Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
seuracup
12.08. klo 17:00 Seuracup KeSy Ilmoittautuneet
P11 1000m	
			
108	Kasper Ekonoja		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
107	Herkko Heikkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
212	Miska Hokajärvi		Viitasaaren Viesti		
109	Eetu Keto-Tokoi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
110	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
178	Albin Laitinen		Pihtiputaan Tuisku		
24	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
205	Jooas Oittinen		Saarijärven Pullistus		
106	Verneri Valtonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
105	Milo Äyrämö		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
				
P11 60m aidat	
			
25	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
27	Jiri Hokkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
26	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
24	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
164	Elmeri Marin		Pihtiputaan Tuisku		
28	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
190	Leevi Varis		Saarijärven Pullistus		
				
P11 Pituus	
			
113	Julius Auvinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
25	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
27	Jiri Hokkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
112	Samuli Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
114	Joel Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
24	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
111	Eero Sinkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
115	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
159	Topi Turpeinen		Laukaan Urheilijat		
206	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus		
4	Arttu Vuorinen		Äänekosken Urheilijat		
				
P11 Keihäs		
		
25	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
116	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
117	Oskari Heinonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
119	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
118	Roope Jalasaho		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
112	Samuli Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
110	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
24	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
179	Akseli Marin		Pihtiputaan Tuisku		
28	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
207	Åke Pimiä		Saarijärven Pullistus		
159	Topi Turpeinen		Laukaan Urheilijat		
				
P11 4x50m viesti
				
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3			
	Saarijärven Pullistus			
				
T11 1000m
				
213	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
34	Miina Hänninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
120	Aada Hänninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
180	Adeliina Laitinen	Pihtiputaan Tuisku		
30	Sylvia Manninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
121	Saimi Muhonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
122	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
5	Aino Määränen		Äänekosken Urheilijat		
208	Alisa Pirttiniemi	Saarijärven Pullistus		
123	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
154	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
29	Lucinda Smith		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
12	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
35	Pinja Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
				
T11 60m aidat	
			
38	Emma Heberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
213	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
31	Peppi Hokkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
39	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
34	Miina Hänninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
40	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
191	Riina Kuorelahti	Saarijärven Pullistus		
33	Mirella Lundell		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
30	Sylvia Manninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
165	Ida-Stiina Marin	Pihtiputaan Tuisku		
37	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
32	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
41	Venla Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
29	Lucinda Smith		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
3	Peppi Soiluaho		Äänekosken Urheilijat		
149	Iida Tamminen		Kaipolan Vire		
12	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
35	Pinja Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
36	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
				
T11 Pituus
				
209	Sara Haapakoski		Saarijärven Pullistus		
213	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
31	Peppi Hokkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
39	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
34	Miina Hänninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
120	Aada Hänninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
125	Elna Jaakkola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
40	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
126	Elli Kärkkäinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
33	Mirella Lundell		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
30	Sylvia Manninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
5	Aino Määränen		Äänekosken Urheilijat		
37	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
32	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
127	Stefania Novik		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
214	Inka Rautiainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
123	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
3	Peppi Soiluaho		Äänekosken Urheilijat		
35	Pinja Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
181	Hilla Viitala		Pihtiputaan Tuisku		
36	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
124	Sofia Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
				
T11 Keihäs
				
100	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
210	Nelli Hannula		Saarijärven Pullistus		
213	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
40	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
33	Mirella Lundell		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
30	Sylvia Manninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
5	Aino Määränen		Äänekosken Urheilijat		
32	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
214	Inka Rautiainen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
123	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
149	Iida Tamminen		Kaipolan Vire		
182	Hertta Tikka		Pihtiputaan Tuisku		
12	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
35	Pinja Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
36	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
				
T11 4x50m viesti
				
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3			
	Pihtiputaan Tuisku			
	Saarijärven Pullistus			
				
