Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
18.04. klo 12:00 50. Malmijuoksu Ilmoittautuneet
MALMIJUOKSU 18.4.2022

Pyhäselän koulu, Hammaslahti

Osallistujat, ennakkoilmoittautuneet, tilanne 18.4.2022 klo 8.00, 71 juoksijaa

Aikataulu: 
klo 12.00 tytöt ja pojat 9-12 vuotta 2,6 km
klo 12.30 P/T 13-15, M/N 17 4,5 km, M/N 19 8,5 km, M 12 km, N 8,5 km
klo 12.40 M/N40-70 ja kuntosarja 4,5 km
klo 13.45 Palkintojenjako ja arvonta 

Miehet 12 km:
Samuel Auvinen	Joensuun Kataja
Mika Kotiranta	Joensuun Kataja
Marko Lamminsalo Rääkkylän Kisa-Veikot
Petri Nevalainen Joensuun Kataja
Tomi Ronkainen	Ultrajuoksuseura Sisu

Naiset 8,5 km:
Laura Karkkulainen Pyhäselän Urheilijat
Silja Tuomisto		

N19 8,5 km:
Pilvi Turunen Tuupovaaran Urheilijat

M17 4,5 km:
Antti Jeskanen Pyhäselän Urheilijat
Pyry Riissanen Espoon Tapiot

N17 4,5 km:
Eevi Kettunen Polvijärven Urheilijat

P15 4,5 km:
Samuel Sallinen	Joensuun Kataja

T15 4,5 km:
Nea Nousiainen Pyhäselän Urheilijat

P14 4,5 km:
Onni Ohvanainen Pyhäselän Urheilijat
Aapo Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat

T14 4,5 km:
Avedeniy Iljana	Pyhäselän Urheilijat
Venla Koponen Pyhäselän Urheilijat

P13 4,5 km:
Tomi Koponen Outokummun Partio
Arttu Kylmänen Pyhäselän Urheilijat
Joona Mustonen Polvijärven Urheilijat

T13 4,5 km:
Elli Halonen Joensuun Kataja
Fanni Heikkinen	Joensuun Kataja
Milja Nevalainen Pyhäselän Urheilijat
Mette Oinonen	Joensuun Kataja
Venla Pyykkö Joensuun Kataja
Pinja Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Venla Vuorikari	Kiteen Urheilijat

P12 2,6 km:
Jaakko Auvinen	Joensuun Kataja
Vili Hyvärinen Polvijärven Urheilijat
Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat
Miikka Piipponen Pyhäselän Urheilijat
Voitto Voutilainen Joensuun Kataja

T12 2,6 km:
Senniina Huovinen Pyhäselän Urheilijat
Sara Noponen Liperin Taimi
Jade Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat
Ida Pelli Polvijärven Urheilijat
Miisa Puustinen	Pyhäselän Urheilijat
Hertta Vatanen	Liperin Taimi

P11 2,6 km:
Santtu Piitulainen Joensuun Kataja
Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat

T11 2,6 km:
Aldina Koistinen Kontion Juoksuvalmennus
Milja Pyykkö Joensuun Kataja
Lila Riissanen Joensuun Kataja

P10 2,6 km:
Miro Piipponen	Pyhäselän Urheilijat

T10 2,6 km:
Heta Heikkinen Joensuun Kataja
Milja Heikkinen	Pyhäselän Urheilijat
Sara Keränen Joensuun Kataja
Liisa Keskisalo	Joensuun Kataja
Jemina Koistinen Kontion Juoksuvalmennus
Alissa Kivelä Polvijärven Urheilijat
Stella Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Sara Tarvainen	Polvijärven Urheilijat
Amanda Turpeinen Polvijärven Urheilijat
Kerttu Vatanen	Liperin Taimi

P9 2,6 km:
Sisu Kanerva Pyhäselän Urheilijat
Jare Keränen Joensuun Kataja
Emil Vikström Pyhäselän Urheilijat

T9 2,6 km:
Diana Laakkonen	Pyhäselän Urheilijat
Celia Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Sanni Pursiainen Pyhäselän Urheilijat

M50 4,5 km:
Esko Lintunen Sulkaman Kipinä
Pasi Saastamoinen

N50 4,5 km:
Minna Heinonen

M60 4,5 km:
Juhani Kärkkäinen Polvijärven Vauhti

N60 4,5 km:
Anneli Makkonen	Rääkkylän Kisa-Veikot

M/N Kuntosarja 4,5 km:
Jonas Bohlin Ruotsi
Janne Kivelä Polvijärven Urheilijat
Iina Koponen Outokumpu
Juha Pelli Polvijärven Urheilijat
Annina Walling	Polvijärven Urheilijat
Saara Walling Polvijärven Urheilijat