Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
03.08. klo 10:00 Hämsy pm-sisulisähuipentuma Ilmoittautuneet
P10 60 m

0	Verneri Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Oliver Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
0	Niklas Erholtz	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Christian Hännikäinen	Nokian Urheilijat		
0	Otto Härkönen	Valkeakosken Haka		
0	Antti Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Tomas Lanki	Tammelan Ryske		
0	Markus Leppimaa	Lempäälän Kisa		
0	Jaakko Linnus	Tampereen Urheilijat -38		
0	Tomi Mikkola	Tampereen Pyrintö		
0	Juho Moisio	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Elias Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Teemu Palonen	Pirkkalan Pirkat		
0	Julius Paso	Tampereen Pyrintö		
0	Arttu Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
0	Onni Siipola	Ylöjärven Urheilijat		
0	Valtteri Suojanen	Tampereen Pyrintö		
0	Arvi Väre	Hämeenlinnan Tarmo		

P10 1000 m

0	Ilari Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Christian Hännikäinen	Nokian Urheilijat		
0	Otto Härkönen	Valkeakosken Haka		
0	Samuli Jalonen	Vesilahden Visa		
0	Leevi Lampén	Lempäälän Kisa		
0	Tomi Mikkola	Tampereen Pyrintö		
0	Elias Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Teemu Palonen	Pirkkalan Pirkat		
0	Mikko Peltola	Längelmäen Urheilijat		
0	Arttu Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
0	Elias Vikström	Tampereen Pyrintö		

P10 60 m aj

0	Verneri Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Niklas Erholtz	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Christian Hännikäinen	Nokian Urheilijat		
0	Markus Leppimaa	Lempäälän Kisa		
0	Jaakko Linnus	Tampereen Urheilijat -38		
0	Henri Niemelä	Nokian Urheilijat		
0	Julius Paso	Tampereen Pyrintö		
0	Arttu Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
0	Onni Siipola	Ylöjärven Urheilijat		
0	Elias Vikström	Tampereen Pyrintö		
0	Arvi Väre	Hämeenlinnan Tarmo		

P10 Korkeus

0	Verneri Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Leon Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
0	Oliver Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
0	Ilari Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Christian Hännikäinen	Nokian Urheilijat		
0	Otto Härkönen	Valkeakosken Haka		
0	Samuli Jalonen	Vesilahden Visa		
0	Topias Kaivola	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Antti Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Iikka Kuusjärvi	Vesilahden Visa		
0	Leevi Lampén	Lempäälän Kisa		
0	Markus Leppimaa	Lempäälän Kisa		
0	Jaakko Linnus	Tampereen Urheilijat -38		
0	Henri Niemelä	Nokian Urheilijat		
0	Julius Paso	Tampereen Pyrintö		

P10 Pituus

0	Leon Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
0	Oliver Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
0	Niklas Erholtz	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Iikka Kuusjärvi	Vesilahden Visa		
0	Tomas Lanki	Tammelan Ryske		
0	Markus Leppimaa	Lempäälän Kisa		
0	Jaakko Linnus	Tampereen Urheilijat -38		
0	Tomi Mikkola	Tampereen Pyrintö		
0	Juho Moisio	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Elias Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Teemu Palonen	Pirkkalan Pirkat		
0	Mikko Peltola	Längelmäen Urheilijat		
0	Onni Siipola	Ylöjärven Urheilijat		
0	Elias Vikström	Tampereen Pyrintö		
0	Arvi Väre	Hämeenlinnan Tarmo		

P10 Kuula

0	Otto Härkönen	Valkeakosken Haka		
0	Iikka Kuusjärvi	Vesilahden Visa		
0	Leevi Lampén	Lempäälän Kisa		
0	Juho Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Lasse Mäkelä	Nokian Urheilijat		
0	Mikko Saukkokoski	Ikaalisten Urheilijat		
0	Anssi Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Elias Vikström	Tampereen Pyrintö		

P10 Kiekko

0	Ilari Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Henrik Kiviniemi	Tampereen Pyrintö		
0	Vili Koskinen	Valkeakosken Haka		
0	Leevi Lampén	Lempäälän Kisa		
0	Juho Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Juho Moisio	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Mikko Saukkokoski	Ikaalisten Urheilijat		
0	Anssi Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		

P10 Keihäs

0	Verneri Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Oliver Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
0	Ilari Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Samuli Jalonen	Vesilahden Visa		
0	Topias Kaivola	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Vili Koskinen	Valkeakosken Haka		
0	Juho Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Lasse Mäkelä	Nokian Urheilijat		
0	Henri Niemelä	Nokian Urheilijat		
0	Teemu Palonen	Pirkkalan Pirkat		
0	Julius Paso	Tampereen Pyrintö		
0	Arttu Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
0	Mikko Saukkokoski	Ikaalisten Urheilijat		
0	Onni Siipola	Ylöjärven Urheilijat		

P11 60 m

0	Niko-Petteri Ketola	Vesilahden Visa		
0	Olli Kivimäki	Nokian Urheilijat		
0	Saku Laine	Tampereen Pyrintö		
0	Alpo Laitila	Vesilahden Visa		
0	Henrik Laitinen	Tampereen Pyrintö		
0	Johannes Maetoloa	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Jussi Mikkola	Toijalan Vauhti		
0	Nuutti Mustalahti	Tampereen Pyrintö		
0	Mikko Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
0	Iiro Poutiainen	Nokian Urheilijat		
0	Samuel Purojärvi	Ikaalisten Urheilijat		
0	Topi Rantanen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Ville Rautio	Tammelan Ryske		
0	Kaapo Rämö	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Aleksi Savolainen	Nokian Urheilijat		
0	Tuomas Smolander	Tampereen Pyrintö		
0	Ville Suoniemi	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Joel Turkka	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Aku Valkama	Tammelan Ryske		
0	Kasperi Valonen	Tampereen Pyrintö		
0	Joonatan Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Eemeli Virta	Virtain Urheilijat		
0	Eino Vuori	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Juuso Yli-Rajala	Tampereen Pyrintö		

P11 1000 m

0	Julian Juujärvi	Lempäälän Kisa		
0	Oskari Kangasniemi	Ikaalisten Urheilijat		
0	Lassi Kanto	Tampereen Pyrintö		
0	Niko-Petteri Ketola	Vesilahden Visa		
0	Leevi Kivelä	Lempäälän Kisa		
0	Samuli Kolho	Vesilahden Visa		
0	Arto Laitinen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Henrik Laitinen	Tampereen Pyrintö		
0	Tapio Mikkola	Toijalan Vauhti		
0	Nuutti Mustalahti	Tampereen Pyrintö		
0	Juha Närhi	Lempäälän Kisa		
0	Samuel Purojärvi	Ikaalisten Urheilijat		
0	Tuomas Smolander	Tampereen Pyrintö		
0	Niilo Syrjälä	Forssan Salama		
0	Jaakko Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
0	Iiro Uusitalo	Forssan Salama		
0	Aku Valkama	Tammelan Ryske		
0	Tommi Valkolehto	Nokian Urheilijat		
0	Juho Veikkolainen	Viialan Valtti		

P11 60 m aj

0	Tobin Gylling	Tampereen Pyrintö		
0	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa		
0	Oskari Kangasniemi	Ikaalisten Urheilijat		
0	Lassi Kanto	Tampereen Pyrintö		
0	Olli Kivimäki	Nokian Urheilijat		
0	Mikko Laine	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Arto Laitinen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Henrik Laitinen	Tampereen Pyrintö		
0	Leevi Lipponen	Lempäälän Kisa		
0	Johannes Maetoloa	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Veeti Nikkinen	Virtain Urheilijat		
0	Iiro Poutiainen	Nokian Urheilijat		
0	Roope Rämä	Lempäälän Kisa		
0	Aleksi Savolainen	Nokian Urheilijat		
0	Joel Turkka	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Eino Vuori	Hämeenlinnan Tarmo		

P11 Pituus

0	Eetu Eho	Tampereen Urheilijat -38		
0	Riku Happonen	Nokian Urheilijat		
0	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa		
0	Alpo Laitila	Vesilahden Visa		
0	Henrik Laitinen	Tampereen Pyrintö		
0	Johannes Maetoloa	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Jussi Mikkola	Toijalan Vauhti		
0	Mikko Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
0	Veeti Nikkinen	Virtain Urheilijat		
0	Iiro Poutiainen	Nokian Urheilijat		
0	Topi Rantanen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Aleksi Savolainen	Nokian Urheilijat		
0	Tuomas Smolander	Tampereen Pyrintö		
0	Ville Suoniemi	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Onni Syrjä	Virtain Urheilijat		
0	Niko Uolamo	Toijalan Vauhti		
0	Tommi Valkolehto	Nokian Urheilijat		
0	Kasperi Valonen	Tampereen Pyrintö		
0	Joonatan Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Eino Vuori	Hämeenlinnan Tarmo		

P11 Kuula

0	Eetu Eho	Tampereen Urheilijat -38		
0	Tobin Gylling	Tampereen Pyrintö		
0	Riku Happonen	Nokian Urheilijat		
0	Saku Laine	Tampereen Pyrintö		
0	Leevi Lipponen	Lempäälän Kisa		
0	Jussi Mikkola	Toijalan Vauhti		
0	Juha Närhi	Lempäälän Kisa		
0	Roope Rämä	Lempäälän Kisa		
0	Okko Savola	Tampereen Pyrintö		
0	Ville Suoniemi	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Onni Syrjä	Virtain Urheilijat		
0	Niilo Syrjälä	Forssan Salama		
0	Joel Turkka	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Niko Uolamo	Toijalan Vauhti		
0	Kasperi Valonen	Tampereen Pyrintö		
0	Joonatan Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Eemeli Virta	Virtain Urheilijat		
0	Eino Vuori	Hämeenlinnan Tarmo		

P11 Kiekko

0	Tobin Gylling	Tampereen Pyrintö		
0	Lassi Kanto	Tampereen Pyrintö		
0	Mikko Laine	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Saku Laine	Tampereen Pyrintö		
0	Arto Laitinen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Leevi Lipponen	Lempäälän Kisa		
0	Tapio Mikkola	Toijalan Vauhti		
0	Veeti Nikkinen	Virtain Urheilijat		
0	Juha Närhi	Lempäälän Kisa		
0	Iiro Poutiainen	Nokian Urheilijat		
0	Topi Rantanen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Roope Rämä	Lempäälän Kisa		
0	Tuomas Smolander	Tampereen Pyrintö		
0	Onni Syrjä	Virtain Urheilijat		
0	Jaakko Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
0	Niko Uolamo	Toijalan Vauhti		
0	Iiro Uusitalo	Forssan Salama		
0	Aku Valkama	Tammelan Ryske		
0	Juho Veikkolainen	Viialan Valtti		
0	Eemeli Virta	Virtain Urheilijat		

