Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Aluekisat
19.06. klo 11:00 Harju Cup 2 Ilmoittautuneet
HUOM.
osallistumisen varmistukset kaikissa lajeissa sähköisesti viimeistään 60 minuuttia ennen lajin alkua: https://www.tuloslista.com/varmistus/

OHJEET:
1. Mene osoitteeseen https://www.tuloslista.com/varmistus/
2. Odota, että lista latautuu ja valitse Harju Cup 2. Huom listan latautumisessa voi kestää hetken aikaa.
3. Valitse seura jonka varmistuksia haluat käsitellä
4. Syötä seurakoodi: harju
5. Tee varmistus, paina muutosten esikatselu ja lopuksi tallenna tiedot

Mikäli varmistus tuloslistan kautta ei onnistu, laita varmistus sähköpostitse [email protected]

Seurakoodi on kaikilla seuroilla: harju



N 100m		
		
61	Essi Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
34	Laura Anttila	Janakkalan Jana
228	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire
331	Julia Fabritius	Varkauden Kenttä-Veikot
62	Sara Francis	Jyväskylän Kenttäurheilijat
303	Emma Halonen	Savonlinnan Riento
79	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
233	Annika Haverinen	Kajaanin Kipinä
302	Aada Heiskanen	Savonlinnan Riento
80	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
68	Laura Huhta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
69	Janina Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
282	Jandeh Jallow	Oulun Pyrintö
24	Anna Julin	IF Nykarlebynejden
81	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
244	Sonja Jääskeläinen	Karstulan Kiva
70	Emilia Kainulainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
291	Netta Kallio	Pylkönmäen Yrittävä
75	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
67	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
71	Kerttu Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
82	Helmi Kiraly	Jyväskylän Kenttäurheilijat
73	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
234	Jenna Kokkonen	Kajaanin Kipinä
240	Helmi Kortetmaa	Kannuksen Ura
72	Sanni Mahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
66	Eveliina Malinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
76	Nea-Mari Neziri	Jyväskylän Kenttäurheilijat
60	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat
78	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
301	Milla Pirkkalainen	Savonlinnan Riento
77	Alina Puhakka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
63	Aino Pulkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
280	Pinja Purola	Oulun Pyrintö
65	Aino Rasmus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
74	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
12	Sanni Suhonen	Espoon Tapiot
64	Pihla Tuhkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
281	Taru Väisänen	Oulun Pyrintö
		
N 400m		
		
262	Anni Berg	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
83	Heini Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
84	Maija Jussila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
329	Veera Mattila	Vammalan seudun Voima
86	Jenna Maukonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
88	Lotta Mäkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
78	Emmi Pennanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
284	Jenna-Emilia Piirainen	Pohjan Koitto
63	Aino Pulkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
85	Siiri Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat
12	Sanni Suhonen	Espoon Tapiot
87	Reetta Tenhu	Jyväskylän Kenttäurheilijat
334	Erika Utriainen	Veitsiluodon Kisaveikot
341     Ninna Wallin    Oulaisten Huima
229	Elvi Warwick	Kaipolan Vire
25	Simone Wiklund	IF Nykarlebynejden
		
N 1500m		
		
283	Iida Haataja	Oulun Pyrintö
14	Vilma Pere	Euran Raiku
252	Satu Rautiainen	Koiviston Kipinä
89	Alisa Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N 100m aidat		
		
314	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö
19	Matilda Bogdanoff	Helsingfors IFK
90	Julia Enarvi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
235	Mari Heinonen	Kajaanin Kipinä
18	Iina Holopainen	Helsingfors IFK
91	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
315	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö
308	Niina Karttunen	Savonlinnan Riento
321	Stiina Kokkonen	Tampereen Urheilijat -38
304	Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento
307	Helmi Laine	Savonlinnan Riento
305	Aliisa Luukkainen	Savonlinnan Riento
10	Vilma Mäki	Alavuden Urheilijat
306	Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento
300	Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento
		
N 400m aidat		
		
254	Karoliina Bogdanoff	Kuivasjärven Aura
235	Mari Heinonen	Kajaanin Kipinä
317	Pinja Heinonen	Tampereen Pyrintö
316	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö
92	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
307	Helmi Laine	Savonlinnan Riento
35	Ella Pullinen	Janakkalan Jana
93	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
248	Hilla Uusimäki	Kenttäurheilijat -58
		
N Korkeus		
		
249	Katri Katainen	Keuruun Kisailijat
269	Jessica Kähärä	Mikkelin Kilpa-Veikot
304	Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento
94	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Seiväs		
		
