Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
SM-kilpailut
08.05. klo 11:00 SM-maastot Ilmoittautuneet
No	Sarja	Etunimi	Sukunimi	Seura
2	M4KM	Ossi	Kekki		Lahden Ahkera
3	M4KM	Hannu	Granberg	Lahden Ahkera
5	M4KM	Panu	Jantunen	Helsingin Kisa-Veikot
6	M4KM	Santtu	Heikkinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
7	M4KM	Konsta	Hämäläinen	Joensuun Kataja
8	M4KM	Samu	Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
9	M4KM	Ali	Abdulrahman	Turun Urheiluliitto
10	M4KM	Samuli	Hussa		Pudasjärven Urheilijat
11	M4KM	Tuomas	Aho		Limingan Niittomiehet
12	M4KM	Asmo	Ahola		Endurance Ultrarunning Team Finland
13	M4KM	Hugo	Aström		Helsingfors IFK
14	M4KM	Samuel	Auvinen		Joensuun Kataja
15	M4KM	Johannes		Brunila	Turun Urheiluliitto
16	M4KM	Juuso	Hakala		Turun Urheiluliitto
17	M4KM	Joonas	Harjamäki	Helsingin Kisa-Veikot
18	M4KM	Samu	Hanhela		Lahden Ahkera
19	M4KM	Eemil	Helander	Jyväskylän Kenttäurheilijat
20	M4KM	Harri	Hietamäki	Vasa IS
21	M4KM	Mikko	Hirvonen	Joensuun Kataja
22	M4KM	Jussi	Huuskonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
23	M4KM	Simeon	Hyyppä		Vimpelin Veto
24	M4KM	Jonas	Ingo		Vasa IS
25	M4KM	Jarkko	Järvenpää	Tampereen Pyrintö
26	M4KM	Otto	Kaario		Jyväskylän Kenttäurheilijat
27	M4KM	Jussi	Karkkulainen	Pyhäselän Urheilijat
28	M4KM	Aleksi	Kivelä		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
29	M4KM	Junnu	Korvenpää	Kenttäurheilijat-58
30	M4KM	Jaakko	Kotajärvi	Limingan Niittomiehet
31	M4KM	Mika	Kotiranta	Joensuun Kataja
32	M4KM	Joonas	Kuisma		Teivo Stayers
33	M4KM	Ari-Pekka		Lassila	Vetelin Urheilijat
34	M4KM	Kalle	Linnasaari	Turun Urheiluliitto
35	M4KM	Otto	Loukkalahti	IF Raseborg
36	M4KM	Simo	Lyyra		Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
37	M4KM	Victor	Lövdahl		Vasa IS
38	M4KM	Samuli	Mattila		Hämeenlinnan Tarmo
39	M4KM	Samu	Mikkonen	Tampereen Pyrintö
40	M4KM	Julius	Mäkinen		Tampereen Pyrintö
41	M4KM	Petri	Nevalainen	Joensuun Kataja
42	M4KM	Jaakko	Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
43	M4KM	Aki	Nummela		Helsingin Kisa-Veikot
44	M4KM	Rami	Oravakangas	Pudasjärven Urheilijat
45	M4KM	Fredric	Portin		Vasa IS
46	M4KM	Kari	Poutiainen	Pudasjärven Urheilijat
47	M4KM	Tuomas	Puputti		IF Raseborg
48	M4KM	Mikko	Rahkola		Pudasjärven Urheilijat
49	M4KM	Eero	Saleva		Helsingin Kisa-Veikot
50	M4KM	Björn	Sandler		IK Falken
51	M4KM	Martti	Siikaluoma	Lahden Ahkera
52	M4KM	Joona	Sointu		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
53	M4KM	Lasse	Suonpää		Kankaanpään Seudun Leisku
54	M4KM	Teppo	Syrjälä		Tampereen Pyrintö
55	M4KM	Henri	Taipale		Kenttäurheilijat-58
56	M4KM	Joakim	Träskelin	Vasa IS
57	M4KM	Otto	Vilpponen	Joensuun Kataja
58	M4KM	Joni	Virkkala	Gamlakarleby IF
				
