Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Joulukuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
48           1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
01 31            
  Tammikuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
01   1 2 3 4 5 6
02 7 8 9 10 11 12 13
03 14 15 16 17 18 19 20
04 21 22 23 24 25 26 27
05 28 29 30 31      
  Helmikuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
05         1 2 3
06 4 5 6 7 8 9 10
07 11 12 13 14 15 16 17
08 18 19 20 21 22 23 24
09 25 26 27 28      
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ti 26.03.seuraSeurakisatHeinola24.03.
ke 27.03.pkKLL Pohjanmaan alakouluhallitKuortane22.03.
to 28.03.pkMolemminpuolisen seiväshypyn harjoituskisaHelsinki27.03.
to 28.03.pk58-Luolasprintit 3/3Vantaa26.03.
la 30.03.pkKymenlaakson avoimet pm-hallit (M, N, M19, N19, M17, N17, 11-, 13- ja 15-v )Kouvola25.03.
la 30.03.pkKevät hallitKaustinen27.03.
la 30.03.pkPalkintokeskuskisaTurku26.03.
la 30.03.pkMehtimäki Junior Indoor GamesJoensuu27.03.
la 30.03.pk40. Toholammin talvimaratonToholampi26.03.
su 31.03.pkLohjan Heitto-Cup, osa 1/4Lohja28.03.
pe 05.04.pkKyösti Laaksosen muistokilpailuHelsinki -
la 06.04.pkAikuisurheilijoiden avoimet hallikisatJalasjärvi01.04.
la 06.04.pkVauhdin KevätjuoksuElimäki -
la-su 06.-07.04.pmKainuun sisuhallimestaruuskilpailutKajaani02.04.
la 06.04.pkSeiväshyppykisatÄhtäri05.04.
la 06.04.pmUudyn pm-maantiejuoksutPorvoo03.04.
la 06.04.amEteläisen alueen am maantiejuoksutPorvoo03.04.
la 06.04.pkOP Junior GPHelsinki02.04.
su 07.04.pmpm maantiejuoksuTurku02.04.
su 07.04.maantieTulppaanijuoksuTurku02.04.
su 07.04.pmDM i landsvägslöpningJakobstad03.04.
su 07.04.pkKaris Telefon IndoorsRaasepori/Karjaa - Raseborg/Karis03.04.
su 07.04.pkLohjan Heitto-Cup, osa 2/4Lohja04.04.
la 13.04.maantieHelsinki Spring Marathon HSMHelsinki -
la 13.04.pkRane Sport -maantiejuoksuLeppävirta10.04.
la-su 13.-14.04.pk13th Helsinki Indoor TetradecathlonHelsinki16.03.
la 13.04.pkMolemminpuolisen seiväshypyn MM-kisatHelsinki08.04.
la 13.04.pkUnited Pole Vaulters Cup 4Helsinki08.04.
su 14.04.pkSAUL SM-hallimoniottelutHelsinki05.04.
su 14.04.pkAskonPytty FinaaliIisalmi -
su 14.04.SMSM-maantiejuoksutVantaa06.04.
su 14.04.maantieToijala HölkkäAkaa, Toijala12.04.
ma 15.04.pkFlyingFinns hallitonniMikkeli13.04.
ti 16.04.pkNYU mestaruusmaastotNurmijärvi13.04.
ke 17.04.pkHallitonnitTampere15.04.
pe 19.04.pkLohjan Heitto-Cup, osa 3/4Lohja16.04.
la 20.04.pkNorpan lenkkiKokkola, Ullava20.04.
la 20.04.pkPentin Pinkaisu XIIIVaajakoski -
ma 22.04.pk47. MalmijuoksuJoensuu20.04.
ke 24.04.pmHelsyn pm-tiejuoksut 15-9 v.Helsinki21.04.
ke 24.04.pmHämSY:n pm-maastotTampere21.04.