11	Saga Andersson	Esbo IF
265	Pinja Koivumäki	Lauttakylän Luja
243	Miisa Koskiaho	Karijoen Tappara
274	Maria Kytölä	Nurmijärven Yleisurheilu
299	Wilma Murto	Salon Vilpas
261	Janna-Juulia Mäenpää	Lappajärven Veikot
330	Laura Ollikainen	Varkauden Kenttä-Veikot
43	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
300	Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento
21	Emma Rovasalo	Hyvinkään seudun Urheilijat
256	Saara Ruoppi	Kuopion Reipas
275	Aino Suorsa	Oriveden Ponnistus
42	Jenna Tuomaala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
332	Sofie Westerlund	Vasa IS
		
N Pituus		
		
315	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö
69	Janina Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
318	Nea Lento	Tampereen Pyrintö
221	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
223	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
222	Gia Reinholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
232	Sini Sanaslahti	Kaipolan Vire
		
N Kolmiloikka		
		
37	Elisa Alastalo	Janakkalan Jana
79	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
80	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
322	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38
73	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
259	Jutta Latvala	Kuortaneen Kunto
253	Janita Leppäranta	Kristiinan Urheilijat
36	Helmi Lipsanen	Janakkalan Jana
40	Jessica Miettinen	Joensuun Kataja
95	Roosa Mähönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
293	Veera Möttönen	Raahen Vesa
255	Ella Nisula	Kuivasjärven Aura
325	Ilona Ruohola	Turun Urheiluliitto
74	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
96	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
97	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Kiekko		
		
285	Enni Aula	Pohjan Koitto
99	Emilia Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Laura Lehto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
98	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
60	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat
290	Tuula Penttinen	Puumalan Viri
337	Vilma Räsänen	Viitasaaren Viesti
		
N 4x100m viesti		
		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat N55	
		
M 100m		
		
22	Adrian Björkgren	IF Drott
23	Alexander Björkgren	IF Drott
38	Viljami Hietaharju	Joensuun Kataja
32	Lasse Hämelahti	Janakkalan Jana
277	Niko Kangasoja	Oulun Pyrintö
41	Luukas Kemppainen	Joutsan Pommi
48	Aku Kulju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
47	Santeri Kuusiniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
286	Rasmus Lehikoinen	Polvijärven Urheilijat
309	Aleksi Lehto	Seinäjoen Seudun Urheilijat
46	Juhani Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
287	Joonas Liukkonen	Polvijärven Urheilijat
268	Verneri Lopperi	Mäntyharjun Virkistys
263	Valtteri Louko	Lapuan Virkiä
26	Joona Luotonen	IF Sibbo-Vargarna
30	Eerikki Pekkola	Ikaalisten Urheilijat
45	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
278	Joonas Rajaniemi	Oulun Pyrintö
267	Arttu Savilaakso	Limingan Niittomiehet
49	Taavi Tenhu	Jyväskylän Kenttäurheilijat
44	Joonas Tikkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
310	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö
16	Eino Vuori	Hämeenlinnan Tarmo
50	Jesse Väyrynen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
288	Santeri Örn	Polvijärven Urheilijat
		
M 400m		
		
289	Eero Helppolainen	Porin Tarmo
312	Jouko Juntunen	Tampereen Pyrintö
323	Roope Kangasvieri	Toholammin Urheilijat
319	Julius Lehto	Tampereen Urheilijat -38
46	Juhani Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
313	Samuli Losoi	Tampereen Pyrintö
257	Juho Pirskanen	Kuopion Reipas
311	Kalle Raitala	Tampereen Pyrintö
320	Ilari Ryyppö	Tampereen Urheilijat -38
49	Taavi Tenhu	Jyväskylän Kenttäurheilijat
44	Joonas Tikkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
310	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö
51	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
343     Eemeli Välimäki Noormarkun Nopsa
		
M 1500m		
		
279	Iiro Erkkilä	Oulun Pyrintö
55	Jussi Eskola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
276	Lauri Hassi	Oriveden Ponnistus
52	Jussi Huuskonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
17	Onni Ikonen	Hankasalmen Hanka
53	Luukas Kontro	Jyväskylän Kenttäurheilijat
324	Lassi Korpijärvi	Toholammin Urheilijat
246	Valtteri Luomala	Kauhavan Wisa
29	Leonard Markén	IF VOM
251	Anssi Mustonen	Koiviston Kipinä
298	Joni Pajala	Saloisten Salama
54	Miika Takala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
15	Väinö Venetjoki	Gamlakarleby IF
		