P11 Keihäs

0	Eetu Eho	Tampereen Urheilijat -38		
0	Tobin Gylling	Tampereen Pyrintö		
0	Riku Happonen	Nokian Urheilijat		
0	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa		
0	Ville Heikkonen	Ruoveden Pirkat		
0	Carlos Hosio	Tampereen Pyrintö		
0	Kaapo Kankainen	Tampereen Pyrintö		
0	Lassi Kanto	Tampereen Pyrintö		
0	Niko-Petteri Ketola	Vesilahden Visa		
0	Samuli Kolho	Vesilahden Visa		
0	Mikko Laine	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Saku Laine	Tampereen Pyrintö		
0	Leevi Lipponen	Lempäälän Kisa		
0	Jussi Mikkola	Toijalan Vauhti		
0	Tapio Mikkola	Toijalan Vauhti		
0	Juha Närhi	Lempäälän Kisa		
0	Roope Rämä	Lempäälän Kisa		
0	Okko Savola	Tampereen Pyrintö		
0	Aleksi Savolainen	Nokian Urheilijat		
0	Onni Syrjä	Virtain Urheilijat		
0	Niilo Syrjälä	Forssan Salama		
0	Niko Uolamo	Toijalan Vauhti		
0	Juho Veikkolainen	Viialan Valtti		
0	Eemeli Virta	Virtain Urheilijat		

P12 60 m

0	Aaro Auvinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Ville Eikkula	Tampereen Pyrintö		
0	Veeti Henriksson	Nokian Urheilijat		
0	Roni Hiitelä	Nokian Urheilijat		
0	Jesse Kivipuro	Tampereen Urheilijat -38		
0	Ossi Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Olli Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Aatu Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Julius Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Veikka Nieminen	Lempäälän Kisa		
0	Jami Siira	Yleisurheilu-Team		
0	Paulus Silventoinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Arttu Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Saku Vintola	Toijalan Vauhti		
0	Markus Virtanen	Hämeenlinnan Tarmo		

P12 200 m

0	Aaro Auvinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Ossi Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Toni Kupari	Tampereen Urheilijat -38		
0	Kalle Lahtinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Ali Mahmound	Ikaalisten Urheilijat		
0	Aleksi Merviö	Tampereen Pyrintö		
0	Joonas Nieminen	Urjalan Urheilijat		
0	Veikka Nieminen	Lempäälän Kisa		
0	Paulus Silventoinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Samuli Sjöberg	Tampereen Pyrintö		
0	Arttu Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Joel Turkka	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Jukka Vähävihu	Hämeenlinnan Tarmo		

P12 1000 m

0	Viljami Ahola	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Aaro Auvinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Henrik Hihnala	Tampereen Pyrintö		
0	Roni Hiitelä	Nokian Urheilijat		
0	Toni Kupari	Tampereen Urheilijat -38		
0	Aleksi Merviö	Tampereen Pyrintö		
0	Julius Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Veikka Nieminen	Lempäälän Kisa		
0	Eemeli Valkama	Tammelan Ryske		
0	Jukka Vähävihu	Hämeenlinnan Tarmo		

P12 60 m aj

0	Ville Eikkula	Tampereen Pyrintö		
0	Aatu Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Ville Tuki	Humppilan Yri		
0	Arttu Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		

P12 Korkeus

0	Viljami Ahola	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Kalle Lahtinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Aatu Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Toni Lehmonen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Aleksi Merviö	Tampereen Pyrintö		
0	Veikka Nieminen	Lempäälän Kisa		
0	Jami Siira	Yleisurheilu-Team		
0	Ville Tuki	Humppilan Yri		
0	Markus Virtanen	Hämeenlinnan Tarmo		

P12 Seiväs

0	Vesa Leveelahti	Virtain Urheilijat		

P12 Pituus

0	Viljami Ahola	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Ville Eikkula	Tampereen Pyrintö		
0	Jesse Kivipuro	Tampereen Urheilijat -38		
0	Toni Kupari	Tampereen Urheilijat -38		
0	Olli Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Aatu Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Aleksi Merviö	Tampereen Pyrintö		
0	Juuso Nurminen	Tampereen Pyrintö		
0	Aleksi Rautavaara	Tampereen Pyrintö		
0	Jami Siira	Yleisurheilu-Team		
0	Paulus Silventoinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Samuli Sjöberg	Tampereen Pyrintö		
0	Ville Tuki	Humppilan Yri		
0	Saku Vintola	Toijalan Vauhti		

P12 Kuula

0	Aaro Alentola	Vesilahden Visa		
0	Tuomas Ali-Löytty	Vesilahden Visa		
0	Jasin Hafdhi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Sami Keskinen	Ruoveden Pirkat		
0	Jesse Kivipuro	Tampereen Urheilijat -38		
0	Olli Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Vesa Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Joonas Nieminen	Urjalan Urheilijat		
0	Juuso Nurminen	Tampereen Pyrintö		
0	Aleksi Rautavaara	Tampereen Pyrintö		
0	Oskari Saari	Lempäälän Kisa		
0	Paulus Silventoinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Jukka Vähävihu	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Lauri Vähävihu	Hämeenlinnan Tarmo		

P12 Kiekko

0	Aaro Alentola	Vesilahden Visa		
0	Veeti Henriksson	Nokian Urheilijat		
0	Sami Keskinen	Ruoveden Pirkat		
0	Atte Laakso	Tammelan Ryske		
0	Toni Lehmonen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Vesa Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Juuso Nurminen	Tampereen Pyrintö		
0	Aleksi Rautavaara	Tampereen Pyrintö		
0	Eemeli Valkama	Tammelan Ryske		
0	Saku Vintola	Toijalan Vauhti		
0	Jukka Vähävihu	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Lauri Vähävihu	Hämeenlinnan Tarmo		

P12 Moukari

0	Jesse Kivipuro	Tampereen Urheilijat -38		
0	Atte Laakso	Tammelan Ryske		
0	Vesa Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Arttu Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		

P12 Keihäs

0	Viljami Ahola	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Tuomas Ali-Löytty	Vesilahden Visa		
0	Aaro Auvinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Ville Eikkula	Tampereen Pyrintö		
0	Sami Keskinen	Ruoveden Pirkat		
0	Olli Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Kalle Lahtinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Toni Lehmonen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Julius Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Joonas Nieminen	Urjalan Urheilijat		
0	Juuso Nurminen	Tampereen Pyrintö		
0	Aleksi Rautavaara	Tampereen Pyrintö		
0	Ville Tuki	Humppilan Yri		
0	Eemeli Valkama	Tammelan Ryske		
0	Saku Vintola	Toijalan Vauhti		

P13 60 m

0	Riku Ahvenniemi	Tampereen Pyrintö		
0	Atte Heinola	Nokian Urheilijat		
0	Aleksi Jurvanen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Micke Jyrkinen	Valkeakosken Haka		
0	Atte Kettunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Niilo Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Daniel Kosonen	Tampereen Pyrintö		
0	Jonne Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Aapo Mäkelä	Tampereen Urheilijat -38		
0	Ville Mäkelä	Vilppulan Veikot		
0	Leevi Männistö	Nokian Urheilijat		
0	Otto Uusinoka	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Konsta Viitasalo	Nokian Urheilijat		

P13 200 m

0	Atte Heinola	Nokian Urheilijat		
0	Vilho Helenius	Nokian Urheilijat		
0	Masee Karim	Tampereen Urheilijat -38		
0	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa		
0	Niilo Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Toni Kupari	Tampereen Urheilijat -38		
0	Juho Leonsaari	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Eerik Nurminen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Otto Uusinoka	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Riki Vaali	Virtain Urheilijat		
0	Juho Yli-Rajala	Tampereen Pyrintö		

P13 1000 m

0	Atte Heinola	Nokian Urheilijat		
0	Vilho Helenius	Nokian Urheilijat		
0	Mika Huntington	Tampereen Pyrintö		
0	Masee Karim	Tampereen Urheilijat -38		
0	Atte Kettunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa		
0	Toni Kupari	Tampereen Urheilijat -38		
0	Miko Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
0	Juho Leonsaari	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Jaska Lius	Tampereen Urheilijat -38		
0	Joona Sointu	Vesilahden Visa		
0	Riki Vaali	Virtain Urheilijat		
0	Juho Yli-Rajala	Tampereen Pyrintö		

P13 60 m aj

0	Roope Haapanen	Forssan Salama		
0	Aleksi Jurvanen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Aleksi Jurvanen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Micke Jyrkinen	Valkeakosken Haka		
0	Niilo Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Aapo Mäkelä	Tampereen Urheilijat -38		
0	Otto Uusinoka	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Konsta Viitasalo	Nokian Urheilijat		

P13 Korkeus

0	Roope Haapanen	Forssan Salama		
0	Micke Jyrkinen	Valkeakosken Haka		
0	Atte Kettunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
0	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa		
0	Daniel Kosonen	Tampereen Pyrintö		
0	Joonas Parviainen	Nokian Urheilijat		
0	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti		
0	Otto Uusinoka	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Konsta Viitasalo	Nokian Urheilijat		

P13 Korkeus

0	Aleksi Jurvanen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Aleksi Jurvanen	Kangasalan Urheilijat -68		

P13 Seiväs

0	Mika Huntington	Tampereen Pyrintö		
0	Micke Jyrkinen	Valkeakosken Haka		
0	Leevi Männistö	Nokian Urheilijat		
0	Joonas Parviainen	Nokian Urheilijat		
0	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti		

P13 Pituus

0	Riku Ahvenniemi	Tampereen Pyrintö		
0	Roope Haapanen	Forssan Salama		
0	Atte Heinola	Nokian Urheilijat		
0	Lasse Hämelahti	Längelmäen Urheilijat		
0	Aleksi Jurvanen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Aleksi Jurvanen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Masee Karim	Tampereen Urheilijat -38		
0	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa		
0	Niilo Klapuri	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Toni Kupari	Tampereen Urheilijat -38		
0	Miko Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
0	Jonne Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Juuso Leinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Aapo Mäkelä	Tampereen Urheilijat -38		
0	Leevi Männistö	Nokian Urheilijat		
0	Eerik Nurminen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Konsta Viitasalo	Nokian Urheilijat		
0	Juho Yli-Rajala	Tampereen Pyrintö		

P13 Kuula

0	Lasse Hämelahti	Längelmäen Urheilijat		
0	Arttu Korkeasalo	Lielahden Kipinä		
0	Kalle Kortteinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Jonne Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Heikki Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Miska Mäki	Urjalan Urheilijat		
0	Leevi Männistö	Nokian Urheilijat		
0	Veikka Rajala	Tampereen Pyrintö		

P13 Kiekko

0	Riku Ahvenniemi	Tampereen Pyrintö		
0	Vilho Helenius	Nokian Urheilijat		
0	Urho Hietaniemi	Virtain Urheilijat		
0	Lasse Hämelahti	Längelmäen Urheilijat		
0	Arttu Korkeasalo	Lielahden Kipinä		
0	Juuso Leinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Juho Leonsaari	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Heikki Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Miska Mäki	Urjalan Urheilijat		
0	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti		
0	Juho Yli-Rajala	Tampereen Pyrintö		


P13 Moukari

0	Vilho Helenius	Nokian Urheilijat		
0	Heikki Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Eerik Nurminen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Veikka Rajala	Tampereen Pyrintö		

P13 Keihäs

0	Roope Haapanen	Forssan Salama		
0	Veikka Heikkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Mika Huntington	Tampereen Pyrintö		
0	Lasse Hämelahti	Längelmäen Urheilijat		
0	Kalle Kortteinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Daniel Kosonen	Tampereen Pyrintö		
0	Miko Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
0	Jonne Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Heikki Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Joonas Parviainen	Nokian Urheilijat		
0	Veikka Rajala	Tampereen Pyrintö		
0	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti		
0	Miro Ylinen	Tampereen Kisatoverit		


