Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
29.07. klo 17:30 Outokummun tuloskisat Ilmoittautuneet
N 100m
2	Aava Kipinä	Joensuun Kataja		
26	Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja		
27	Jaana Sieviläinen	Joensuun Kataja	12,88	
29	Jenna Kokkonen	Kajaanin Kipinä	12,07	11,87
30	Jessica Pappinen	Joensuun Kataja		
35	Kiia Paanila	Kuopion Reipas	12,71	12,42
46	Olivia Panhelainen	Joensuun Kataja		
47	Oona Kareinen	Joensuun Kataja		
51	Reetta Ryynänen	Joensuun Kataja		
65	Veera Häkkinen	Joensuun Kataja		
N 400m
10	Annina Walling	Kuopion Reipas		
65	Veera Häkkinen	Joensuun Kataja		
N 800m
60	Siiri Silvennoinen	Joensuun Kataja		
66	Veera Kontkanen	Joensuun Kataja		
68	Venla Häkkinen	Joensuun Kataja		
N 100m aidat
41	Mari Heinonen	Kajaanin Kipinä	14,90	14,43
N 400m aidat
42	Mari Heinonen	Kajaanin Kipinä	1.04,48	1.04,48
N Kolmiloikka
27	Jaana Sieviläinen	Joensuun Kataja		
M 100m
13	Eero Mauro	Lieksan Urheilijat	11,74	11,74
37	Lauri Hietaharju	Joensuun Kataja		
50	Pietari Sippola	Liperin Taimi		
53	Sakari Vallius	Joensuun Kataja		
70	Viljami Hietaharju	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
M 400m
17	Eino Könönen	Joensuun Kataja		
28	Jani-Vesa Viljola	Helsingin Kisa-Veikot	57,42	
M 3000m
20	Enzo Corsaletti	US Thouars		
33	Juho Savolainen	Joensuun Kataja		
36	Lassi Valta	Pyhäselän Urheilijat		
48	Oskari Silvennoinen	Joensuun Kataja		
M Kolmiloikka
31	Jimi Huuho	Pyhäselän Urheilijat		
T9 60m aidat
7	Alissa Kivelä	Polvijärven Urheilijat		
22	Heidi Ruusuvuori	Liperin Taimi		
24	Helmi Tanskanen	Polvijärven Urheilijat		
56	Senja Kuiri	Polvijärven Urheilijat		
T9 Korkeus
7	Alissa Kivelä	Polvijärven Urheilijat		
56	Senja Kuiri	Polvijärven Urheilijat		
P11 60m aidat
6	Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat		
11	Antto Pietarinen	Liperin Taimi		
12	Asseri Jestoi	Juankosken Kuohu		
38	Lauri Pietarinen	Liperin Taimi		
39	Leevi Partanen	Joensuun Kataja		
43	Matias Pietarinen	Liperin Taimi		
64	Topias Poutiainen	Outokummun Partio		
P11 Korkeus
6	Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat		
12	Asseri Jestoi	Juankosken Kuohu		
38	Lauri Pietarinen	Liperin Taimi	116	
39	Leevi Partanen	Joensuun Kataja		
43	Matias Pietarinen	Liperin Taimi		
64	Topias Poutiainen	Outokummun Partio		
T11 60m aidat
8	Amanda Keronen	Outokummun Partio		
23	Heini Kuronen	Pyhäselän Urheilijat		
25	Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat		
54	Sara Noponen	Liperin Taimi		
57	Siiri Kontkanen	Pyhäselän Urheilijat		
T11 Korkeus
25	Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat		
54	Sara Noponen	Liperin Taimi		
P13 60m aidat
1	Aapo Heikkinen	Liperin Taimi		
5	Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi		
16	Eino Eskelinen	Liperin Taimi		
45	Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat		
P13 Korkeus
16	Eino Eskelinen	Liperin Taimi		
45	Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat		
67	Veeti Mähönen	Leppävirran Viri	150	150
71	Ville Keronen	Outokummun Partio	150	150
T13 60m aidat
4	Aino Kiiskinen	Pyhäselän Urheilijat		
18	Elina Likhanova	Liperin Taimi		
19	Elina Ruusuvuori	Liperin Taimi		
21	Hanna Mustonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	10,27	10,27
26	Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja		
34	Kerttu Kaihola	Joensuun Kataja		
44	Mimmi Marttinen	Joensuun Kataja		
62	Sointu Kuiri	Polvijärven Urheilijat		
63	Sonja Purmonen	Liperin Taimi		
T13 Korkeus
4	Aino Kiiskinen	Pyhäselän Urheilijat		
9	Anna-Katariina Keronen	Outokummun Partio		
18	Elina Likhanova	Liperin Taimi		
21	Hanna Mustonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	152	152
26	Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja		
34	Kerttu Kaihola	Joensuun Kataja		
40	Mandi Mäkinen	Joensuun Kataja		
44	Mimmi Marttinen	Joensuun Kataja		
62	Sointu Kuiri	Polvijärven Urheilijat		
T15 80m aidat
3	Aida Ahlholm	Espoon Tapiot	13,42	13,42
32	Jonna Aalto	Joensuun Kataja	13,38	13,38
55	Sara-Sofia Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat		
69	Venla Simonen	Joensuun Kataja		
T15 300m aidat
15	Eevi Kettunen	Polvijärven Urheilijat		
26	Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja		
30	Jessica Pappinen	Joensuun Kataja		
59	Siiri Ratilainen	Polvijärven Urheilijat		
69	Venla Simonen	Joensuun Kataja		
T15 Kolmiloikka
3	Aida Ahlholm	Espoon Tapiot	9,56	9,56
32	Jonna Aalto	Joensuun Kataja	9,57	9,57
47	Oona Kareinen	Joensuun Kataja		
55	Sara-Sofia Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat		
59	Siiri Ratilainen	Polvijärven Urheilijat		
61	Sofia Keronen	Outokummun Partio		
63	Sonja Purmonen	Liperin Taimi		
69	Venla Simonen	Joensuun Kataja		
P15 100m aidat
52	Roope Turunen	Pyhäselän Urheilijat	16,03	16,03
P15 Kolmiloikka
71	Ville Keronen	Outokummun Partio		
N17 100m aidat
49	Peppi-Rosa Penttinen	Joensuun Kataja		
51	Reetta Ryynänen	Joensuun Kataja		
58	Siiri Nyyssönen	Joensuun Kataja		
N17 Kolmiloikka
2	Aava Kipinä	Joensuun Kataja		
58	Siiri Nyyssönen	Joensuun Kataja		
M17 Kolmiloikka
14	Eetu Paasikivi	Joensuun Kataja