Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
25.01. klo 12:00 Junnuviestit Ilmoittautuneet
Ilmoittautuneet joukkueet

M17 sprint medley 200m-200m-400m-800m (5 joukkuetta)
Espoon Tapiot
Länsi-Uudenmaan Urheilijat
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2
Viipurin Urheilijat 3

P15 4x200m (12 joukkuetta)
Esbo Idrottsförening 1
Esbo Idrottsförening 2
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Hyvinkään Seudun Urheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

P15 3x600m (15 joukkuetta)
Esbo Idrottsförening
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot 3
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Hyvinkään Seudun Urheilijat
Kenttäurheilijat-58
Keravan Urheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Viipurin Urheilijat

P13 4x200m (13 joukkuetta)
Esbo Idrottsförening
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Tarmo
Kenttäurheilijat-58
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Porvoon Urheilijat
Riihimäen Kisko
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

P13 3x600m (13 joukkuetta)
Esbo Idrottsförening
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Tarmo
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2
Porvoon Urheilijat
Riihimäen Kisko 1
Riihimäen Kisko 2
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat

P13 4x60m aj (7 joukkuetta)
Esbo Idrottsförening
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Riihimäen Kisko
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat


P11 4x200m (15 joukkuetta)
Esbo Idrottsförening
Espoon Tapiot
Helsingin Jyry
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Tarmo
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2
Nurmijärven Yleisurheilu
Porvoon Urheilijat
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

P11 3x600m (12 joukkuetta)
Esbo Idrottsförening
Espoon Tapiot
Helsingin Jyry
Helsingin Kisa-Veikot
Helsingin Tarmo
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Nurmijärven Yleisurheilu
Porvoon Urheilijat 1
Porvoon Urheilijat 2
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

P11 4x60m aj (7 joukkuetta)
Esbo Idrottsförening
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Nurmijärven Yleisurheilu
Viipurin Urheilijat

P9 4x200m (7 joukkuetta)
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Tarmo
Tapanilan Erä
Viipurin Urheilijat

P9 3x400m (8 joukkuetta)
Espoon Tapiot
Helsingin Jyry
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Tarmo
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Tapanilan Erä
Viipurin Urheilijat

N17 sprint medley 200m-200m-400m-800m (6 joukkuetta)
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Riihimäen Kisko
Vantaan Salamat
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2


T15 4x200m (24 joukkuetta)
Esbo Idrottsförening 1
Esbo Idrottsförening 2
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot 3
Espoon Tapiot 4
Espoon Tapiot 5
Helsingfors Idrottsföreningen Kamraterna 1
Helsingfors Idrottsföreningen Kamraterna 2
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Helsingin Tarmo
Hyvinkään Seudun Urheilijat
Keravan Urheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Riihimäen Kisko
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Vantaan Salamat 3
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2
Viipurin Urheilijat 3

T15 3x600m (19 joukkuetta)
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot 3
Espoon Tapiot 4
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Helsingin Tarmo
Hyvinkään Seudun Urheilijat
Keravan Urheilijat
Riihimäen Kisko 1
Riihimäen Kisko 2
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Vantaan Salamat 3
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2
Viipurin Urheilijat 3

T13 4x200m (26 joukkuetta)
Esbo Idrottsförening 1
Esbo Idrottsförening 2
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot 3
Helsingfors Idrottsföreningen Kamraterna
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Helsingin Tarmo 3
Helsingin Tarmo 4
Helsingin Tarmo 5
Hyvinkään Seudun Urheilijat
Kenttäurheilijat-58
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Kirkkonummen Urheilijat
Nurmijärven Yleisurheilu
Porvoon Urheilijat
Tapanilan Erä
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2
Viipurin Urheilijat 3

T13 3x600m (16 joukkuetta)
Esbo Idrottsförening
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot
Helsingin Tarmo 1
Helsingin Tarmo 2
Hyvinkään Seudun Urheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2
Kirkkonummen Urheilijat
Nurmijärven Yleisurheilu
Porvoon Urheilijat
Tapanilan Erä
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Viipurin Urheilijat

T13 4x60m aj (12 joukkuetta)
Esbo Idrottsförening
Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Tarmo
Hyvinkään Seudun Urheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Nurmijärven Yleisurheilu
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Viipurin Urheilijat

T11 4x200m (18 joukkuetta)
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot 4
Helsingin Kisa-Veikot 5
Helsingin Tarmo
Kenttäurheilijat-58
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Nurmijärven Yleisurheilu
Porvoon Urheilijat 1
Porvoon Urheilijat 2
Tapanilan Erä
Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat 2
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2
Viipurin Urheilijat 3

T11 3x600m (12 joukkuetta)
Espoon Tapiot
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Tarmo
Kenttäurheilijat-58
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Nurmijärven Yleisurheilu
Porvoon Urheilijat 1
Porvoon Urheilijat 2
Tapanilan Erä
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2

T11 4x60m aj (7 joukkuetta)
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot 3
Nurmijärven Yleisurheilu
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2
Viipurin Urheilijat 3

T9 4x200m (11 joukkuetta)
Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Tarmo
Kenttäurheilijat-58
Porvoon Urheilijat 1
Porvoon Urheilijat 2
Tapanilan Erä
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2
Viipurin Urheilijat 3
Viipurin Urheilijat 4

T9 3x400m (7 joukkuetta)
Helsingin Kisa-Veikot
Helsingin Tarmo
Porvoon Urheilijat 1
Porvoon Urheilijat 2
Tapanilan Erä
Viipurin Urheilijat 1
Viipurin Urheilijat 2