Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
19.06. klo 11:00 Lasyn pm-ottelut 9-13v, 1. osa Ilmoittautuneet
P9 4-ottelu
Peetu Pikkusaari	Lahden Ahkera	
Teemu Kauppinen	        Lahden Ahkera	
Joona Rantalainen	Heinolan Isku	

T9 4-ottelu
Venla Nieminen	        Asikkalan Raikas	
Saara Ruoho	        Asikkalan Raikas	
Tilda Palo	        Lahden Ahkera	
Pipsa Kanerva	        Orimattilan Jymy	
Aada Viinikainen	Heinolan Isku	
Elle Nieminen	        Heinolan Isku	
Hilma Pöllänen	        Lahden Ahkera	
Nelli Haapasalo	        Lahden Ahkera	

P10 4-ottelu
Tomas Mäkinen	        Lahden Ahkera	
Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
Oliver Penttilä	        Lahden Ahkera

T10 4-ottelu
Jasmin Redman	        Lahden Ahkera	
Ronja Tuominen	        Lahden Ahkera	
Lina Nieminen	        Heinolan Isku
Jasmiina Kärkkäinen	Nastolan Naseva	
Elsa Kemppainen	        Nastolan Naseva	
Hertta-Liina Tuominen	Lahden Ahkera	

P11 4-ottelu
Nooa Nieminen	        Asikkalan Raikas	
Elmo Ojala	        Lahden Ahkera	
Jooa Korhonen	        Lahden Ahkera	
Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera	
Roni Hynninen	        Hartolan Voima	
Rami Leminen	        Heinolan Isku

T11 4-ottelu
Tinja Palo	        Lahden Ahkera	
Senja-Sofia Moilanen	Lahden Ahkera	
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku	
Eevi Hautaniemi	        Lahden Ahkera	
Xena Virkkunen	        Asikkalan Raikas	
Jade Virkkunen	        Asikkalan Raikas
Meiju Alhola	        Orimattilan Jymy	

P12 5-ottelu
Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
Niilo Kemppainen	Lahden Ahkera	
Lenni-Jussi Ripatti	Pertunmaan Ponnistajat	
T12 5-ottelu
Aava Lindstam	        Asikkalan Raikas	
Enni Notkonen	        Lahden Ahkera	
Rosalina Rantalainen	Nastolan Naseva	
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku	
Siiri Särkiniemi	Nastolan Naseva	

P13 5-ottelu
Elias Kemppainen	Lahden Ahkera	
Juho Taavila	        Lahden Ahkera	

T13 5-ottelu
Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi	
Sanni Ruoho	        Asikkalan Raikas	
Hilla Tuominen	        Lahden Ahkera	
Henni Kenttämaa	        Orimattilan Jymy	
	
T15 5-ottelu
Viivi Ripatti	        Pertunmaan Ponnistajat	

P15 5-ottelu
Matias Nieminen 	Asikkalan Raikas	
Pyry Nieminen	        Asikkalan Raikas	
Eelis Hynninen	        Hartolan Voima	
Olavi Siven	        Lahden Ahkera