Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
SM-kilpailut
10.09. klo 10:00 SM-viestit Ilmoittautuneet
Numerot 1-8 ovat viime vuoden sijoitusten mukaisesti, loput aakkosjärjestyksessä.


M 4 x 100 m

1	Borgå Akilles		
     Jonathan Brace, Benjamin Stendahl, Willem Kajander, Max Tallqvist, Severi Mäntylä, Viktor Thor
2	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Viljami Kaasalainen, Elmo Lakka, Santeri Kuusiniemi, Ilari Manninen
3	Viipurin Urheilijat		
     Kalle Hirvi, Tuukka Huuskola, Kristian Bäck, Roope Saarinen, Aleksi Kuusinen
4	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Matias Linkoaho, Jonatan Hyvärinen, Lassi Kaukonen, Elias Jrad, Akim Rauf, Topias Laine, Niklas Bryggare, Oskari Leppänen
5	Oulun Pyrintö 1		
     Samuel Purola, Niko Kangasoja, Eeli Purola, Joonas Rajaniemi, Joonas Jyrkkä, Juho Fyrsten, Kristian Pulli
7	IF Sibbo-Vargarna		
     Eljas Aalto, Joona Luotonen, Rasmus Martin, Mikael Granqvist, Oliver Enqvist, Anton Kunnas, Matias Tulokas, Linus Martin
9	IF Drott 1		
     Alfons Söderman, Oliver Elenius, Johannes Åhman, Alexander Björkgren, Adrian Björkgren, Oscar Grannas, Albin Söderman, Isak Höglund
10	Ikaalisten Urheilijat		
     Samir Demnati, Eerikki Pekkola, Samuli Samuelsson, Eero Haapala, Daniel Saaristo
11	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Arttu Peltola, Konsta Alatupa, Tuomas Rouvali, Juuso Peltola, Jesse Väyrynen
12	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		
     Julius Toivola, Kristian Peltola, Iiro Surkka, Pietari Valoranta
13	Kankaanpään seudun Leisku		
     Pyry Santahuhta, Jasper Leppäkangas, Eero Hirvinen, Ville Myllymäki, Pietari Kiviranta, Tomi Mäkitalo
14	Polvijärven Urheilijat		
     Joonas Liukkonen, Matias Ahtinen, Rasmus Lehikoinen, Santeri Örn, Ville Sirviö
15	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
     Aukusti Jaskari, Aleksi Lehto, Viljami Parpala, Niilo Mustalahti, Teemu Jokela, Veeti Pihlaja, Pasi Linjamäki
16	Tampereen Pyrintö 1		
     Joel Turkka, Eetu Pöyry, Kalle Raitala, Konsta Kankainen, Aleksi Savolainen, Lasse Hämelahti
17	Tapanilan Erä		
     Micke Bärlund, Sami Bärlund, Tomas Jatsko, Samu Laakso, Tomi Laakso
18	Turun Urheiluliitto 1		
     Topias Koukkula, Tommi Holttinen, Juho Haapala, Peetu Toivonen, Aatu Penttilä, Harald Spoof, Nico Oksanen
19	Turun Weikot Yleisurheilu		
     Joska Tommola, Teemu Holttinen, Antti Tiekso, Tuomas Leppänen, Daniel Ofosu, Juuso Kosonen, Samuli Alppiranta
20	Turunseudun Kenttäurheilijat		
     Eevert Haakana, Jarko Hammar, Eetu Kuisma, Antti Hovi
21	Vasa IS		
     Benjamin Olli, Ive Ntumba, Elmo Savola, Albin Lundberg, David Bamm, Mikael Westö, Elias Rintanen

M 4 x 400 m

1	Kenttäurheilijat -58		
     Leo Rautiainen, Junnu Korvenpää, Ville Lampinen, Atte Nevala, Tuomas Kaukolahti, Joakim Karmitsa, Veeti Katainen, Ville Harju
2	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Viljami Kaasalainen, Konsta Alatupa, Elmo Lakka, Ilari Manninen, Santeri Kuusiniemi
4	Liedon Parma		
     Samuli Raikunen, Tuomas Lehtonen, Kalle Kompuinen, Markus Hurri
5	IF Sibbo-Vargarna		
     Eljas Aalto, Joona Luotonen, Mikael Granqvist, Anton Kunnas, Oliver Enqvist, Matias Tulokas, Rasmus Martin, Linus Martin
6	Tampereen Pyrintö 1		
     Joel Turkka, Jouko Juntunen, Teppo Syrjälä, Eino Perämaa, Aleksi Savolainen, Eetu Pöyry, Kalle Raitala
7	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Matias Linkoaho, Jonatan Hyvärinen, Elias Jrad, Lassi Kaukonen, Niko Viljola, Panu Jantunen
8	Borgå Akilles		
     Jonathan Brace, Benjamin Stendahl, Willem Kajander, Max Tallqvist, Severi Mäntylä, Oscar Nyholm, Viktor Thor
9	IF Drott 1		
     Alfons Söderman, Oliver Elenius, Johannes Åhman, Alexander Björkgren, Adrian Björkgren, Oscar Grannas, Albin Söderman, Isak Höglund
10	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Iiro Surkka, Pietari Valoranta, Jonatan Kinnunen, Arttu Peltola, Kristian Peltola, Jesse Väyrynen, Juuso Peltola
11	Lahden Ahkera 1		
     Olli Ahlgren, Lassi Kuva, Matias Mononen, Martti Siikaluoma, Ossi Kekki, Hannu Granberg, Walte Hautala
12	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Aku Kallio, Joona Sointu, Aleksi Kivelä, Santtu Heikkinen
13	Oulun Pyrintö 1		
     Samuel Purola, Niko Kangasoja, Joonas Rajaniemi, Joonas Jyrkkä, Sami Petäjäjärvi, Antti Juvonen
14	Polvijärven Urheilijat		
     Joonas Liukkonen, Matias Ahtinen, Rasmus Lehikoinen, Santeri Örn, Ville Sirviö
15	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
     Aukusti Jaskari, Niilo Mustalahti, Viljami Parpala, Aleksi Lehto, Teemu Jokela, Veeti Pihlaja, Pasi Linjamäki
16	Tapanilan Erä		
     Micke Bärlund, Sami Bärlund, Tomas Jatsko, Samu Laakso, Tomi Laakso
17	Turun Urheiluliitto 1		
     Peetu Toivonen, Juho Haapala, Mustafe Muuse, Petteri Uusitalo, Tuure Haapanen, Eetu Lindholm, Topias Koukkula
18	Turun Weikot Yleisurheilu		
     Teemu Holttinen, Tuomas Leppänen, Antti Tiekso, Daniel Ofosu, Joska Tommola, Samuli Alppiranta, Niko Myllynen, Juho-Kusti Sivosavi
19	Turunseudun Kenttäurheilijat		
     Eevert Haakana, Jarko Hammar, Eetu Kuisma, Antti Hovi
20	Vasa IS		
     Albin Lundberg, David Bamm, Benjamin Olli, Ive Ntumba, Elmo Savola, Rasmus Lerstrand

M 4000 m (DMR)

1	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Eero Saleva, Elias Jrad, Niko Viljola, Topi Raitanen, Roni Ollikainen, Aki Nummela, Joonas Harjamäki, Rasmus Palmi
2	Joensuun Kataja 1		
     Samuel Auvinen, Sakari Vallius, Mikko Hirvonen, Mika Kotiranta, Deshawn Holopainen, Konsta Hämäläinen, Eeki Kokkonen, Olli Toivola
3	Lahden Ahkera 1		
     Martti Siikaluoma, Olli Ahlgren, Lassi Kuva, Ossi Kekki, Hannu Granberg, Ahmad Arash
4	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Aku Kallio, Joona Sointu, Santtu Heikkinen, Aleksi Kivelä, Leevi Keronen
5	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Otto Kaario, Viljami Kaasalainen, Jussi Eskola, Eemil Helander, Miika Takala
6	Turun Urheiluliitto 1		
     Tuure Haapanen, Peetu Toivonen, Eero Heinonen, Mustafe Muuse, Miki Niemensivu, Juuso Hakala, Petteri Uusitalo, Niklas Wihlman
7	Gamlakarleby IF		
     Aleksi Salmela, Filiph Johansson, Joni Virkkala, Väinö Venetjoki, Konsta Puutio
9	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Jussi Huuskonen, Onni Ikonen, Leevi Tähtinen, Konsta Alatupa, Pietari Valoranta
10	Kenttäurheilijat -58		
     Ville Lampinen, Junnu Korvenpää, Atte Nevala, Olli Harju, Leo Rautiainen, Tuomas Kaukolahti, Antton Koivisto
11	Lahden Ahkera 2		
     Hannu Granberg, Ahmad Arash, Matias Mononen, Wäinö Hautala, Walte Hautala, Joni Järvinen, Samu Hanhela
12	Mikkelin Kilpa-Veikot 1		
     Eetu Valtola, Ville Viitakoski, Antti Nisonen, Joonatan Hämäläinen, Jedidiah Dormeus, Nuutti Kyllönen, Lauri Alm
13	Tampereen Pyrintö 1		
     Eetu Pöyry, Kalle Raitala, Julius Mäkinen, Samu Mikkonen, Jouko Juntunen
14	Turun Urheiluliitto 2		
     Eetu Lindholm, Juho Haapala, Wiljami Itämeri, Johannes Brunila, Ali Abdulrahman, Matti Rauma, Kalle Linnasaari, Pyry Suojanen

M 3 x 3000 m kävely

21	Espoon Tapiot 1		
     Joni Hava, Sajan Irincheev, Jaakko Määttänen, Jere Niemi
22	Esbo IF 1		
     Pekka Peltola, Mikko Ruokolainen, Jonathan Ekberg

M17 4 x 100 m

1	Tampereen Pyrintö 1		
     Konsta Tynkkynen, Santeri Haapamäki, Mikael Lahdensuo, Eelis Harjunmaa, Tarmo Takala, Vili Lahtinen
2	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Lassi Nalkki, Tommi Järvenpää, Lauri Liljavirta, Aleksi Hirvonen
3	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Viljami Heinonen, Aapo Reinikainen, Lauri Kylmäpuro, Viljami Lestinen, Kalle Wesanko, Sisu Mäkelä
4	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Kasperi Vehmaa, Rasmus Vehmaa, Aleksi Hilska, Perttu Aakko, Aatu Pohjonen, Saku Koukku, Lauri Nokkala, Roope Kuparinen
5	Viipurin Urheilijat		
     Tymofii Kravchuk, Miki Miettinen, Huyi Huang, Pyry Brandt, Alex Welander, Konsta Kock, Kuutti Vierros, Kalle Hirvi
6	Kuivasjärven Aura		
     Konsta Rutanen, Eetu Ylikunnari, Sampo Määttä, Ronni Mäntyranta, Otso Kylmänen, Teemu Koskela, Roope Raatikainen
9	Borgå Akilles		
     Linus Ekholm, Thomas Isaksson, Samuel Puustinen, Elliot Schmidt, Victor Lindroos, Henri Aspelin, Oscar Blomberg, Albert Isaksson
10	Esbo IF 1		
     Rado Lindberg, Rasmus Vuonoranta, Paul Matthelie, Jonathan Österholm, Enir Bedretdin, Pekka Peltola
11	Espoon Tapiot 1		
     Waltteri Koenkytö, Luka Veselinovic, Eerik Nyyssönen, Alex Mitchell, Joa Järvenkylä, Joona Nieminen, Markus Hakala
12	Hämeenlinnan Tarmo 1		
     Tuomas Rättö, Eeti Hänninen, Onni Englund, Elias Kerälä, Joel Seppälä, Olli Seppälä, Rasmus Seppälä
13	IF Nykarlebynejden		
     Asmar Hawari, Robin Liljeqvist, Yasin Hawari, Charles Portos, Khang Nguyen, Ephraim Makwaruzo, Gabriel Eklund, Jonas Åbro
14	Joutsan Pommi		
     Rico Sievänen, Elias Laitinen, Luukas Kemppainen, Benedict Seppälä
15	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Oliver Koskinen, Teemu Lilja, Luukas Kontro, Eden Buloba Benadja
16	Karhulan Katajaiset		
     Aatu Sihvonen, Veikko Sundberg, Miro Naski, Elmo Ylä-Kotola, Aatu Myllys, Anton Hagel, Eino Mannonen, Valtteri Partanen
17	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Miika Niemelä, Niklas Piirainen, Joona Lehtinen, Aatu Vaittinen, Otso Luodeslampi, Eelis Kuusjärvi, Saku Lehtonen, Jesse Salo
18	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 2		
     Otso Luodeslampi, Eelis Kuusjärvi, Saku Lehtonen, Jesse Salo, Miika Niemelä, Niklas Piirainen, Eero Ranta
19	Mikkelin Kilpa-Veikot 1		
     Nuutti Kyllönen, Leevi Varhomaa, Jedidiah Dormeus, Joonatan Hämäläinen, Eetu Valtola
20	Oulun Pyrintö 1		
     Topi Timonen, Noa Korhonen, Eeli Tohmola, Jussi Raudaskoski
21	Riihimäen Kisko 1		
     Joonatan Lindberg, Ossi Niemi, Joose Kallionalusta, Jusa Niemi, Arttu Haaksluoto, Ville Mattila, Vilho Haaksluoto, Christian Lindberg
22	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
     Matias Keltto, Oliver Metsälä, Lauri Takala, Veeti Pihlaja, Joni Haapamäki, Helmeri Lonkainen, Tuomas Lähdemäki
23	Turun Urheiluliitto 1		
     Kasper Kouvonen, Aarne Autio, Riku Uusitalo, Alvar Itämeri, Topias Koivunen, Eemil Aaltonen
24	Vantaan Salamat		
     Tumi Siranko, Eeli Mäkelä, Ukko Ikonen, Noel Joensuu, Nooa Merimaa, Aleksi Karvo, Eero Sormunen, Eino Sormunen

