Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
18.01. klo 10:00 VARSY:n kansalliset Ilmoittautuneet
M 60m 		
	Heikki Äijälä	Nousiaisten Susi
	Samir Demnati	Ikaalisten Urheilijat
	Heimo Elonen	Salon Vilpas
	Eero Helppolainen	Porin Tarmo
	Kalle Kompuinen	Säkylän Urheilijat
	Aleksi Nieminen	Porin Tarmo
	Matias Niinimaa	Naantalin Löyly
	Simo Noopila	Maskun Kataja
	Samuli Raikunen	Liedon Parma
	Joni Vainio-Kaila	Laitilan Jyske
		
M 200m 		
	Samuli Raikunen	Liedon Parma
	Joni Vainio-Kaila	Laitilan Jyske
		
M 1500m 		
	Antti Reiman	Salon Vilpas
		
N 60m 		
	Jenni Eloranta	Vihdin Viesti
	Enni Henttonen	Turun Urheiluliitto
	Säde Honkala	Turun Urheiluliitto
	Riikka Honkanen	Raision Kuula
	Sanni Kettunen	Salon Vilpas
	Taika Koilahti	Turun Weikot Yleisurheilu
	Pinja Kössi	Paimion Urheilijat
	Elina Kostiainen	Vihdin Viesti
	Johanna Kylmänen	Raision Kuula
	Pirkitta Marjanen	Porin Yleisurheilu
	Evelina Ojaniittu	Turun Weikot Yleisurheilu
	Elin Pajunen	IF Åsarna
	Martta Rautala	Viipurin Urheilijat
	Jutta Luhtala	Turun Weikot Yleisurheilu
	Lotta Vento	Turun Urheiluliitto
	Viivi Voutilainen	Turun Urheiluliitto
		
N 200m 		
	Enni Henttonen	Turun Urheiluliitto
	Säde Honkala	Turun Urheiluliitto
	Riikka Honkanen	Raision Kuula
	Heidi Parikka	Helsingin Kisa-Veikot
		
N 60m aj 		
	Jenni Eloranta	Vihdin Viesti
	Noora Juslin	Borgå Akilles
	Sanni Kettunen	Salon Vilpas
	Heidi Parikka	Helsingin Kisa-Veikot
	Lotta Vento	Turun Urheiluliitto
		
M19 60m 		
	Nuutti Kokko	Turun Urheiluliitto
	Vertti Kolkkala	Liedon Parma
	Mikael Salminen	Naantalin Löyly
	Aleksi Viitamäki	Liedon Parma
	Ilmari Vuorela	Laitilan Jyske
	Max Montin	Turun Urheiluliitto
	Mathias Gustafsson	Turun Urheiluliitto
		
M19 200m 		
	Sakari Vatunen	Porin Tarmo
	Aleksi Viitamäki	Liedon Parma
	Ilmari Vuorela	Laitilan Jyske
		
N19 60m 		
	Pinja Heinonen	Tampereen Pyrintö
	Laura Koivukoski	Eurajoen Veikot
	Vilma Lindroos	Porin Tarmo
	Liina Mäkinen	Säkylän Urheilijat
	Wolferiina Mörönen	Turun Urheiluliitto
	Nea Rekola	Turun Toverit
	Maria Pitkänen	Turun Urheiluliitto
	Edith Nurminen	Turun Urheiluliitto
		
N19 200m 		
	Pinja Heinonen	Tampereen Pyrintö
	Vilma Lindroos	Porin Tarmo
	Nea Rekola	Turun Toverit
	Anna Vira	Turun Urheiluliitto
	Maria Pitkänen	Turun Urheiluliitto
		
N19 60m aj 		
	Laura Koivukoski	Eurajoen Veikot
	Edith Nurminen	Turun Urheiluliitto
		
M17 60m 		
	Jesse Fagerström	Kaarinan Ura
	Rasmus Haavisto	Maskun Kataja
	Jaakko Kuoppa	Maskun Kataja
	Aleksi Salminen	Turun Toverit
	Jermu Vihmakoski	Turun Urheiluliitto
	Niklas Viikisalo	Porin Yleisurheilu
		
M17 200m 		
	Onni Flinkman	Naantalin Löyly
	Rasmus Haavisto	Maskun Kataja
	Roope Kivelä	Turun Urheiluliitto
	Stephen Kurki	Naantalin Löyly
	Jermu Vihmakoski	Turun Urheiluliitto
	Niklas Viikisalo	Porin Yleisurheilu
		
