Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
13.07. klo 17:30 Joutsan Pommin avoimet yu-kisat Ilmoittautuneet
Ilmoittautuneet 11.7.2020

N 100m
Alina Puhakka	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Essi Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Annika Haverinen	Kajaanin Kipinä		
N 800m
Kaarina Lehtonen	Hyvinkään seudun Urheilijat	2.39,10	2.26,07
M 100m
Jussi Saarela	Tampereen Pyrintö	15,53	15,53
Ari Ruuti	Jyväskylän Kenttäurheilijat		13,23
Juhani Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat		12,71
Jussi Joukainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		12,00
M 800m
Jukka-Pekka Hassinen	Runners Club	2.38,24	2.23,25
Henrik Enke	Joutsan Pommi		
M Seiväs
Jukka-Pekka Hassinen	Runners Club	264	285
M Keihäs
Tino Kotilainen	Sysmän Sisu		
Jussi Saarela	Tampereen Pyrintö	28,81	28,81
Ari Ruuti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	35,50	40,77
Markus Rajaniemi	Lahden Ahkera		57,35
T9 40m
Lumi Terviö	Lahden Ahkera		
Pinja Lämsä	Joutsan Pommi		
T9 600m
Lumi Terviö	Lahden Ahkera		
Pinja Lämsä	Joutsan Pommi		
T9 Korkeus
Lumi Terviö	Lahden Ahkera		
P9 40m
Eero Leminen	Heinolan Isku		
Joona Rantalainen	Heinolan Isku		
Juho Virtanen	Joutsan Pommi		
Eelis Hynönen	Alavuden Urheilijat		
Vilhelmi Rainio	Heinolan Isku		
Einari Lahtinen	Lahden Ahkera
Veeti Seppälä   Nastolan Naseva		
P9 600m
Eero Leminen	Heinolan Isku		
Joona Rantalainen	Heinolan Isku		
Eelis Hynönen	Alavuden Urheilijat		
Vilhelmi Rainio	Heinolan Isku		
Einari Lahtinen	Lahden Ahkera		
Kevin Niittyviita	Lahden Ahkera	2.11,32	2.11,32
Janne Tuominen	Heinolan Isku		
Juho Tuominen	Heinolan Isku		
T11 60m
Iida Lavia	Joutsan Pommi		
Vilma Salo	Hartolan Voima		
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku		
Adalmiina Rainio	Heinolan Isku		
Janina Lindström	Heinolan Isku		
Janette Tarkiainen	Heinolan Isku		
Ellen Kojonen	Heinolan Isku		
Venla Kananen	Heinolan Isku		
Silva Hynönen	Alavuden Urheilijat		
Emma Kangassalo	Heinolan Isku		
Olivia Miller	Hartolan Voima		
Aino Alanko	Heinolan Isku		
Iita Alanko	Heinolan Isku		
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku		
T11 600m
Iida Lavia	Joutsan Pommi		
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku		
Janina Lindström	Heinolan Isku		
Janette Tarkiainen	Heinolan Isku		
Ellen Kojonen	Heinolan Isku		
Venla Kananen	Heinolan Isku		
Silva Hynönen	Alavuden Urheilijat		
Aino Alanko	Heinolan Isku		
Iita Alanko	Heinolan Isku		
Jenni Tuominen	Lahden Ahkera		
T11 Korkeus
Vilma Salo	Hartolan Voima		
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku		
Janette Tarkiainen	Heinolan Isku		
Ellen Kojonen	Heinolan Isku		
Venla Kananen	Heinolan Isku		
Silva Hynönen	Alavuden Urheilijat		
Emma Kangassalo	Heinolan Isku		
Olivia Miller	Hartolan Voima		
Aino Alanko	Heinolan Isku		
Iita Alanko	Heinolan Isku		
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku		
T11 Keihäs
Vilma Salo	Hartolan Voima		
Adalmiina Rainio	Heinolan Isku		
Janina Lindström	Heinolan Isku		
Ellen Kojonen	Heinolan Isku		
Silva Hynönen	Alavuden Urheilijat		
Olivia Miller	Hartolan Voima		
Aino Alanko	Heinolan Isku		
Iita Alanko	Heinolan Isku		
Vilma Viinikainen	Heinolan Isku		
P11 60m
Roni Hynninen	Hartolan Voima		
Rami Leminen	Heinolan Isku		
Perttu Silvonen	Heinolan Isku		
Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Niklas Broder	Heinolan Isku		
Peetu Lämsä	Joutsan Pommi		
Otso Seppälä	Joutsan Pommi		
Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat		
Roope Mäenpää	Lahden Ahkera		
P11 600m
Roni Hynninen	Hartolan Voima		
Rami Leminen	Heinolan Isku		
Perttu Silvonen	Heinolan Isku		
Niklas Broder	Heinolan Isku		
Peetu Lämsä	Joutsan Pommi		
Otso Seppälä	Joutsan Pommi		
Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat		
Aleksi Saarela	Joutsan Pommi		
P11 Korkeus
Roni Hynninen	Hartolan Voima		
Perttu Silvonen	Heinolan Isku		
Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat		
P11 Keihäs
Roni Hynninen	Hartolan Voima		
Rami Leminen	Heinolan Isku		
Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Peetu Lämsä	Joutsan Pommi		
Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat		
Roope Mäenpää	Lahden Ahkera		
Eero Leminen	Heinolan Isku		
T13 60m
Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi		
Mariamu Sissoho	Joutsan Pommi		
Nanna Huvinen	Heinolan Isku		
Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Piitu Tourunen	Lahden Ahkera		
T13 600m
Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi		
Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Santra Suarez	IF Drott		
Maiju Mäkelä	Vantaan Salamat		
T13 Korkeus
Olivia Fagerholm	Joutsan Pommi		
Nanna Huvinen	Heinolan Isku		
T13 Keihäs
Nanna Huvinen	Heinolan Isku		
Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Piitu Tourunen	Lahden Ahkera		
Kiira Johansson	Heinolan Isku		
Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
P13 60m
Anselmi Rainio	Heinolan Isku		
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	7,69	7,69
Rasmus Kemppainen	Joutsan Pommi		
Erno Paappanen	Keravan Urheilijat		
Jesse Tarkiainen	Heinolan Isku		
Luka Lindström	Heinolan Isku		
Santtu Kekkonen	Lahden Ahkera		
P13 600m
Erno Paappanen	Keravan Urheilijat		
Jesse Tarkiainen	Heinolan Isku		
Luka Lindström	Heinolan Isku		
P13 Korkeus
Anselmi Rainio	Heinolan Isku		
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi		
P13 Keihäs
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	48,75	54,67
Erno Paappanen	Keravan Urheilijat		
Luka Lindström	Heinolan Isku		
Santtu Kekkonen	Lahden Ahkera		
Aleksi Kinnunen	Suolahden Urho		
Ilmari Laitinen	Joutsan Pommi		
Kaapo Lehtinen	Hartolan Voima		
Leevi Kumpumäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		39,14
T15 100m
Elli Lavia	Joutsan Pommi		
Veera Reponen	Joutsan Pommi	12,94	12,94
Aada Simola	Joutsan Pommi		
Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Martta Valtonen	Espoon Tapiot		
Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
T15 800m
Elli Lavia	Joutsan Pommi		
Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Jamira Suarez	IF Drott		
Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		
T15 Seiväs
Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		
Viivi Kupiainen	Hartolan Voima		
T15 Keihäs
Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		
Viivi Kupiainen	Hartolan Voima		
Sinja Johansson	Lahden Ahkera		
P15 100m
Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
Luukas Kemppainen	Joutsan Pommi		
Rico Sievänen	Joutsan Pommi		
Valtteri Virtanen	Joutsan Pommi		
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku		
Markus Porvari	Hartolan Voima		
Matias Salminen	Lahden Ahkera	12,69	12,69
P15 800m
Luukas Kemppainen	Joutsan Pommi		
Väinö Koistinen	Joutsan Pommi		
P15 Seiväs
Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
P15 Keihäs
Eelis Hynninen	Hartolan Voima		
Matias Salminen	Lahden Ahkera		
Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
N17 100m
Kerttu Valtonen	Espoon Tapiot		
N17 800m
Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Helmiemilia Malin	Heinolan Isku		
Jenna Taipale	Heinolan Isku		
N17 Keihäs
Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
M17 100m
Miska Johansson	Heinolan Isku		
Jarmo Eromäki	Haukivuoren Kisailijat	11,12	11,12
M17 800m
Onni Paasonen	Mikkelin Kilpaveikot		
M17 Keihäs
Eemil Porvari	Hartolan Voima		
N19 100m
Vappu Valtonen	Espoon Tapiot		
N19 Keihäs
Mila Takki	Lahden Ahkera		
Jemina Ollikka	Lahden Ahkera	40,10	41,77