P14 100 m

0	Totte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Atte Kurkikangas	Tammelan Ryske		
0	Voitto Köykkä	Vilppulan Veikot		
0	Manu Lahtinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Kalle Mikkonen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Joni Ruokaismäki	Oriveden Ponnistus		
0	Ville-Petteri Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Santeri Stenius	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Eemeli Tikkanen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Eero Välimäki	Toijalan Vauhti		
0	Aleksi Yrjölä	Hämeenlinnan Tarmo		

P14 300 m

0	Totte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Eetu Kurkikangas	Tammelan Ryske		
0	Juuso Kuusinen	Tammelan Ryske		
0	Manu Lahtinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Kalle Mikkonen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Teemu Peltola	Längelmäen Urheilijat		
0	Joni Ruokaismäki	Oriveden Ponnistus		
0	Ville-Petteri Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Eemeli Tikkanen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Eero Välimäki	Toijalan Vauhti		

P14 800 m

0	Miko Heinilä	Ylöjärven Urheilijat		
0	Jaakko Hyrkäs	Lempäälän Kisa		
0	Antti Kanerva	Forssan Salama		
0	Eetu Kurkikangas	Tammelan Ryske		
0	Juuso Kuusinen	Tammelan Ryske		
0	Manu Lahtinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Kalle Mikkonen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Valtteri Mäenpää	Lempäälän Kisa		
0	Teemu Peltola	Längelmäen Urheilijat		
0	Eemeli Tikkanen	Hämeenlinnan Tarmo		

P14 2000 m

0	Aaro Aho	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Miko Heinilä	Ylöjärven Urheilijat		
0	Antti Kanerva	Forssan Salama		
0	Eetu Kurkikangas	Tammelan Ryske		
0	Manu Lahtinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Valtteri Mäenpää	Lempäälän Kisa		
0	Joni Rauhansalo	Valkeakosken Haka		

P14 100 m aj

0	Atte Kurkikangas	Tammelan Ryske		
0	Erkki Ojala	Kangasalan Urheilijat -68		

P14 300 m aj

0	Atte Kurkikangas	Tammelan Ryske		
0	Eetu Kurkikangas	Tammelan Ryske		
0	Manu Lahtinen	Tampereen Urheilijat -38		

P14 Korkeus

0	Atte Kurkikangas	Tammelan Ryske		
0	Erkki Ojala	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Olli-Oskari Suonmaa	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Eemeli Tikkanen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Samuel Vainio-Mattila	Tampereen Urheilijat -38		

P14 Seiväs

0	Atte Kurkikangas	Tammelan Ryske		
0	Juuso Kuusinen	Tammelan Ryske		
0	Teemu Peltola	Längelmäen Urheilijat		
0	Olli-Oskari Suonmaa	Hämeenlinnan Tarmo		

P14 Pituus

0	Atte Kurkikangas	Tammelan Ryske		
0	Voitto Köykkä	Vilppulan Veikot		
0	Manu Lahtinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Riku Laukkanen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Kalle Mikkonen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Erkki Ojala	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Teemu Peltola	Längelmäen Urheilijat		
0	Eemeli Tikkanen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Samuel Vainio-Mattila	Tampereen Urheilijat -38		
0	Matias Virtanen	Humppilan Veikot		
0	Eero Välimäki	Toijalan Vauhti		

P14 Kolmiloikka

0	Eetu Kurkikangas	Tammelan Ryske		
0	Kalle Mikkonen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Erkki Ojala	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Ville-Petteri Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		

P14 Kuula

0	Paavo Alentola	Vesilahden Visa		
0	Antti Koivu	Urjalan Urheilijat		
0	Totte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Juuso Kuusinen	Tammelan Ryske		
0	Manu Lahtinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Henrik Närvänen	Lempäälän Kisa		
0	Joni Ruokaismäki	Oriveden Ponnistus		
0	Aleksi Yrjölä	Hämeenlinnan Tarmo		

P14 Kiekko

0	Paavo Alentola	Vesilahden Visa		
0	Antti Koivu	Urjalan Urheilijat		
0	Juuso Kuusinen	Tammelan Ryske		
0	Manu Lahtinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Riku Laukkanen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Joni Ruokaismäki	Oriveden Ponnistus		
0	Ville-Petteri Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Matias Välimäki	Nokian Urheilijat		

P14 Moukari

0	Totte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Riku Laukkanen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Henrik Närvänen	Lempäälän Kisa		
0	Matias Virtanen	Humppilan Veikot		

P14 Keihäs

0	Totte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Juuso Kuusinen	Tammelan Ryske		
0	Voitto Köykkä	Vilppulan Veikot		
0	Manu Lahtinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Henrik Närvänen	Lempäälän Kisa		
0	Erkki Ojala	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Joni Ruokaismäki	Oriveden Ponnistus		
0	Ville-Petteri Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Eero Välimäki	Toijalan Vauhti		
0	Aleksi Yrjölä	Hämeenlinnan Tarmo		

P15 100 m

0	Eemil Grundström	Tampereen Pyrintö		
0	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa		
0	Olli-Matti Laaksonen	Forssan Salama		
0	Veikko Nurmi	Tampereen Pyrintö		
0	Anssi Pajukanta	Nokian Urheilijat		
0	Juuso Petäjäsuo	Lempäälän Kisa		
0	Viljami Pulli	Vilppulan Veikot		
0	Tuomo Rämö	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Niko Sarkkomaa	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Simo Takala	Vilppulan Veikot		
0	Oskari Turunen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Jukka-Pekka Virtanen	Vilppulan Veikot		
0	Ville Werner	Tampereen Pyrintö		

P15 300 m

0	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa		
0	Olli-Matti Laaksonen	Forssan Salama		
0	Toni Mäki	Ikaalisten Urheilijat		
0	Chalumram Nantawat	Humppilan Veikot		
0	Tamrat Rastas	Tampereen Pyrintö		
0	Niko Sarkkomaa	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Jukka-Pekka Virtanen	Vilppulan Veikot		

P15 800 m

0	Juho Heikkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Toni Mäki	Ikaalisten Urheilijat		
0	Veikko Nurmi	Tampereen Pyrintö		

P15 2000 m

0	Teemu Eerola	Tampereen Pyrintö		
0	Juho Heikkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Maxim Kymäläinen	Oriveden Ponnistus		
0	Tommi Murtonen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Veikko Nurmi	Tampereen Pyrintö		

P15 100 m aj

0	Eemil Grundström	Tampereen Pyrintö		
0	Johannes Hartikainen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Antti Herkman	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa		
0	Jussi Lepistö	Oriveden Ponnistus		
0	Juuso Petäjäsuo	Lempäälän Kisa		
0	Tuomo Rämö	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Simo Takala	Vilppulan Veikot		
0	Ville Werner	Tampereen Pyrintö		

P15 300 m aj

0	Antti Herkman	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa		

P15 Korkeus

0	Eemil Grundström	Tampereen Pyrintö		
0	Johannes Hartikainen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Jussi Hämelahti	Längelmäen Urheilijat		
0	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa		
0	Chalumram Nantawat	Humppilan Veikot		
0	Veikko Nurmi	Tampereen Pyrintö		
0	Tuomo Rämö	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Niko Sarkkomaa	Kangasalan Urheilijat -68		

P15 Seiväs

0	Jussi Lepistö	Oriveden Ponnistus		
0	Ville Werner	Tampereen Pyrintö		

P15 Pituus

0	Eemil Grundström	Tampereen Pyrintö		
0	Johannes Hartikainen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa		
0	Jussi Lepistö	Oriveden Ponnistus		
0	Chalumram Nantawat	Humppilan Veikot		
0	Veikko Nurmi	Tampereen Pyrintö		
0	Anssi Pajukanta	Nokian Urheilijat		
0	Juuso Petäjäsuo	Lempäälän Kisa		
0	Viljami Pulli	Vilppulan Veikot		
0	Axel Vilpas	Valkeakosken Haka		
0	Axel Vilpas	Valkeakosken Haka		
0	Jukka-Pekka Virtanen	Vilppulan Veikot		

P15 Kolmiloikka

0	Johannes Hartikainen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Junnu Koiranen	Nokian Urheilijat		
0	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa		
0	Chalumram Nantawat	Humppilan Veikot		
0	Veikko Nurmi	Tampereen Pyrintö		
0	Juuso Petäjäsuo	Lempäälän Kisa		
0	Axel Vilpas	Valkeakosken Haka		
0	Axel Vilpas	Valkeakosken Haka		

P15 Kuula

0	Olli-Matti Laaksonen	Forssan Salama		
0	Chalumram Nantawat	Humppilan Veikot		
0	Olli Niemi	Kangasalan Kisa		
0	Veikko Nurmi	Tampereen Pyrintö		
0	Anssi Pajukanta	Nokian Urheilijat		
0	Juuso Petäjäsuo	Lempäälän Kisa		
0	Oskari Turunen	Hämeenlinnan Tarmo		

P15 Kiekko

0	Jussi Hämelahti	Längelmäen Urheilijat		
0	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa		
0	Jussi Lepistö	Oriveden Ponnistus		
0	Olli Niemi	Kangasalan Kisa		
0	Veikko Nurmi	Tampereen Pyrintö		
0	Juuso Petäjäsuo	Lempäälän Kisa		
0	Oskari Turunen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Matias Välimäki	Nokian Urheilijat		

P15 Moukari

0	Chalumram Nantawat	Humppilan Veikot		
0	Olli Niemi	Kangasalan Kisa		
0	Oskari Turunen	Hämeenlinnan Tarmo		

P15 Keihäs

0	Johannes Hartikainen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Chalumram Nantawat	Humppilan Veikot		
0	Olli Niemi	Kangasalan Kisa		
0	Veikko Nurmi	Tampereen Pyrintö		
0	Juuso Petäjäsuo	Lempäälän Kisa		
0	Oskari Turunen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Ville Werner	Tampereen Pyrintö		

P9 40 m miniottelu

0	Markus Aaltonen	Tammelan Ryske		
0	Kasperi Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Akseli Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
0	Niko Heikkilä	Ruoveden Pirkat		
0	Lauri Joutsimo	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Valtteri Kalanti	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
0	Riku-Kasperi Ketola	Vesilahden Visa		
0	Kritte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Kasper Kytö	Nokian Urheilijat		
0	Jani Laakso	Tammelan Ryske		
0	Joona Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Kasper Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
0	Joona Lehtinen	Viialan Valtti		
0	Markus Leskelä	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Luukas Lipponen	Lempäälän Kisa		
0	Miro Little	Tampereen Pyrintö		
0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
0	Veikko Mäkilä	Tammelan Ryske		
0	Jonne Niemelä	Ikaalisten Urheilijat		
0	Julius Niemelä	Nokian Urheilijat		
0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa		
0	Tuomas Närhi	Lempäälän Kisa		
0	Martti Näsi	Toijalan Vauhti		
0	Tomas Ollonen	Ranuan Peura		
0	Patrik Paldanius	Ylöjärven Urheilijat		
0	Matias Poskiparta	Vehmaisten Urheilijat		
0	Roni Rämä	Lempäälän Kisa		
0	Topi Rönni	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
0	Konsta Salmela	Tampereen Urheilijat -38		
0	Santeri Saviahde	Lempäälän Kisa		
0	Juha Saxen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Tapio Suojanen	Viialan Valtti		
0	Elmeri Syrjälä	Forssan Salama		
0	Jesse Tuki	Humppilan Yri		
0	Verneri Vesala	Forssan Salama		
0	Niilo Virta	Forssan Salama		