M 110m aidat		
		
56	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
239	Pyry Santahuhta	Kankaanpään Seudun Leisku
57	Miska Sundberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M Seiväs		
		
247	Joona Ali-Haapala	Kaustisen Pohjan-Veikot
227	Eemil Hallikainen	Kaavin Kaiku
236	Janne Juhola	Kalajoen Junkkarit
58	Tommi Järvenpää	Jyväskylän Kenttäurheilijat
328	Jere Keskinen	Vaasan Toverit
9	Antti Kois	Alavieskan Viri
237	Petri Laitinen	Kangasniemen Kalske
333	Albin Lundberg	Vasa IS
241	Aatu Sihvonen	Karhulan Katajaiset
		
M Kolmiloikka		
		
33	Iikka Alingue	Janakkalan Jana
258	Ilpo Kantanen	Kuopion Reipas
264	Oskari Käpyaho	Lapuan Virkiä
59	Juho Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
326	Antti Tiekso	Turun Weikot Yleisurheilu
		
M Kiekko		
		
260	Jussi Hämelahti	Längelmäen Urheilijat
272	Ville Kivioja	Nokian Urheilijat
273	Kalle Kivioja	Nokian Urheilijat
39	Teemu Poikolainen	Joensuun Kataja
		
M 4x100m viesti		
		
	Suomi M19	
		
P9 3-ottelu		
		
180	Mikael Kukkola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
187	Liius Nabb	Jyväskylän Kenttäurheilijat
184	Daniel Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
183	Leo Pentinniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
186	Paavali Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
185	Nuutti Purhonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
182	Aleksi Toiviainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
182	Aleksi Toiviainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
181	Taavetti Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T9 3-ottelu		
		
339	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
190	Rebekka Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
193	Silja Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
195	Aada Hänninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
192	Matilda Iivonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
194	Martta Joutsen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
196	Juliet Kouko	Jyväskylän Kenttäurheilijat
189	Lilja Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
191	Helmi Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
188	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
197	Alisa Äyrämö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 3-ottelu		
		
155	Ruben Hakkarainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
156	Otso Meriläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Eero Sinkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
159	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
158	Topi Turpeinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
5	Arttu Vuorinen	Äänekosken Urheilijat
		
T11 3-ottelu		
		
161	Saana Brandt	Jyväskylän Kenttäurheilijat
162	Minttu Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
167	Hanna Herranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
173	Miina Hänninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
172	Vilma Jurmu	Jyväskylän Kenttäurheilijat
169	Saara Järvinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
174	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
342     Meri Kankaanpää Saarijärven Pullistus
176	Emma Kanninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
153	Jasmin Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
297	Hilma Kinnunen	Saarijärven Pullistus
170	Ronja Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
175	Sini Korpi-Kyyny	Jyväskylän Kenttäurheilijat
171	Sylvia Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
165	Peppiina Moilanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
168	Saimi Muhonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
178	Mila Nabb	Jyväskylän Kenttäurheilijat
160	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
177	Alma Saarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
163	Ronja Schulman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
164	Aada Varjamo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
179	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
166	Ninni-Maria Ylönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 60m		
		
230	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire
147	Jenny Grönholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
143	Elna Jaakkola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
145	Jade Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
2	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat
146	Mary Mehinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
149	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
140	Anna Njie	Jyväskylän Kenttäurheilijat
150	Stefania Novik	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
116	Alina Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
117	Netta Postila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
151	Inka Rautiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
144	Fiona Saarukka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
142	Venla Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
141	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
3	Peppi Soiluaho	Äänekosken Urheilijat
139	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 600m		
		
147	Jenny Grönholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
146	Mary Mehinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
142	Venla Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
4	Elsa Sihvonen	Äänekosken Urheilijat
3	Peppi Soiluaho	Äänekosken Urheilijat
		
T13 Seiväs		
		
266	Liina Laine	Lauttakylän Luja
150	Stefania Novik	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
142	Venla Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
141	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
139	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
231	Iida Tamminen	Kaipolan Vire
		
T13 Keihäs		
		
120	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
230	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire
145	Jade Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
153	Jasmin Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
149	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
140	Anna Njie	Jyväskylän Kenttäurheilijat
150	Stefania Novik	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
117	Netta Postila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
151	Inka Rautiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
152	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
141	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
139	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 60m		
		
124	Julius Auvinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
126	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
125	Roope Jalasaho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
123	Samuel Joof	Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Eetu Keto-Tokoi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
132	Samuli Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
130	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
121	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
122	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
245	Anton Lindgren	Karstulan Kiva
127	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
131	Aapo Simo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
129	Joona Viitala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 600m		
		
