Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
03.05. klo 17:30 Avoimet Keski-Suomen Piirinmestaruusmaastot Ilmoittautuneet
Voit varmistaa urheilijan ilmoittautumisen lajiin verkossa osoitteessa https://www.tuloslista.com/varmistus/ Varmistaminen vaatii seurakohtaisen koodin. Seurasi koodi on:



Jyväskylän Kenttäurheilijat 333 HTB 087

Jämsänkosken Ilves 858 ZQI 285

Kaipolan Vire 138 BMC 600

Keuruun Kisailijat 568 YUB 076

Koiviston Kipinä 561 MFE 647

Kuopion Reipas 547 LXQ 430

Saarijärven Pullistus 600 UHW 667

Viitasaaren Viesti  866 OYF 084

Äänekosken Urheilijat  011 DDI 185


N 4 km
#70  	Heini Rytkönen 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#69  	Rita Karjalainen 	Kuopion Reipas 		
#71  	Satu Rautiainen 	Koiviston Kipinä 		
#72  	Siiri Ruppa 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat


N19 4 km
#68  	Sini Hyvärinen 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#67  	Venla Saari 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat


N17 4 km
#66  	Alina Nyyssönen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#64  	Ellen Immonen 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		  	
#62  	Helmi Karkiainen 	Keuruun Kisailijat 		
#65  	Josefina Airaksinen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#63  	Melia Palsinajärvi 	Kaipolan Vire


P15 3000m
#59  	Elias Ruokostenpohja 	Kaipolan Vire 		
#60  	Patrik Rautiainen 	Saarijärven Pullistus 		
#61  	Valtteri Kinnunen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat


T15 3000m
#57  	Hetaliina Karkiainen 	Keuruun Kisailijat 		
#58  	Karoliina Hirvelä 	Jämsänkosken Ilves


P13 2000m
#55  	Aaro Kuorelahti 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#56  	Joona Viitala 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#54  	Vilho Hietala 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat

T13 2000m
#45  	Enna Ruuska 	        Äänekosken Urheilijat 		
#42  	Erika Parkkonen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#46  	Netta Postila 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#44  	Olivia Puranen 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#43  	Sofia Sauvala 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat


P12 2000m
#73  	Eetu Keto-Tokoi 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#47  	Joonatan Kulmala 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#50  	Julius Auvinen 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#48  	Milo Äyrämö 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#51  	Miska Hokajärvi 	Viitasaaren Viesti 		
#52  	Olli Kortteinen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#49  	Oskari Heinonen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#53  	Roope Jalasaho 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		



T12 2000m
#38  	Ella Roimela 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#41  	Enni Mustaparta 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#39  	Iida Tamminen 	        Kaipolan Vire 		
#40  	Lucinda Smith 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		


P11 1000m
#35  	Eemeli Suutari 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#37  	Herkko Heikkinen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#36  	Jiri Hokkanen 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#31  	Juho Suonsaari 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#30  	Kasper Ekonoja 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#34  	Kasperi Möttönen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#32  	Tiitus Tuovinen 	Äänekosken Urheilijat 		
#33  	Topi Turpeinen 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 


T11 1000m
#14  	Aino Määränen 	        Äänekosken Urheilijat 		
#18  	Ida Vuorela 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#13  	Kiira Kahilainen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#16  	Lilja Hienonen 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#15  	Petra Rautiainen 	Saarijärven Pullistus 		
#17  	Saimi Muhonen 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#12  	Venla Vienola 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat


P10 1000m
#26  	Eemeli Roimela 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#24  	Elias Tiisanoja 	Keuruun Kisailijat 		
#29  	Juho Sorri 	        Keuruun Kisailijat 		
#28  	Konsta Pulkkinen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#23  	Nuutti Hietala 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#25  	Nuutti Luokkala 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#27  	Ruben Hakkarainen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat

T10 1000m
#8  	Hilla Ruokostenpohja 	Kaipolan Vire 		
#5  	Lumi-Kukka Saaranen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#9  	Maisa Penttinen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#6  	Mirella Lundell 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#7  	Sini Korpi-Kyyny 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#11  	Venla Kolu 	        Keuruun Kisailijat 		
#10  	Vilma Jurmu 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat


P9 1000m
#20  	Daniel Parkkonen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#22  	Jonne Palsinajärvi 	Kaipolan Vire 		
#19  	Peetu Kahilainen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#21  	Taavetti Tossavainen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat

T9 1000m
#2  	Alisa Äyrämö 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#3  	Eerika Hokajärvi 	Viitasaaren Viesti 		
#1  	Pinja Vienola 	        Jyväskylän Kenttäurheilijat 		
#4  	Valpuri Heikkinen 	Jyväskylän Kenttäurheilijat