P9 1000 m miniottelu

0	Kasperi Ahonen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Niko Heikkilä	Ruoveden Pirkat		
0	Valtteri Kalanti	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Riku-Kasperi Ketola	Vesilahden Visa		
0	Kritte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Kasper Kytö	Nokian Urheilijat		
0	Joona Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Kasper Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
0	Markus Leskelä	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Miro Little	Tampereen Pyrintö		
0	Veikko Mäkilä	Tammelan Ryske		
0	Tomas Ollonen	Ranuan Peura		
0	Patrik Paldanius	Ylöjärven Urheilijat		
0	Roni Rämä	Lempäälän Kisa		
0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
0	Konsta Salmela	Tampereen Urheilijat -38		
0	Santeri Saviahde	Lempäälän Kisa		
0	Elmeri Syrjälä	Forssan Salama		
0	Verneri Vesala	Forssan Salama		
0	Niilo Virta	Forssan Salama		

P9 Korkeus miniottelu

0	Markus Aaltonen	Tammelan Ryske		
0	Akseli Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
0	Lauri Joutsimo	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
0	Kritte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Jani Laakso	Tammelan Ryske		
0	Joona Lehtinen	Viialan Valtti		
0	Luukas Lipponen	Lempäälän Kisa		
0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
0	Jonne Niemelä	Ikaalisten Urheilijat		
0	Julius Niemelä	Nokian Urheilijat		
0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa		
0	Tuomas Närhi	Lempäälän Kisa		
0	Martti Näsi	Toijalan Vauhti		
0	Tomas Ollonen	Ranuan Peura		
0	Matias Poskiparta	Vehmaisten Urheilijat		
0	Topi Rönni	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Juha Saxen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Tapio Suojanen	Viialan Valtti		
0	Jesse Tuki	Humppilan Yri		

P9 Pituus miniottelu

0	Markus Aaltonen	Tammelan Ryske		
0	Akseli Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
0	Niko Heikkilä	Ruoveden Pirkat		
0	Eemil Ingman	Ylöjärven Urheilijat		
0	Anselmi Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
0	Lauri Joutsimo	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Valtteri Kalanti	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
0	Eelis Karjalainen	Valkeakosken Haka		
0	Jani Laakso	Tammelan Ryske		
0	Kasper Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
0	Joona Lehtinen	Viialan Valtti		
0	Markus Leskelä	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Miro Little	Tampereen Pyrintö		
0	Jussi Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
0	Jonne Niemelä	Ikaalisten Urheilijat		
0	Julius Niemelä	Nokian Urheilijat		
0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa		
0	Patrik Paldanius	Ylöjärven Urheilijat		
0	Tami Pohjonen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Topi Rönni	Pälkäneen Luja-Lukko		

P9 Kuula miniottelu

0	Markus Aaltonen	Tammelan Ryske		
0	Rauli Aho	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Akseli Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
0	Niko Heikkilä	Ruoveden Pirkat		
0	Simo Huovinen	Tampereen Pyrintö		
0	Eemil Ingman	Ylöjärven Urheilijat		
0	Anselmi Jaatinen	Urjalan Urheilijat		
0	Lauri Joutsimo	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Valtteri Kalanti	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
0	Jere Kankare	Forssan Salama		
0	Eelis Karjalainen	Valkeakosken Haka		
0	Riku-Kasperi Ketola	Vesilahden Visa		
0	Kritte Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Jani Laakso	Tammelan Ryske		
0	Kasper Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
0	Joona Lehtinen	Viialan Valtti		
0	Markus Leskelä	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Luukas Lipponen	Lempäälän Kisa		
0	Miro Little	Tampereen Pyrintö		
0	Jussi Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
0	Jonne Niemelä	Ikaalisten Urheilijat		
0	Julius Niemelä	Nokian Urheilijat		
0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa		
0	Tuomas Närhi	Lempäälän Kisa		
0	Martti Näsi	Toijalan Vauhti		
0	Patrik Paldanius	Ylöjärven Urheilijat		
0	Olavi Pennanen	Vesilahden Visa		
0	Tami Pohjonen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Matias Poskiparta	Vehmaisten Urheilijat		
0	Arttu Rantanen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Roni Rämä	Lempäälän Kisa		
0	Topi Rönni	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Santeri Saviahde	Lempäälän Kisa		
0	Vikke Savola	Tampereen Pyrintö		
0	Joona Stenvik	Nokian Urheilijat		
0	Elmeri Syrjälä	Forssan Salama		
0	Teemu Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Jesse Tuki	Humppilan Yri		
0	Osmo Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Niilo Virta	Forssan Salama		
0	Vili Välimäki	Urjalan Urheilijat		
0	Totte Välkki	Vehmaisten Urheilijat		

P9 Keihäs miniottelu

0	Rauli Aho	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Simo Huovinen	Tampereen Pyrintö		
0	Jere Kankare	Forssan Salama		
0	Riku-Kasperi Ketola	Vesilahden Visa		
0	Luukas Lipponen	Lempäälän Kisa		
0	Tuomas Närhi	Lempäälän Kisa		
0	Martti Näsi	Toijalan Vauhti		
0	Olavi Pennanen	Vesilahden Visa		
0	Matias Poskiparta	Vehmaisten Urheilijat		
0	Arttu Rantanen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Roni Rämä	Lempäälän Kisa		
0	Santeri Saviahde	Lempäälän Kisa		
0	Vikke Savola	Tampereen Pyrintö		
0	Joona Stenvik	Nokian Urheilijat		
0	Elmeri Syrjälä	Forssan Salama		
0	Teemu Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Jesse Tuki	Humppilan Yri		
0	Osmo Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Niilo Virta	Forssan Salama		
0	Vili Välimäki	Urjalan Urheilijat		
0	Totte Välkki	Vehmaisten Urheilijat		

T10 60 m

0	Kati Ahoua	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Erika Granroth	Tampereen Urheilijat -38		
0	Fanni Grundström	Tampereen Pyrintö		
0	Maija Haapanen	Forssan Salama		
0	Vilma Itälinna	Tampereen Urheilijat -38		
0	Veera Karjalainen	Valkeakosken Haka		
0	Aliisa Keskinen	Toijalan Vauhti		
0	Emilia Kilpinen	Forssan Salama		
0	Anna-Sofia Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Arlea Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Neea Lehtinen	Viialan Valtti		
0	Venny Lundberg	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Lundberg	Tampereen Pyrintö		
0	Iida Luoma	Tampereen Pyrintö		
0	Julia Luoto	Lempäälän Kisa		
0	Sofia Martinkauppi	Oriveden Ponnistus		
0	Ronja Metsänoja	Tammelan Ryske		
0	Heini Mäenpää	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Siiri Mäkilä	Tammelan Ryske		
0	Neea Niemenmaa	Virtain Urheilijat		
0	Johanna Passi	Ylöjärven Urheilijat		
0	Anna Pyykkö	Oriveden Ponnistus		
0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Rautiainen	Tampereen Pyrintö		
0	Henna Salminen	Tammelan Ryske		
0	Suvi Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Vilma Teppo	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Anni Tiensuu	Lempäälän Kisa		
0	Kerttu Tossavainen	Tammelan Ryske		
0	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö		
0	Oona Viljanen	Oriveden Ponnistus		
0	Aino Yli-Hannuksela	Tampereen Pyrintö		

T10 1000 m

0	Erika Granroth	Tampereen Urheilijat -38		
0	Ronja Haavisto	Nokian Urheilijat		
0	Aliisa Keskinen	Toijalan Vauhti		
0	Emilia Kilpinen	Forssan Salama		
0	Fanny Kukonlehto	Valkeakosken Haka		
0	Hanna Laitila	Ylöjärven Urheilijat		
0	Venny Lundberg	Tampereen Pyrintö		
0	Iida Luoma	Tampereen Pyrintö		
0	Ronja Metsänoja	Tammelan Ryske		
0	Siiri Mäkilä	Tammelan Ryske		
0	Neea Niemenmaa	Virtain Urheilijat		
0	Emma Ranta	Lempäälän Kisa		
0	Viivi Rautiainen	Tampereen Pyrintö		
0	Vilma Teppo	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Kerttu Tossavainen	Tammelan Ryske		
0	Hertta Vihreälehto	Tampereen Pyrintö		
0	Oona Viljanen	Oriveden Ponnistus		
0	Aino Yli-Hannuksela	Tampereen Pyrintö		

T10 60 m aj

0	Erika Granroth	Tampereen Urheilijat -38		
0	Ronja Haavisto	Nokian Urheilijat		
0	Vilma Itälinna	Tampereen Urheilijat -38		
0	Mette Karppanen	Urjalan Urheilijat		
0	Emilia Kilpinen	Forssan Salama		
0	Anna-Sofia Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Arlea Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Hanna Laitila	Ylöjärven Urheilijat		
0	Silja Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Neea Lehtinen	Viialan Valtti		
0	Saara Makkonen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Sofia Martinkauppi	Oriveden Ponnistus		
0	Heini Mäenpää	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Rautiainen	Tampereen Pyrintö		
0	Aino-Kaisa Sihvonen	Virtain Urheilijat		

T10 Korkeus

0	Oona Ahonen	Nokian Urheilijat		
0	Ada Aronen	Vilppulan Veikot		
0	Maija Haapanen	Forssan Salama		
0	Ronja Haavisto	Nokian Urheilijat		
0	Riina Juurakko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Elisa Keinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Aliisa Keskinen	Toijalan Vauhti		
0	Hanna Laitila	Ylöjärven Urheilijat		
0	Silja Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Neea Lehtinen	Viialan Valtti		
0	Iida Luoma	Tampereen Pyrintö		
0	Julia Luoto	Lempäälän Kisa		
0	Ronja Metsänoja	Tammelan Ryske		
0	Heini Mäenpää	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
0	Kerttu Tossavainen	Tammelan Ryske		
0	Hertta Vihreälehto	Tampereen Pyrintö		
0	Oona Viljanen	Oriveden Ponnistus		

T10 Pituus

0	Milla Aaltonen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Oona Ahonen	Nokian Urheilijat		
0	Kati Ahoua	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Ada Aronen	Vilppulan Veikot		
0	Erika Granroth	Tampereen Urheilijat -38		
0	Fanni Grundström	Tampereen Pyrintö		
0	Maija Haapanen	Forssan Salama		
0	Vilma Itälinna	Tampereen Urheilijat -38		
0	Riina Juurakko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Siina Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Veera Karjalainen	Valkeakosken Haka		
0	Mette Karppanen	Urjalan Urheilijat		
0	Aliisa Keskinen	Toijalan Vauhti		
0	Emilia Kilpinen	Forssan Salama		
0	Anna-Sofia Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Arlea Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Miia Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
0	Hanna Laitila	Ylöjärven Urheilijat		
0	Silja Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Neea Lehtinen	Viialan Valtti		
0	Venny Lundberg	Tampereen Pyrintö		
0	Iida Luoma	Tampereen Pyrintö		
0	Saara Makkonen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Sofia Martinkauppi	Oriveden Ponnistus		
0	Heini Mäenpää	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Tytti Nahkala	Virtain Urheilijat		
0	Johanna Passi	Ylöjärven Urheilijat		
0	Ellen Pelkonen	Tampereen Pyrintö		
0	Anna Pyykkö	Oriveden Ponnistus		
0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Rautiainen	Tampereen Pyrintö		
0	Lili Reunanen	Tammelan Ryske		
0	Vilma Teppo	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Anni Tiensuu	Lempäälän Kisa		
0	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö		