M17 1500m 		
	Aarni Eijs	Salon Vilpas
	Tuomo Kulmala	Maskun Kataja
		
N17 60m 		
	Emma Hovirinta	Turun Urheiluliitto
	Jenina Karppinen	Porin Yleisurheilu
	Matlena Karvonen	Turun Urheiluliitto
	Silja Koukonen	Mietoisten Maununpojat
	Emma Lindfelt	Turun Urheiluliitto
	Viveka Loukola	Raision Kuula
	Petra Ojanen	Turun Urheiluliitto
	Iida Pohjalainen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut
	Aada Puosi	Eurajoen Veikot
	Inka Rekonen	Turun Toverit
	Julia Saarinen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut
	Olivia Salmelainen	Maskun Kataja
	Sini Salmi	Turun Urheiluliitto
	Charlotta Suoniemi	Kiukaisten Kisailijat
	Emma Tainio	Paimion Urheilijat
	Siiri Ojanen	Turun Urheiluliitto
		
N17 200m 		
	Daniela Fernandez Furu	Turun Urheiluliitto
	Liinu Karjala	Porin Yleisurheilu
	Viveka Loukola	Raision Kuula
	Petra Ojanen	Turun Urheiluliitto
	Iida Pohjalainen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut
	Julia Saarinen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut
	Olivia Salmelainen	Maskun Kataja
	Charlotta Suoniemi	Kiukaisten Kisailijat
	Emma Tainio	Paimion Urheilijat
	Siiri Ojanen	Turun Urheiluliitto
		
N17 60m aj 		
	Liinu Karjala	Porin Yleisurheilu
	Aada Puosi	Eurajoen Veikot
		
P15 60m 		
	Richard Lindqvist	Turun Urheiluliitto
	Niko Myllynen	Turun Weikot Yleisurheilu
	Niklas Ojanen	Turun Urheiluliitto
	Oskari Salmelainen	Maskun Kataja
		
P15 200m 		
	Ukko-Pekka Heikkilä	Salon Vilpas
	Niko Myllynen	Turun Weikot Yleisurheilu
	Venni Nauska	Turun Toverit
	Oskari Salmelainen	Maskun Kataja
	Tatu Virtanen	Liedon Parma
		
P15 1000m 		
	Samuel Marku	Vahdon Tuisku
	Sisu Moilanen	Turun Urheiluliitto
	Lauri Röntynen	Turun Urheiluliitto
	Tatu Virtanen	Liedon Parma
		
T15 60m 		
	Inka Ekbom	Salon Vilpas
	Fatou Faal	Turun Weikot Yleisurheilu
	Lily Grönroos	Turun Weikot Yleisurheilu
	Henriikka Heinonen	Turun Urheiluliitto
	Sanelma Kantola	Turun Urheiluliitto
	Marianelle Koskinen	Turun Weikot Yleisurheilu
	Henriikka Laine	Maskun Kataja
	Minea Lindén	Loimaan Leisku
	Iina Lokisto	Salon Vilpas
	Ida Mäki	Loimaan Leisku
	Vilma Meriläinen	Vihdin Viesti
	Myrmidia Mörönen	Turun Urheiluliitto
	Pinja Rintamaa	Liedon Parma
	Lotta Salo	Turun Weikot Yleisurheilu
	Carmen Welling	Turun Urheiluliitto
		
T15 200m 		
	Inka Ekbom	Salon Vilpas
	Fatou Faal	Turun Weikot Yleisurheilu
	Lily Grönroos	Turun Weikot Yleisurheilu
	Henriikka Heinonen	Turun Urheiluliitto
	Marianelle Koskinen	Turun Weikot Yleisurheilu
	Minea Lindén	Loimaan Leisku
	Iina Lokisto	Salon Vilpas
	Vilma Meriläinen	Vihdin Viesti
	Pinja Rintamaa	Liedon Parma
	Unnaveera Unadike	Turun Weikot Yleisurheilu
		
P13 200m 		
	Lukas Brandt	Naantalin Löyly
	Valtteri Hyyrynen	Turun Urheiluliitto
	Roope Kirjavainen	Turun Urheiluliitto
	Nikolas Lindén	Loimaan Leisku
	Richard Lindqvist	Turun Urheiluliitto
	Riku Naula	Turun Urheiluliitto
	Aku Nyyssönen	Turun Weikot Yleisurheilu
	Niklas Ojanen	Turun Urheiluliitto
		
P13 1000m 		
	Roope Kirjavainen	Turun Urheiluliitto
	Eero Lahdenkauppi	Turun Urheiluliitto
	Carlos Mattsson	Turun Urheiluliitto
	Atte Virtanen	Liedon Parma
		
T13 200m 		
	Milja Aaltonen	Vehmaan Kiisto
	Siiri Äänismaa	Turun Weikot Yleisurheilu
	Roosa Fagerström	Turun Urheiluliitto
	Unna Heikkilä	Salon Vilpas
	Aada Kalliola	Raision Kuula
	Lotta Kero	Turun Urheiluliitto
	Erika Lehti	Turun Urheiluliitto
	Ida Leppänen	Turun Urheiluliitto
	Ida Mäki	Loimaan Leisku
	Sanni Tuominen	Someron Esa
		
T13 1000m 		
	Roosa Fagerström	Turun Urheiluliitto