M17 4 x 300 m

1	Tampereen Pyrintö 1		
     Konsta Tynkkynen, Mikael Lahdensuo, Eelis Harjunmaa, Tarmo Takala, Aaron Halme, Vili Lahtinen
2	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Kasperi Vehmaa, Rasmus Vehmaa, Perttu Aakko, Aatu Pohjonen, Aleksi Hilska, Saku Koukku, Lauri Nokkala, Roope Kuparinen
3	Espoon Tapiot 1		
     Waltteri Koenkytö, Luka Veselinovic, Eerik Nyyssönen, Markus Hakala, Alex Mitchell, Joa Järvenkylä
4	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Lassi Nalkki, Aleksi Hirvonen, Luukas Kontro, Eden Buloba Benadja
6	Turun Urheiluliitto 1		
     Alvar Itämeri, Riku Naula, Riku Uusitalo, Aarne Autio, Kasper Kouvonen
7	Kuivasjärven Aura		
     Konsta Rutanen, Ronni Mäntyranta, Otso Kylmänen, Teemu Koskela, Eetu Ylikunnari
9	Borgå Akilles		
     Samuel Puustinen, Thomas Isaksson, Linus Ekholm, Elliot Schmidt, Victor Lindroos, Henri Aspelin
10	Esbo IF 1		
     Rado Lindberg, Rasmus Vuonoranta, Paul Matthelie, Jonathan Österholm, Enir Bedretdin, William Forsten
11	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Viljami Heinonen, Oliver Asikainen, Viljami Lestinen, Aapo Reinikainen, Lauri Kylmäpuro
12	HIFK-Friidrott 1		
     Eetu Rantala, Bernard Sjöblom, Kalle Huhtala, Pietari Hanhisalo, Winston Dahlblom
13	Hämeenlinnan Tarmo 1		
     Tuomas Rättö, Elias Kerälä, Eeti Hänninen, Onni Englund, Joel Seppälä, Rasmus Seppälä
14	IF Raseborg		
     Oliver Öhman, Simon Ekholm, Danny Grönvik, Daniel Grönvik, Edvin Holmberg
15	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Oliver Koskinen, Teemu Lilja, Luukas Kontro, Eden Buloba Benadja
16	Karhulan Katajaiset		
     Aatu Sihvonen, Veikko Sundberg, Miro Naski, Elmo Ylä-Kotola, Anton Hagel, Aatu Myllys, Eino Mannonen, Valtteri Partanen
17	Kenttäurheilijat -58		
     Santtu Heiskanen, Joona Heiskanen, Eero Wuoti, Juska Torkkola, Lauri Mäkinen, Ville Korhonen
18	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Alex Brofelt, Otso Barck, Konsta Keijonen, Haiku Lassila, Kasperi Hiidenniemi, Nuutti Leppänen, Olli Rauha, Rasmus Kortesoja
19	Lahden Ahkera 1		
     Matias Salminen, Juho Taavila, Tobias Moreno, Markus Vainio, Mikael Salminen, Verneri Marttila
20	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Aatu Vaittinen, Joona Lehtinen, Otso Luodeslampi, Eero Ranta, Jesse Salo, Eelis Kuusjärvi, Miika Niemelä, Noel Nikulainen
21	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 2		
     Jesse Salo, Eelis Kuusjärvi, Miika Niemelä, Noel Nikulainen, Aarne Kalela, Samuel Kiviharju, Niklas Piirainen, Eero Ranta
22	Oulun Pyrintö 1		
     Topi Timonen, Noa Korhonen, Eeli Tohmola, Jussi Raudaskoski
23	Oulun Pyrintö 2		
     Väinö Kekkonen, Jussi Raudaskoski, Aleksi Pohjola, Aatos Hakalahti
24	Riihimäen Kisko 1		
     Joonatan Lindberg, Ville Mattila, Joose Kallionalusta, Jusa Niemi, Arttu Haaksluoto, Vilho Haaksluoto, Topi Niemi, Christian Lindberg
25	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
     Joni Haapamäki, Oliver Metsälä, Matias Keltto, Lauri Takala, Veeti Pihlaja, Helmeri Lonkainen
26	Turun Urheiluliitto 2		
     Eemil Aaltonen, Edwin Itämeri, Niklas Tamminen, Aleksanteri Nyholm, Topias Koivunen
27	Vantaan Salamat		
     Tumi Siranko, Ukko Ikonen, Eeli Mäkelä, Nooa Merimaa, Noel Joensuu, Maxim Karila, Eero Sormunen, Eino Sormunen
28	Viipurin Urheilijat		
     Tymofii Kravchuk, Miki Miettinen, Huyi Huang, Pyry Brandt, Alex Welander, Konsta Kock, Kuutti Vierros, Kalle Hirvi

M17 3 x 800 m

2	Turun Urheiluliitto 1		
     Riku Uusitalo, Sisu Moilanen, Jussi Ankelo, Eemil Aaltonen, Edwin Itämeri
6	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Oliver Asikainen, Jaakko Siltala, Viljami Lestinen, Sisu Mäkelä
7	Gamlakarleby IF		
     Jimi Rousu, Miro Heikkilä, Anton Furu
9	Esbo IF 1		
     Rado Lindberg, Paul Matthelie, William Forsten
10	Hämeenlinnan Tarmo 1		
     Joel Seppälä, Rasmus Seppälä, Olli Seppälä, Eeti Hänninen, Onni Englund, Tuomas Rättö
11	IF Femman		
     Noah Sjöblom, Isak Finskas, Adam Nyholm
12	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Luukas Kontro, Lassi Nalkki, Eden Buloba Benadja, Valtteri Kinnunen, Aleksi Lyyra
13	Karhulan Katajaiset		
     Elmo Ylä-Kotola, Eino Mannonen, Valtteri Partanen, Veikka Porkka, Miro Naski, Aatu Sihvonen
14	Kenttäurheilijat -58		
     Joona Heiskanen, Santtu Heiskanen, Tero Korpi, Ville Korhonen
15	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Jesse Salo, Eero Ranta, Samuel Kiviharju, Eelis Kuusjärvi, Otso Luodeslampi
16	Mikkelin Kilpa-Veikot 1		
     Eetu Valtola, Joonatan Hämäläinen, Nuutti Kyllönen, Jedidiah Dormeus
17	Oulun Pyrintö 1		
     Topi Timonen, Noa Korhonen, Eeli Tohmola, Jussi Raudaskoski
18	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
     Joni Haapamäki, Oliver Metsälä, Lauri Takala, Ville Lemberg, Eetu Muhonen

M17 4 x 100 m aj

1	Tampereen Pyrintö 1		
     Konsta Tynkkynen, Santeri Haapamäki, Aaron Halme, Eelis Harjunmaa, Vili Lahtinen, Jami Pesonen
2	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Lassi Nalkki, Tommi Järvenpää, Lauri Liljavirta, Oliver Koskinen, Teemu Lilja
3	Turun Urheiluliitto 1		
     Kasper Kouvonen, Aarne Autio, Riku Uusitalo, Topias Koivunen, Eemil Aaltonen, Niklas Tamminen, Julius Antola
4	Borgå Akilles		
     Elliot Schmidt, Thomas Isaksson, Samuel Puustinen, Henri Aspelin, Victor Lindroos, Albert Isaksson
9	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Lauri Kylmäpuro, Aapo Reinikainen, Viljami Lestinen, Aarni Anttila, Viljami Heinonen
10	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Kasperi Vehmaa, Rasmus Vehmaa, Aleksi Hilska, Perttu Aakko, Aatu Pohjonen, Roope Kuparinen, Saku Koukku, Lauri Nokkala
11	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Noel Nikulainen, Niklas Piirainen, Eelis Kuusjärvi, Miika Niemelä, Eero Ranta
12	Vantaan Salamat		
     Eino Sormunen, Eero Sormunen, Eeli Mäkelä, Tumi Siranko, Aleksi Karvo, Ukko Ikonen, Nooa Merimaa, Noel Joensuu

M19 4 x 100 m

1	IF Drott 1		
     Albin Söderman, Isak Höglund, Oscar Grannas, Adrian Björkgren
2	Tampereen Pyrintö 1		
     Jaakko Linnus, Jere Haapalainen, Antti Sainio, Eino Perämaa, Patrik Järvinen
3	Alavieskan Viri		
     Tomi Simonen, Samuli Takkunen, Eetu Jokela, Kristian Hautakoski
4	Lahden Ahkera 1		
     Tuukka Koskinen, Anton Mustonen, Teemu Mälkiä, Matias Salminen, Eerik Mäkelä, Manu Metsäkangas
5	Espoon Tapiot 1		
     Johannes Hakala, Henri Matikainen, Jonathan Sperryn, Lassi Lehtimäki, Mikko Kuivalainen
6	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Juho Koivisto, Aku Kulju, Joonas Lapinkero, Leevi-Kalle Heikkilä, Joonas Tikkanen, Lassi Hakonen, Topi Tuunanen
9	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Miki Laakso, Simeon Vorselman, Lassi Pihlavisto, Pyry Koskiniemi, Johannes Mäkelä, Aarni Lemetti
10	HIFK-Friidrott 1		
     Joonas Jäppinen, Andreas Kärkkäinen, Simo Laine, Miro Heikkonen, Eetu Rantala, Markus Serenius
11	IF Raseborg		
     Oliver Forsman, Oliver Heikkinen, Emil Grabber, Simon Björklöf
12	IF Sibbo-Vargarna		
     Linus Martin, Matias Tulokas, Emil Nylund, Otto Junnila, Daniel Wickström, Mikael Lehtimäki, Paulus Lehtimäki, Rasmus Martin
13	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Konsta Rutonen, Akseli Eskelinen, Eetu Pohjonen, Aatu Pohjonen, Roope Kuparinen
14	Viipurin Urheilijat		
     Miska Koponen, Mortti Metsäkoivu, Zakaria Sabally, Teo Blomqvist, Huyi Huang, Pyry Brandt, Kuutti Vierros, Joel Vuohtoniemi