T10 Kuula

0	Oona Ahonen	Nokian Urheilijat		
0	Riina Juurakko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Siina Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Silja Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
0	Miia Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
0	Viivi Lundberg	Tampereen Pyrintö		
0	Julia Luoto	Lempäälän Kisa		
0	Ronja Metsänoja	Tammelan Ryske		
0	Neea Niemenmaa	Virtain Urheilijat		
0	Johanna Passi	Ylöjärven Urheilijat		
0	Ellen Pelkonen	Tampereen Pyrintö		
0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
0	Lili Reunanen	Tammelan Ryske		
0	Henna Salminen	Tammelan Ryske		
0	Suvi Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Aino-Kaisa Sihvonen	Virtain Urheilijat		
0	Vilma Teppo	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Kerttu Tossavainen	Tammelan Ryske		
0	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö		

T10 Kiekko

0	Siina Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Mette Karppanen	Urjalan Urheilijat		
0	Anna-Sofia Koivisto	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Silja Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
0	Silja Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Enna Leinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Lundberg	Tampereen Pyrintö		
0	Sofia Martinkauppi	Oriveden Ponnistus		
0	Anna Pyykkö	Oriveden Ponnistus		
0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
0	Emma Ranta	Lempäälän Kisa		
0	Lili Reunanen	Tammelan Ryske		
0	Henna Salminen	Tammelan Ryske		
0	Suvi Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Aino-Kaisa Sihvonen	Virtain Urheilijat		
0	Oona Viljanen	Oriveden Ponnistus		

T10 Keihäs

0	Oona Ahonen	Nokian Urheilijat		
0	Ada Aronen	Vilppulan Veikot		
0	Maija Haapanen	Forssan Salama		
0	Ronja Haavisto	Nokian Urheilijat		
0	Riina Juurakko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Siina Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Mette Karppanen	Urjalan Urheilijat		
0	Elisa Keinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Arlea Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Silja Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
0	Miia Köykkä	Tampereen Urheilijat -38		
0	Enna Leinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Venny Lundberg	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Lundberg	Tampereen Pyrintö		
0	Julia Luoto	Lempäälän Kisa		
0	Tytti Nahkala	Virtain Urheilijat		
0	Johanna Passi	Ylöjärven Urheilijat		
0	Ellen Pelkonen	Tampereen Pyrintö		
0	Lili Reunanen	Tammelan Ryske		
0	Henna Salminen	Tammelan Ryske		
0	Suvi Savolainen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Aino-Kaisa Sihvonen	Virtain Urheilijat		

T11 60 m

0	Piia Ala-Hakuni	Tampereen Pyrintö		
0	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö		
0	Emilie Arkko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Pihla Aro	Tampereen Pyrintö		
0	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Riikka Kataja	Urjalan Urheilijat		
0	Susanna Kernen	Lempäälän Kisa		
0	Elisa Klemola	Tampereen Urheilijat -38		
0	Ida Koivistonalho	Vesilahden Visa		
0	Hanna Laurila	Längelmäen Urheilijat		
0	Eveliina Lehtinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Sara Lehto	Nokian Urheilijat		
0	Nea Lento	Ylöjärven Urheilijat		
0	Helmi Melartin	Tampereen Urheilijat -38		
0	Viivi Mäkelä	Nokian Urheilijat		
0	Lilja Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Sirkku Näsi	Toijalan Vauhti		
0	Sanni Plym	Tampereen Urheilijat -38		
0	Luna Reunanen	Tammelan Ryske		
0	Enni Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Minttu Saarinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Tessa Salmia	Vesilahden Visa		
0	Laura Sanden	Urjalan Urheilijat		
0	Tuuli Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Minna Tossavainen	Tammelan Ryske		
0	Kira Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Minttu Törnblom	Tampereen Pyrintö		
0	Veera Uusinoka	Tampereen Pyrintö		
0	Katri Vessman	Ikaalisten Urheilijat		
0	Anni Vähäkoski	Ylöjärven Urheilijat		
0	Anniina Äikäs	Oriveden Ponnistus		

T11 1000 m

0	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Susanna Kernen	Lempäälän Kisa		
0	Pinja Kianta	Lempäälän Kisa		
0	Elisa Klemola	Tampereen Urheilijat -38		
0	Mila Manninen	Tampereen Pyrintö		
0	Kerttu Merviö	Tampereen Pyrintö		
0	Ronja Mäkelä	Lempäälän Kisa		
0	Kerttu Niinimäki	Viialan Valtti		
0	Sissi Perunka	Viialan Valtti		
0	Enni Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Tessa Salmia	Vesilahden Visa		
0	Tuuli Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Minna Tossavainen	Tammelan Ryske		
0	Petra Tuomi	Tampereen Pyrintö		
0	Anni Virta	Forssan Salama		

T11 60 m aj

0	Piia Ala-Hakuni	Tampereen Pyrintö		
0	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö		
0	Emilie Arkko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Pihla Aro	Tampereen Pyrintö		
0	Emma Haapamäki	Tampereen Pyrintö		
0	Siru Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Elisa Klemola	Tampereen Urheilijat -38		
0	Ida Koivistonalho	Vesilahden Visa		
0	Sofia Kärki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Eveliina Lehtinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Sara Lehto	Nokian Urheilijat		
0	Mila Manninen	Tampereen Pyrintö		
0	Helmi Melartin	Tampereen Urheilijat -38		
0	Kerttu Merviö	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Mäkelä	Nokian Urheilijat		
0	Lilja Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Sirkku Näsi	Toijalan Vauhti		
0	Sissi Perunka	Viialan Valtti		
0	Enni Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Minttu Saarinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Tuuli Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Petra Tuomi	Tampereen Pyrintö		
0	Veera Uusinoka	Tampereen Pyrintö		
0	Mari Vireaho	Tampereen Pyrintö		
0	Venla Väliharju	Tampereen Pyrintö		
0	Anniina Äikäs	Oriveden Ponnistus		

T11 Korkeus

0	Piia Ala-Hakuni	Tampereen Pyrintö		
0	Pihla Aro	Tampereen Pyrintö		
0	Ronja Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Ella Kangasalusta	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Ida Koivistonalho	Vesilahden Visa		
0	Viivi Kuosmanen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Laura Laukkanen	Viialan Valtti		
0	Nea Lento	Ylöjärven Urheilijat		
0	Helmi Melartin	Tampereen Urheilijat -38		
0	Kerttu Merviö	Tampereen Pyrintö		
0	Sissi Perunka	Viialan Valtti		
0	Sanni Plym	Tampereen Urheilijat -38		
0	Minttu Saarinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Laura Sanden	Urjalan Urheilijat		
0	Minna Tossavainen	Tammelan Ryske		
0	Petra Tuomi	Tampereen Pyrintö		
0	Venla Väliharju	Tampereen Pyrintö		
0	Anniina Äikäs	Oriveden Ponnistus		

T11 Pituus

0	Piia Ala-Hakuni	Tampereen Pyrintö		
0	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö		
0	Pihla Aro	Tampereen Pyrintö		
0	Emma Haapamäki	Tampereen Pyrintö		
0	Siru Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Ronja Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Riikka Kataja	Urjalan Urheilijat		
0	Elisa Klemola	Tampereen Urheilijat -38		
0	Ida Koivistonalho	Vesilahden Visa		
0	Sofia Kärki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Hanna Laurila	Längelmäen Urheilijat		
0	Eveliina Lehtinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Sara Lehto	Nokian Urheilijat		
0	Essi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Nea Lento	Ylöjärven Urheilijat		
0	Mila Manninen	Tampereen Pyrintö		
0	Helmi Melartin	Tampereen Urheilijat -38		
0	Ronja Mäkelä	Lempäälän Kisa		
0	Viivi Mäkelä	Nokian Urheilijat		
0	Lilja Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Kaarina Nurminen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Sirkku Näsi	Toijalan Vauhti		
0	Sissi Perunka	Viialan Valtti		
0	Anna Rajala	Urjalan Urheilijat		
0	Luna Reunanen	Tammelan Ryske		
0	Enni Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Minttu Saarinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Silja Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Tuuli Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Minttu Törnblom	Tampereen Pyrintö		
0	Veera Uusinoka	Tampereen Pyrintö		
0	Katri Vessman	Ikaalisten Urheilijat		
0	Mari Vireaho	Tampereen Pyrintö		
0	Anni Vähäkoski	Ylöjärven Urheilijat		

T11 Kuula

0	Emilie Arkko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Emma Haapamäki	Tampereen Pyrintö		
0	Riikka Kataja	Urjalan Urheilijat		
0	Pinja Kianta	Lempäälän Kisa		
0	Viivi Kuosmanen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Laura Laukkanen	Viialan Valtti		
0	Eveliina Lehtinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Sara Lehto	Nokian Urheilijat		
0	Essi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Mäkelä	Nokian Urheilijat		
0	Kerttu Niinimäki	Viialan Valtti		
0	Sirkku Näsi	Toijalan Vauhti		
0	Viola Pennanen	Lempäälän Kisa		
0	Sanni Plym	Tampereen Urheilijat -38		
0	Luna Reunanen	Tammelan Ryske		
0	Silja Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Kira Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Minttu Törnblom	Tampereen Pyrintö		
0	Mari Vireaho	Tampereen Pyrintö		
0	Anni Virta	Forssan Salama		
0	Anni Vähäkoski	Ylöjärven Urheilijat		
0	Venla Väliharju	Tampereen Pyrintö		
0	Anniina Äikäs	Oriveden Ponnistus		

T11 Kiekko

0	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö		
0	Emma Haapamäki	Tampereen Pyrintö		
0	Ronja Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Riikka Kataja	Urjalan Urheilijat		
0	Pinja Kianta	Lempäälän Kisa		
0	Viivi Kuosmanen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Laura Laukkanen	Viialan Valtti		
0	Ronja Mäkelä	Lempäälän Kisa		
0	Kerttu Niinimäki	Viialan Valtti		
0	Luna Reunanen	Tammelan Ryske		
0	Laura Sanden	Urjalan Urheilijat		
0	Silja Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Minna Tossavainen	Tammelan Ryske		
0	Petra Tuomi	Tampereen Pyrintö		
0	Kira Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Anni Virta	Forssan Salama		
0	Anni Vähäkoski	Ylöjärven Urheilijat		
0	Venla Väliharju	Tampereen Pyrintö		
0	Anniina Äikäs	Oriveden Ponnistus		

T11 Keihäs

0	Emilie Arkko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Ronja Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Pinja Kianta	Lempäälän Kisa		
0	Peppi Koppanen	Forssan Salama		
0	Viivi Kuosmanen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Laura Laukkanen	Viialan Valtti		
0	Kerttu Merviö	Tampereen Pyrintö		
0	Ronja Mäkelä	Lempäälän Kisa		
0	Kerttu Niinimäki	Viialan Valtti		
0	Viola Pennanen	Lempäälän Kisa		
0	Sanni Plym	Tampereen Urheilijat -38		
0	Laura Sanden	Urjalan Urheilijat		
0	Silja Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Kira Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Minttu Törnblom	Tampereen Pyrintö		
0	Veera Uusinoka	Tampereen Pyrintö		
0	Mari Vireaho	Tampereen Pyrintö		
0	Anni Virta	Forssan Salama		