P13 1000m

215	Jesse Hakala		Saarijärven Pullistus		
87	Valtteri Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
86	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
151	Elias Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
88	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
				
P13 60m aidat	
			
13	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
14	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
1	Arsi Niskanen		Äänekosken Urheilijat		
15	Juuso Tapanila		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
160	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset		
				
P13 Korkeus	
			
86	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
90	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
200	Elias Oittinen		Saarijärven Pullistus				
89	Lauri Sinkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
				
P13 Moukari		
		
92	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
57	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
201	Onni Varis		Saarijärven Pullistus		
				
P13 4x100m viesti	
			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3			
	Saarijärven Pullistus			
				
T13 1000m		
		
176	Sanni Hussa		Pihtiputaan Tuisku		
147	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire		
202	Mianna Liimatainen	Saarijärven Pullistus		
93	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
94	Olivia Puranen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
152	Elli Taini		Kaipolan Vire		
95	Oona Venäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
96	Melina Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
				
T13 60m aidat	
			
148	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire		
188	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus		
2	Sini Issakainen		Äänekosken Urheilijat		
17	Jade Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
16	Joanna Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
189	Meea Oikari		Saarijärven Pullistus		UP	
18	Alina Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
19	Fiona Saarukka		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
20	Pihla Salmela		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
21	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
163	Sanni Siekkinen		Pihtiputaan Tuisku		
22	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
23	Nelli Tuunanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
186	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus		UP	
				
T13 Korkeus
				
188	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus		UP	
213	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
40	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
97	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
16	Joanna Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
98	Saaga Leskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
177	Anniina Marin		Pihtiputaan Tuisku		
93	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
99	Netta Postila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
21	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
203	Iina Suomäki		Saarijärven Pullistus		
12	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
35	Pinja Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
36	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
				
T13 Moukari	
			
100	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
101	Derja Dost		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
102	Pinja Heino		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
153	Fanni Jokela		Kaipolan Vire	
216	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
97	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
99	Netta Postila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
103	Iitu Riekkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
21	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
104	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
12	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
35	Pinja Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
204	Hilda Viikilä		Saarijärven Pullistus		
				
T13 4x100m viesti
				
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3			
	Saarijärven Pullistus			
	Äänekosken Urheilijat			
				
T15 100m
				
148	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire		
64	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
63	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
65	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
62	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
66	Eevi Korhonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
67	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
68	Iida Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
69	Vilma Pykälinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
70	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
71	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
72	Aino Tyynysniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
196	Vilma-Riina Valkola	Saarijärven Pullistus		
172	Helmi Viitala		Pihtiputaan Tuisku		
73	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
				
T15 2000m	
			
76	Josefina Airaksinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
197	Ilona Autio		Saarijärven Pullistus		
74	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
78	Vilma Liukkosen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
77	Alina Nyyssönen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
75	Matilda Ryyppö		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
173	Alma Syrjä		Pihtiputaan Tuisku		
				
T15 Seiväs	
			
213	Eerika Hokajärvi	Viitasaaren Viesti		
79	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
157	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat		
63	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
198	Lotta Perkiö		Saarijärven Pullistus		
174	Eerika Siekkinen	Pihtiputaan Tuisku		
22	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
80	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
12	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
35	Pinja Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
				
T15 Kuula
				
81	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
82	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
157	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat		
158	Minttu Järvinen		Keuruun Kisailijat		
62	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
83	Veera Korpilauri	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
175	Milla Myllynen		Pihtiputaan Tuisku		
67	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
199	Tilda Pimiä		Saarijärven Pullistus		
84	Aurora Pollari		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
85	Malva Teerijoki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
73	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
				
T15 1000m kävely
				
162	Emma Hiironen		Pihtiputaan Tuisku		
147	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire		
12	Venla Vienola		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
				
T15 4x100m viesti
				
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 1			
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 2	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat 3		
	Pihtiputaan Tuisku			
	Saarijärven Pullistus			
				