101	M10KM	Jarkko	Järvenpää	Tampereen Pyrintö
102	M10KM	Antti	Ihamäki		Alajärven Ankkurit
104	M10KM	Niklas	Wihlman		Turun Urheiluliitto
107	M10KM	Antti-Pekka Niinistö	Lahden Ahkera
109	M10KM	Juuso	Hakala		Turun Urheiluliitto
110	M10KM	Matti	Rauma		Turun Urheiluliitto
111	M10KM	Ali	Abdulrahman	Turun Urheiluliitto
112	M10KM	Marko	Alasaukko-Oja	Kenttäurheilijat-58
113	M10KM	Felix	Hannelin	Janakkalan Jana
114	M10KM	Harri	Hietamäki	Vasa IS
115	M10KM	Tommi	Hytönen		Kenttäurheilijat-58
116	M10KM	Simeon	Hyyppä		Vimpelin Veto
117	M10KM	Markus	Hämäläinen	Vehkalahden Veikot
118	M10KM	Jani	Hänninen	Pudasjärven Urheilijat
119	M10KM	Juha	Järvelä		Kurikan Ryhti
120	M10KM	Jan	Kaas		Gamlakarleby IF
121	M10KM	Ossi	Kekki		Lahden Ahkera
122	M10KM	Jaakko	Kero		Turun Urheiluliitto
123	M10KM	Jonathan		Kilpelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
124	M10KM	Jesse	Kuokkanen	Varkauden Kenttä-Veikot
125	M10KM	Kalle	Linnasaari	Turun Urheiluliitto
126	M10KM	Victor	Lövdahl		Vasa IS
127	M10KM	Aaro	Mattila		Porin Yleisurheilu
128	M10KM	Eric	Mbacha		Porin Yleisurheilu
129	M10KM	Mustafe	Muuse		Turun Urheiluliitto
130	M10KM	Mika	Nurmo		Punkalaitumen Kunto
131	M10KM	Rasmus	Palmi		Helsingin Kisa-Veikot
132	M10KM	Fredric	Portin		Vasa IS
133	M10KM	Konsta	Puutio		Gamlakarleby IF
134	M10KM	Reijo	Ronnila		Heinolan Isku
135	M10KM	Sami	Saku		IF Aland rf
136	M10KM	Kevin	Sandell		IK Falken
137	M10KM	Björn	Sandler		IK Falken
138	M10KM	Mika	Sällinen	Gamlakarleby IF
139	M10KM	Miika	Takala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
140	M10KM	Juho	Ylipekkala	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
141	M10KM	Antti	Hyttinen	Vaajakosken Kuohu
				
201	N10KM	Johanna	Peiponen	Rovaniemen Lappi
202	N10KM	Klaara	Leponiemi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
203	N10KM	Nina	Chydenius	Gamlakarleby IF
204	N10KM	Taru	Häyrinen	Helsingin Kisa-Veikot
207	N10KM	Susanna	Saapunki	Pudasjärven Urheilijat
208	N10KM	Suvi	Miettinen	Helsingin Kisa-Veikot
210	N10KM	Tiina	Alhonen		Vaajakosken Kuohu
211	N10KM	Anna-Elina Heikkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
212	N10KM	Katja	Järvelä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
213	N10KM	Marika	Krohns		Pudasjärven Urheilijat
214	N10KM	Katri	Niemistö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
215	N10KM	Saara	Nikander	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
216	N10KM	Camilla	Richardsson	Esbo IF
217	N10KM	Johanna	Sällinen	Turun Urheiluliitto
218	N10KM	Heidi	Vaahterinen-Mustonen	Varkauden Kenttä-Veikot
219	N10KM	Tuula	Vesalainen	Turun Urheiluliitto
220	N10KM	Ulla	Virtanen	Vaajakosken Kuohu
				
301	N4KM	Nathalie Blomqvist	IK Falken