M19 4 x 400 m

1	Lahden Ahkera 1		
     Aleksi Rajaniemi, Teemu Mälkiä, Kasper Lindeberg, Anton Mustonen, Aaro Tikkanen
3	Tampereen Pyrintö 1		
     Jaakko Linnus, Jere Haapalainen, Antti Sainio, Patrik Järvinen, Konsta Kankainen, Eino Perämaa
5	Alavieskan Viri		
     Tomi Simonen, Kristian Hautakoski, Eetu Jokela, Samuli Takkunen
6	IF Drott 1		
     Albin Söderman, Isak Höglund, Oscar Grannas, Adrian Björkgren
7	Turun Urheiluliitto 1		
     Pyry Laine, Miki Niemensivu, Elmeri Kero, Sisu Moilanen, Edwin Itämeri, Eemil Aaltonen
8	Joensuun Kataja 1		
     Deshawn Holopainen, Jimi Alastalo, Onni Huovinen, Sakari Vallius, Otto Vilpponen, Miro Tanninen
9	Espoon Tapiot 1		
     Johannes Hakala, Lassi Lehtimäki, Waltteri Koenkytö, Luka Veselinovic, Eerik Nyyssönen, Henri Matikainen, Mikail Uusipere
10	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Miki Laakso, Simeon Vorselman, Lassi Pihlavisto, Daniel Äikäs, Johannes Mäkelä, Aarni Lemetti, Pyry Koskiniemi
11	HIFK-Friidrott 1		
     Joonas Jäppinen, Simo Laine, Ike Melnits, Markus Serenius, Muhammad Ali
12	HIFK-Friidrott 2		
     Miro Heikkonen, Eetu Rantala, Ike Melnits, Muhammad Ali
13	IF Raseborg		
     Oliver Heikkinen, Oliver Forsman, Simon Björklöf, Emil Grabber
14	IF Sibbo-Vargarna		
     Matias Tulokas, Rasmus Martin, Emil Nylund, Otto Junnila, Linus Martin, Mikael Lehtimäki, Paulus Lehtimäki, Kaarlo Strandström
15	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Joonas Tikkanen, Aku Kulju, Joonas Lapinkero, Luukas Kontro, Leevi-Kalle Heikkilä
16	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Martti Majuri, Konsta Rutonen, Lauri Nokkala, Eetu Pohjonen, Saku Koukku, Akseli Eskelinen
17	Viipurin Urheilijat		
     Miska Koponen, Mortti Metsäkoivu, Joel Vuohtoniemi, Teo Blomqvist, Huyi Huang, Pyry Brandt, Kuutti Vierros, Kalle Hirvi

M19 3 x 800 m

3	Turun Urheiluliitto 1		
     Pyry Laine, Elmeri Kero, Miki Niemensivu, Sisu Moilanen
4	Joensuun Kataja 1		
     Jimi Alastalo, Eemeli Hirvonen, Onni Huovinen, Ilmari Lehmus, Otto Vilpponen
5	Lahden Ahkera 1		
     Teemu Mälkiä, Kasper Lindeberg, Leevi Holmström, Wäinö Hautala, Ahmad Arash
8	Tampereen Pyrintö 1		
     Jere Haapalainen, Patrik Järvinen, Eino Perämaa
9	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Simeon Vorselman, Daniel Äikäs, Johannes Mäkelä, Benjamin Lee, Jere Raunio, Lassi Pihlavisto
10	HIFK-Friidrott 1		
     Simo Laine, Ike Melnits, Muhammad Ali, Markus Serenius
11	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Joonas Tikkanen, Luukas Kontro, Joonas Lapinkero
12	Lahden Ahkera 2		
     Ahmad Arash, Wäinö Hautala, Aaro Tikkanen
13	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Martti Majuri, Lauri Nokkala, Saku Koukku, Otto Ruuskanen
14	Tampereen Pyrintö 2		
     Jami Pesonen, Tarmo Takala, Jaakko Linnus, Pyry Iltanen

M19 4 x 100 m aj

1	Tampereen Pyrintö 1		
     Jere Haapalainen, Antti Sainio, Konsta Kankainen, Jaakko Linnus, Eino Perämaa
2	Alavieskan Viri		
     Tomi Simonen, Kristian Hautakoski, Samuli Takkunen, Eetu Jokela
3	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Juho Koivisto, Aku Kulju, Joonas Lapinkero, Veeti Lettojärvi
4	IF Drott 1		
     Adrian Björkgren, Isak Höglund, Albin Söderman, Oscar Grannas
5	IF Sibbo-Vargarna		
     Otto Junnila, Daniel Wickström, Matias Tulokas, Emil Nylund, Paulus Lehtimäki, Mikael Lehtimäki, Rasmus Martin, Valter Nylund

N 4 x 100 m

2	HIFK-Friidrott 1		
     Nora Lindahl, Viivi Lehikoinen, Nea Mattila, Jasmin Showlah, Henriikka Parpala, Tanja Kokkonen, Vilma Hakala
3	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Anniina Kortetmaa, Aino Pulkkinen, Sara Francis, Maija Jussila, Sanni Mahonen, Siiri Rainio, Pinja Heinonen
4	Tampereen Pyrintö 1		
     Frida Hämäläinen, Nea Lento, Miia Sillman, Venla Väliharju, Hanna Peltola
5	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Laura Kolehmainen, Sara Siltala, Eeva Samberg, Kamilla Nurminen, Annika Hannola, Janette Rinne, Anni Siirtola
8	Oulun Pyrintö 1		
     Jandeh Jallow, Sandra-Sofia Nieminen, Iiris Törrönen, Taru Väisänen, Olivia Veneskoski
9	Espoon Tapiot 1		
     Minea Fogelholm, Julia Ihantola, Saara Keskitalo, Anna Pursiainen, Eveliina Määttänen, Emma Suhonen
10	IF Sibbo-Vargarna		
     Elin Holmberg, Elin Mickos, Milla Lindroos, Aino Tapio, Jessica Laxén, Linnea Wiik, Nellie Lindström, Julia Franzén
11	Joensuun Kataja 1		
     Mette Baas, Silja Kempas, Kiia Paanila, Jonna Aalto, Riika Tirkkonen, Emilia Kiiski
12	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Laura Koivisto, Gia Reinholm, Roosa Mähönen, Johanna Kulmala, Kerttu Kinnunen, Nea-Mari Neziri
13	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		
     Nora-Julia Isoluoma, Suvi-Tuuli Saarnio, Alina Puhakka, Wilhelmiina Harju, Tessa Tillgren, Essi Ahonen
14	Kaipolan Vire		
     Kerttu Rantakangas, Olivia Asikainen, Tessa Moisio, Sini Sanaslahti, Elvi Warwick, Nelli Flyktman, Ella Hyppölä
15	Kajaanin Kipinä		
     Mari Heinonen, Jenna Kokkonen, Emmi Heikkinen, Annika Haverinen, Henna Hyvönen
16	Lapuan Virkiä 1		
     Inka-Maria Ylitalo, Nella Tuuri, Viivi Louko, Linnea Hirvelä, Kati Perälä
17	Turun Urheiluliitto 1		
     Olivia Heino, Edit Nurminen, Adonika Lehtonen, Enni Henttonen, Ilona Ruohola, Emmi Valtonen, Emma Rovasalo

N 4 x 400 m

1	HIFK-Friidrott 1		
     Viivi Lehikoinen, Nea Mattila, Teresa Perttilä, Nora Lindahl, Vilma Hakala, Mila Heikkonen
4	Lahden Ahkera 1		
     Sanna Erkinheimo, Helmi Vuorimaa, Veera Perälä, Emilia Jousimaa, Sini Rajaniemi, Anni Korhonen
5	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Laura Kolehmainen, Rauha Buchwald, Moona Latvala, Annika Hannola, Roosa Toivonen, Katja Blunden, Janette Vänttinen
6	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Anniina Kortetmaa, Aino Pulkkinen, Heini Ikonen, Lotta Mäkinen, Maija Jussila, Siiri Rainio
8	Tampereen Pyrintö 1		
     Frida Hämäläinen, Kiia Keinonen, Miia Sillman, Sara Kurth, Jemina Forss
9	Espoon Tapiot 1		
     Julia Ihantola, Saara Keskitalo, Eveliina Määttänen, Anna Pursiainen, Viivi Patronen
10	Joensuun Kataja 1		
     Mette Baas, Silja Kempas, Veera Häkkinen, Riika Tirkkonen, Kiia Paanila, Ilona Saastamoinen, Reetta Ryynänen, Oona Kareinen
11	Mikkelin Kilpa-Veikot 1		
     Ilona Pelli, Lotta Kirvesmies, Heidi Paasonen, Aada Miskala, Anni Toivanen, Neela Ombati
12	Turun Urheiluliitto 1		
     Olivia Heino, Edit Nurminen, Adonika Lehtonen, Petra Mannonen, Marleena Tulkki, Ada Rautiainen, Veera Matintalo, Viivi Lankinen

N 4000 m (DMR)

1	Lahden Ahkera 1		
     Ilona Mononen, Emilia Jousimaa, Veera Perälä, Helmi Vuorimaa, Nelli Nordlund, Kristiina Mäki, Emma Katajalaakso
2	Turun Urheiluliitto 1		
     Janica Rauma, Olivia Heino, Viola Westling, Lotta-Maria Maine, Lotta Sundqvist, Adonika Lehtonen, Edit Nurminen, Viivi Lankinen
3	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Moona Latvala, Laura Kolehmainen, Rauha Buchwald, Suvi Selvenius, Janette Vänttinen, Taru Palsa, Mona Jäppinen
4	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Siiri Rainio, Aino Pulkkinen, Lotta Mäkinen, Heini Ikonen, Alisa Virtanen, Heidi Salminen, Emilia Siltanen, Oona-Mari Hakulinen
5	Kälviän Tarmo		
     Kaisa Honkaharju, Vanessa Store, Päivi Knutar, Jenni Judin, Melissa Kykyri, Johanna Ala-Pöntiö, Mari Bergdahl, Roosa Hämäläinen
6	Tampereen Pyrintö 1		
     Frida Hämäläinen, Kiia Keinonen, Jemina Forss, Sara Kurth
9	Espoon Tapiot 1		
     Lotta Penttinen, Viivi Patronen, Eveliina Määttänen, Emma Hakala, Noora Niininen, Sofia Rinne
10	Iisalmen Visa		
     Sini Karjalainen, Ella Mykkänen, Minttu Eskelinen, Katariina Kärkkäinen
11	Joensuun Kataja 1		
     Salla Laukkanen, Lotta Tarvainen, Ilona Saastamoinen, Silja Kempas, Mette Baas, Veera Kontkanen
12	Lahden Ahkera 2		
     Anne Rajaniemi, Anni Korhonen, Nelli Nordlund, Sini Rajaniemi, Sanna Erkinheimo, Neela Notkonen, Reetta Hämäläinen
13	Mikkelin Kilpa-Veikot 1		
     Heidi Paasonen, Mira Pesonen, Aada Miskala, Ilona Pelli, Kerttu Seppänen
14	Turun Urheiluliitto 2		
     Lotta Sundqvist, Adonika Lehtonen, Amanda Virtanen, Aino Niemi, Nelli Hiippavuori, Heljä-Viivi Unkila, Johanna Sällinen, Veera Matintalo

N 3 x 3000 m kävely

2	Espoon Tapiot 1		
     Hele Haapaniemi, Enni Nurmi, Ella Rautawaara, Ellen Seisto
3	Laitilan Jyske		
     Venla Laiho, Maria Antola, Jonna Voronkoff
4	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Elisa Neuvonen, Tiia Kuikka, Sanna Neuvonen
5	Rekolan Raikas		
     Anna-Maj Vierikko, Helmi Köykkä, Taika Nurro
9	Kalannin Vankka		
     Anni Saarinen, Aino Saarinen, Emilia Ellä, Nanna Kukkula, Linda Ellä
10	Vantaan Salamat		
     Heidi Vakkilainen, Elina Vakkilainen, Rosaliina Hiltunen, Jenna Vakkilainen, Eva Peltopuro, Aava Lajunen

