Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
24.09. klo 12:00 Syysmoniottelut Ilmoittautuneet
Ilmoittautuminen onnistuu vain sähköpostilla osoitteeseen [email protected]

Ilmoittautuneet:
21.9 klo 22.54 mennessä tulleet

T9 6-ottelu
Jenna Tuuna-Väiskä Kalannin Vankka
Aino Grusander Turun Weikot Yleisurheilu
Sofie Palmroth Mynämäen Isku
Lotta Männistö Nakkilan vire
Selma Huppunen Maarian Mahti 
Hilda Mattila Naantalin Löyly
Veronika Moroz Maarian Mahti
Mila-Maria Hautala Turun Urheiluliitto

P9 6-ottelu
Ilmari Matikainen Laitilan Jyske
Elmo Vuohijoki Maarian Mahti
Severi Salonen Raision Kuula
Casper Nieminen Raision Kuula
Oiva Arasmaa Turun Weikot Yleisurheilu
Onni Piispanen Kalannin Vankka
Rasmus Piispanen Kalannin Vankka
Aleksi Ehrnrooth Juvan Urheilijat
Pentti Huppunen Maarian Mahti
Frans Virtala Vehmaan Kiisto
William Söderblom Maarian Mahti


T11 6-ottelu
Veera Uussaari Kalannin Vankka
Kerttu Matikainen Laitilan Jyske
Odelia Suutari Kalannin Vankka
Hilda Vuohijoki Maarian Mahti
Pihla Heimo Kaarinan Ura
Tara Ruohola Turun Urheiluliitto
Iitu Jaakkola Liedon Parma
Sandra Palmroth Mynämäen Isku
Edith Tuominen Liedon Parma
Maria Fugleberg Turun Urheiluliitto
Alexandra Söderblom Maarian Mahti
Ella Heikkilä Turun Urheiluliitto
Mette Häkkinen Punkalaitumen Kunto
Pinja Lähde Turun Weikot yleisurheilu
Villiina Raitanen Uudenkaupungin Kenttäkarhut
Minka Kuisma Paimion Urheilijat 

P11 6-ottelu
Emil Rautiainen Espoon Tapiot
Aaron Lehtoruusu Uudenkaupungin Kenttäkarhut
Jesse Piispanen Kalannin Vankka
Topias Kiuru Kaarinan Ura
Anton Lindén Loimaan Leisku
Markku Holmberg Loimaan Leisku
Tiitus Torkkola Someron Esa
Väinö Talonen Someron Esa
Vilho Välimäki Kaarinan Ura
Joel Kotomäki Nakkilan vire

T13 7-ottelu
Saana Virtanen Naantalin Löyly
Aisha Neziri Nakkilan Vire
Peppi Jaakkola Liedon Parma
Fanni Paasio Kalannin Vankka
Emilia Suominen Kalannin Vankka
Emma Toivonen Loimaan Leisku
Iina Poussu Noormarkun Nopsa
Emma Tättilä Kalannin Vankka
Alisa Launonen Naantalin Löyly
Minttu Lautkankare Naantalin Löyly
Meira Hyvärinen Salon Vilpas
Kiira Kahilainen Jyväskylän Kenttäurheilijat
Devine Agbontaen Raision Kuula
Veera Rantapaju Turun Weikot yleisurheilu
Jasmin Oksanen Turun Weikot yleisurheilu
Pihla Kuisma Paimion Urheilijat


T15 7-ottelu
Venla Ruohola Turun Urheiluliitto
Sara Ehrnrooth Savonlinnan Riento
Verna Huppunen Maarian Mahti
Minttu Kordelin Kalannin Vankka
Vilma Toivonen Loimaan Leisku
Vilja Hujanen Viialan Valtti
Netta Nummi Kiukaisten kisailijat

P13 10-ottelu
Akseli Änäkkälä Salon Vilpas
Lukas Kaupinsalo Kiukaisten kisailijat
Artturi Lievonen Maskun Kataja
Noel Raiskinmäki Laitilan Jyske
Jami Nummi Kiukaisten kisailijat 
Niki Sirén Raision Kuula
Iisak Vainio Uudenkaupungin Kenttäkarhut
Vinski Pakkanen Turun Weikot yleisurheilu

P15 10-ottelu
Elias Hyytiä Laitilan Jyske
Viljami Launonen Naantalin Löyly