Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
26.01. klo 09:00 Leirikilpailut Ilmoittautuneet
M 60m
  
Rata
4 	Riku Maliniemi	Alatornion Pirkat
5	Juho Mäntynen	Lapin Lukko
3	Sakari Pantsar	Alatornion Pirkat
6	Aleksi Kokkonen	Lapin Lukko

M 200m

Erä A

Rata
1	Jaakko Julkunen	Lapin Veikot
2	Sakari Pantsar	Alatornion Pirkat
3 	Riku Maliniemi	Alatornion Pirkat
4	Timo Törmänen	Lapin Lukko

Erä B

Joakim Aikioniemi	Lapin Lukko

M 1000m

Erä A

Juho Jumisko	   Lapin Lukko
Pauli Moilanen	   Lapin Lukko
Jani Ylisaukko-Oja Lapin Lukko
Harri Hietanen	   Lapin Lukko
Jaakko Julkunen	   Lapin Veikot

Erä B

Joakim Aikioniemi Lapin Lukko
Topias Kontio	  Lapin Lukko

M 60m aj	(Huom, Aaro juoksee P13 aidoin!)

Aaro Davidila 	Lapin Lukko

M Korkeus 

Aaro Davidila 

N 60m

Erä A

Rata
3 	Milka Baas	Veitsiluodon Kisaveikot
4	Matleena Kuure	Alatornion Pirkat
5	Mette Baas	Veitsiluodon Kisaveikot
6	Amanda Hiltula	Veitsiluodon Kisaveikot


Erä B

Rata
3	Taru Väisänen		Suomussalmen Vastus
4	Essi Palovaara 		Posion Pyrintö
5	Sonja Alasaukko-Oja	Lapin Lukko
6	Veera Pudas		Veitsiluodon Kisaveikot

Erä C

Rata
3	Katri Oikarainen Posion Pyrintö
4	Salla Koivumaa 	 Veitsiluodon Kisaveikot
5	Laura Miettinen	 Veitsiluodon Kisaveikot
6	Saija Kulojärvi	 Posion Pyrintö

Erä D

Rata
3	
4	Sofia Heikonen	Veitsiluodon Kisaveikot
5	Carita 	Barsk	Lapin Lukko
6	Aino Kekäläinen	Veitsiluodon Kisaveikot

N 200m 

Erä A

Rata
1	
2	Milka Baas		Veitsiluodon Kisaveikot
3	Mette Baas		Veitsiluodon Kisaveikot
4	Tiia Järvinen		Veitsiluodon Kisaveikot

Erä B

Rata
1	Essi Palovaara		Posion Pyrintö
2	Taru Väisänen		Suomussalmen Vastus
3	Reeta-Mari Loukusa	Raahen Vesa
4	Jessika Raudaskoski	Oulun Pyrintö

Erä C

Rata
1	Saija Kulojärvi	Posion Pyrintö
2	Hilla Ylilehto	Lapin Lukko
3	Amanda Hiltula	Veitsiluodon Kisaveikot
4	Salla Koivumaa	Veitsiluodon Kisaveikot

Erä D

Rata
1
2	Emma Ylimartimo	Lapin Lukko
3	Veera Pudas	Veitsiluodon Kisaveikot
4	Iida Haataja	Lapin Lukko

Erä E

Rata
1
2	Aila-Alisa Aikioniemi	Lapin Lukko
3	Laura Kotila		Lapin Lukko
4	Aino Kekäläinen		Veitsiluodon Kisaveikot

N 1000m

Aino-Aliisa Aikioniemi	Lapin Lukko
Enni Petrelius		Lapin Lukko
Laura Kotila 		Lapin Lukko
Iida Haataja 		Lapin Lukko

N 60m aj	 (Huom, Emma juoksee T15 aidoin!)

Emma Ylimartimo	Lapin Lukko

N Korkeus

Sonja Alasaukko-Oja	Lapin Lukko
Sofia Heikonen 		Veitsiluodon Kisaveikot
Emilia Miettinen 	Veitsiluodon Kisaveikot
Katri Oikarainen	Veitsiluodon Kisaveikot
Sofia Pohjanen 		Merijärven Kestävä
Veera Pudas 		Veitsiluodon Kisaveikot