N17 4 x 100 m

1	HIFK-Friidrott 1		
     Elmiina Siikala, Teresa Perttilä, Charlotte Kajander, Mila Heikkonen, Maija Rantonen, Vilma Klemetti
2	Oulun Pyrintö 1		
     Sointu Purola, Alisa Niemi, Minja Kurtti, Bettina Siltala
6	Laitilan Jyske		
     Kiia Ihanmäki, Aamu Airisto, Ella Hemmilä, Verna Vuorela, Oona Välimäki, Vivian Ihanmäki
9	Borgå Akilles		
     Ida Finell, Fanny Böhling, Emelie Hägglund, Selma Lepistö, Eevi Kontinen
10	Esbo IF 1		
     Ella Westerlund, Leonie Winell, Alexandra Nylund, Malin Rantala, Lotte Wikstedt, Lina Kiviaho, Emelie Avellan, Mona Lamppu
11	Esbo IF 2		
     Lotte Wikstedt, Lina Kiviaho, Emelie Avellan, Mona Lamppu, Sara Mäkelä, Elvira Suominen
12	Espoon Tapiot 1		
     Kia Suni, Matilda Helminen, Martta Valtonen, Elli Rantala, Olivia Siitarinen, Sofia Tanner, Emilia Chandras
13	Forssan Salama		
     Amanda Lehtimäki, Miranda Lehtimäki, Erika Pyykkö, Vanessa Salminen, Julia Vuori
14	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Siiri Siirtola, Elle Ceder, Terhi Vehko, Edesa Gashi, Chantelle Peter, Venla Virrantuomi
15	Ilmajoen Kisailijat		
     Iida Vainionpää, Veera Ketonen, Susanna Kivioja, Sanja Mäenpää, Jiina Niemelä, Oona-Maria Köykkä
16	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Hilma Kinnunen, Noora Salmi, Siiri Kihlman, Pirkko Järvikylä, Moona Heikkinen, Saga Koppeli, Eevi Ylitalo
17	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Iida Pentti, Linda Van Leeuwen, Vilma Honkonen, Jenna Tuomaala, Elsa Pesonen
18	Karhulan Katajaiset		
     Marlena Nieminen, Kira Kaipiainen, Pihla Kallio, Silja Heinänen, Eevi Lehtinen, Veera Westerlund, Anni Olli, Iisa Auranen
19	Keravan Urheilijat		
     Aicha Kalala, Safi Kalala, Sini-Minea Saarikoski, Polina Petrova
20	Kuopion Reipas		
     Selma Mäntyselkä, Jemina Herranen, Maija Lahtela, Miia Kaskela, Hanna Sipponen, Elli Laukkanen, Sara Tiilikainen, Vilma Savikkomaa
21	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Anne-Karin Kilkki, Tytti Repo, Iines Peltonen, Katja Honkanen, Essi Niinimäki, Peppi-Lotta Kotilainen, Sofia Arponen, Sofia Inkinen
22	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Pinja Kukko, Krista Lehti, Veera Rantala, Emilia Salonen, Olivia Oksjoki, Mandi Viljamaa
23	Oulun Pyrintö 2		
     Milla Kangas, Martta Koskela, Venla Laukka, Emmi Rantala, Olivia Veneskoski, Emilia Martinsén
24	Porin Yleisurheilu 1		
     Jenny Karttunen, Milja Perälä, Pinja Nieminen, Aleksandra Huhtala, Fiona Koskiranta
25	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
     Noora Harju, Kiia Perttula, Matilda Koivisto, Amelie Koivuluoma, Anniina Latva-Kivistö, Mimmi Raninen, Kaisa Lähdemäki
26	Tampereen Pyrintö 1		
     Iida Kujanpää, Anni Kantola, Kristiina Tamski, Iida Kastarinen
27	Tampereen Pyrintö 2		
     Monamaria Pyhältö, Nilla Oksanen, Oona Lento, Roosa Myllymäki, Pihla Lahtinen
28	Turun Urheiluliitto 1		
     Henriikka Heinonen, Emilin Ayelbassa, Lotta Kirjavainen, Tinja Pirttikoski, Fia Casagrande
29	Turun Urheiluliitto 2		
     Fia Casagrande, Maija Männistö, Neea Knaapi, Aada Haavisto, Mathilda Gustafsson
30	Vasa IS		
     Tilde Nordman, Hanna Håkans, Edit Wargén, Vanessa Pada, Elvira Åbrandt, Tilda Åberg, Agnes Berts
31	Veitsiluodon Kisaveikot		
     Anniina Piipponen, Lotta Pudas, Ella Martimo, Tilda Junnonaho
32	Viialan Valtti		
     Vilja Hujanen, Jenna Pentinniemi, Anna Oksa, Sanni Niskanen, Maija Oksa, Elice Helenius
33	Viipurin Urheilijat		
     Natalia Rozhnova, Miina Kilpeläinen, Ronja Kempas, Aida Jokiranta, Amelie Dosseh, Jade Oravainen

N17 4 x 300 m

1	Tampereen Pyrintö 1		
     Iida Kujanpää, Iida Kastarinen, Aino Heikkilä, Nilla Oksanen
2	Turun Urheiluliitto 1		
     Tinja Pirttikoski, Enni Virjonen, Roosa Fagerström, Linnea Kero, Mathilda Gustafsson
3	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
     Noora Harju, Matilda Koivisto, Kiia Perttula, Amelie Koivuluoma, Anniina Latva-Kivistö, Saana Lappalainen, Mimmi Raninen
4	Riihimäen Kisko 1		
     Tähkä-Alina Koskela, Kia Sairanen, Annika Vilen, Annika Piiroinen, Olivia Lindholm, Vilja-Matilda Koskela, Eerika Vilen
5	Keravan Urheilijat		
     Aicha Kalala, Safi Kalala, Sini-Minea Saarikoski, Polina Petrova
7	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Elle Ceder, Terhi Vehko, Venla Virrantuomi, Siiri Siirtola, Chantelle Peter, Säde Laitinen
9	Alajärven Ankkurit		
     Liinu Järvinen, Seliina Kuoppa-aho, Ilona Takala, Sara Vuorela
10	Borgå Akilles		
     Ida Finell, Emelie Hägglund, Fanny Böhling, Selma Lepistö, Eevi Kontinen, Ronja Kronvall
11	Esbo IF 1		
     Ella Westerlund, Malin Rantala, Leonie Winell, Lina Kiviaho, Frida Blomfelt, Sara Heininen, Lotte Wikstedt, Mona Lamppu
12	Esbo IF 2		
     Lotte Wikstedt, Mona Lamppu, Sara Mäkelä, Frida Blomfelt, Sara Heininen, Matilda Pennanen, Linda Juvala, Mathilda Granvik
13	Espoon Tapiot 1		
     Sofia Tanner, Tara Sohlo, Matilda Lahti, Lena Liimatainen, Noora Niininen, Sofia Rinne, Sara Forsström
14	Forssan Salama		
     Amanda Lehtimäki, Miranda Lehtimäki, Erika Pyykkö, Vanessa Salminen, Julia Vuori
15	HIFK-Friidrott 1		
     Henni Piirainen, Charlotte Kajander, Mila Heikkonen, Silja Filenius, Elmiina Siikala, Kiia Äikää, Maija Rantonen
16	HIFK-Friidrott 2		
     Vilja Valtakari, Tuulia Kiuru, Elinda Koivula, Jonna Jäkkö
17	Hämeenlinnan Tarmo 1		
     Maria Djusko, Aino Ojaniemi, Camilla Uschanov, Vilma Kerälä, Liisa Marttila, Emilia Rättö, Erika Juselius, Unna Törmänen
18	Hämeenlinnan Tarmo 2		
     Liisa Marttila, Emilia Rättö, Erika Juselius, Unna Törmänen, Maria Djusko, Aino Ojaniemi, Camilla Uschanov, Vilma Kerälä
19	IF Drott 1		
     Wilma Grannas, Priscilla Boateng, Annie Lunden, Nea Hassila, Matilda Fors, Carolina Åhman, Denise Westerlund, Santra Suarez
20	Ilmajoen Kisailijat		
     Sanja Mäenpää, Iida Vainionpää, Susanna Kivioja, Veera Ketonen, Jiina Niemelä
21	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Hilma Kinnunen, Noora Salmi, Nea Koppeli, Siiri Kihlman
22	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Jenny Grönholm, Eevi Ylitalo, Helmi Karkiainen, Elsa Pesonen
23	Karhulan Katajaiset		
     Marlena Nieminen, Kira Kaipiainen, Eevi Lehtinen, Veera Westerlund, Pihla Kallio, Anni Olli, Sofia Niemi, Iisa Auranen
24	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Krista Lehti, Ella Noora Haapalehto, Ainu Verho, Erin Lönnqvist, Venla Vaittinen, Pinja Kukko
25	Nurmijärven Yleisurheilu		
     Sara Parviainen, Sanni Lehtonen, Emma Lehtonen, Pihla Jaakola-Siimes, Milla Pihlava, Oona Korhonen
26	Oulun Pyrintö 1		
     Anni Niskala, Alisa Niemi, Minja Kurtti, Sointu Purola
27	Oulun Pyrintö 2		
     Milla Kangas, Martta Koskela, Bettina Siltala, Olivia Veneskoski, Emmi Rantala, Venla Laukka, Emilia Martinsén
28	Porin Yleisurheilu 1		
     Aleksandra Huhtala, Vilma Koski, Rauha Rajainmäki, Milja Miikkulainen, Petra Broman, Milja Helin, Milja Perälä, Jenny Karttunen
29	Porin Yleisurheilu 2		
     Jenny Karttunen, Milja Perälä, Milja Helin, Julia Gröndahl, Petra Broman, Nea-Kaisa Kataja
30	Tampereen Pyrintö 2		
     Monamaria Pyhältö, Oona Lento, Pihla Lahtinen, Anni Kantola
31	Turun Urheiluliitto 2		
     Mathilda Gustafsson, Emilin Ayelbassa, Siiri Solalinna, Meeri Haapio, Elsa Karjalainen, Annika Koistinen, Maija Männistö, Heta Mäkinen
32	Vasa IS		
     Tilde Nordman, Linnea Ståhl, Lotta Lithén, Lina Lithén
33	Veitsiluodon Kisaveikot		
     Anniina Piipponen, Lotta Pudas, Ella Martimo, Tilda Junnonaho
34	Viipurin Urheilijat		
     Ronja Kempas, Aida Jokiranta, Jade Oravainen, Amelie Dosseh, Miina Kilpeläinen, Natalia Rozhnova

N17 3 x 800 m

1	Lahden Ahkera 1		
     Neela Notkonen, Ea Vuori, Sofia Rinne, Anni Hammar
3	Turun Urheiluliitto 1		
     Linnea Kero, Heta Mäkinen, Tinja Pirttikoski, Hertta Lehtonen, Elsa Karjalainen, Annika Koistinen
4	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Tiitu Hjerppe, Janette Mahkonen, Anni Mäki-Hokkonen, Kristiina Rinta-Jaskari, Peppi-Lotta Kotilainen, Saara Jantunen
7	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Elle Ceder, Elma Hannikainen, Venla Virrantuomi, Säde Laitinen, Terhi Vehko, Chantelle Peter
9	Alajärven Ankkurit		
     Liinu Järvinen, Seliina Kuoppa-aho, Ilona Takala
10	Esbo IF 1		
     Ella Westerlund, Lina Kiviaho, Mona Lamppu, Sara Mäkelä, Sara Heininen, Matilda Pennanen
11	Helsingin Kisa-Veikot 2		
     Terhi Vehko, Chantelle Peter, Säde Laitinen, Marianne Salmi
12	IF Raseborg		
     Mathilda Silfver, Emily Laks, Rebecca Malmberg, Erin Björklöf
13	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Helmi Karkiainen, Gisela-Mei Hakkarainen, Olivia Puranen, Erin Immonen
14	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Melina Vertala, Erika Parkkonen, Pihla Tiihonen, Netta Kallio
15	Kalajoen Junkkarit		
     Emilia Reinikainen, Tilda Sorvari, Alma Junnikkala
16	Karhulan Katajaiset		
     Veera Westerlund, Pihla Kallio, Eevi Lehtinen, Kira Kaipiainen, Iisa Auranen, Marlena Nieminen
17	Kuopion Reipas		
     Elli Laukkanen, Miia Kaskela, Jemina Herranen, Sara Tiilikainen, Selma Mäntyselkä, Hanna Sipponen
18	Limingan Niittomiehet		
     Eveliina Kujala, Sara Säkkinen, Nelli-Lotta Karppelin
19	Loimaan Leisku		
     Vilma Toivonen, Karoliina Olli, Minea Lindén
20	Nokian Urheilijat		
     Helmi Haavisto, Venla Patrikainen, Linnea Salo, Tuuli Murtoniemi, Jenna Järvenmäki
21	Nurmijärven Yleisurheilu		
     Sara Parviainen, Sanni Lehtonen, Emma Lehtonen, Pihla Jaakola-Siimes, Milla Pihlava, Oona Korhonen
22	Savonlinnan Riento		
     Oona Immonen, Siiri Lindholm, Elsa Kairikko
23	Viialan Valtti		
     Vilja Hujanen, Jenna Pentinniemi, Sanni Niskanen, Elice Helenius

