Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
06.01. klo 13:00 Pikajuoksucup 1/2 Ilmoittautuneet
M 60 m

   0 Mike Changala                       Esbo IF                                                   7,00
   0 Tuukka Huuskola                     Esbo IF                                                   6,98
   0 Miika Mäkinen                       Riihimäen Kisko                                               
   0 Jarmo Nissilä (M50)                 Helsingin Kisa-Veikot                                     7,75
   0 Pyry Santahuhta                     Kankaanpään Seudun Leisku                                 7,11
   0 Santeri Vauhkonen                   Joutsenon Kullervo                                        7,10

M 60 m aj

   0 Pyry Santahuhta                     Kankaanpään Seudun Leisku                                 8,47

M17 60 m

   0 Jere Hongisto                       Lahden Ahkera                                                 
   0 Tuukka Ingers                       Lahden Ahkera                                                 
   0 Joonas Jäppinen                     Espoon Tapiot                                             7,51
   0 Miki Likander                       Espoon Tapiot                                                 
   0 Patrick Lindberg                    Vihdin Viesti                                             7,84
   0 Manu Metsäkangas                    Lahden Ahkera                                                 
   0 Eliel Mulari                        Karhulan Katajaiset                                           
   0 Anton Mustonen                      Lahden Ahkera                                             7,86
   0 Eerik Mäkelä                        Lahden Ahkera                                                 
   0 Teemu Mälkiä                        Lahden Ahkera                                                 
   0 Eemil Porvari                       Hartolan Voima                                            7,62
   0 Roni Rämä                           Lahden Ahkera                                                 
   0 Eelis Snåre                         Lahden Ahkera                                                 
   0 Atte Tuominen                       Lahden Ahkera                                                 

M17 60 m aj

   0 Tuukka Ingers                       Lahden Ahkera                                                 
   0 Patrick Lindberg                    Vihdin Viesti                                                 
   0 Manu Metsäkangas                    Lahden Ahkera                                                 
   0 Eerik Mäkelä                        Lahden Ahkera                                                 
   0 Eemil Porvari                       Hartolan Voima                                                

M19 60 m

   0 Elmeri Arvaja                       Lahden Ahkera                                                 
   0 Karim Echahid                       Lahden Ahkera                                                 
   0 Eero Hirvinen                       Kankaanpään Seudun Leisku                                     
   0 Juuso Pyyhtiä                       Lahden Ahkera                                                 
   0 Elias Sopo                          Kuopion Reipas                                            7,25

M19 60 m aj

   0 Karim Echahid                       Lahden Ahkera                                                 
   0 Eero Hirvinen                       Kankaanpään Seudun Leisku                                     

N 60 m

   0 Matilda Bogdanoff                   Helsingfors IFK                                           7,52
   0 Jenni Eloranta                      Vihdin Viesti                                                 
   0 Sonja Hakala (N30)                  Helsingin Kisa-Veikot                                     9,45
   0 Reetta Hämäläinen                   Lahden Ahkera                                             8,03
   0 Sinikka Ilaru (N65)                 Vihdin Urheiluveteraanit                                 10,01
   0 Leena Laine (N40)                   Esbo If                                                   8,67
   0 Laura Nurminen (N35)                Janakkalan Jana                                           8,88
   0 Kati Oikarainen (N55)               Helsingin Kisa-Veikot                                     9,34
   0 Sari Pikkarainen (N45)              Janakkalan Jana                                           9,14
   0 Anu Rajaniemi (N35)                 Lahden Ahkera                                             9,02
   0 Suvi-Tuuli Saarnio                  Jyväskylän Kenttäurheilijat                               8,42
   0 Teija Takala (N35)                  Lahden Ahkera                                             8,89
   0 Tiia Taponen (N30)                  LahtiSport                                                8,36
   0 Maria Torttila (N40)                Janakkalan Jana                                               
   0 Taru Viiru (N40)                    Janakkalan Jana                                            8,7
   0 Anu Virtanen (N4)                   Janakkalan Jana                                          10,72
   0 Virpi Vähäkangas (N35)              Keravan Urheilijat                                        8,90

N 60 m aj

   0 Jenni Eloranta                      Vihdin Viesti                                                 
   0 Reetta Hämäläinen                   Lahden Ahkera                                             8,99

