Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
17.05. klo 17:00 Kultajousi kuukausikisat 1/4 Ilmoittautuneet
Kultajousi kuukausikisat 1/4
Kuopion Reipas
17.05.2022

P9 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
     Eino Salia                       KuopRei                                     
     Elias Kontro                     KuopRei                                     
     Leo Okkonen                      KuopRei                                     
     Neo Korhonen                     SiilPo                                      
     Rasmus Asunmaa                   KuopRei                                     
     Udi Riosa                        KuopRei                                     


T9 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
     Alma Juntunen                    VierKoi                                     
     Anna Jäntti                      KuopRei                                     
     Annika Karhunen                  KuopRei                                     
     Eevi Pärnänen                    KuopRei                                     
     Ella Riikonen                    KuopRei                                     
     Emilia Voutilainen               KuopRei                                     
     Enna Kuosmanen                   KuopRei                                     
     Erin Luoma-Aho                   KuopRei                                     
     Erin Luoma-Aho                   KuopRei                                     
     Maisa Tarhanen                   KuopRei                                     
     Sara Keinänen                    KuopRei                                     
     Veera Tissari                    KuopRei                                     
     Venla Kymäläinen                 KuopRei                                     
     Viola Saastamoinen               KuopRei                                     


P11 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
     Aleksi Riikonen                  KuopRei                                     
     Eino Turunen                     OutokPa                                     
     Leo Sabat                        KuopRei                                     
     Matias Miettinen                 SuonVa                                      
     Peetu Savolainen                 KuopRei                                     
     Pyry Mäkelä                      KuopRei                                     
     Topias Saastamoinen              KuopRei                                     
     Valtteri Lintu                   KuopRei                                     


T11 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
     Aada Okkonen                     KuopRei                                     
     Aino Tuppurainen                 KuopRei                                     
     Karmen Seppel                    KuopRei                                     
     Mette Hujo                       KuopRei                                     
     Mette Korhonen                   SiilPo                                      
     Miira Jehkinen                   KuopRei                                     
     Salla Tompuri                    KuopRei                                     


P13 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
     Eelis Kaikkonen                  KuopRei                                     
     Iisak Tykkyläinen                KuopRei                                     
     Lauri Launonen                   KuopRei                                     
     Miika Savolainen                 KuopRei                                     
     Viljo Niiranen                   KuopRei                                     


T13 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
     Helvi Heikkinen                  KuopRei                                     
     Mimosa Karjalainen               SiilPo                                      
     Minnea Miettinen                 SuonVa                                      
     Sanni Kokkonen                   SiilPo                                      
     Sofia Kokkonen                   SiilPo                                      


P15 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
     Aatu Juntunen                    VierKoi                                     


T15 Maantiejuoksu
Loppukilpailu
     Fanni Savolainen                 KuopRei                                     
     Hanna Sipponen                   KuopRei                                     
     Minja Korhonen                   SiilPo