302	N4KM	Kristiina	Mäki	Lahden Ahkera
304	N4KM	Satu	Rautiainen	Koiviston Kipinä
305	N4KM	Mona	Jäppinen	Helsingin Kisa-Veikot
306	N4KM	Maria	Murtorinne-Taskinen	Kuopion Reipas
308	N4KM	Anne-Marika Partanen	Kuopion Reipas
309	N4KM	Suvi	Miettinen	Helsingin Kisa-Veikot
310	N4KM	Pihla	Hokkanen	Kuopion Reipas
311	N4KM	Taru	Häyrinen	Helsingin Kisa-Veikot
312	N4KM	Ida	Andersson	Nurmijärven Yleisurheilu
313	N4KM	Emma	Hakala		Espoon Tapiot
314	N4KM	Oona-Mari Hakulinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
315	N4KM	Linnea	Harala		Someron Esa
316	N4KM	Heidi	Horttanainen	Imatran Urheilijat
317	N4KM	Minna	Huovinen	Pudasjärven Urheilijat
318	N4KM	Anna	Hyvärinen	Turun Urheiluliitto
319	N4KM	Roosa	Hämäläinen	Kälviän Tarmo
320	N4KM	Heini	Ikonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
321	N4KM	Emilia	Jousimaa	Lahden Ahkera
322	N4KM	Jenni	Judin		Kälviän Tarmo
323	N4KM	Laura	Karkkulainen	Pyhäselän Urheilijat
324	N4KM	Emma	Katajalaakso	Lahden Ahkera
325	N4KM	Oona	Kettunen	Karhulan Katajaiset
326	N4KM	Päivi	Knutar		Kälviän Tarmo
327	N4KM	Janna	Korpela		Pudasjärven Urheilijat
328	N4KM	Marika	Krohns		Pudasjärven Urheilijat
329	N4KM	Roosa	Lahtinen	Ylöjärven Urheilijat
330	N4KM	Kaarina	Lehtonen	Hyvinkään seudun Urheilijat
331	N4KM	Nina	Leivo		Nurmijärven Yleisurheilu
332	N4KM	Andrea	Lilja		Vasa IS
333	N4KM	Anne	Lyytinen	Runner`s Club
334	N4KM	Sofie	Lövdahl		Vasa IS
335	N4KM	Venla	Mäkäräinen	Kuopion Reipas
336	N4KM	Katri	Niemistö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
337	N4KM	Raija	Poutiainen	Pudasjärven Urheilijat
338	N4KM	Anne	Rajaniemi	Lahden Ahkera
339	N4KM	Saija	Seppä		Suolahden Urho
340	N4KM	Lotta	Sundqvist	Turun Urheiluliitto
341	N4KM	Johanna	Sällinen	Turun Urheiluliitto
342	N4KM	Henna	Vanhanen	Pudasjärven Urheilijat
343	N4KM	Amanda	Virtanen	Turun Urheiluliitto
344	N4KM	Veronika Virtapohja	Lahden Ahkera
345	N4KM	Viola	Westling	Turun Urheiluliitto
				
401	M22	Topi	Alahuhta	Limingan Niittomiehet
402	M22	Tuure	Haapanen	Turun Urheiluliitto
403	M22	Walte	Hautala		Lahden Ahkera
404	M22	Onni	Ikonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
405	M22	Oskari	Kangasniemi	Ikaalisten Urheilijat
406	M22	Samuli	Kero		Vammalan seudun Voima
407	M22	Lassi	Kuva		Lahden Ahkera
408	M22	Robin	Lainto		Turun Urheiluliitto
409	M22	Rikhard	Lehtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
410	M22	Matias	Mononen		Lahden Ahkera
411	M22	Mustafe	Muuse		Turun Urheiluliitto
412	M22	Niko	Putkinen	Karhulan Katajaiset
413	M22	Aleksanteri Sihvonen	Helsingin Kisa-Veikot
414	M22	Juho-Kusti Sivosavi	Turun Weikot Yleisurheilu
415	M22	Veeti-Valtteri Soikkeli	Oulun Pyrintö
416	M22	Pyry	Suojanen	Turun Urheiluliitto
				