124	Julius Auvinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
126	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Eetu Keto-Tokoi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Olli Kortteinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
135	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
121	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
122	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
127	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
134	Milo Äyrämö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 Seiväs		
		
126	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
338	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
112	Olli Huttunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
135	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
130	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
129	Joona Viitala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 Keihäs		
		
126	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
338	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
125	Roope Jalasaho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
132	Samuli Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Olli Kortteinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
138	Veikka Koskela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
137	Leevi Kumpumäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
130	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
122	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
127	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Lauri Sinkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
129	Joona Viitala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 2000m kävely		
		
126	Oskari Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
338	Miska Hokajärvi	Viitasaaren Viesti
296	Aapo Pimiä	Saarijärven Pullistus
		
T15 300m		
		
250	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat
31	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves
292	Sofia Moreno	Pylkönmäen Yrittävä
		
T15 800m		
		
250	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat
115	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Kolmiloikka		
		
294	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus
81	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
31	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves
335	Anniina Korhonen	Vesannon Urheilijat
116	Alina Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
119	Iida Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
117	Netta Postila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
336	Sirkku Särkkä	Vesannon Urheilijat
295	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
115	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
118	Noora Vähäkyttä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Kiekko		
		
120	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
335	Anniina Korhonen	Vesannon Urheilijat
336	Sirkku Särkkä	Vesannon Urheilijat
		
P15 300m		
		
108	Dani Lirkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
106	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
107	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
105	Juuso Tapanila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
51	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 800m		
		
109	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
106	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
270	Ville Viitakoski	Mikkelin Kilpa-Veikot
		
P15 Kolmiloikka		
		
112	Olli Huttunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
111	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
110	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
106	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 Kiekko		
		
113	Lenni Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N17 100m aidat		
		
104	Vilma Honkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
42	Jenna Tuomaala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M17 110m aidat		
		
238	Ville Kyrönlahti	Kangasniemen Kalske
		
M17 400m aidat		
		
238	Ville Kyrönlahti	Kangasniemen Kalske
		
M17 Kiekko		
		
242	Eliel Mulari	Karhulan Katajaiset
102	Lassi Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N19 2000m kävely		
		
224	Sini Hyvärinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
225	Pinja Kilpeläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
226	Siiri Ruppa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M19 110m aidat		
		
22	Adrian Björkgren	IF Drott
23	Alexander Björkgren	IF Drott
101	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
28	Matias Komi	IF Sibbo-Vargarna
13	Jonatan Sperryn	Espoon Tapiot
27	Matias Tulokas	IF Sibbo-Vargarna
		
M19 400m aidat		
		
27	Matias Tulokas	IF Sibbo-Vargarna
		
M30+ 100m		
		
6	Sami Korpilauri	Äänekosken Urheilijat
198	Markus Pylvänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
199	Tapio Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M30+ 1500m		
		
327	Seppo Puttonen	Vaajakosken Kuohu
		
M30+ Korkeus		
		
7	Tuukka Vuorinen	Äänekosken Urheilijat
		
N30+ 100m		
		
202	Johanna Kalho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
205	Suvi Kuukkanen-Raaska	Jyväskylän Kenttäurheilijat
92	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
20	Nelli Nikula	Helsingin Kisa-Veikot
271	Marita Piiroinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
207	Suvi Puttonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
210	Jaana Saarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
209	Annika Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
200	Kirsti Siekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
201	Leena Tenhu	Jyväskylän Kenttäurheilijat
206	Tessa Tillgren	Jyväskylän Kenttäurheilijat
208	Anne Virkalahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
203	Anne Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
204	Anne Yli-Olli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ 1500m		
		
211	Heli Sampolahti-Hänninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ Korkeus		
		
92	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
214	Anette Mehtälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
212	Anu Mitro	Jyväskylän Kenttäurheilijat
213	Tuire Mäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
271	Marita Piiroinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
209	Annika Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
200	Kirsti Siekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
201	Leena Tenhu	Jyväskylän Kenttäurheilijat
204	Anne Yli-Olli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ Keihäs		
		
8	Katja Heinonen	Äänekosken Urheilijat
219	Hannariina Honkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
92	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Laura Lehto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
214	Anette Mehtälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
216	Hanna Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
204	Anne Yli-Olli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N50+ Keihäs		
		
215	Mari Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
340	Riitta Rajamäki	Virtain Urheilijat
218	Merja Vuorinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
217	Kirsi Yijälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat