.08.pkSisulisätOrivesi06.08.
to 08.08.seuraSilja Line SeurakisatNIVALA -
pe-su 09.-11.08.pkSuomen Aikuisurheiluliiton SM-kilpailutTurku30.07.
pe-su 09.-11.08.SMSM-kilpailut P/T 14,15Lahti01.08.
pe-su 09.-11.08.SMSM-kilpailut M/N 17,16Kankaanpää01.08.
pe 09.08.pkAnianpellon markkinajuoksuVääksy, Asikkala -
pe 09.08.seuraSilja Line SeurakisatKokkola -
la 10.08.pkNÅID F/P mångkamp 9-13 årKYRKSLÄTT06.08.
la 10.08.maantiePyhtään juoksutapahtuma (Reiskan maratonit, Pyhtään Kymppi ja lasten minimaraton)Pyhtää, Huutjärvi03.08.
la 10.08.pkYleisurheilukisatRanua 4 27406.08.
la 10.08.pkTuloskisaKempele09.08.
su 11.08.pkEinarin tonniMäntsälä08.08.
su 11.08.pkRadiomäen seiväsLahti09.08.
su 11.08.seuraSeurakisatMalax10.08.