501	N22	Edith	Eikkinen	Kenttäurheilijat-58
502	N22	Mona Af	Forselles	Rekolan Raikas
503	N22	Jemina	Forss		Tampereen Pyrintö
504	N22	Riina	Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
505	N22	Nelli	Hiippavuori	Turun Urheiluliitto
506	N22	Reetta	Joronen		Joensuun Kataja
507	N22	Kiia	Keinonen	Tampereen Pyrintö
508	N22	Julia	Kekkonen	Kenttäurheilijat-58
509	N22	Moona	Korkealaakso	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
510	N22	Ada	Koskelainen	Karhulan Urheilijat
511	N22	Vilma	Kyyrö		Keravan Urheilijat
512	N22	Salla	Laukkanen	Joensuun Kataja
513	N22	Lotta-Maria Maine	Turun Urheiluliitto
514	N22	Aada	Miskala		Mikkelin Kilpa-Veikot
515	N22	Katariina Nurmo		Punkalaitumen Kunto
516	N22	Siiri	Rainio		Jyväskylän Kenttäurheilijat
517	N22	Suvi	Rantala		Hämeenlinnan Tarmo
518	N22	Katri	Saavalainen	Sysmän Sisu
519	N22	Aino	Sikkinen	Tampereen Pyrintö
520	N22	Lotta	Tarvainen	Joensuun Kataja
521	N22	Liisa	Timonen		Espoon Tapiot
522	N22	Ellinoora Tuominen	Rauman Urheilijat
523	N22	Heljä-Viivi Unkila	Turun Urheiluliitto
524	N22	Alisa	Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
525	N22	Jenny	Vuori		Turun Urheiluliitto
526	N22	Janette	Vänttinen	Helsingin Kisa-Veikot
527	N22	Cecilia	Österblad	Vasa IS
				
601	M19	Jimi	Alastalo	Joensuun Kataja
602	M19	Muhammad Ali		Helsingfors IFK
603	M19	Aarni	Eijs		Salon Vilpas
604	M19	Robin	Fransman	IF Sibbo-Vargarna
605	M19	Petrus	Genas		Vasa IS
606	M19	Wäinö	Hautala		Lahden Ahkera
607	M19	Joona	Heikkerö	Porvoon Urheilijat
608	M19	Juuso	Honkanen	Lahden Ahkera
609	M19	Pyry	Iltanen		Tampereen Pyrintö
610	M19	Valter	Joensuu		IK Falken
611	M19	Patrik	Järvinen	Tampereen Pyrintö
612	M19	Miro	Kallio		Helsingfors IFK
613	M19	Mikko	Kauppinen	Vieremän Koitto
614	M19	Karlos	Kemppaala	Viipurin Urheilijat
615	M19	Elmeri	Kero		Turun Urheiluliitto
616	M19	Miska	Koponen		Viipurin Urheilijat
617	M19	Veikko	Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot
618	M19	Pyry	Laine		Turun Urheiluliitto
619	M19	Ilmari	Lehmus		Joensuun Kataja
620	M19	Elias	Lehtonen	Ulvila Sport Team
621	M19	Kasper	Lindeberg	Lahden Ahkera
622	M19	Elias	Marjamäki	Tampereen Pyrintö
623	M19	Elias	Mäkinen		Tampereen Pyrintö
624	M19	Miki	Niemensivu	Turun Urheiluliitto
625	M19	Oscar	Nyholm		Borga Akilles
626	M19	Aarre	Paukkeri	Limingan Niittomiehet
627	M19	Jesse	Pihamäki	Espoon Tapiot
628	M19	Juuso	Pihamäki	Espoon Tapiot
629	M19	Jibrill	Roble		Viipurin Urheilijat
630	M19	Samuel	Räty		Keravan Urheilijat
631	M19	Markus	Serenius	Helsingfors IFK
632	M19	Otto	Vilpponen	Joensuun Kataja
633	M19	Joel	Vuohtoniemi	Viipurin Urheilijat
				
701	N19	Nea	Halttunen	Asikkalan Raikas
702	N19	Ida	Heikkinen	Karhulan Urheilijat
703	N19	Minttu	Kaukonen	Lahden Ahkera
704	N19	Sanni	Korhonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
705	N19	Iiris	Koski		Lahden Ahkera
706	N19	Melissa	Kykyri		Kälviän Tarmo
707	N19	Nora	Kytäjä		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
708	N19	Emmi	Lampio		Keravan Urheilijat
709	N19	Helmiemilia		Malin	Heinolan Isku
710	N19	Ilona	Mononen		Lahden Ahkera
711	N19	Petriina Niininen	Tampereen Pyrintö
712	N19	Jenni	Ojala		Pohjan Koitto
713	N19	Kiia	Paavola		Jyväskylän Kenttäurheilijat
714	N19	Vilma	Pere		Euran Raiku
715	N19	Sini	Rahkonen	Polvijärven Urheilijat
716	N19	Emma	Rainio		Jyväskylän Kenttäurheilijat
717	N19	Emma	Ranta		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
718	N19	Ella	Sorvisto	Kuivasjärven Aura
719	N19	Vilma	Sorvisto	Kuivasjärven Aura
720	N19	Nelli	Viskari		Lappeenrannan Urheilu-Miehet
				
801	M17	Eemil	Aaltonen	Turun Urheiluliitto
802	M17	Santeri	Ahoniemi	Hyvinkään seudun Urheilijat
803	M17	Jussi	Ankelo		Turun Urheiluliitto
804	M17	Oliver	Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot
805	M17	Kasper	Björkbacka	Vetelin Urheilijat
806	M17	William	Forstén		Esbo IF
807	M17	Miro	Heikkilä	Gamlakarleby IF
808	M17	Joona	Heiskanen	Kenttäurheilijat-58
809	M17	Santtu	Heiskanen	Kenttäurheilijat-58
810	M17	Lauri	Hiisvirta	Vasa IS
811	M17	Eemeli	Hirvonen	Joensuun Kataja
812	M17	Leevi	Holmström	Lahden Ahkera
813	M17	Juho	Hyyryläinen	Vaalan Karhu
814	M17	Joonatan Hämäläinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
815	M17	Ukko	Ikonen		Vantaan Salamat
816	M17	Artturi	Kangasmaa	Rovaniemen Roadrunners
817	M17	Aleksi	Karvo		Vantaan Salamat
818	M17	Samuel	Kiviharju	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
819	M17	Luukas	Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat
820	M17	Ville	Korhonen	Kenttäurheilijat-58
821	M17	Tero	Korpi		Kenttäurheilijat-58
822	M17	Eelis	Kuusjärvi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
823	M17	Nuutti	Kyllönen	Mikkelin Kilpa-Veikot
824	M17	Mika	Kärkkäinen	Kauhavan Wisa
825	M17	Rasmus	Laapas		Nurmijärven Yleisurheilu
826	M17	Sisu	Moilanen	Turun Urheiluliitto
827	M17	Anssi	Mustonen	Koiviston Kipinä
828	M17	Jaakko	Mäenpää		Joensuun Kataja
829	M17	Sisu	Mäkelä		Helsingin Kisa-Veikot
830	M17	Eeli	Mäkelä		Vantaan Salamat
831	M17	Matias	Mällinen	Oulun NMKY:n Urheilijat
832	M17	Niilo	Mölsä		Porvoon Urheilijat
833	M17	Hannes	Nikkinen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
834	M17	Lauri	Nokkala		Lappeenrannan Urheilu-Miehet
835	M17	Oliver	Nordberg	IF Kraft
836	M17	Valtteri Partanen	Karhulan Katajaiset
837	M17	Akseli	Pesu		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
838	M17	Eero	Ranta		Lempäälän Kisa Yleisurheilu
839	M17	Pyry	Riissanen	Espoon Tapiot
840	M17	Josue Perez Rosello	Kenttäurheilijat-58
841	M17	Henri	Saunaluoma	Kankaanpään Seudun Leisku
842	M17	Veeti	Savolainen	Keravan Urheilijat
843	M17	Jaakko	Siltala		Helsingin Kisa-Veikot
844	M17	Miro	Sivonen		Tampereen Pyrintö
845	M17	Hannu	Sjöblom		Loimaan Leisku
846	M17	Tyko	Suomi		Forssan Salama
847	M17	Henri	Säisä		Iisalmen Visa
848	M17	Aaro	Tikkanen	Lahden Ahkera
849	M17	Mikail	Uusipere	Espoon Tapiot
850	M17	Riku	Uusitalo	Turun Urheiluliitto
851	M17	Eetu	Valtola		Mikkelin Kilpa-Veikot
852	M17	Benjamin Virta		Liedon Parma
				
853	M17	Elmo	Ylä-Kotola	Karhulan Katajaiset
901	N17	Elle	Ceder		Helsingin Kisa-Veikot
902	N17	Alisa	Emaldynova	Salon Vilpas
903	N17	Jill	Friberg		IF Raseborg
904	N17	Helmi	Haavisto	Nokian Urheilijat
905	N17	Elma	Hannikainen	Helsingin Kisa-Veikot
906	N17	Roosa	Heikkinen	Karhulan Urheilijat
907	N17	Aleksandra Huhtala	Porin Yleisurheilu
908	N17	Liinu	Järvinen	Alajärven Ankkurit
909	N17	Helmi	Karkiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
910	N17	Nelli-Lotta Karppelin	Limingan Niittomiehet
911	N17	Linnea	Kero		Turun Urheiluliitto
912	N17	Aliisa	Kiiski		Karhulan Katajaiset
913	N17	Miina	Kilpeläinen	Viipurin Urheilijat
914	N17	Sofia	Kivelä		Limingan Niittomiehet
915	N17	Annika	Koistinen	Turun Urheiluliitto
916	N17	Ronja	Kronvall	Borga Akilles
917	N17	Eveliina Kujala		Limingan Niittomiehet
918	N17	Seliina	Kuoppa-Aho	Alajärven Ankkurit
919	N17	Saana	Lappalainen	Seinäjoen Seudun Urheilijat
920	N17	Venla	Lehtonen	Ulvila Sport Team
921	N17	Alisa	Lindfors	Pargas IF
922	N17	Janette	Mahkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
923	N17	Rebecca	Malmberg	IF Raseborg
924	N17	Tuuli	Murtoniemi	Nokian Urheilijat
925	N17	Ava	Nieminen	Gamlakarleby IF
926	N17	Netta	Nieminen	Vammalan seudun Voima
927	N17	Neela	Notkonen	Lahden Ahkera
928	N17	Sissi	Oikkonen	Lapin Lukko
929	N17	Karoliina Olli		Loimaan Leisku
930	N17	Heidi	Paasonen	Mikkelin Kilpa-Veikot
931	N17	Ilona	Pelli		Mikkelin Kilpa-Veikot
932	N17	Eva	Peltopuro	Vantaan Salamat
933	N17	Chantelle Peter		Helsingin Kisa-Veikot
934	N17	Tinja	Pirttikoski	Turun Urheiluliitto
935	N17	Taru	Repo		Pohjan Koitto
936	N17	Sofia	Rinne		Lahden Ahkera
937	N17	Sini-Minea Saarikoski	Keravan Urheilijat
938	N17	Marianne Salmi		Helsingin Kisa-Veikot
939	N17	Linnea	Salo		Nokian Urheilijat
940	N17	Camilla	Silén		Turun Urheiluliitto
941	N17	Sofia	Sivunen		Porin Yleisurheilu
942	N17	Anna	Stenroos	Kankaanpään Urheilijat
943	N17	Ilona	Takala		Alajärven Ankkurit
944	N17	Alina	Tikka		Joensuun Kataja
945	N17	Venla	Virrantuomi	Helsingin Kisa-Veikot
946	N17	Ea	Vuori		Lahden Ahkera
947	N17	Heini	Vuori		Nakkilan Vire
948	N17	Veera	Väisänen	Lahden Ahkera
