Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
01.03. klo 12:00 Junnuhallit Ilmoittautuneet
Junnuhallit 1.3.2020 Aspen-halli Haaparanta

P9 40m
Elmo Kenttä	IF Raseborg		
Kevin Knutar	Gamlakarleby IF		

P9 Pituus
Elmo Kenttä	IF Raseborg		
Robin Knutar	Gamlakarleby IF	    3,57	3,57
Kevin Knutar	Gamlakarleby IF		

P9 Kuula
Elmo Kenttä	IF Raseborg	    2,94	2,94
Robin Knutar	Gamlakarleby IF	    6,26	6,26
Kevin Knutar	Gamlakarleby IF		

T9 40m
Emma Raappana	Alatornion Pirkat		
Saana Daavittila Pohjan Koitto	    7,72	7,72
Vanessa Knutar	Gamlakarleby IF	    7,40	7,40

T9 Pituus
Emma Raappana	Alatornion Pirkat   2,62	4,31
Saana Daavittila Pohjan Koitto	    2,77	2,77
Vanessa Knutar	Gamlakarleby IF	    3,21	3,21

T9 Kuula
Emma Raappana	Alatornion Pirkat		
Vanessa Knutar	Gamlakarleby IF	    5,13	5,13

T11 60m
Ida Mustapirtti	Veitsiluodon Kisaveikot		
Elsa Bodlund	Kalix Friidrott		
Jenny Kangas	Lohijärven Kuohu		

T11 Pituus
Ida Mustapirtti	Veitsiluodon Kisaveikot		
Elsa Bodlund	Kalix Friidrott		
Jenny Kangas	Lohijärven Kuohu		

T11 Kuula
Ida Mustapirtti	Veitsiluodon Kisaveikot		

P11 60m
Juho Daavittila	Pohjan Koitto	    9,69	9,69

P11 60m aidat
Kalle Hirsivaara Veitsiluodon Kisaveikot 11,61	11,61

P11 Korkeus
Kalle Hirsivaara Veitsiluodon Kisaveikot  105	105

P11 Seiväs
Kalle Hirsivaara Veitsiluodon Kisaveikot  188	188
Voima Kenttä	IF Raseborg	          170	170

P11 Pituus
Kalle Hirsivaara Veitsiluodon Kisaveikot  4,16	4,16

P11 Kuula
Juho Daavittila	Pohjan Koitto		

T13 60m
Frida Isojärvi	Kalajoen Junkkarit	    8,83	8,83
Anniina Piipponen Veitsiluodon Kisaveikot   8,16	8,16
Jonna Jäkkö	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		8,98

T13 60m aidat
Jonna Jäkkö	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		11,41
Ainu Tölli	Pohjan Koitto	           12,23	12,23
Olivia Laine	Pohjan Koitto	           11,01	11,01

T13 Korkeus
Ainu Tölli	Pohjan Koitto	     110	110
Olivia Laine	Pohjan Koitto	     140	140

T13 Seiväs
Sora Kenttä	IF Raseborg	     230	230

T13 Pituus
Frida Isojärvi	Kalajoen Junkkarit		
Anniina Piipponen Veitsiluodon Kisaveikot    5,00	5,00
Ainu Tölli	Pohjan Koitto	             3,61	3,61
Olivia Laine	Pohjan Koitto	             4,69	4,69

T13 Kuula
Ainu Tölli	Pohjan Koitto		

P13 60m
Onni Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot	9,15	9,15
Santeri Kramsu	Alatornion Pirkat	9,32	9,21

P13 60m aidat
Onni Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot	10,99	10,99

P13 Seiväs
Onni Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot	255	255

P13 Pituus
Onni Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot	4,37	4,37
Santeri Kramsu	Alatornion Pirkat	3,96	3,96

P15 60m
Elias Saeif Enassser	HaparandaTornio Track & Field Club		

P15 300m
Yonas Mehari	HaparandaTornio Track & Field Club		

P15 800m
Yonas Mehari	HaparandaTornio Track & Field Club		

P15 Pituus
Elias Saeif Enassser	HaparandaTornio Track & Field Club		

P15 Kuula
Elias Saeif Enassser	HaparandaTornio Track & Field Club		

T15 60m
Nea Salo	Veitsiluodon Kisaveikot	8,66	8,57
Lotta Pudas	Veitsiluodon Kisaveikot	8,60	8,60
Ella Martimo	Veitsiluodon Kisaveikot	8,79	8,79
Lotta Saksi	Veitsiluodon Kisaveikot	9,18	9,18
Lotta Saksi	Veitsiluodon Kisaveikot	9,18	9,18
Milla Kangas	Oulun Pyrintö	        8,48	8,48
Saana Vesenne	Veitsiluodon Kisaveikot		
Ida-Sofia Kangas Lohijärven Kuohu		

T15 300m
Nea Salo	Veitsiluodon Kisaveikot		47,23

T15 800m
Taru Repo	Pohjan Koitto		

T15 60m aidat
Taru Repo	Pohjan Koitto	11,00	11,00
Lumi Kenttä	IF Raseborg		

T15 Korkeus
Milla Kangas	Oulun Pyrintö	143	143
Taru Repo	Pohjan Koitto	141	141
Lumi Kenttä	IF Raseborg	137	137
Vilma Knutar	Gamlakarleby IF	155	155

T15 Seiväs
Lumi Kenttä	IF Raseborg	305	305
Olivia Härkönen	Veitsiluodon Kisaveikot		

T15 Pituus
Ella Martimo	Veitsiluodon Kisaveikot	4,47	4,47
Lotta Saksi	Veitsiluodon Kisaveikot	3,80	3,80
Lotta Saksi	Veitsiluodon Kisaveikot	3,80	3,80
Saana Vesenne	Veitsiluodon Kisaveikot		
Ida-Sofia Kangas Lohijärven Kuohu		

T15 Kolmiloikka
Lotta Pudas	Veitsiluodon Kisaveikot	9,06	9,06
Milla Kangas	Oulun Pyrintö	        9,87	9,87
Lumi Kenttä	IF Raseborg	        8,92	9,20
Vilma Knutar	Gamlakarleby IF	       10,53	10,53