Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
18.09. klo 12:00 Pohjois-Savon piirin pm- ja 9-15-vuotiaiden sisulisämaastot Ilmoittautuneet
Pm-maastojuoksut ilmoittautuneet 18.9.2021				
					
					
	nro	nimi 	seura  	sarja	
1	232	Vasiljev Veikka	Suonenjoen Vasama	P09	KUP
2	207	Herranen Eetu	Kiuruveden Urheilijat	P09	
3	201	Laasanen Aatu	Kaavin Kaiku	P09	
4	202	Laasanen Otto	Kaavin Kaiku	P09	
5	220	KorhonenNeo	Siilinjärven Ponnistus	P09	
					
6	227	Miettinen Matias	Suonenjoen Vasama	P10	KUP
7	228	Nyyssönen Nooa	Suonenjoen Vasama	P10	KUP
8	229	Aalto Onni	Suonenjoen Vasama	P10	KUP
9	212	Sabat Leo	Kuopion Reipas	P10	
10	214	Koivusalo Veli-Pekka	Leppävirran Viri	P10	
					
11	200	Hynynen Harri	Iisalmen Visa	P13	
12	235	Juntunen Aatu	Vieremän Koitto	P13	
					
13	223	Aalto Kalle	Suonenjoen Vasama	P15	
					
14	234	Kauppinen Mikko	Vieremän Koitto	M19	
					
15	233	Aalto Hilma	Suonenjoen Vasama	T09	KUP
16	238	Ahtonen Anni	Vieremän Koitto	T09	
17	237	Juntunen Alma	Vieremän Koitto	T09	
18	217	Laitinen Aada	Leppävirran Viri	T09	
19	211	Myllylä Aino	Kiuruveden Urheilijat	T09	
20	210	Nousiainen Miia	Kiuruveden Urheilijat	T09	
21	208	Räty Lily	Kiuruveden Urheilijat	T09	
22	209	Siponen Emilia	Kiuruveden Urheilijat	T09	
23	221	Korhonen Mette	Siilinjärven Ponnistus	T09	
					
24	230	Vasiljev Selma	Suonenjoen Vasama	T10	KUP
25	231	Nissinen Helka	Suonenjoen Vasama	T10	KUP
26	236	Ahtonen Ella	Vieremän Koitto	T10	
27	205	Lohvansuu Alisa	Kiuruveden Urheilijat	T10	
28	206	Lohvansuu Sofia	Kiuruveden Urheilijat	T10	
29	204	Siponen Anna	Kiuruveden Urheilijat	T10	
30	215	Pitkänen Pieta	Leppävirran Viri	T10	
31	216	Suhonen Aino	Leppävirran Viri	T10	
					
32	225	Miettinen Minnea	Suonenjoen Vasama	T12	KUP
33	226	Aalto Ilona	Suonenjoen Vasama	T12	KUP
34	203	Kuningas Inka	Keiteleen Nuju	T12	
					
35	224	Vasijev Venla	Suonenjoen Vasama	T13	KUP
36	213	Suhonen Kaisla	Leppävirran Viri	T13	
					
37	219	Korhonen Minja	Siilinjärven Ponnistus	T14	
					
38	222	Räsänen Viivi	Suonenjoen Vasama	N17	
					
39	218	Tolvanen Iida	Nilsiän Nujakka	N19