N17 4 x 100 m aj

1	Tampereen Pyrintö 1		
     Iida Kujanpää, Anni Kantola, Unni Leinonen, Iida Kastarinen, Oona Lento, Oona Kokko, Oona Moisio
3	Oulun Pyrintö 1		
     Minja Kurtti, Alisa Niemi, Milla Kangas, Bettina Siltala
4	Laitilan Jyske		
     Aamu Airisto, Kiia Ihanmäki, Ella Hemmilä, Verna Vuorela, Oona Välimäki, Vivian Ihanmäki
5	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Hilma Kinnunen, Siiri Kihlman, Pirkko Järvikylä, Noora Salmi, Nea Koppeli
8	Hämeenlinnan Tarmo 1		
     Liisa Marttila, Erika Juselius, Emilia Rättö, Maria Djusko, Vilma Kerälä, Iiris Veijola, Aino Ojaniemi
9	Esbo IF 1		
     Ella Westerlund, Lina Kiviaho, Mona Lamppu, Sara Mäkelä, Lotte Wikstedt
10	Espoon Tapiot 1		
     Martta Valtonen, Matilda Helminen, Elli Rantala, Olivia Siitarinen, Anni Nurminen, Emilia Chandras, Isabella Strömberg, Sara Forsström
11	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Emma-Roosa Räisänen, Siiri Siirtola, Terhi Vehko, Evita Santala, Chantelle Peter
12	HIFK-Friidrott 1		
     Henni Piirainen, Charlotte Kajander, Kiia Äikää, Elmiina Siikala, Elinda Koivula
13	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Saga Koppeli, Jenna Tuomaala, Eevi Ylitalo, Vilma Honkonen
14	Oulun Pyrintö 2		
     Olivia Veneskoski, Martta Koskela, Emilia Martinsén, Emmi Rantala
15	Turun Urheiluliitto 1		
     Emilin Ayelbassa, Mathilda Gustafsson, Aada Haavisto, Fia Casagrande

N19 4 x 100 m

2	Turun Urheiluliitto 1		
     Ilona Ruohola, Emma Rovasalo, Enni Virjonen, Emmi Valtonen, Liina Ahtiainen, Pinja Naula, Lotta Nurminen
3	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
     Inka Metsämäki, Meeri Elomaa, Sofia Ylinen, Saana Takala, Noora Harju, Anni Mäenpää, Kristiina Kunnari, Kiia Perttula
4	Eurajoen Veikot		
     Eliisa Kallio, Aada Puosi, Sofia Määttä, Linne Kallio, Emmi Patrikainen
6	HIFK-Friidrott 1		
     Alisa Tikkanen, Aino Koskela, Nora Koskela-Koivisto, Kiia Äikää, Maija Rantonen, Tuulia Kiuru
7	Tampereen Pyrintö 1		
     Saga Vanninen, Vilma Itälinna, Anni Nurminen, Vilma Väliharju
9	Borgå Akilles		
     Sandra Johansson, Ida Finell, Fanny Böhling, Selma Lepistö, Emelie Hägglund, Eevi Kontinen
10	Esbo IF 1		
     Betty Aschan, Emilia Tallqvist, Ella Paukku, Natascha Foley
11	Espoon Tapiot 1		
     Viivi Sandberg, Sofia Tanner, Olivia Siitarinen, Anni Nurminen, Iida Rautio, Ruusu Saarela
12	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Lilja Koskela, Emilia Voutilainen, Iida Lounela, Hanna-Maija Siltanen, Mona Korelin, Olivia Tirkkonen, Elina Mettälä
13	Hämeenlinnan Tarmo 1		
     Iiris Veijola, Erika Välkkynen, Emilia Rättö, Aino Ojaniemi, Vilma Toivonen, Vilma Kerälä
14	IF Drott 1		
     Tilda Höglund, Fanny Östman, Nea Hassila, Priscilla Boateng, Matilda Fors, Carolina Åhman, Denise Westerlund
15	Ikaalisten Urheilijat		
     Ella Kurula, Carita Kivimäki, Jenni Sormunen, Josefina Salmi, Johanna Välimäki
16	Imatran Urheilijat		
     Nelli Anttonen, Meeri Riiali, Aino Venäläinen, Kiira Karttunen, Saana Laihanen, Venla Savolainen
17	Janakkalan Jana		
     Tuuli Kulju, Aada Aarnio, Meeri Koliseva, Lotta Jalonen
18	Joensuun Kataja 1		
     Veera Häkkinen, Reetta Ryynänen, Tiia Säde, Oona Kareinen, Riika Tirkkonen, Sara-Sofia Hyvönen, Siiri Nyyssönen, Peppi-Rosa Penttinen
19	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Heidi Salminen, Amanda Kulju, Minea Vertala, Johanna Nieminen
20	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Riikka Savolainen, Jenni Kiminkinen, Fiinu Puustinen, Nelli Pajula, Gea Zitting
21	Kuopion Reipas		
     Mila Peltoniemi, Vilma Savikkomaa, Elina Kiiskinen, Hanna Sipponen, Sara Tiilikainen, Annukka Koistinen, Elli Laukkanen, Jemina Herranen
22	Lappajärven Veikot		
     Janna-Juulia Mäenpää, Emma Latvala, Alisa Viinamäki, Petra Väkeväinen
23	Oulun Pyrintö 1		
     Laura Loponen, Eveliina Lehtola, Milla Kangas, Martta Koskela
24	Oulun Pyrintö 2		
     Siiri Hihnala, Venla Laukka, Emmi Rantala, Olivia Veneskoski
25	Riihimäen Kisko 1		
     Vilja-Matilda Koskela, Vanessa Lindberg, Annika Vilen, Helmi Lievonen, Eerika Vilen, Tähkä-Alina Koskela, Olivia Lindholm, Annika Piiroinen
26	Savonlinnan Riento		
     Emma Halonen, Erin Kainulainen, Oona Immonen, Mette Voutilainen, Helmi Laine, Heidi Tyrväinen, Essi Nurmela
27	Tampereen Pyrintö 2		
     Helmi Tarkiainen, Jenna Saarilahti, Sanni Lento, Lotta Mäkelä, Kristiina Tamski

N19 4 x 400 m

1	Turun Urheiluliitto 1		
     Ilona Ruohola, Emmi Valtonen, Liina Ahtiainen, Lotta Nurminen, Pinja Naula, Enni Virjonen, Emma Rovasalo
3	Eurajoen Veikot		
     Eliisa Kallio, Linne Kallio, Sofia Määttä, Aada Puosi, Emmi Patrikainen
4	HIFK-Friidrott 1		
     Aino Koskela, Nora Koskela-Koivisto, Iina Holopainen, Vilma Klemetti, Maija Rantonen
5	Joensuun Kataja 1		
     Sara-Sofia Hyvönen, Reetta Ryynänen, Riika Tirkkonen, Tiia Säde, Oona Kareinen, Jonna Aalto
7	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Heidi Salminen, Amanda Kulju, Jenni Kiminkinen, Minea Vertala, Johanna Nieminen, Venla Saari, Jenna Maukonen
8	Lahden Ahkera 1		
     Ilona Saarikunnas, Sini Rajaniemi, Ea Vuori, Sofia Rinne, Neela Notkonen, Vilja Hautaniemi
9	Borgå Akilles		
     Ida Finell, Sandra Johansson, Fanny Böhling, Emelie Hägglund, Selma Lepistö, Carla Jalkanen
10	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Lilja Koskela, Mona Korelin, Emilia Voutilainen, Iida Lounela, Hanna-Maija Siltanen, Elina Mettälä
11	IF Raseborg		
     Saimi Lupala, Cassandra Nynäs, Mathilda Silfver, Jill Friberg, Emily Laks
12	Janakkalan Jana		
     Tuuli Kulju, Aada Aarnio, Meeri Koliseva, Lotta Jalonen
13	Kuopion Reipas		
     Mila Peltoniemi, Jemina Herranen, Elli Laukkanen, Vilma Savikkomaa, Annukka Koistinen, Sara Tiilikainen, Hanna Sipponen, Elina Kiiskinen
14	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Anni Berg, Milja Mahlavuori, Nelli Viskari, Emma Syväoja, Peppi-Lotta Kotilainen, Henna Eineluoto
15	Oulun Pyrintö 1		
     Laura Loponen, Siiri Hihnala, Eveliina Lehtola, Venla Laukka
16	Riihimäen Kisko 1		
     Helmi Lievonen, Olivia Lindholm, Vanessa Lindberg, Vilja-Matilda Koskela, Annika Vilen, Tähkä-Alina Koskela, Kia Sairanen, Annika Piiroinen
17	Savonlinnan Riento		
     Erin Kainulainen, Emma Halonen, Oona Immonen, Heidi Tyrväinen, Helmi Laine, Essi Nurmela
18	Tampereen Pyrintö 1		
     Saga Vanninen, Vilma Itälinna, Anni Nurminen, Vilma Väliharju

N19 3 x 800 m

1	Lahden Ahkera 1		
     Sini Rajaniemi, Ea Vuori, Sofia Rinne, Neela Notkonen
2	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Hanna-Maija Siltanen, Mona Korelin, Nikita Kumpulainen, Lilja Koskela, Elina Mettälä
4	Turun Urheiluliitto 1		
     Ilona Ruohola, Emmi Valtonen, Liina Ahtiainen, Lotta Nurminen, Linnea Kero
5	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Kiia Paavola, Emma Rainio, Heidi Salminen, Johanna Nieminen
9	Borgå Akilles		
     Emelie Hägglund, Ida Finell, Sandra Johansson, Carla Jalkanen, Ronja Kronvall
10	IF Raseborg		
     Saimi Lupala, Cassandra Nynäs, Jill Friberg, Mathilda Silfver
11	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Nelli Viskari, Anni Berg, Emma Syväoja, Henna Eineluoto, Milja Mahlavuori
12	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Emma Ranta, Ella Noora Haapalehto, Nora Kytäjä
13	Tampereen Pyrintö 1		
     Petriina Niininen, Jenna Saarilahti, Anni Nurminen

N19 4 x 100 m aj

2	Savonlinnan Riento		
     Helmi Laine, Oona Immonen, Essi Nurmela, Erin Kainulainen, Sara Ehrnrooth, Siiri Lindholm, Ella-Sofia Kaiponen
3	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Heidi Salminen, Amanda Kulju, Johanna Nieminen, Minea Vertala, Riikka Savolainen, Gea Zitting, Fiinu Puustinen
4	HIFK-Friidrott 1		
     Aino Koskela, Nora Koskela-Koivisto, Iina Holopainen, Maija Rantonen, Venla Reunanen, Vilja Valtakari, Alisa Tikkanen
5	Tampereen Pyrintö 1		
     Saga Vanninen, Vilma Itälinna, Anni Nurminen, Vilma Väliharju
7	Espoon Tapiot 1		
     Minea Fogelholm, Martta Valtonen, Elli Rantala, Matilda Helminen, Olivia Siitarinen, Anni Nurminen
8	Turun Urheiluliitto 1		
     Emmi Valtonen, Emma Rovasalo, Mathilda Gustafsson, Aada Haavisto, Enni Virjonen
9	Oulun Pyrintö 1		
     Eveliina Lehtola, Siiri Hihnala, Ella Soinilehto, Olivia Veneskoski
10	Tampereen Pyrintö 2		
     Helmi Tarkiainen, Sanni Lento, Jenna Saarilahti, Lotta Mäkelä, Kristiina Tamski

