Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
09.02. klo 11:30 Kataja Indoor Games Ilmoittautuneet
Eräjaot ja tulokset tulevat osoitteeseen live.tuloslista.com

N 60m 
Milla Pirkkalainen Savonlinnan Riento
Tiia Säde Joensuun Kataja
Minttu Eskelinen Iisalmen Visa
Aava Kipinä Joensuun Kataja
Veera Häkkinen Joensuun Kataja
Veera Kauhanen Joensuun Kataja
Hanna Siiskonen Joensuun Kataja
Meeri Riiali Imatran Urheilijat
Emma Halonen Savonlinnan Riento
Aada Heiskanen Savonlinnan Riento
Peppi-Rosa Penttinen Joensuun Kataja
 
N 800m 
Annina Walling Kuopion Reipas
Venla Häkkinen Joensuun Kataja
Veera Helkama Salon Vilpas
Ella Mykkänen Iisalmen Visa
Eevi Kettunen Polvijärven Urheilijat
Pilvi Turunen Tuupovaaran Urheilijat
Katariina Kärkkäinen Iisalmen Visa
Sini Karjalainen Iisalmen Visa
 
N 3000m 
Alina Tikka Joensuun Kataja
Satu Hyytiäinen Joensuun Kataja
Johanna Kahelin-Kemppainen Joensuun Kataja
 
N 60m aidat 
Neea Käyhkö Savonlinnan Riento
Niina Karttunen Savonlinnan Riento
Hilla Mikkilä Imatran Urheilijat
 
N 300m aidat 
Eevi Kettunen Polvijärven Urheilijat
Iiris Voutilainen Joensuun Kataja
 
N Pituus 
Milla Pirkkalainen Savonlinnan Riento
Tiia Säde Joensuun Kataja
Minttu Eskelinen Iisalmen Visa
Aava Kipinä Joensuun Kataja
Meeri Riiali Imatran Urheilijat
Neea Käyhkö Savonlinnan Riento
Niina Karttunen Savonlinnan Riento
Hilla Mikkilä Imatran Urheilijat
Jaana Sieviläinen Joensuun Kataja
Milla Uitti Imatran Urheilijat
Jessica Miettinen Joensuun Kataja
Anniina Kuukka Imatran Urheilijat
Nuuna Piipponen Joensuun Kataja
Reetta Ryynänen Joensuun Kataja
Anni Konnu Imatran Urheilijat
Milka Riiali Imatran Urheilijat
 
M 60m 
Kalle Salminen Joensuun Kataja
Aatu Holopainen Joensuun Kataja
Sakari Vallius Joensuun Kataja
Emmanuel Hitilasha Lahden Ahkera
Lauri Hietaharju Joensuun Kataja
Rasmus Lehikoinen Joensuun Kataja
Santeri Örn Polvijärven Urheilijat
Topi Kela Joensuun Kataja
Joonas Liukkonen Juvan Urheilijat
Miro Tanninen Joensuun Kataja
Väinö Ripatti Savonlinnan Riento
Markus Rautio Imatran Urheilijat
 
M 800m 
Eemeli Hirvonen Liperin Taimi
Jimi Alastalo Pyhäselän Urheilijat
 
M 1500m 
Mikko Hirvonen Joensuun Kataja
Jiri Karjalainen Joensuun Kataja
Konsta Hämäläinen Joensuun Kataja
Mika Kotiranta Joensuun Kataja (jänis)
 
M 300m aidat 
Pekka Sinkkonen Helsingfors IFK
 
M Pituus 
Aatu Holopainen Joensuun Kataja
Sakari Vallius Joensuun Kataja
Väinö Ripatti Savonlinnan Riento
Lauri Honkanen Imatran Urheilijat
Sisu Mikkilä Imatran Urheilijat
Otto Pulkkinen Imatran Urheilijat
Rasmus Hiltunen Savonlinnan Riento
 
P9 40m 
Pietu Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Joel Puustinen Pyhäselän Urheilijat
Eino Turunen Outokummun Partio
 
T9 40m 
Liisa Keskisalo Joensuun Kataja
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
Alissa Kivelä Polvijärven Urheilijat
Jenna Sieviläinen Joensuun Kataja
Lotta Tanskanen Polvijärven Urheilijat
Helmi Tanskanen Polvijärven Urheilijat
Lilja Kervinen Pyhäselän Urheilijat
Elle Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Lila Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Mette Fincke Joensuun Kataja
 
T11 60m 
Sanni Manninen Joensuun Kataja
Maiju Hirvonen Pyhäselän Urheilijat
Pinja Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Siiri Kontkanen Pyhäselän Urheilijat
Amanda Kuikka Joensuun Kataja
Mette Oinonen Joensuun Kataja
Annika Ristola Outokummun Partio
Siiri Tahvanainen Pyhäselän Urheilijat
 
T11 Pituus 
Sanni Manninen Joensuun Kataja
Maiju Hirvonen Pyhäselän Urheilijat
Pinja Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Mette Oinonen Joensuun Kataja
Annika Ristola Outokummun Partio
Siiri Tahvanainen Pyhäselän Urheilijat
Liisa Keskisalo Joensuun Kataja
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Sanni Lehikoinen Joensuun Kataja
 
P11 60m 
Toivo Takanen Joensuun Kataja
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
Ate Jokinen Liperin Taimi
Paavo Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Arttu Kylmänen Pyhäselän Urheilijat
Peetu Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Marlo Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
 
P11 Pituus 
Toivo Takanen Joensuun Kataja
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat
Ate Jokinen Liperin Taimi
Paavo Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Arttu Kylmänen Pyhäselän Urheilijat
Peetu Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Marlo Tuhkanen Pyhäselän Urheilijat
 
T13 60m 
Iiris Voutilainen Joensuun Kataja
Nuuna Piipponen Joensuun Kataja
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja
 
T13 Korkeus 
Iiris Voutilainen Joensuun Kataja
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja
 
P13 60m 
Leevi Tanskanen Polvijärven Urheilijat
Eino Eskelinen Liperin Taimi
Renne Kankkunen Liperin Taimi
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Otso Nyyssönen Joensuun Kataja
Niilo Pelli Polvijärven Urheilijat
 
P13 Korkeus 
Leevi Tanskanen Polvijärven Urheilijat
Eino Eskelinen Liperin Taimi
Renne Kankkunen Liperin Taimi
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Otso Nyyssönen Joensuun Kataja
Niilo Pelli Polvijärven Urheilijat
 
T15 60m 
Eevi Kettunen Polvijärven Urheilijat
Riikka Jokinen Joensuun Kataja
Sara-Sofia Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
 
T15 Korkeus 
Sara-Sofia Hyvönen Pyhäselän Urheilijat
Anni Konnu Imatran Urheilijat
Milka Riiali Imatran Urheilijat
 
P15 60m 
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Roope Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Roope Turunen Pyhäselän Urheilijat
 
P15 Korkeus 
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Roope Maaninka Pyhäselän Urheilijat
Roope Turunen Pyhäselän Urheilijat
Aku Alastalo Pyhäselän Urheilijat
 
N17 60m aidat 
Reetta Ryynänen Joensuun Kataja
Peppi-Rosa Penttinen Joensuun Kataja