949	N17	Therese	Äbb		IF Raseborg
				
1001	P15	Aleksi	Ahlfors		Rauman Urheilijat
1002	P15	Alex	Ahlgren		Porvoon Urheilijat
1003	P15	Tony	Ahlvik		IK Falken
1004	P15	Emil	Alajoutsijärvi	Espoon Tapiot
1005	P15	Lauri	Alm		Mikkelin Kilpa-Veikot
1006	P15	Tuomas	Ankelo		Kalannin Vankka
1007	P15	Valtteri Asikainen	Helsingin Kisa-Veikot
1008	P15	Samuel	Ekko		Nakkilan Vire
1009	P15	Elias	Eriksson	IF Femman
1010	P15	Anton	Furu		Gamlakarleby IF
1011	P15	Hugo	Haanpää		Turun Urheiluliitto
1012	P15	Elias	Haapala		Nurmijärven Yleisurheilu
1013	P15	Vilho	Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat
1014	P15	Casper	Holm		IF Fyren
1015	P15	Adam	Holm		IF Nykarlebynejden
1016	P15	Santeri	Kallio		Kälviän Tarmo
1017	P15	Jens-Aarne Kero		IF Raseborg
1018	P15	Leo	Kervinen	Helsingin Kisa-Veikot
1019	P15	Valtteri Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1020	P15	Emil	Klemets		IK Falken
1021	P15	Arvid	Kock		IK Falken
1022	P15	Justus	Korvenpää	Kenttäurheilijat-58
1023	P15	Emil	Kuparinen	Lahden Ahkera
1024	P15	Daniel	Lee		Helsingin Kisa-Veikot
1025	P15	Otso	Leinonen	Nurmijärven Yleisurheilu
1026	P15	Nikolas	Lindén		Loimaan Leisku
1027	P15	Anton	Lindfors	Pargas IF
1028	P15	Joel	Luotola		Porin Yleisurheilu
1029	P15	Aleksi	Lyyra		Jyväskylän Kenttäurheilijat
1030	P15	Tino	Mansikka	Porin Yleisurheilu
1031	P15	August	Mikkola		Espoon Tapiot
1032	P15	Jonne	Mourujärvi	Nurmijärven Yleisurheilu
1033	P15	Eetu	Muhonen		Seinäjoen Seudun Urheilijat
1034	P15	Onni	Mäiseli		Lahden Ahkera
1035	P15	Olavi	Nurmo		Punkalaitumen Kunto
1036	P15	Oiva	Odiah		Porvoon Urheilijat
1037	P15	Aapeli	Oila		Espoon Tapiot
1038	P15	Riku	Palmroth	Porin Yleisurheilu
1039	P15	Oskari	Piirainen	Porvoon Urheilijat
1040	P15	Leevi	Piispanen	Kenttäurheilijat-58
1041	P15	Antti	Puustinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
1042	P15	Kasper	Redman		Lahden Ahkera
1043	P15	Marius	Riihimäki	Tampereen Pyrintö
1044	P15	Konsta	Räihä		Mikkelin Kilpa-Veikot
1045	P15	Samuli	Saarikoski	Keravan Urheilijat
1046	P15	Hannes	Santavuori	Naantalin Löyly
1047	P15	Oskari	Savolainen	Ikaalisten Urheilijat
1048	P15	Joona	Soininen	Esbo IF
1049	P15	Julius	Steiner		Helsingin Kisa-Veikot
1050	P15	Kaarlo	Strandström	IF Sibbo-Vargarna
1051	P15	Hannes	Sundberg	IF Nykarlebynejden
1052	P15	Kalle	Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1053	P15	Olavi	Tuomisto	Vammalan seudun Voima
1054	P15	Rasmus	Töyrylä		Karhulan Katajaiset
1055	P15	Rasmus	Vankka		Urjalan Urheilijat
1056	P15	Ville	Viitakoski	Mikkelin Kilpa-Veikot
1057	P15	Jerry	Vilenius	Helsingin Kisa-Veikot
1058	P15	Arttu	Viljanen	Toijalan Vauhti
1059	P15	Atte	Virtanen	Liedon Parma
1060	P15	Tatu	Virtanen	Liedon Parma