P15 4 x 100 m

1	Lahden Ahkera 1		
     Tobias Moreno, Markus Vainio, Touko Tarvonen, Mikael Salminen, Elias Kemppainen, Juho Taavila, Santtu Kekkonen
3	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Aarni Anttila, Peik Riska, Joona Savolainen, Aarne Hannikainen, Jerry Vilenius
5	Naantalin Löyly		
     Lukas Brandt, Aleksi Immonen, Niko Kaunisto, Elmo Kuorilehto, Viljami Launonen, Eero Kaunisto, Hannes Santavuori
7	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Valtteri Kinnunen, Aleksi Lyyra, Konsta Vuorela, Valtteri Paksuniemi, Akseli Kalliokoski, Veikka Kärsämä, Kasper Ekonoja
9	Espoon Tapiot 1		
     Teodor Veselinovic, Ville Hanttu, Tarmo Aapro, August Mikkola, Aapeli Oila
10	HIFK-Friidrott 1		
     Bernard Sjöblom, Kalle Huhtala, Winston Dahlblom, Pietari Hanhisalo, Rasmus Sundqvist
11	IF Raseborg		
     Edvin Holmberg, Danny Grönvik, Max Nyberg, Daniel Grönvik, Ville Ekebom
12	IK Falken 1		
     Arvid Kock, Emil Klemets, Tony Ahlvik, Colin Ahlvik, Jakob Klemets, Emil Anderssén, Lukas Jansson
13	Joensuun Kataja 1		
     Onni Nyyssönen, Topias Mustonen, Otso Nyyssönen, Vinski Hynninen, Renne Kankkunen, Toivo Takanen, Aleksi Tanskanen
14	Joroisten Urheilijat		
     Niklas Lintu, Arttu Tarvainen, Lenni Natunen, Aleksi Itkonen, Väinö Kuronen, Veikko Ylönen
15	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Olli Huttunen, Joona Viitala, Aaro Kuorelahti, Kalle Tossavainen, Vilho Ketonen, Jussi Nerg, Julius Auvinen, Niilo Hämäläinen
16	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		
     Juuso Tapanila, Lauri Sinkkonen, Herkko Heikkinen, Joel Laurinmaa, Jiri Hokkanen, Oskari Heinonen, Topi Turpeinen
17	Kauhajoen Karhu		
     Elmeri Turunen, Joni Kytöharju, Nuutti Kreko, Rasmus Koski, Niko Kytöharju, Verneri Turunen, Leevi Kiukkonen, Otto Niemelä
18	Kenttäurheilijat -58		
     Niko Tilander, Juska Torkkola, Justus Korvenpää, Vili Hahto, Eero Wuoti, Pyry Heiskanen
19	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Haiku Lassila, Nuutti Leppänen, Rasmus Kortesoja, Jesse Kaipiainen, Ilmari Tolsa, Eemeli Makkonen, Pietari Raijas, Olli Rauha
20	Kuivasjärven Aura		
     Otso Kylmänen, Roope Raatikainen, Teemu Koskela, Benjamin Turpeinen, Valtteri Raatikainen
21	Lahden Ahkera 2		
     Oliver Koskelainen, Elias Kemppainen, Juho Taavila, Saku Puustinen, Verneri Marttila, Olavi Siven
22	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Noel Nikulainen, Aarne Kalela, Viljami Kuusjärvi, Aapo Närhi, Aapo Niittyaro, Eemeli Riikonen, Toivo Eleinen
23	Mikkelin Kilpa-Veikot 1		
     Eden Kotilainen, Antti Puustinen, Ville Viitakoski, Oskari Kokko, Lauri Alm, Leo Ryhänen, Valtteri Alesmaa, Jooa Kantanen
24	Mikkelin Kilpa-Veikot 2		
     Valtteri Alesmaa, Jooa Kantanen, Vilho Kunttu, Vinski Räihä, Lauri Alm, Leo Ryhänen
25	Oulun Pyrintö 1		
     Väinö Kekkonen, Veeti Purola, Valtteri Järvelä, Aleksi Pohjola, Aatos Hakalahti, Tarmo Happonen
26	Polvijärven Urheilijat		
     Aleksis Kivelä, Eetu Surakka, Joona Mustonen, Niilo Pelli, Petja Tanskanen, Veeti Hirvonen, Aatu Hirvonen
27	Porin Yleisurheilu 1		
     Oliver Hyden, Joel Luotola, Riku Palmroth, Valtteri Männistö
28	Riihimäen Kisko 1		
     Vilho Haaksluoto, Ville Mattila, Topi Niemi, Arttu Haaksluoto, Vili Rasehorn, Ossi Niemi, Joose Kallionalusta, Christian Lindberg
29	Tampereen Pyrintö 1		
     Paavo Lahti, Leevi Ortju, Marius Riihimäki, Nooa Hyvärinen, Markus Mahlamäki
30	Turun Urheiluliitto 1		
     Riku Naula, Eero Lahdenkauppi, Niklas Tamminen, Hugo Haanpää, Aleksanteri Nyholm, Julius Antola, Richard Lindqvist
31	Turun Urheiluliitto 2		
     Julius Antola, Richard Lindqvist, Max Kostamo, Sisu Saarinen, Tuomas Arvelmo, Emil Seppälä
32	Vasa IS		
     Nikola Bäck, Eeli Bengs, Samuel Berg, Theo Gullberg, Jonas Braxén

P15 4 x 800 m

1	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Valtteri Kinnunen, Aleksi Lyyra, Konsta Vuorela, Kalle Tossavainen, Lauri Lakanen, Tommi Sivill, Eemeli Suutari
2	Mikkelin Kilpa-Veikot 1		
     Antti Puustinen, Eden Kotilainen, Lauri Alm, Ville Viitakoski, Oskari Kokko, Valtteri Alesmaa, Konsta Räihä, Leo Ryhänen
3	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Jerry Vilenius, Leo Kervinen, Peik Riska, Aarne Hannikainen, Joona Savolainen, Aarni Anttila
6	Kenttäurheilijat -58		
     Juska Torkkola, Leevi Piispanen, Niko Tilander, Vili Hahto, Eero Wuoti
9	IK Falken 1		
     Arvid Kock, Tony Ahlvik, Emil Klemets, Lukas Jansson, Colin Ahlvik, Jakob Klemets, Emil Anderssén
10	Joensuun Kataja 1		
     Topias Mustonen, Otso Nyyssönen, Samuel Sallinen, Eeli Häikiö, Henri-Mikael Kaari, Onni Nyyssönen, Aleksi Kojo
11	Joroisten Urheilijat		
     Arttu Tarvainen, Lenni Natunen, Väinö Kuronen, Veikko Ylönen, Aleksi Itkonen, Niklas Lintu
12	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Joonatan Kulmala, Oskari Heinonen, Herkko Heikkinen, Topi Turpeinen, Vilho Hietala, Max Laurinmaa
13	Kauhajoen Karhu		
     Rasmus Koski, Nuutti Kreko, Otto Niemelä, Leevi Kiukkonen, Elmeri Turunen, Verneri Turunen, Niko Kytöharju, Joni Kytöharju
14	Lahden Ahkera 1		
     Kasper Redman, Elias Kemppainen, Niilo Kemppainen, Leo Rajaniemi, Konsta Väisänen, Kalle Karimäki, Juho Taavila
15	Mikkelin Kilpa-Veikot 2		
     Oskari Kokko, Valtteri Alesmaa, Vinski Räihä, Konsta Räihä, Leo Ryhänen, Vilho Kunttu, Jooa Kantanen
16	Naantalin Löyly		
     Aleksi Immonen, Hannes Santavuori, Elmo Kuorilehto, Lukas Brandt, Eero Kaunisto, Niko Kaunisto
17	Polvijärven Urheilijat		
     Aleksis Kivelä, Eetu Surakka, Joona Mustonen, Niilo Pelli, Petja Tanskanen, Veeti Hirvonen, Aatu Hirvonen
18	Porvoon Urheilijat 1		
     Jaakko Kankkonen, Aaro Jaakkola, Oiva Odiah, Oskari Piirainen, Alex Ahlgren, Anton Myrtenblad, Markus Teppo, Filip Nyström
19	Porvoon Urheilijat 2		
     Alex Ahlgren, Markus Teppo, Anton Myrtenblad, Filip Nyström, Luka Soiramo
20	Riihimäen Kisko 1		
     Topi Niemi, Vilho Haaksluoto, Ossi Niemi, Arttu Haaksluoto, Joose Kallionalusta, Ville Mattila, Christian Lindberg
21	Tampereen Pyrintö 1		
     Marius Riihimäki, Jalmari Koskinen, Leevi Ortju, Aapeli Karislahti
22	Teuvan Rivakka		
     Daniel Kaurila, Arttu Luoma, Oskari Otsomaa, Santtu Mylläri
23	Turun Urheiluliitto 1		
     Eero Lahdenkauppi, Sisu Saarinen, Hugo Haanpää, Emil Seppälä, Max Kostamo, Urho Klen, Julius Antola, Noel Nikkanen

P15 4 x 80 m aj

2	Kuivasjärven Aura		
     Otso Kylmänen, Valtteri Raatikainen, Roope Raatikainen, Teemu Koskela
4	Lahden Ahkera 1		
     Touko Tarvonen, Elias Kemppainen, Juho Taavila, Markus Vainio, Saku Puustinen, Oliver Koskelainen
7	Riihimäen Kisko 1		
     Vilho Haaksluoto, Ville Mattila, Topi Niemi, Arttu Haaksluoto, Ossi Niemi, Joose Kallionalusta, Christian Lindberg
9	Espoon Tapiot 1		
     Tarmo Aapro, Aapeli Oila, Teodor Veselinovic, August Mikkola, Ville Hanttu
10	HIFK-Friidrott 1		
     Bernard Sjöblom, Kalle Huhtala, Rasmus Sundqvist, Winston Dahlblom, Pietari Hanhisalo
11	IF Raseborg		
     Edvin Holmberg, Max Nyberg, Daniel Grönvik, Jakob Holmberg, Ville Ekebom
12	Joensuun Kataja 1		
     Onni Nyyssönen, Renne Kankkunen, Otso Nyyssönen, Topias Mustonen, Vinski Hynninen
13	Joroisten Urheilijat		
     Väinö Kuronen, Arttu Tarvainen, Veikko Ylönen, Lenni Natunen, Niklas Lintu
14	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Juuso Tapanila, Olli Huttunen, Joona Viitala, Lauri Sinkkonen, Valtteri Kinnunen, Aleksi Lyyra
15	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Jimi Jämsen, Eetu Keto-Tokoi, Samuli Kihlman, Aaron Kärkkäinen, Juho Suonsaari, Vilho Ketonen, Max Laurinmaa, Kasperi Möttönen
16	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
     Haiku Lassila, Nuutti Leppänen, Rasmus Kortesoja, Ilmari Tolsa, Jesse Kaipiainen, Eemeli Makkonen, Olli Rauha, Mico Kärki
17	Naantalin Löyly		
     Lukas Brandt, Aleksi Immonen, Hannes Santavuori, Elmo Kuorilehto, Eero Kaunisto, Niko Kaunisto, Viljami Launonen
18	Oulun Pyrintö 1		
     Väinö Kekkonen, Aleksi Pohjola, Aatos Hakalahti, Tarmo Happonen, Valtteri Järvelä
19	Tampereen Pyrintö 1		
     Paavo Lahti, Leevi Ortju, Nooa Hyvärinen, Jalmari Koskinen
20	Turun Urheiluliitto 1		
     Julius Antola, Hugo Haanpää, Tuomas Arvelmo, Carlos Mattsson, Richard Lindqvist, Max Kostamo, Valtteri Hyyrynen
21	Vasa IS		
     Eeli Bengs, Nikola Bäck, Theo Gullberg, Samuel Berg, Jonas Braxén