T12 60 m

0	Sanni Aaltonen	Tammelan Ryske		
0	Emma Ahonen	Nokian Urheilijat		
0	Erika Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Laura Anttonen	Toijalan Vauhti		
0	Wilma Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
0	Amanda Heino	Tampereen Pyrintö		
0	Pinja Heinonen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Oona Huura	Tampereen Pyrintö		
0	Minttu Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
0	Emilia Joutsi	Tampereen Pyrintö		
0	Jasmin Juujärvi	Lempäälän Kisa		
0	Jenna Kajander	Urjalan Urheilijat		
0	Katri Kekki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Jemina Konola	Valkeakosken Haka		
0	Aliisa Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
0	Henriika Lento	Tampereen Pyrintö		
0	Ulrika Niemelä	Nokian Urheilijat		
0	Anni Nurmi	Tampereen Pyrintö		
0	Hanna Peltola	Tampereen Pyrintö		
0	Minna Scholes	Tampereen Pyrintö		
0	Petra Tuominen	Oriveden Ponnistus		
0	Juuli Vainio	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Inka Vanninen	Tampereen Pyrintö		
0	Kiira Vilenius	Viialan Valtti		

T12 200 m

0	Sanni Aaltonen	Tammelan Ryske		
0	Emma Ahonen	Nokian Urheilijat		
0	Laura Anttonen	Toijalan Vauhti		
0	Wilma Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
0	Pinja Heinonen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Jasmin Juujärvi	Lempäälän Kisa		
0	Katri Kekki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Iida Koivisto	Tampereen Pyrintö		
0	Salla Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Ulrika Niemelä	Nokian Urheilijat		
0	Johanna Ranta	Lempäälän Kisa		
0	Minna Scholes	Tampereen Pyrintö		
0	Kaisa Siukonen	Tampereen Pyrintö		
0	Sofia Särkijärvi	Tampereen Pyrintö		
0	Petra Tuominen	Oriveden Ponnistus		

T12 1000 m

0	Anna Alanko	Tampereen Pyrintö		
0	Laura Anttonen	Toijalan Vauhti		
0	Minttu Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
0	Emilia Joutsi	Tampereen Pyrintö		
0	Kaisa Keränen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Emmi Ketola	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Johanna Ranta	Lempäälän Kisa		
0	Milja Rantala	Kangasalan Kisa		
0	Kaisa Siukonen	Tampereen Pyrintö		
0	Sofia Särkijärvi	Tampereen Pyrintö		

T12 60 m aj

0	Erika Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Anna Alanko	Tampereen Pyrintö		
0	Laura Anttonen	Toijalan Vauhti		
0	Meri Helenius	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Oona Huura	Tampereen Pyrintö		
0	Iida Koivisto	Tampereen Pyrintö		
0	Marjut Lehmonen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Pinja Lehtinen	Viialan Valtti		
0	Henriika Lento	Tampereen Pyrintö		
0	Julia Pihkanen	Tampereen Pyrintö		
0	Kaisa Pousi	Tampereen Pyrintö		
0	Minna Scholes	Tampereen Pyrintö		
0	Nella Turhala	Oriveden Ponnistus		

T12 Korkeus

0	Emma Ahonen	Nokian Urheilijat		
0	Anna Alanko	Tampereen Pyrintö		
0	Tinka Gylling	Tampereen Pyrintö		
0	Sandra Hosio	Tampereen Pyrintö		
0	Oona Huura	Tampereen Pyrintö		
0	Marjut Lehmonen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Pinja Lehtinen	Viialan Valtti		
0	Henriika Lento	Tampereen Pyrintö		
0	Emilia Metsämäki	Forssan Salama		
0	Anni Nurmi	Tampereen Pyrintö		
0	Julia Pihkanen	Tampereen Pyrintö		
0	Kaisa Pousi	Tampereen Pyrintö		
0	Kaisa Siukonen	Tampereen Pyrintö		
0	Sofia Särkijärvi	Tampereen Pyrintö		
0	Nella Turhala	Oriveden Ponnistus		
0	Vera Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Veera Viitala	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Kiira Vilenius	Viialan Valtti		

T12 Seiväs

0	Emilia Metsämäki	Forssan Salama		
0	Kaisa Pousi	Tampereen Pyrintö		
0	Veera Sihvonen	Virtain Urheilijat		
0	Vera Töppärä	Urjalan Urheilijat		

T12 Pituus

0	Emma Ahonen	Nokian Urheilijat		
0	Anna Alanko	Tampereen Pyrintö		
0	Wilma Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
0	Amanda Heino	Tampereen Pyrintö		
0	Meri Helenius	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Oona Huura	Tampereen Pyrintö		
0	Minttu Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
0	Jenna Kajander	Urjalan Urheilijat		
0	Emmi Ketola	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Jemina Konola	Valkeakosken Haka		
0	Aliisa Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
0	Pinja Lehtinen	Viialan Valtti		
0	Henriika Lento	Tampereen Pyrintö		
0	Anni Nurmi	Tampereen Pyrintö		
0	Hanna Peltola	Tampereen Pyrintö		
0	Julia Pihkanen	Tampereen Pyrintö		
0	Johanna Ranta	Lempäälän Kisa		
0	Minna Scholes	Tampereen Pyrintö		
0	Kaisa Siukonen	Tampereen Pyrintö		
0	Sofia Särkijärvi	Tampereen Pyrintö		
0	Juuli Vainio	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Inka Vanninen	Tampereen Pyrintö		
0	Kiira Vilenius	Viialan Valtti		

T12 Kuula

0	Sanni Aaltonen	Tammelan Ryske		
0	Erika Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Wilma Bruun	Ikaalisten Urheilijat		
0	Tinka Gylling	Tampereen Pyrintö		
0	Amanda Heino	Tampereen Pyrintö		
0	Meri Helenius	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Iina Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Annika Kokko	Tampereen Pyrintö		
0	Aliisa Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
0	Salla Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Ulrika Niemelä	Nokian Urheilijat		
0	Suvi Saari	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Vera Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Kiira Vilenius	Viialan Valtti		

T12 Kiekko

0	Sanni Aaltonen	Tammelan Ryske		
0	Tinka Gylling	Tampereen Pyrintö		
0	Amanda Heino	Tampereen Pyrintö		
0	Pinja Heinonen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Iina Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Jasmin Juujärvi	Lempäälän Kisa		
0	Salla Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Pinja Lehtinen	Viialan Valtti		
0	Riikka Luukkaala	Vesilahden Visa		
0	Ulrika Niemelä	Nokian Urheilijat		
0	Veera Sihvonen	Virtain Urheilijat		

T12 Moukari

0	Riikka Luukkaala	Vesilahden Visa		
0	Julia Pihkanen	Tampereen Pyrintö		
0	Kaisa Pousi	Tampereen Pyrintö		
0	Veera Sihvonen	Virtain Urheilijat		
0	Nella Turhala	Oriveden Ponnistus		

T12 Keihäs

0	Erika Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Tinka Gylling	Tampereen Pyrintö		
0	Meri Helenius	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Sandra Hosio	Tampereen Pyrintö		
0	Iina Hurskainen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Minttu Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
0	Jasmin Juujärvi	Lempäälän Kisa		
0	Katri Kekki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Annika Kokko	Tampereen Pyrintö		
0	Aliisa Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
0	Salla Lamminmäki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Riikka Luukkaala	Vesilahden Visa		
0	Emilia Metsämäki	Forssan Salama		
0	Anni Nurmi	Tampereen Pyrintö		
0	Suvi Saari	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Veera Sihvonen	Virtain Urheilijat		
0	Nella Turhala	Oriveden Ponnistus		
0	Vera Töppärä	Urjalan Urheilijat		

T13 60 m

0	Elli Ahola	Urjalan Urheilijat		
0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
0	Maija Eskola	Nokian Urheilijat		
0	Saara Forsell	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Jemina Forss	Tampereen Pyrintö		
0	Janina Heikkilä	Urjalan Urheilijat		
0	Suvi Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Petra Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Fanni Koivunen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Merette Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Karoliina Kujanpää	Valkeakosken Haka		
0	Iida Lehtonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Siiri Leppänen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Olivia Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Milja Määttä	Ikaalisten Urheilijat		
0	Alina Peltonen	Forssan Salama		
0	Satu-Maaria Pentinlehto	Tampereen Pyrintö		
0	Essi Pitkäranta	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Sanni Prittinen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Salla Saarinen	Tampereen Pyrintö		
0	Fiia Salminen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Lilli Vallinmäki	Virtain Urheilijat		
0	Jenni Viitala	Tampereen Urheilijat -38		

T13 200 m

0	Elli Ahola	Urjalan Urheilijat		
0	Suvi Aittasalo	Virtain Urheilijat		
0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
0	Saara Forsell	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Jemina Forss	Tampereen Pyrintö		
0	Janina Heikkilä	Urjalan Urheilijat		
0	Emilia Hirvinen	Nokian Urheilijat		
0	Petra Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Nea Karppinen	Lempäälän Kisa		
0	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Fanni Koivunen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Karoliina Kujanpää	Valkeakosken Haka		
0	Iida Lehtonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Siiri Leppänen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Olivia Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Alina Peltonen	Forssan Salama		
0	Satu-Maaria Pentinlehto	Tampereen Pyrintö		
0	Essi Pitkäranta	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Sanni Prittinen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Venla Ranta	Lempäälän Kisa		
0	Olivia Saarinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Saara Sillanpää	Forssan Salama		
0	Lilli Vallinmäki	Virtain Urheilijat		
0	Lotta Välkki	Vehmaisten Urheilijat		

T13 1000 m

0	Suvi Aittasalo	Virtain Urheilijat		
0	Jemina Forss	Tampereen Pyrintö		
0	Emilia Hirvinen	Nokian Urheilijat		
0	Suvi Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Hilda Kukonlehto	Valkeakosken Haka		
0	Anniina Mahkonen	Toijalan Vauhti		
0	Fanny Mustalahti	Tampereen Pyrintö		
0	Erika Pulkkinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Venla Ranta	Lempäälän Kisa		
0	Salla Saarinen	Tampereen Pyrintö		
0	Aino Sikkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Saara Sillanpää	Forssan Salama		

T13 60 m aj

0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
0	Saara Forsell	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Oona Hietala	Ylöjärven Urheilijat		
0	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
0	Nea Karppinen	Lempäälän Kisa		
0	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Merette Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Emma Kosonen	Valkeakosken Haka		
0	Iida Lehtonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Siiri Leppänen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Anniina Mahkonen	Toijalan Vauhti		
0	Satu-Maaria Pentinlehto	Tampereen Pyrintö		
0	Sanni Prittinen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Henriikka Riihikoski	Vehmaisten Urheilijat		
0	Jenni Rämö	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Aino Sikkinen	Tampereen Pyrintö		