P15 100m	
			
168	Henri Hiironen		Pihtiputaan Tuisku		
51	Aleksi Hirvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
52	Tommi Järvenpää		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
53	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
55	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
54	Riku Permi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
193	Konsta Riihinen		Saarijärven Pullistus		
				
P15 2000m
				
56	Luukas Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
194	Santtu Kynnäs		Saarijärven Pullistus		
169	Tatu Syrjä		Pihtiputaan Tuisku		
				
P15 Seiväs
				
52	Tommi Järvenpää		Jyväskylän Kenttäurheilijat
91	Konsta Salminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
170	Aaro Tikka		Pihtiputaan Tuisku		
				
P15 Kuula
				
171	Teemu Hakonen		Pihtiputaan Tuisku		
61	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
58	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
59	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
57	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
60	Lassi Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
195	Matias Viikilä		Saarijärven Pullistus		
				
P15 1000m kävely
				
212	Miska Hokajärvi		Viitasaaren Viesti		
187	Aapo Pimiä		Saarijärven Pullistus		
				
P15 4x100m viesti
				
	Jyväskylän Kenttäurheilijat			
	Pihtiputaan Tuisku			
	Saarijärven Pullistus			
				
M17 200m	
			
26	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
7	Aku Kulju		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
42	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
211	Hugo Rosenström		Saarijärven Pullistus		
145	Daniel Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
183	Joonas Tikkanen		Pyhäjärven Pohti		UP	
155	Aapo Virkajärvi		Kaipolan Vire		
156	Juho Virkajärvi		Kaipolan Vire		
				
M17 Pituus	
			
184	Lukas Ahonen		Saarijärven Pullistus		
6	Lassi Hakonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
7	Aku Kulju		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
				
M17 Kuula
				
42	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
43	Atte Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
44	Veeti Lettojärvi	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
192	Lauri Pimiä		Saarijärven Pullistus		
				
N17 200m	
			
46	Amanda Kulju		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
185	Helmiina Kynnäs		Saarijärven Pullistus		UP	
166	Roosa Marin		Pihtiputaan Tuisku		
8	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
189	Meea Oikari		Saarijärven Pullistus		
45	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
9	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
161	Miina Tavaststjerna	Pihtiputaan Tuisku		UP	
47	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
10	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
150	Heta Virkajärvi		Kaipolan Vire		
				
N17 Pituus	
			
146	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire		
11	Janina Jaatinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
185	Helmiina Kynnäs		Saarijärven Pullistus		UP	
8	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
9	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
161	Miina Tavaststjerna	Pihtiputaan Tuisku		
186	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus		
10	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP	
				
N17 Kuula
				
167	Niina Hakonen		Pihtiputaan Tuisku		
49	Ronja Harju		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
50	Emilia Immonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
185	Helmiina Kynnäs		Saarijärven Pullistus		
45	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
47	Mimosa Teerijoki	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
48	Siiri Tossavainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
				
M30+ 100m
				
130	Mikko Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
132	Leo Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
131	Jukka Mononen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
129	Veikko Nieminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
128	Tapio Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
				
M30+ 4x100m viesti
				
	Jyväskylän Kenttäurheilijat M30		
				
N30+ 100m	
			
139	Essi Ahonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
141	Johanna Kalho		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
144	Pirjo Karetie		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
135	Suvi Kuukkanen-Raaska	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
137	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
140	Alina Puhakka		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
133	Suvi-Tuuli Saarnio	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
138	Kirsti Siekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
143	Leena Tenhu		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
136	Tessa Tillgren		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
134	Anne Virkalahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
142	Anne Yli-Olli		Jyväskylän Kenttäurheilijat		
				
N30+ 4x100m viesti
				
	Jyväskylän Kenttäurheilijat N		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat N40		
	Jyväskylän Kenttäurheilijat N45	
	Jyväskylän Kenttäurheilijat N55