N17 60 m

   0 Laura Einamo                        Helsingfors IFK                                           8,28
   0 Minea Fogelholm                     Espoon Tapiot                             7,99            7,85
   0 Juulia Inkinen                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Minttu Kaukonen                     Lahden Ahkera                                                 
   0 Nora Koskela-Koivisto               Helsingfors IFK                                           8,43
   0 Venla Läderberg                     Lahden Ahkera                                                 
   0 Olivia Marttila                     Vantaan Salamat                           8,22            8,22
   0 Senja Roos                          Lahden Ahkera                                                 
   0 Ilona Saarikunnas                   Lahden Ahkera                                                 
   0 Sofia Shashkina                     Helsingin Kisa-Veikot                                         
   0 Maria Suntio                        Karhulan Katajaiset                                           
   0 Liina Tervo                         Helsingfors IFK                                           7,98

N17 60 m aj

   0 Laura Einamo                        Helsingfors IFK                           9,40            9,40
   0 Minea Fogelholm                     Espoon Tapiot                                                 
   0 Minttu Kaukonen                     Lahden Ahkera                                                 
   0 Nora Koskela-Koivisto               Helsingfors IFK                          10,22           10,22
   0 Gita Reinholm                       Karhulan Katajaiset                                           
   0 Maria Suntio                        Karhulan Katajaiset                                           
   0 Liina Tervo                         Helsingfors IFK                           8,97            8,97

N19 60 m

   0 Anniina Haapala                     Joutsan Pommi                                                 
   0 Vilma Hakala                        Helsingfors IFK                                           7,91
   0 Pinja Heinonen                      Tampereen Pyrintö                                         8,12
   0 Silja Jaatinen                      Helsingfors IFK                                               
   0 Niina Karttunen                     Savonlinnan Riento                                            
   0 Venla Pulkkanen                     Lahden Ahkera                                             8,14

N19 60 m aj

   0 Pinja Heinonen                      Tampereen Pyrintö                                         9,21
   0 Niina Karttunen                     Savonlinnan Riento                                            

P15 60 m

   0 Eemeli Rautavirta                   Lahden Ahkera                                                 
   0 Onni Rustholkarhu                   Lahden Ahkera                                                 
   0 Elliot Schmidt                      Borgå Akilles                             7,80            7,80
   0 Veikko Sundberg                     Karhulan Katajaiset                                           
   0 Valtteri Virtanen                   Joutsan Pommi                                                 

P15 60 m aj

   0 Eemeli Rautavirta                   Lahden Ahkera                                                 
   0 Elliot Schmidt                      Borgå Akilles                             8,91            8,91
   0 Aatu Sihvonen                       Karhulan Katajaiset                                           

T15 60 m

   0 Vilja Hautaniemi                    Lahden Ahkera                                                 
   0 Mila Heikkonen                      Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
   0 Alice Koskelainen                   Lahden Ahkera                                                 
   0 Emma Kyyrä                          Lahden Ahkera                                                 
   0 Vilja Läderberg                     Lahden Ahkera                                                 
   0 Vilma Meriläinen                    Vihdin Viesti                                                 
   0 Marlena Nieminen                    Karhulan Katajaiset                                           
   0 Neela Notkonen                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Sofia Puolakanaho                   Orimattilan Jymy                                              
   0 Edith Rantala                       Lahden Ahkera                                                 
   0 Alisa Rauhamaa                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Emmi Riissanen                      Nastolan Naseva                                               
   0 Helmiina Saarikunnas                Lahden Ahkera                                                 
   0 Jade Toivola                        Lahden Ahkera                                                 
   0 Alexandra Vilander                  Lahden Ahkera                                                 
   0 Ea Vuori                            Lahden Ahkera                                                 
   0 Jenni Väänänen                      Lahden Ahkera                             8,31            8,31
   0 Moona Ylitalo                       Nastolan Naseva                                               

T15 60 m aj

   0 Vilja Hautaniemi                    Lahden Ahkera                                                 
   0 Mila Heikkonen                      Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
   0 Emma Kyyrä                          Lahden Ahkera                                                 
   0 Leena Laine (N40)                   Esbo If                                                       
   0 Neela Notkonen                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Alisa Rauhamaa                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Helmiina Saarikunnas                Lahden Ahkera                                                 
   0 Jade Toivola                        Lahden Ahkera