T13 Korkeus

0	Suvi Aittasalo	Virtain Urheilijat		
0	Nea Autio	Nokian Urheilijat		
0	Maija Eskola	Nokian Urheilijat		
0	Venla Haavisto	Nokian Urheilijat		
0	Oona Hietala	Ylöjärven Urheilijat		
0	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
0	Petra Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Nea Karppinen	Lempäälän Kisa		
0	Emma Kosonen	Valkeakosken Haka		
0	Olivia Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Alina Peltonen	Forssan Salama		
0	Milla Pohjonen	Urjalan Urheilijat		
0	Henriikka Riihikoski	Vehmaisten Urheilijat		
0	Jenni Rämö	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Saara Sillanpää	Forssan Salama		
0	Jenni Viitala	Tampereen Urheilijat -38		

T13 Seiväs

0	Suvi Aittasalo	Virtain Urheilijat		
0	Maija Eskola	Nokian Urheilijat		
0	Suvi Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Merette Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Aino Sikkinen	Tampereen Pyrintö		

T13 Pituus

0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
0	Maija Eskola	Nokian Urheilijat		
0	Saara Forsell	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Oona Hietala	Ylöjärven Urheilijat		
0	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
0	Suvi Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Petra Kallionpää	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Nea Karppinen	Lempäälän Kisa		
0	Fanni Koivunen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Emma Kosonen	Valkeakosken Haka		
0	Karoliina Kujanpää	Valkeakosken Haka		
0	Iida Lehtonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Olivia Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Milja Määttä	Ikaalisten Urheilijat		
0	Alina Peltonen	Forssan Salama		
0	Satu-Maaria Pentinlehto	Tampereen Pyrintö		
0	Essi Pitkäranta	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Jenni Plym	Tampereen Urheilijat -38		
0	Milla Pohjonen	Urjalan Urheilijat		
0	Sanni Prittinen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Jenni Rämö	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Amanda Saari	Tampereen Pyrintö		
0	Olivia Saarinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Salla Saarinen	Tampereen Pyrintö		
0	Jonna Sainio	Tampereen Pyrintö		
0	Saara Sillanpää	Forssan Salama		
0	Lilli Vallinmäki	Virtain Urheilijat		
0	Jenni Viitala	Tampereen Urheilijat -38		

T13 Kuula

0	Oona Hietala	Ylöjärven Urheilijat		
0	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
0	Senna Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Merette Koskenniemi	Tampereen Urheilijat -38		
0	Maria Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
0	Inka Molin	Viialan Valtti		
0	Veera Paloniemi	Lempäälän Kisa		
0	Henriikka Riihikoski	Vehmaisten Urheilijat		
0	Jenni Rämö	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Amanda Saari	Tampereen Pyrintö		
0	Salla Saarinen	Tampereen Pyrintö		
0	Jonna Sainio	Tampereen Pyrintö		
0	Senja Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
0	Aino Toriseva	Urjalan Urheilijat		

T13 Kiekko

0	Oona Hietala	Ylöjärven Urheilijat		
0	Senna Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Maria Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
0	Inka Molin	Viialan Valtti		
0	Veera Paloniemi	Lempäälän Kisa		
0	Henriikka Riihikoski	Vehmaisten Urheilijat		
0	Amanda Saari	Tampereen Pyrintö		
0	Olivia Saarinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Jonna Sainio	Tampereen Pyrintö		
0	Aino Sikkinen	Tampereen Pyrintö		
0	Senja Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
0	Aino Toriseva	Urjalan Urheilijat		
0	Mira Urrila	Virtain Urheilijat		

T13 Moukari

0	Venla Haavisto	Nokian Urheilijat		
0	Senna Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Maria Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
0	Inka Molin	Viialan Valtti		
0	Jenni Plym	Tampereen Urheilijat -38		
0	Olivia Saarinen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Senja Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
0	Aino Toriseva	Urjalan Urheilijat		

T13 Keihäs

0	Venla Haavisto	Nokian Urheilijat		
0	Janina Heikkilä	Urjalan Urheilijat		
0	Senna Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Maria Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
0	Inka Molin	Viialan Valtti		
0	Veera Paloniemi	Lempäälän Kisa		
0	Essi Pitkäranta	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Amanda Saari	Tampereen Pyrintö		
0	Jonna Sainio	Tampereen Pyrintö		
0	Fiia Salminen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Senja Tallbacka	Urjalan Urheilijat		
0	Sara Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Lilli Vallinmäki	Virtain Urheilijat		

T14 100 m

0	Alisa Aalto	Tampereen Pyrintö		
0	Katriina Aalto	Toijalan Vauhti		
0	Anna Aarnivala	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Hellman	Tampereen Pyrintö		
0	Iida Järvinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Nelly Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
0	Nea Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Reeta Laitinen	Tampereen Pyrintö		
0	Ilona Luoma	Tampereen Pyrintö		
0	Tanja Lähdekorpi	Lempäälän Kisa		
0	Milla Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
0	Arja Ojanen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Jenni Palttala	Ylöjärven Urheilijat		
0	Milja Pohjonen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Juulia Puheloinen	Valkeakosken Haka		
0	Sandra Pukki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
0	Jutta Selin	Ylöjärven Urheilijat		
0	Tiia Tammisalo	Tampereen Pyrintö		

T14 300 m

0	Reetta Juurakko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Iida Järvinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Sonja Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Milja Pohjonen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Sandra Pukki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
0	Anselika Sarin	Forssan Salama		

T14 800 m

0	Sonja Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Laura Lehtikuusi	Lempäälän Kisa		
0	Sandra Pukki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
0	Anselika Sarin	Forssan Salama		

T14 2000 m

0	Jenni Keränen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Maija Keränen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Nelly Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
0	Laura Lehtikuusi	Lempäälän Kisa		
0	Emmi Palonen	Pirkkalan Pirkat		

T14 100 m aj

0	Katriina Aalto	Toijalan Vauhti		
0	Anna Aarnivala	Tampereen Pyrintö		
0	Reetta Juurakko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Sonja Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Nea Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Tanja Lähdekorpi	Lempäälän Kisa		
0	Milja Pohjonen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
0	Nea Seppälä	Tampereen Pyrintö		

T14 300 m aj

0	Reetta Juurakko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Susanna Karhumäki	Tampereen Pyrintö		
0	Milja Pohjonen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
0	Nea Seppälä	Tampereen Pyrintö		

T14 Korkeus

0	Alisa Aalto	Tampereen Pyrintö		
0	Katriina Aalto	Toijalan Vauhti		
0	Nea Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Ilona Luoma	Tampereen Pyrintö		
0	Tanja Lähdekorpi	Lempäälän Kisa		
0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
0	Tiia Tammisalo	Tampereen Pyrintö		

T14 Seiväs

0	Reetta Juurakko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Kristiina Paavilainen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Jenni Palttala	Ylöjärven Urheilijat		
0	Ella Pekola	Tampereen Pyrintö		
0	Jutta Selin	Ylöjärven Urheilijat		

T14 Pituus

0	Alisa Aalto	Tampereen Pyrintö		
0	Katriina Aalto	Toijalan Vauhti		
0	Reetta Juurakko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Sonja Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Nea Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Reeta Laitinen	Tampereen Pyrintö		
0	Laura Lehtikuusi	Lempäälän Kisa		
0	Ilona Luoma	Tampereen Pyrintö		
0	Tanja Lähdekorpi	Lempäälän Kisa		
0	Milla Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
0	Arja Ojanen	Ikaalisten Urheilijat		
0	Jenni Palttala	Ylöjärven Urheilijat		
0	Ella Pekola	Tampereen Pyrintö		
0	Juulia Puheloinen	Valkeakosken Haka		
0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		
0	Jutta Selin	Ylöjärven Urheilijat		
0	Emmi Seppälä	Tampereen Pyrintö		
0	Nea Seppälä	Tampereen Pyrintö		
0	Tiia Tammisalo	Tampereen Pyrintö		

T14 Kolmiloikka

0	Reetta Juurakko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Sonja Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Nea Laine	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Reeta Laitinen	Tampereen Pyrintö		
0	Laura Lehtikuusi	Lempäälän Kisa		
0	Ilona Luoma	Tampereen Pyrintö		
0	Milla Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
0	Kristiina Paavilainen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Jenni Palttala	Ylöjärven Urheilijat		
0	Eerika Reunanen	Lempäälän Kisa		

T14 Kuula

0	Anna Aarnivala	Tampereen Pyrintö		
0	Jutta Eteläniemi	Virtain Urheilijat		
0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Milla Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
0	Juulia Puheloinen	Valkeakosken Haka		
0	Jutta Selin	Ylöjärven Urheilijat		
0	Emmi Seppälä	Tampereen Pyrintö		
0	Nea Seppälä	Tampereen Pyrintö		
0	Tiia Tammisalo	Tampereen Pyrintö		
0	Katariina Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		

T14 Kiekko

0	Annika Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö		
0	Jutta Eteläniemi	Virtain Urheilijat		
0	Reetta Juurakko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Susanna Karhumäki	Tampereen Pyrintö		
0	Pihla Karhunen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Milla Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
0	Nea Nylund	Tampereen Urheilijat -38		
0	Emmi Seppälä	Tampereen Pyrintö		
0	Tiia Tammisalo	Tampereen Pyrintö		

T14 Moukari

0	Jutta Eteläniemi	Virtain Urheilijat		
0	Susanna Karhumäki	Tampereen Pyrintö		
0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Nea Nylund	Tampereen Urheilijat -38		
0	Katariina Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		

T14 Keihäs

0	Reetta Juurakko	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Susanna Karhumäki	Tampereen Pyrintö		
0	Pihla Karhunen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat		
0	Milla Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
0	Nea Nylund	Tampereen Urheilijat -38		
0	Emmi Palonen	Pirkkalan Pirkat		
0	Anselika Sarin	Forssan Salama		
0	Tiia Tammisalo	Tampereen Pyrintö		
0	Katariina Tuominen	Tampereen Urheilijat -38		

T15 100 m

0	Julia Enarvi	Tampereen Pyrintö		
0	Auri Harju	Virtain Urheilijat		
0	Joa Hänninen	Lempäälän Kisa		
0	Jolana Jaakkola	Virtain Urheilijat		
0	Vilma Juurinen	Tampereen Pyrintö		
0	Sonja Koivu	Lempäälän Kisa		
0	Noora Leppimaa	Lempäälän Kisa		
0	Lotta Muurimäki	Tampereen Urheilijat -38		
0	Wilma Salo	Toijalan Vauhti		
0	Vilma Salomaa	Virtain Urheilijat		
0	Neea Zins	Tampereen Pyrintö		
0	Elina Åkerlund	Tampereen Pyrintö		

T15 300 m

0	Vilma Juurinen	Tampereen Pyrintö		
0	Emilia Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Heidi Kangasniemi	Ikaalisten Urheilijat		
0	Noora Leppimaa	Lempäälän Kisa		
0	Lassila Milja	Lempäälän Kisa		
0	Wilma Salo	Toijalan Vauhti		

T15 800 m

0	Jolana Jaakkola	Virtain Urheilijat		
0	Klaara Leponiemi	Lempäälän Kisa		
0	Noora Leppimaa	Lempäälän Kisa		
0	Maija Marttila	Tampereen Urheilijat -38		

T15 2000 m

0	Jolana Jaakkola	Virtain Urheilijat		
0	Klaara Leponiemi	Lempäälän Kisa		
0	Maija Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
0	Lassila Milja	Lempäälän Kisa		

T15 100 m aj

0	Julia Enarvi	Tampereen Pyrintö		
0	Auri Harju	Virtain Urheilijat		
0	Jolana Jaakkola	Virtain Urheilijat		
0	Heidi Kangasniemi	Ikaalisten Urheilijat		

