Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
26.05. klo 18:00 Intersport Siilinjärvi Ratajuoksut Ilmoittautuneet
P9 400m
Tapio Eskelinen		Siilinjärven Ponnistus		
Julius Jalava		Siilinjärven Ponnistus		
Tuukka Tervo		Siilinjärven Ponnistus		
Topi Kuosmanen		Siilinjärven Ponnistus		

T9 400m
Mette Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		
Laura Korkalainen	Siilinjärven Ponnistus		
Saimi Tapaninen		Siilinjärven Ponnistus		
Kerttu Tapaninen	Siilinjärven Ponnistus		
Vilma Järvinen		Siilinjärven Ponnistus		
Eevi Kuronen		Siilinjärven Ponnistus		
Netta Heikkinen		Siilinjärven Ponnistus		
Ilona Vartiainen	Siilinjärven Ponnistus		
Milka Montell		Siilinjärven Ponnistus		
Nelli Koljonen		Siilinjärven Ponnistus		
Ellen Tossavainen	Siilinjärven Ponnistus		
Kerttu Sinisalo		Siilinjärven Ponnistus		

T11 1000m
Essi Jelekäinen		Siilinjärven Ponnistus		
Sofia Kokkonen		Siilinjärven Ponnistus		
Tinja Jalava		Siilinjärven Ponnistus		
Fanni Jokiniva		Siilinjärven Ponnistus		
Ninni Tiilikainen	Siilinjärven Ponnistus		

T11 Kuula
Essi Jelekäinen		Siilinjärven Ponnistus		
Sofia Kokkonen		Siilinjärven Ponnistus		
Tinja Jalava		Siilinjärven Ponnistus		
Fanni Jokiniva		Siilinjärven Ponnistus		
Ninni Tiilikainen	Siilinjärven Ponnistus		

P11 1000m
Nuutti Soininen		Siilinjärven Ponnistus		

P11 Kuula
Tomas Karjalainen	Siilinjärven Ponnistus		
Nuutti Soininen		Siilinjärven Ponnistus		

T13 1000m
Mimosa Karjalainen	Siilinjärven Ponnistus		
Pihla Mölsä		Siilinjärven Ponnistus		
Sanni Kokkonen		Siilinjärven Ponnistus		

T13 Kuula
Jonna Vartiainen	Siilinjärven Ponnistus		
Mimosa Karjalainen	Siilinjärven Ponnistus		
Pihla Mölsä		Siilinjärven Ponnistus		
Sanni Kokkonen		Siilinjärven Ponnistus		
Sara-Marjut Kekkonen	Siilinjärven Ponnistus		
Nea Puurunen		Siilinjärven Ponnistus		

P13 1000m
Olavi Juvonen		Siilinjärven Ponnistus		

P13 Kuula
Olavi Juvonen		Siilinjärven Ponnistus		
Aleksi Pasanen		Siilinjärven Ponnistus		
Niko Sutinen		Siilinjärven Ponnistus	
	
T15 100m
Minja Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		
Anni Törrönen		Siilinjärven Ponnistus		
Kristiina Nevalainen	Siilinjärven Ponnistus		
Jonna Vartiainen	Siilinjärven Ponnistus		

T15 800m
Iiris Airaksinen	Siilinjärven Ponnistus		
Kerttu Huttunen		Siilinjärven Ponnistus		
Minja Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		

T15 Kuula
Minja Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		

P15 100m
Kaapo Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		
Artturi Rautio		Siilinjärven Ponnistus		

P15 Kuula
Kaapo Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		

N17 100m
Tilda Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		
Emma Kammonen		Siilinjärven Ponnistus		

N17 800m
Tilda Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		
Emma Kammonen		Siilinjärven Ponnistus		

N17 Kuula
Tilda Korhonen		Siilinjärven Ponnistus		
Emma Kammonen		Siilinjärven Ponnistus		

M17 100m
Veeti Paavola		Siilinjärven Ponnistus		

M17 Kuula
Veeti Paavola		Siilinjärven Ponnistus		
Riku Tenhunen		Siilinjärven Ponnistus