Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Kansalliset
10.04. klo 13:00 Kesport Leppävirta -maantiejuoksu Ilmoittautuneet
Kesport Leppävirta-maantiejuoksu + pm-maantiejuoksu, 
Leppävirta 10.4.2010
LÄHTÖLUETTELO

            P9

  65    13.00   Aleksi Ahonen            LeVi
  66    13.00   Jeff Lilja
  67    13.00   Kimmo Paanila            KNMKY
  68    13.00   Roni Tirkkonen           LeVi



            T9

  88    13.00   Anni Mensonen            MaaMa
  89    13.00   Anni Vartiainen          MaaMa
  90    13.00   Nelli Elo
  91    13.00   Ruusu Heikura            SiiPo
  92    13.00   Sanni Möller             SuolUrho



            P10

  55    13.00   Johannes Harakka         LeVi
  56    13.00   Juuso Välipakka          KNMKY



            T10

  69    13.00   Elina Nieminen           SuolUrho
  70    13.00   Iiris Heiskanen          KuvKuo
  71    13.00   Iisa Varis               KuvKuo
  72    13.00   Jasmin Lilja
  73    13.00   Saara Huusari            KuvKuo



            P11

  57    13.05   Tomi Koponen             MaaMa



            T11

  74    13.05   Anniina Väisänen         JuvU
  75    13.05   Hanna Leppävuori         KuoSu
  76    13.05   Lotta Koponen            MaaMa
  77    13.05   Marianna Väisänen        JuvU
  78    13.05   Riina Kuokkanen          LepU
  79    13.05   Siiri Möller             SuolUrho
  80    13.05   Veera Mensonen           MaaMa



            P12

  58    13.05   Joona Välipakka          KNMKY

            T12

  81    13.05   Aino Laamanen            WU
  82    13.05   Anni Koponen             MaaMa
  83    13.05   Milla Pitkänen           KuopSV



            T13

  84    13.25   Eveliina Rissanen        Sii-HS
  85    13.25   Matleena Harakka         LeVi



            T14

  86    13.25   Satu Kähkönen            SiiPo



            T15

  87    13.25   Sanni-Mari Virkkunen     MaaMa



            N

  33    13.25   Anne Jääskeläinen        MäntylVe
  34    13.25   Anne-Marika Partanen     KuopSV
  35    13.25   Anni Lehtonen            KuopSV
  36    13.25   Kaarina Lilja
  37    13.25   Maarit Salovirta         LUM
  38    13.25   Saara Pekkarinen         LaVe
  39    13.25   Suvi Miettinen           JäU



            N50

  51    13.25   Sirpa Kolari             LepU



            NKUNTO

  52    13.25   Sari Miettinen           KarttU
  53    13.25   Sari Toroi               KarttU
  54    13.25   Sirpa Suhonen            KuoSu


            N17

  40    13.25   Anniina Suhonen          KuoSu
  41    13.25   Emilia Mänttäri          KuoSu
  42    13.25   Emma Huusari             KuvKuo
  43    13.25   Marianne Pitkänen        KuopSV
  44    13.25   Miia Kuokkanen           LepU
  45    13.25   Sara-Maria Hirvonen      SiiPo
  46    13.25   Venla Mäkäräinen         KuopSV



            N19

  47    13.25   Anni Karhunen            KuoSu
  48    13.25   Jasmin Korhonen          VarkKV
  49    13.25   Maria Miettinen          LeVi
  50    13.25   Sari Anttonen            SuolUrho



            P13

  59    14.00   Jiri Karjalainen         JoKa
  60    14.00   Santeri Hirvonen         SiiPo
  61    14.00   Vili Holopainen          LeVi



            P14

  62    14.00   Aleksi Husso             MaaMa
  63    14.00   Niko Kumpulainen         SuoVa



            P15

  64    14.00   Jesse Miettinen          KarttU



            M17

  10    14.00   Aleksi Hirvonen          SiiPo
  11    14.00   Aleksi Tuovinen          KuoSu
  12    14.00   Eemeli Husso             MaaMa
  13    14.00   Mikko Immonen            Kyyjärvi
  14    14.00   Niko Maksimainen         SiiPo



            M19

  15    14.00   Antto-Iiro Suhonen       KuoSu
  16    14.00   Joona Rissanen           Sii-HS


            M

   1    14.00   Aki Mustonen             JoKa
   2    14.00   Aleksi Ikonen            JoKa
   3    14.00   Antti Nisonen            MikkKV
   4    14.00   Henri Tikkanen           PHS
   5    14.00   Janne Heikkinen          KNMKY
   6    14.00   Jarkko Puttonen          SuolUrho
   7    14.00   Joni Jäntti              SavonR
   8    14.00   Joni Jääskeläinen        LaVe
   9    14.00   Olli Pulkkanen           KNMKY
  32    14.00   Sampsa Lietonen          Sii-HS



            M35

  17    14.00   Mika Hirvonen            SiiPo



            M45

  18    14.00   Harri Kujanpää           SuolUrho
  19    14.00   Juha Nousiainen          MäntylVe



            M55

  20    14.00   Ari Suopelto             KuSVU
  21    14.00   Juha Karhunen            KuoSu
  22    14.00   Keijo Maksimainen        NCC Rakenn
  23    14.00   Pentti Hämäläinen        LeVi



            M65

  24    14.00   Markku Veijalainen
  25    14.00   Niilo Korhonen           SuoVa
  26    14.00   Seppo Sikanen            KarttU
  27    14.00   Tauno Tolmunen           MäntylVe



            MKUNTO

  28    14.00   Juha Sikanen             KarttU
  29    14.00   Paavo Purmonen           Ylämylly
  30    14.00   Timo Suhonen             KuoSu
  31    14.00   Timo Tuovinen            KuoSu