Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
14.07. klo 17:00 Paunu Games IV Ilmoittautuneet
Nro 	Nimi (Sukunimi Etunimi) 	Seura 	SB	PB
N 400m aidat
	Aino Eno	Tampereen Urheilijat -38		1.05,80
N Korkeus
	Katri Katainen	Keuruun Kisailijat	163	163
N Pituus
	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire	5,29	5,66
N Moukari
	Kati Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	45,01	51,13
M 400m aidat
	Pyry Suutarinen	Ähtärin Urheilijat	1.01,01	59,63
	Aleksi Heimonen	Tampereen Urheilijat -38	56,38	53,70
M Pituus
	Kristian Pulli	Viipurin Urheilijat	7,82	8,27
M Moukari
	Lauri Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	52,48	54,04
T9 40m aidat
	Linnea Jokela	Kaipolan Vire		
	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
	Silja Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Lotta Hytti	Porin Yleisurheilu		
	Rebekka Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Milja Parkkamäki	Rekolan Raikas		
	Sofia Jylhä	Kaipolan Vire		
T9 Korkeus
	Linnea Jokela	Kaipolan Vire		
	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti	100	100
	Silja Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Lotta Hytti	Porin Yleisurheilu	112	112
	Rebekka Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Milja Parkkamäki	Rekolan Raikas		
	Sofia Jylhä	Kaipolan Vire		
T9 Kuula
	Linnea Jokela	Kaipolan Vire		
	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti	5,81	5,81
	Silja Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,41	4,41
	Lotta Hytti	Porin Yleisurheilu	5,87	5,87
	Rebekka Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Milja Parkkamäki	Rekolan Raikas	2,28	2,28
T11 60m aidat
	Julia Talvinen	Kaipolan Vire		13,12
	Hanna Herranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	11,92	11,92
	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	12,27	12,27
	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire	12,27	12,27
T11 Korkeus
	Emilia Salonen	Kaipolan Vire		105
	Julia Talvinen	Kaipolan Vire		105
	Hanna Herranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	107	107
	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	110	110
	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		100
T11 Kuula
	Sofianna Lassila	Pohjan Koitto	5,69	5,69
	Emilia Salonen	Kaipolan Vire	6,88	6,88
	Hanna Herranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,61	4,61
	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	5,78	5,78
P11 60m aidat
	Jiri Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		11,07
	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,77	10,77
P11 Korkeus
	Jiri Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		123
	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	132	136
P11 Kuula
	Jiri Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	6,66	6,66
	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,16	9,16
T13 200m aidat
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		
	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Lydia Aho	Kaipolan Vire		
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire	33,50	33,50
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		
	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
T13 Korkeus
	Anna Haapakoski	Kaipolan Vire		123
	Ida Saarinen	Vilppulan Veikot	146	146
	Lydia Aho	Kaipolan Vire		120
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		141
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		127
T13 Kuula
	Kiira Johansson	Heinolan Isku		
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		
	Mary Mehinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	7,18	7,18
	Riina Taipale	Pälkäneen Luja-Lukko		
	Anna Haapakoski	Kaipolan Vire	6,30	6,30
	Lydia Aho	Kaipolan Vire	6,68	6,68
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire	7,55	7,55
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire	6,78	6,78
	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	6,64	6,64
	Fanni Jokela	Kaipolan Vire	6,96	6,96
P13 200m aidat
	Markus Vainio	Lahden Ahkera		34,05
P13 Korkeus
	Noel Piirainen	Tampereen Pyrintö		142
P13 Kuula
	Leevi Kumpumäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,60	9,60
	Markus Vainio	Lahden Ahkera	12,16	12,16
	Konsta Hämelehto	Kaipolan Vire	8,48	8,48
T15 2000m
	Neela Notkonen	Lahden Ahkera		
	Iiris Ijäs	Kangasalan Kisa		
	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		8.43,04
T15 300m aidat
	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves		
T15 Moukari
	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	38,05	38,05
	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Fanni Jokela	Kaipolan Vire		
P15 Korkeus
	Niklas Piirainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		155
	Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas	148	148
	Matias Nieminen	Asikkalan Raikas	152	152
P15 Moukari
        Otso Luodeslampi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
	Sakari Mäkelä	Lahden Ahkera	39,33	39,33
	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	39,06	39,06
	Konsta Hämelehto	Kaipolan Vire		
N17 Moukari
	Sinja Johansson	Lahden Ahkera		
	Siru Myllykangas	Heinolan Isku	42,94	44,59
	Viivi Taipale	Pälkäneen Luja-Lukko	36,07	40,40
	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	59,65	59,65
M17 3000m
	Kevin Niittyviita	Lahden Ahkera		
M17 Moukari
	Miska Johansson	Heinolan Isku		
	Simo Piirainen	Kaipolan Vire	67,49	67,49
N19 3000m
        Pinja Kilpeläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	Melia Palsinajärvi	Kaipolan Vire		
	Katri Saavalainen	Sysmän Sisu	12.03,05	11.30,13
	Rita Tuononen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Siiri Ruppa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	13.24,44	13.24,44
#	Nimi	Seura	SB	PB