T15 4 x 100 m

1	HIFK-Friidrott 1		
     Vilma Klemetti, Vilma Reunanen, Silja Filenius, Henni Piirainen, Vilja Valtakari, Tuulia Kiuru
2	Tampereen Pyrintö 1		
     Juuli Markkula, Aino Heikkilä, Vilma Luontila, Neea Keso
3	Vehmaisten Urheilijat		
     Tuuli Lahtinen, Veera Saarela, Oona Mongkol, Iida Lahtinen, Moona Puolimatka, Vilma Tiili, Hertta Ikonen
4	Joensuun Kataja 1		
     Nuuna Piipponen, Mimmi Marttinen, Elina Ruusuvuori, Kerttu Kaihola, Sohvi-Lotta Varonen, Minessa Miettinen, Kiira Kallinen
5	Turun Urheiluliitto 1		
     Meeri Haapio, Aava Koskinen, Eevi Airenne, Minea Auremaa, Hertta Lehtonen, Roosa Fagerström
6	Esbo IF 1		
     Matilda Pennanen, Mathilda Granvik, Sara Hämelin, Frida Blomfelt, Sara Heininen
7	Espoon Tapiot 1		
     Matilda Lahti, Tara Sohlo, Lena Liimatainen, Camilla Junes
8	Porin Yleisurheilu 1		
     Petra Broman, Vilma Koski, Rauha Rajainmäki, Milja Miikkulainen, Milja Helin, Julia Gröndahl, Lumia Rantala, Nea-Kaisa Kataja
9	Alajärven Ankkurit		
     Sara Vuorela, Anniina Viitasaari, Emmi Piispanen, Katariina Leppäaho, Viola Takala
10	Espoon Tapiot 2		
     Mia Flink, Elle Saari, Edit Palmen, Olivia Rautiainen, Isabella Tuulari, Livia Kytömaa, Vilma Hyllinen
11	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Iida Tossavainen, IIda Riutankoski, Jenni Hirvonen, Taimi Vallinoja
12	Helsingin Kisa-Veikot 2		
     Minni Ruska, Naima Sainio, Fanny-Amanda Seppälä, Hanna Koistinen, Favour Ntuison
13	Helsingin Tarmo 1		
     Milka Koivukoski, Elsi Lukasczyk, Aura Arvas, Saga Laine, Ella Rundelin, Saima Helminen, Veera Kaleva, Essi Järvinen
14	Helsingin Tarmo 2		
     Essi Järvinen, Veera Kaleva, Saima Helminen, Ella Rundelin, Venla Kaleva, Emilia Koppatz, Emilia Innamaa, Lotta Larjavaara
15	Hyvinkään Seudun Urheilijat		
     Neela Jakonen, Elsa Pinola, Anni Huttunen, Sissi Kaksonen, Iisa Aramo, Catarine Billingham, Ester Solismaa
16	Hämeenlinnan Tarmo 1		
     Camilla Uschanov, Liisa Marttila, Erika Juselius, Maria Djusko, Unna Törmänen, Nelli Karevaara, Ninni Tikka, Aada Kölhi
17	Hämeenlinnan Tarmo 2		
     Unna Törmänen, Nelli Karevaara, Aada Kölhi, Ninni Tikka, Bianca Mikkola
18	IF Drott 1		
     Wilma Grannas, Matilda Fors, Venla Lehto, Annie Lunden, Carolina Åhman, Carla Björkgren, Denise Westerlund, Lydia Backman
19	IF Drott 2		
     Carla Björkgren, Denise Westerlund, Maja Sunabacka, Carolina Åhman, Lydia Backman
20	IF Sibbo-Vargarna		
     Lumi Koskelainen, Nellie Lindström, Fanny Holm, Iida-Maria Lehtimäki, Janina Hörhammer, Elin Tillander, Veronica Lindberg, Cinja Borgström
21	IK Falken 1		
     Moa Hjulfors, Ellen Kock, Matilda Ainasoja, Natalie Ainasoja, Linnea Strandvall, Jeanessa Finne, Minea Hjulfors, Alina Sandvik
22	IK Falken 2		
     Linnea Strandvall, Jeanessa Finne, Minea Hjulfors, Alina Sandvik, Meya Henriksson, Milla Byström, Enya Lönnqvist, Moa Hjulfors
23	Joroisten Urheilijat		
     Aino Tarkiainen, Matilda Seppänen, Nea Tuomainen, Veera Kortelainen, Janna Turunen, Eevi Holma, Martta Seppänen, Vilja Kuronen
24	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Nea Koppeli, Stefania Novik, Alina Pentti, Olivia Puranen, Jenny Grönholm, Fiia Runtuvuori
25	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Pinja Tikka, Anna Njie, Aino Ikonen, Sofi Olokainen, Venla Salminen, Jasmin Kinnunen, Ida Vuorela, Erika Parkkonen
26	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		
     Aino Kangasniemi, Saimi Muhonen, Enni Mustaparta, Peppi Sahavirta, Ella Roimela, Hertta Tikka, Kaisa Tonteri, Sofia Sauvala
27	Jyväskylän Kenttäurheilijat 4		
     Lucinda Smith, Anni Sahindal, Pinja Heino, Alma Riipinen, Essi Hautakoski, Netta Postila
28	Jyväskylän Kenttäurheilijat 5		
     Hilla Seppänen, Enni Ruuska, Rianna Sulasalmi, Olivia Välimaa, Essi Suni, Mary Mehinen, Jade Kinnunen
29	Kaipolan Vire		
     Nelli Flyktman, Iida Tamminen, Lydia Aho, Ella Hyppölä, Elina Ketonen
30	Karhulan Katajaiset		
     Iiris Laaksonen, Marika-Anneli Ruotsi, Inka Räsänen, Sonja Lahti, Anni Olli, Iisa Auranen, Valma Rauhasalo, Vesta Ivanova
31	Kauhajoen Karhu		
     Justiina Lehtola, Ninni Lepola, Viola Lohikoski, Essi Kytöharju, Iida Kananoja, Vilma Pentilä
32	Kuivasjärven Aura		
     Fanni Hokkanen, Emma Juntunen, Olivia Tuomela, Siiri Kukkola, Olga Hokkanen, Millla Hämäläinen
33	Kuopion Reipas		
     Nea Puurunen, Helmi Kiiskinen, Fanni Savolainen, Helvi Heikkinen, Hanna Sipponen
34	Kälviän Tarmo		
     Aino Vuolle, Tessa Herronen, Eerika Parpala, Lotta Järvinen, Helmiina Siirilä, Sofi Anttila
35	Lahden Ahkera 1		
     Jenni Väänänen, Celina Salonen, Aino Seppälä, Suvi Reunanen, Hilla Tuominen, Ella Väisänen
36	Lahden Ahkera 2		
     Ella Väisänen, Hilla Tuominen, Silja Niemi, Veera Pöyry, Hanna Mustonen, Elina Kariola, Olivia Ollikka
37	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Minni Lanu, Amanda Aakko, Veera Heinonen, Milja Vakkila, Jemina Nurmela, Jade Hänninen, Malna Heinonen
38	Lapuan Virkiä 1		
     Emmi Koski, Veera Luoma, Alisa Takamaa, Helmi Hietala, Janika Långsjö, Mirva Näykki, Angelina Heinäheimo, Pinja Niemistö
39	Lapuan Virkiä 2		
     Janika Långsjö, Mirva Näykki, Angelina Heinäheimo, Pinja Niemistö, Emmi Koski, Veera Luoma, Alisa Takamaa, Helmi Hietala
40	Larsmo IF		
     Olivia Härtull, Amelina Strömberg, Meyah Thylin, Mella Snellman, Venla Vikström
41	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Erin Lönnqvist, Ainu Verho, Nanna Harkki, Venla Vaittinen, Minea Laukkanen, Elli Särkinen
42	Mikkelin Kilpa-Veikot 1		
     Saga Kallioinen, Silja Kallioinen, Neela Ombati, Anni Toivanen, Silja Valtola, Kerttu Seppänen, Siiri Kauppinen, Laura Suutarinen
43	Mikkelin Kilpa-Veikot 2		
     Anni Toivanen, Lara Hokkanen, Siiri Kauppinen, Kerttu Seppänen, Silja Valtola, Laura Suutarinen, Siiri Maaranen
44	Naantalin Löyly		
     Alisa Launonen, Lotta Kantonen, Eden Kytö, Essi Mäkilä, Emma Suovanen, Minttu Lautkankare
45	Nurmijärven Yleisurheilu		
     Milla Pihlava, Oona Korhonen, Mea Scepanovic, Minja Toivanen, Liia Lehiö, Pihla Jaakola-Siimes
46	Oulun Pyrintö 1		
     Anni Niskala, Anniina Jernvall, Hilda Erholtz, Aino-Sofia Juntunen, Iina Hirsikorpi, Armi Koskela, Eveliina Keskinarkaus
47	Polvijärven Urheilijat		
     Elina Likhanova, Ida Pelli, Eevi Ratilainen, Helmi Ahosola, Sointu Kuiri
48	Porin Yleisurheilu 2		
     Nea-Kaisa Kataja, Julia Gröndahl, Milja Helin, Lumia Rantala, Venla Ihamäki
49	Porvoon Urheilijat 1		
     Venla Repo, Amanda Ahlgren, Elli Mattila, Peppi Rantakurtakko, Pinja Lindstedt, Miisa Mäittälä, Roosa Buri, Kajsa Sillman
50	Pyhäselän Urheilijat		
     Aino Kiiskinen, Jasmin Huuho, Sinna Huovinen, Nea Nousiainen, Nuua Tuononen, Pinja Stenberg
51	Riihimäen Kisko 1		
     Tähkä-Alina Koskela, Siiri Kantanen, Maiju Miikkulainen, Olivia Lindholm
52	Riihimäen Kisko 2		
     Kia Sairanen, Annika Piiroinen, Isabella Lindberg, Kaisa Alastalo, Eerika Vilen
53	Savonlinnan Riento		
     Inca Ikonen, Emilia Pirttijärvi, Helmi Kutvonen, Siiri Lindholm, Sara Ehrnrooth, Ella-Sofia Kaiponen, Vilma Ulvinen, Mahla Elomaa
54	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
     Mimmi Raninen, Anniina Latva-Kivistö, Matilda Koivisto, Amelie Koivuluoma, Matilda Hakala, Minttu Meriläinen, Helmi Jaskari
55	Tampereen Pyrintö 2		
     Anna Penttilä, Hertta Hakala, Juuli Saloniemi, Noora Moisio, Ella Mikkola, Tiia Rothovius
56	Turun Urheiluliitto 2		
     Siiri Solalinna, Malin Saarto, Venla Lehtinen, Roosa Fagerström, Fanni Ämmälä, Venla Ruohola, Josefiina Tenovuo
57	Valkealan Kajo		
     Helmi Kalliomäki, Arianna Kortelainen, Matilda Karhu, Peppi Reiman, Iisa Laine
58	Vasa IS		
     Ella Wallin, Lotta Lithén, Linnea Ståhl, Ingrid Kass
59	Vehkalahden Veikot		
     Venla Hauhia, Maria Tasa, Lotta Aalto, Aada Harju, Senni Teikari, Sanni Liikkanen
60	Viipurin Urheilijat		
     Ronja Kempas, Aida Jokiranta, Sara Söderman, Jade Oravainen, Amelie Dosseh, Matilda Tuovinen
61	Äänekosken Urheilijat		
     Enni Makkonen, Lilja Paso, Aino Määränen, Ilona Wegelius, Sini Issakainen, Selma Pollari, Iina Manner, Peppi Soiluaho