T15 300 m aj

0	Heidi Kangasniemi	Ikaalisten Urheilijat		

T15 Korkeus

0	Julia Enarvi	Tampereen Pyrintö		
0	Auri Harju	Virtain Urheilijat		
0	Jolana Jaakkola	Virtain Urheilijat		
0	Heidi Kangasniemi	Ikaalisten Urheilijat		
0	Maija Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
0	Lassila Milja	Lempäälän Kisa		
0	Sara Syrjälä	Tammelan Ryske		
0	Neea Zins	Tampereen Pyrintö		

T15 Seiväs

0	Auri Harju	Virtain Urheilijat		
0	Henna Mettalo	Lempäälän Kisa		
0	Laura Uolamo	Toijalan Vauhti		

T15 Pituus

0	Julia Enarvi	Tampereen Pyrintö		
0	Auri Harju	Virtain Urheilijat		
0	Joa Hänninen	Lempäälän Kisa		
0	Heidi Kangasniemi	Ikaalisten Urheilijat		
0	Sonja Koivu	Lempäälän Kisa		
0	Noora Leppimaa	Lempäälän Kisa		
0	Wilma Salo	Toijalan Vauhti		
0	Nea Sandström	Valkeakosken Haka		
0	Neea Zins	Tampereen Pyrintö		
0	Elina Åkerlund	Tampereen Pyrintö		

T15 Kolmiloikka

0	Heidi Kangasniemi	Ikaalisten Urheilijat		
0	Noora Leppimaa	Lempäälän Kisa		
0	Maija Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
0	Lotta Muurimäki	Tampereen Urheilijat -38		
0	Suvi Nikkola	Valkeakosken Haka		
0	Wilma Salo	Toijalan Vauhti		
0	Neea Zins	Tampereen Pyrintö		
0	Elina Åkerlund	Tampereen Pyrintö		

T15 Kuula

0	Julia Enarvi	Tampereen Pyrintö		
0	Auri Harju	Virtain Urheilijat		
0	Pinja Karhunen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Sonja Koivu	Lempäälän Kisa		
0	Emilia Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
0	Maija Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
0	Riikka Mäki	Urjalan Urheilijat		
0	Wilma Salo	Toijalan Vauhti		
0	Nea Sandström	Valkeakosken Haka		
0	Jenna Toivonen	Valkeakosken Haka		
0	Laura Uolamo	Toijalan Vauhti		

T15 Kiekko

0	Auri Harju	Virtain Urheilijat		
0	Pinja Karhunen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Emilia Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
0	Maija Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
0	Lassila Milja	Lempäälän Kisa		
0	Riikka Mäki	Urjalan Urheilijat		
0	Netta Nikkanen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Sara Syrjälä	Tammelan Ryske		
0	Jenna Toivonen	Valkeakosken Haka		
0	Laura Uolamo	Toijalan Vauhti		

T15 Moukari

0	Pinja Karhunen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Maija Marttila	Tampereen Urheilijat -38		
0	Riikka Mäki	Urjalan Urheilijat		
0	Sara Syrjälä	Tammelan Ryske		

T15 Keihäs

0	Julia Enarvi	Tampereen Pyrintö		
0	Auri Harju	Virtain Urheilijat		
0	Emilia Järvinen	Ylöjärven Urheilijat		
0	Pinja Karhunen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Emilia Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat		
0	Lassila Milja	Lempäälän Kisa		
0	Nea Sandström	Valkeakosken Haka		
0	Sara Syrjälä	Tammelan Ryske		
0	Jenna Toivonen	Valkeakosken Haka		
0	Laura Uolamo	Toijalan Vauhti		

T9 40 m miniottelu

0	Anniina Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Aino Anttonen	Toijalan Vauhti		
0	Enna Eho	Tampereen Urheilijat -38		
0	Emilia Erholz	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Amanda Grönroos	Nokian Urheilijat		
0	Inka Haikama	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Emmi Henriksson	Nokian Urheilijat		
0	Riia Hiitelä	Nokian Urheilijat		
0	Disa Huntus	Lempäälän Kisa		
0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
0	Clara Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
0	Tuuli Ingman	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Nina Järvinen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Nea Kanerva	Tammelan Ryske		
0	Emilia Kankare	Forssan Salama		
0	Jenny Kauranen	Urjalan Urheilijat		
0	Rosa Kingelin	Nokian Urheilijat		
0	Vilma Koivisto	Nokian Urheilijat		
0	Venla Konola	Valkeakosken Haka		
0	Siiri Kotanen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Viveka Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
0	Ninni Kuosmanen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Aila Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Nora Kytäjä	Forssan Salama		
0	Venla Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Iiris Laitinen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa		
0	Sanni Lento	Ylöjärven Urheilijat		
0	Krista Manninen	Tampereen Pyrintö		
0	Sanni Mäkelä	Lempäälän Kisa		
0	Veera Mäkelä	Nokian Urheilijat		
0	Viivi Närvä	Valkeakosken Haka		
0	Veera Olkkonen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Milla Paloheimo	Nokian Urheilijat		
0	Emmastiina Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
0	Katinka Salmipuro	Toijalan Vauhti		
0	Noora Suojanen	Viialan Valtti		
0	Nora Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Välimäki	Urjalan Urheilijat		
0	Eini Väre	Hämeenlinnan Tarmo		

T9 1000 m miniottelu

0	Anniina Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Aino Anttonen	Toijalan Vauhti		
0	Emmi Henriksson	Nokian Urheilijat		
0	Riia Hiitelä	Nokian Urheilijat		
0	Disa Huntus	Lempäälän Kisa		
0	Viivi Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Nea Kanerva	Tammelan Ryske		
0	Rosa Kingelin	Nokian Urheilijat		
0	Venla Konola	Valkeakosken Haka		
0	Viveka Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
0	Nora Kytäjä	Forssan Salama		
0	Veera Olkkonen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Emmastiina Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
0	Katinka Salmipuro	Toijalan Vauhti		
0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
0	Eini Väre	Hämeenlinnan Tarmo		

T9 Korkeus miniottelu

0	Enna Eho	Tampereen Urheilijat -38		
0	Emilia Erholz	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Amanda Grönroos	Nokian Urheilijat		
0	Inka Haikama	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
0	Clara Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
0	Tuuli Ingman	Tampereen Pyrintö		
0	Nina Järvinen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Emilia Kankare	Forssan Salama		
0	Jenny Kauranen	Urjalan Urheilijat		
0	Vilma Koivisto	Nokian Urheilijat		
0	Siiri Kotanen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Ninni Kuosmanen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Aila Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Venla Lahtinen	Valkeakosken Haka		
0	Iiris Laitinen	Vehmaisten Urheilijat		
0	Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa		
0	Sanni Lento	Ylöjärven Urheilijat		
0	Krista Manninen	Tampereen Pyrintö		
0	Sanni Mäkelä	Lempäälän Kisa		
0	Veera Mäkelä	Nokian Urheilijat		
0	Viivi Närvä	Valkeakosken Haka		
0	Milla Paloheimo	Nokian Urheilijat		
0	Noora Suojanen	Viialan Valtti		
0	Nora Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Viivi Välimäki	Urjalan Urheilijat		

T9 Pituus miniottelu

0	Anniina Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Aino Anttonen	Toijalan Vauhti		
0	Enna Eho	Tampereen Urheilijat -38		
0	Amanda Grönroos	Nokian Urheilijat		
0	Venla Haataja	Ylöjärven Urheilijat		
0	Helmi Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Sanni-Ilona Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Emmi Henriksson	Nokian Urheilijat		
0	Disa Huntus	Lempäälän Kisa		
0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
0	Aava Häyrynen	Toijalan Vauhti		
0	Tuuli Ingman	Tampereen Pyrintö		
0	Rosa Kingelin	Nokian Urheilijat		
0	Siiri Kotanen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Viveka Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
0	Ida Kärki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa		
0	Sanni Lento	Ylöjärven Urheilijat		
0	Krista Manninen	Tampereen Pyrintö		
0	Sanni Mäkelä	Lempäälän Kisa		
0	Veera Mäkelä	Nokian Urheilijat		
0	Titta Nahkala	Virtain Urheilijat		
0	Viivi Närvä	Valkeakosken Haka		
0	Milla Paloheimo	Nokian Urheilijat		
0	Emmastiina Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
0	Aino Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Sofia Teppo	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Vilma Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Lumi Vahteristo	Toijalan Vauhti		
0	Sanni Vanhanen	Nokian Urheilijat		
0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Välimäki	Urjalan Urheilijat		

T9 Kuula miniottelu

0	Anniina Ahvenharju	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Aino Anttonen	Toijalan Vauhti		
0	Enna Eho	Tampereen Urheilijat -38		
0	Amanda Grönroos	Nokian Urheilijat		
0	Venla Haataja	Ylöjärven Urheilijat		
0	Helmi Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Sanni-Ilona Heikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Emmi Henriksson	Nokian Urheilijat		
0	Riia Hiitelä	Nokian Urheilijat		
0	Disa Huntus	Lempäälän Kisa		
0	Anniina Huura	Tampereen Pyrintö		
0	Aava Häyrynen	Toijalan Vauhti		
0	Tuuli Ingman	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Seela Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Emilia Kankare	Forssan Salama		
0	Iris Kari	Tampereen Pyrintö		
0	Inkeri Kaseva	Forssan Salama		
0	Tanja Kekki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Rosa Kingelin	Nokian Urheilijat		
0	Vilma Koivisto	Nokian Urheilijat		
0	Siiri Kotanen	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Viveka Kuivalahti	Tampereen Pyrintö		
0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
0	Aila Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Ida Kärki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Kristiina Laitinen	Lempäälän Kisa		
0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Sanni Lento	Ylöjärven Urheilijat		
0	Krista Manninen	Tampereen Pyrintö		
0	Sanni Mäkelä	Lempäälän Kisa		
0	Veera Mäkelä	Nokian Urheilijat		
0	Titta Nahkala	Virtain Urheilijat		
0	Viivi Närvä	Valkeakosken Haka		
0	Veera Olkkonen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Milla Paloheimo	Nokian Urheilijat		
0	Emmastiina Pitkänen	Tampereen Pyrintö		
0	Silja Rossi	Tampereen Pyrintö		
0	Aino Saarinen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Sofia Teppo	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Vilma Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Nora Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
0	Lumi Vahteristo	Toijalan Vauhti		
0	Nella Valkolehto	Nokian Urheilijat		
0	Sanni Vanhanen	Nokian Urheilijat		
0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
0	Viivi Välimäki	Urjalan Urheilijat		

T9 Keihäs miniottelu

0	Riia Hiitelä	Nokian Urheilijat		
0	Viivi Jokinen	Tampereen Urheilijat -38		
0	Seela Kanerva	Pälkäneen Luja-Lukko		
0	Emilia Kankare	Forssan Salama		
0	Iris Kari	Tampereen Pyrintö		
0	Inkeri Kaseva	Forssan Salama		
0	Tanja Kekki	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Vilma Koivisto	Nokian Urheilijat		
0	Aila Kurki	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
0	Veera Olkkonen	Kangasalan Urheilijat -68		
0	Silja Rossi	Tampereen Pyrintö		
0	Vilma Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
0	Nora Töppärä	Urjalan Urheilijat		
0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
0	Nella Valkolehto	Nokian Urheilijat