1061	P15	Konsta	Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat
1062	P15	Konsta	Väisänen	Lahden Ahkera
1063	P15	Sander	Wikblom		IF Nykarlebynejden
				
1101	T15	Stella	Ehnström	Vasa IS
1102	T15	Anni	Hammar		Lahden Ahkera
1103	T15	Emma	Hartikainen	Espoon Tapiot
1104	T15	Emilia	Helmi		Noormarkun Nopsa
1105	T15	Taika	Henttonen	Helsingin Kisa-Veikot
1106	T15	Tessa	Herronen	Kälviän Tarmo
1107	T15	Vilja	Hujanen		Viialan Valtti
1108	T15	Annina	Hyvärinen	Kalannin Vankka
1109	T15	Pihla	Jaakola-Siimes	Nurmijärven Yleisurheilu
1110	T15	Theresia Johansson	Pargas IF
1111	T15	Aino	Jokkala		Porvoon Urheilijat
1112	T15	Saana	Kajander	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
1113	T15	Hetaliina Karkiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
1114	T15	Elmiina	Katajalaakso	Kannuksen Ura
1115	T15	Lotta	Kero		Turun Urheiluliitto
1116	T15	Alisa	Kiiski		Porvoon Urheilijat
1117	T15	Siiri	Kotamäki	Keravan Urheilijat
1118	T15	Nanna	Kukkula		Kalannin Vankka
1119	T15	Livia	Kytömaa		Espoon Tapiot
1120	T15	Siiri	Laino		Kankaanpään Urheilijat
1121	T15	Pinja	Lindstedt	Porvoon Urheilijat
1122	T15	Eerika	Lohtander	Rauman Urheilijat
1123	T15	Winnie	Markén		IF VOM
1124	T15	Ebba	Miettinen	Espoon Tapiot
1125	T15	Miisa	Mäittälä	Porvoon Urheilijat
1126	T15	Maiju	Mäkelä		Espoon Tapiot
1127	T15	Anni	Mäki-Hokkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
1128	T15	Nenna	Mäkinen		Lahden Ahkera
1129	T15	Inka	Männistö	Nakkilan Vire
1130	T15	Ida	Nordkvist	Vasa IS
1131	T15	Sointu	Oinas		Pohjan Koitto
1132	T15	Emilia	Palomäki	Nakkilan Vire
1133	T15	Emmi	Piispanen	Lahden Ahkera
1134	T15	Olivia	Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
1135	T15	Emma	Rajala		Seinäjoen Seudun Urheilijat
1136	T15	Ella	Rautawaara	Espoon Tapiot
1137	T15	Suvi	Reunanen	Lahden Ahkera
1138	T15	Iida	Ruoho		Turun Urheiluliitto
1139	T15	Venla	Saari		Kiukaisten Kisailijat
1140	T15	Anni	Saarinen	Kalannin Vankka
1141	T15	Malin	Saarto		Turun Urheiluliitto
1142	T15	Kia	Sairanen	Riihimäen Kisko
1143	T15	Fiina	Sarametsä	Kalannin Vankka
1144	T15	Saaga	Sassi		Iin Yritys
1145	T15	Fanny-Amanda		Seppälä	Helsingin Kisa-Veikot
1146	T15	Elsa	Stadig		Valkealan Kajo
1147	T15	Sara	Säkkinen	Limingan Niittomiehet
1148	T15	Maria	Tasa		Vehkalahden Veikot
1149	T15	Hilla	Tenho		Noormarkun Nopsa
1150	T15	Hilla	Tuominen	Lahden Ahkera
1151	T15	Elma	Uusipaikka	Vahdon Tuisku
1152	T15	Neela	Vahamäki	Turun Urheiluliitto
1153	T15	Taimi	Vallinoja	Helsingin Kisa-Veikot
1154	T15	Silja	Valtola		Mikkelin Kilpa-Veikot
1155	T15	Aino	Vuolle		Kälviän Tarmo
1156	T15	Maija	Vuori		Nakkilan Vire
1157	T15	Cornelia Vuorio		Turun Urheiluliitto
1158	T15	Anna	Westermarck	Turun Urheiluliitto
1159	T15	Linn	Österberg	IF VOM