T15 4 x 800 m

1	Lahden Ahkera 1		
     Hilla Tuominen, Celina Salonen, Matleena Siven, Suvi Reunanen, Emma Riihilahti, Anni Hammar
2	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Taimi Vallinoja, Taika Henttonen, Fanny-Amanda Seppälä, IIda Riutankoski, Sade Hyvärinen, Jenni Hirvonen
3	Espoon Tapiot 1		
     Ella Rautawaara, Livia Kytömaa, Anni Jantunen, Ebba Miettinen
4	Joensuun Kataja 1		
     Iiris Voutilainen, Fanni Heikkinen, Nella Voutilainen, Noora Hukka, Mandi Mäkinen
7	Kalannin Vankka		
     Fiina Sarametsä, Olivia Suutari, Fanni Paasio, Nanna Kukkula, Anni Saarinen
8	Vasa IS		
     Stella Ehnström, Tuva Nylund, Tilde Finskas, Ida Nordkvist
9	Alajärven Ankkurit		
     Viola Takala, Emmi Piispanen, Aada Piispanen, Katariina Leppäaho
10	Esbo IF 1		
     Matilda Pennanen, Sara Hämelin, Frida Blomfelt, Sara Heininen, Mathilda Granvik
11	Espoon Tapiot 2		
     Edit Palmen, Klaara Mertsalo, Emilia Tulokas, Nella Hjort, Mia Flink, Nanna Sohlo, Maiju Mäkelä
12	IF Drott 1		
     Venla Lehto, Santra Suarez, Matilda Fors, Carolina Åhman, Wilma Grannas, Annie Lunden, Lydia Backman, Maja Sunabacka
13	IF Sibbo-Vargarna		
     Elin Tillander, Iida-Maria Lehtimäki, Janina Hörhammer, Veronica Lindberg, Cinja Borgström, Lumi Koskelainen, Nellie Lindström, Fanny Holm
14	IK Falken 1		
     Jeanessa Finne, Ellen Kock, Enya Lönnqvist, Minea Hjulfors, Matilda Ainasoja, Alina Sandvik, Linnea Strandvall, Natalie Ainasoja
15	IK Falken 2		
     Matilda Ainasoja, Alina Sandvik, Linnea Strandvall, Natalie Ainasoja, Meya Henriksson, Milla Byström, Moa Hjulfors, Ellen Kock
16	Joroisten Urheilijat		
     Janna Turunen, Elina Naumanen, Taija Huovinen, Aino Tarkiainen, Hanna Naumanen, Matilda Seppänen, Vilja Kuronen
17	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Olivia Puranen, Melina Vertala, Erika Parkkonen, Venla Salminen, Aino Kangasniemi, Ella Roimela
18	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Jenny Grönholm, Hetaliina Karkiainen, Saimi Muhonen, Sofi Olokainen, Ida Vuorela, Enni Mustaparta
19	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		
     Lucinda Smith, Enni Ruuska, Anna Njie, Jasmin Kinnunen, Hertta Tikka, Peppi Sahavirta
20	Kauhajoen Karhu		
     Vilma Pentilä, Saana Kuoppala, Iida Kananoja, Ninni Lepola, Essi Kytöharju, Viola Lohikoski, Justiina Lepola
21	Kälviän Tarmo		
     Vanessa Store, Tessa Herronen, Lotta Järvinen, Aino Vuolle
22	Lapuan Virkiä 1		
     Janika Långsjö, Mirva Näykki, Alisa Takamaa, Angelina Heinäheimo, Veera Luoma, Helmi Hietala, Emmi Koski, Pinja Niemistö
23	Nokian Urheilijat		
     Iina Saranpää, Tutta Murtoniemi, Jenna Järvenmäki, Emma Haka-Risku, Eevi Antila
24	Porvoon Urheilijat 1		
     Pinja Lindstedt, Miisa Mäittälä, Katja Hannen, Elli Mattila, Roosa Buri, Ronja Hannen, Kaisla Rouvila, Kajsa Sillman
25	Porvoon Urheilijat 2		
     Roosa Buri, Ronja Hannen, Kaisla Rouvila, Kajsa Sillman, Amanda Ahlgren, Alisa Kiiski
26	Savonlinnan Riento		
     Siiri Lindholm, Elsa Kairikko, Taiga Haapala, Inca Ikonen, Anni Saksman, Ella-Sofia Kaiponen, Ilona Kankaanpää, Lumi Haapala
27	Seinäjoen Seudun Urheilijat		
     Helmi Jaskari, Emma Rajala, Matilda Hakala, Minttu Meriläinen, Camilla Vähä-Laakso, Anna-Julia Haapamatti, Elsi Karjanlahti, Pilvi Koukkari
28	Tampereen Pyrintö 1		
     Moonika Riihimäki, Reea Hiitelä, Aliisa Valta, Juuli Markkula, Teea Rajala, Emilia Aho
29	Turun Urheiluliitto 1		
     Malin Saarto, Sara Söderlund, Lotta Kero, Hertta Lehtonen, Roosa Fagerström, Emily Tasala, Anna Westermarck, Iida Ruoho
30	Valkealan Kajo		
     Elsa Stadig, Sara Suhonen, Jonna Kolari, Jenna Kolari, Tinja Purho
31	Vehkalahden Veikot		
     Lotta Aalto, Aada Harju, Maria Tasa, Senni Teikari, Venla Hauhia, Sanni Liikkanen

T15 4 x 80 m aj

1	Tampereen Pyrintö 1		
     Juuli Markkula, Neea Keso, Angeliina Ruotsalainen, Aino Heikkilä
2	HIFK-Friidrott 1		
     Vilja Valtakari, Henni Piirainen, Jonna Jäkkö, Tuulia Kiuru, Venla Reunanen
3	Lahden Ahkera 1		
     Celina Salonen, Jenni Väänänen, Hilla Tuominen, Hanna Mustonen, Elina Kariola, Olivia Ollikka
4	Espoon Tapiot 1		
     Elle Saari, Mia Flink, Edit Palmen, Tara Sohlo, Isabella Tuulari, Matilda Lahti, Emma Kantola
5	Viipurin Urheilijat		
     Ronja Kempas, Aida Jokiranta, Jade Oravainen, Amelie Dosseh, Matilda Tuovinen, Sara Söderman
6	Alajärven Ankkurit		
     Sara Vuorela, Anniina Viitasaari, Emmi Piispanen, Katariina Leppäaho, Viola Takala
7	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Erin Lönnqvist, Ainu Verho, Nanna Harkki, Venla Vaittinen, Minea Laukkanen, Feza Mbonabingi
9	Esbo IF 1		
     Matilda Pennanen, Mathilda Granvik, Sara Heininen, Frida Blomfelt, Sara Hämelin
10	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Iida Tossavainen, IIda Riutankoski, Minni Ruska, Naima Sainio, Jenni Hirvonen
11	Helsingin Tarmo 1		
     Elsi Lukasczyk, Milka Koivukoski, Saga Laine, Aura Arvas, Saima Helminen, Ella Rundelin, Veera Kaleva, Venla Kaleva
12	Helsingin Tarmo 2		
     Saima Helminen, Ella Rundelin, Veera Kaleva, Venla Kaleva, Essi Järvinen, Emilia Koppatz, Iita Kiikkala, Emilia Peltola
13	Hämeenlinnan Tarmo 1		
     Liisa Marttila, Erika Juselius, Unna Törmänen, Maria Djusko, Nelli Karevaara, Ninni Tikka
14	IF Drott 1		
     Wilma Grannas, Matilda Fors, Denise Westerlund, Annie Lunden, Carolina Åhman, Carla Björkgren, Venla Lehto, Lydia Backman
15	IF Sibbo-Vargarna		
     Nellie Lindström, Elin Tillander, Lumi Koskelainen, Iida-Maria Lehtimäki, Janina Hörhammer, Fanny Holm, Veronica Lindberg, Cinja Borgström
16	IK Falken 1		
     Jeanessa Finne, Linnea Strandvall, Natalie Ainasoja, Matilda Ainasoja, Alina Sandvik, Meya Henriksson, Milla Byström, Enya Lönnqvist
17	IK Falken 2		
     Alina Sandvik, Meya Henriksson, Milla Byström, Enya Lönnqvist, Minea Hjulfors, Ellen Kock, Moa Hjulfors, Jeanessa Finne
18	Joensuun Kataja 1		
     Kerttu Kaihola, Mimmi Marttinen, Elina Ruusuvuori, Iiris Voutilainen, Mandi Mäkinen, Sohvi-Lotta Varonen
19	Joroisten Urheilijat		
     Veera Kortelainen, Matilda Seppänen, Nea Tuomainen, Aino Tarkiainen, Vilja Kuronen, Martta Seppänen, Eevi Holma, Janna Turunen
20	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Nea Koppeli, Sofia Sauvala, Jade Kinnunen, Erika Parkkonen, Jenny Grönholm, Hilla Savioja
21	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Hilla Seppänen, Mary Mehinen, Olivia Puranen, Venla Salminen, Aino Ikonen, Jasmin Kinnunen
22	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		
     Kaisa Tonteri, Stefania Novik, Enni Mustaparta, Anna Njie, Alina Pentti, Eeva Alonen
23	Jyväskylän Kenttäurheilijat 4		
     Aino Kangasniemi, Saimi Muhonen, Ella Roimela, Hertta Tikka, Pinja Tikka
24	Kaipolan Vire		
     Nelli Flyktman, Iida Tamminen, Lydia Aho, Ella Hyppölä, Elina Ketonen
25	Lahden Ahkera 2		
     Elina Kariola, Olivia Ollikka, Silja Niemi, Veera Pöyry, Suvi Reunanen
26	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
     Veera Heinonen, Jade Hänninen, Malna Heinonen, Jemina Nurmela, Milja Vakkila, Sara Kyllönen, Amanda Aakko, Kristiina Rinta-Jaskari
27	Lapuan Virkiä 1		
     Alisa Takamaa, Pinja Niemistö, Janika Långsjö, Angelina Heinäheimo, Veera Luoma, Emmi Koski, Helmi Hietala, Mirva Näykki
28	Mikkelin Kilpa-Veikot 1		
     Silja Kallioinen, Neela Ombati, Saga Kallioinen, Laura Suutarinen, Silja Valtola, Siiri Kauppinen
29	Naantalin Löyly		
     Alisa Launonen, Emma Suovanen, Lotta Kantonen, Essi Mäkilä, Eden Kytö, Minttu Lautkankare
30	Nurmijärven Yleisurheilu		
     Milla Pihlava, Oona Korhonen, Mea Scepanovic, Minja Toivanen, Liia Lehiö, Pihla Jaakola-Siimes
31	Oulun Pyrintö 1		
     Anni Niskala, Anniina Jernvall, Hilda Erholtz, Armi Koskela, Iina Hirsikorpi, Eveliina Keskinarkaus
32	Pyhäselän Urheilijat		
     Aino Kiiskinen, Jasmin Huuho, Sinna Huovinen, Nea Nousiainen, Nuua Tuononen, Pinja Stenberg
33	Riihimäen Kisko 1		
     Tähkä-Alina Koskela, Maiju Miikkulainen, Annika Piiroinen, Olivia Lindholm
34	Riihimäen Kisko 2		
     Kia Sairanen, Isabella Lindberg, Siiri Kantanen, Eerika Vilen, Kaisa Alastalo
35	Savonlinnan Riento		
     Emilia Pirttijärvi, Siiri Lindholm, Sara Ehrnrooth, Helmi Kutvonen, Ella-Sofia Kaiponen, Inca Ikonen, Mahla Elomaa, Vilma Ulvinen
36	Turun Urheiluliitto 1		
     Meeri Haapio, Aava Koskinen, Venla Lehtinen, Roosa Fagerström, Siiri Solalinna, Eevi Airenne
37	Vehkalahden Veikot		
     Maria Tasa, Aada Harju, Venla Hauhia, Sanni Liikkanen, Senni Teikari, Lotta Aalto
38	Vehmaisten Urheilijat		
     Veera Saarela, Oona Mongkol, Iida Lahtinen, Tuuli Lahtinen, Moona Puolimatka, Hertta Ikonen, Vilma Tiili
39	Äänekosken Urheilijat		
     Selma Pollari, Sini Issakainen, Iina Manner, Peppi Soiluaho, Aino Määränen, Enni Makkonen, Lilja Paso, Ilona Wegelius

M/N 4 x 1500 m

1	Lahden Ahkera 1		
     Ossi Kekki, Emilia Jousimaa, Ilona Mononen, Martti Siikaluoma, Kristiina Mäki, Emma Katajalaakso, Hannu Granberg
2	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1		
     Luukas Kontro, Siiri Rainio, Eemil Helander, Heini Ikonen
3	Helsingin Kisa-Veikot 1		
     Eero Saleva, Moona Latvala, Topi Raitanen, Rauha Buchwald, Niko Viljola, Mona Jäppinen, Aki Nummela, Suvi Selvenius
4	Turun Urheiluliitto 1		
     Tuure Haapanen, Lotta-Maria Maine, Mustafe Muuse, Viola Westling, Juuso Hakala, Janica Rauma, Eero Heinonen
5	Lempäälän Kisa Yleisurheilu 1		
     Santtu Heikkinen, Aleksi Kivelä, Joona Sointu, Leevi Keronen, Nora Kytäjä, Ella Noora Haapalehto, Emma Ranta, Venla Ranta
6	Turun Urheiluliitto 2		
     Juuso Hakala, Janica Rauma, Johannes Brunila, Lotta Sundqvist, Niklas Wihlman, Amanda Virtanen, Tuukka Mäkinen
7	Lahden Ahkera 2		
     Matias Mononen, Nelli Nordlund, Anne Rajaniemi, Hannu Granberg, Helmi Vuorimaa, Ahmad Arash
9	Joensuun Kataja 1		
     Samuel Auvinen, Salla Laukkanen, Mika Kotiranta, Lotta Tarvainen, Reetta Joronen
10	Joensuun Kataja 2		
     Veera Kontkanen, Ilona Saastamoinen, Siiri Silvennoinen, Eemeli Hirvonen, Mikko Hirvonen, Teemu Ruippo, Petri Nevalainen, Jere Pajunen
11	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2		
     Onni Ikonen, Alisa Virtanen, Jussi Huuskonen, Emilia Siltanen, Oona-Mari Hakulinen
12	Mikkelin Kilpa-Veikot 1		
     Eetu Valtola, Heidi Paasonen, Ilona Pelli, Aada Miskala, Antti Nisonen, Joonatan Hämäläinen, Kerttu Seppänen
13	Tampereen Pyrintö 1		
     Samu Mikkonen, Julius Mäkinen, Teppo Syrjälä, Jemina Forss, Kiia Keinonen, Sara Kurth
14	Turun Urheiluliitto 3		
     Pyry Suojanen, Amanda Virtanen, Eetu Lindholm, Heljä-Viivi Unkila, Wiljami Itämeri, Johanna Sällinen, Ali Abdulrahman, Anna Hyvärinen