Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
05.01. klo 12:00 Talvihallit Ilmoittautuneet
N 60m
Eveliina Bogdanoff	Kuivasjärven Aura		7,78
Karoliina Bogdanoff	Kuivasjärven Aura		8,26
Veera Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Elisabet Salmela	Veitsiluodon Kisaveikot		
Olivia Bojang	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Sanni Hirttiö	        Pohjan Koitto		
Iiris Törrönen	        Kuivasjärven Aura		
Ellinoora Ylimäki	Alatornion Pirkat		
N 200m
Karoliina Bogdanoff	Kuivasjärven Aura		27,40
Veera Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Elisabet Salmela	Veitsiluodon Kisaveikot		
Ellinoora Ylimäki	Alatornion Pirkat		
Nea Salo	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Laura Kemppainen	Pohjan Koitto		
Vilma Jukkola	        Lohtajan Veikot		
Ida Ravaska	        Veitsiluodon Kisaveikot		25,31
N 800m
Ida Ravaska	        Veitsiluodon Kisaveikot		2.16,00
Anni Jauhola	        Alatornion Pirkat		
Jenna-Emilia Piirainen	Pohjan Koitto		
N Pituus
Sanni Hirttiö	        Pohjan Koitto		
Saana Vesenne	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Ellinor Hannerfors	HSKT		
M 60m
Elias Saief Ennasser	HaparandaTornio TFC 		
Ville Makslahti		Luleå Friidrott	
Abdishakur Ali		HaparandaTornio TFC	
Abdiladiif Haji		HaparandaTornio TFC	
Abdihamiid Nur		HaparandaTornio TFC	
M 200m
Eino Haase	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Elias Saief Ennasser	HaparandaTornio TFC 			
Ville Makslahti		Luleå Friidrott	
Abdishakur Ali		HaparandaTornio TFC	
Abdiladiif Haji		HaparandaTornio TFC	
Abdihamiid Nur		HaparandaTornio TFC
Yonas Mehari		HaparandaTornio TFC	
M 800m
Yonas Mehari		HaparandaTornio TFC	
Lieven De Rycke	        Rovaniemen Roadrunners		
Karl Fredin		N88	
Abdishakur Ali		HaparandaTornio TFC	
Abdiladiif Haji		HaparandaTornio TFC	
Abdihamiid Nur		HaparandaTornio TFC	
M 3000m
Joona Rissanen	        Lapin Lukko		
Omar Abdale		HSKT	
Karl Fredin		N88	
M Pituus
Elias Saief Ennasser    HaparandaTornio TFC 		
Ville Makslahti	        Luleå Friidrott
Kai Koljonen            Haukiputaan Veikot
M Kuula
Teemu Törmä	        Alatornion Pirkat		13,98
P9 60m
Robin Knutar	        Gamlakarleby IF		
Eemeli Jukkola	        Lohtajan Veikot		
Enok Nilsson	        HSKT	
P9 600m
Eemeli Jukkola	        Lohtajan Veikot		
Enok Nilssoin	        HSKT	
P9 Pituus
Robin Knutar	        Gamlakarleby IF		
Eemeli Jukkola	        Lohtajan Veikot		
T9 60m
Madeleine Koivisto      Alatornion Pirkat		
Mimosa Törmä	        Alatornion Pirkat		
T9 600m
Madeleine Koivisto      Alatornion Pirkat		
Seela Oinas	        Pohjan Koitto		
T9 Pituus
Selma Bojang	        Veitsiluodon Kisaveikot		
P11 60m
Nikolai Mursu	        Pohjan Koitto		
Henrik Kulju	        Alatornion Pirkat		
Kalle Hirsivaara        Veitsiluodon Kisaveikot		
Lucas Johansson	        Boden friidrott	
Arvid Lundblom	        Kalix friidrott	
Juho Kantola            Alatornion Pirkat
P11 600m
Nikolai Mursu	        Pohjan Koitto		
Henrik Kulju	        Alatornion Pirkat		
Aamos Oinas	        Pohjan Koitto		
Lucas Johansson	        Boden friidrott	
Arvid Lundblom	        Kalix friidrott	
P11 Pituus
Nikolai Mursu	        Pohjan Koitto		
Kalle Hirsivaara        Veitsiluodon Kisaveikot		
Lucas Johansson	        Boden friidrott	
Arvid Lundblom	        Kalix friidrott	
T11 60m
Saaga Saniola	        Pohjan Koitto		
Sini Kramsu	        Alatornion Pirkat		
Teresa Törmä	        Alatornion Pirkat		
Iiris Saari	        Pohjan Koitto		
Elsa Bodlund	        Kalix friidrott	
Lotta Saloniemi	        Alatornion Pirkat
T11 600m
Lotta Saloniemi	        Alatornion Pirkat
T11 Pituus
Saaga Saniola	        Pohjan Koitto		
Sini Kramsu	        Alatornion Pirkat		
Teresa Törmä	        Alatornion Pirkat		
Iiris Saari	        Pohjan Koitto
Lotta Saloniemi	        Alatornion Pirkat		
P13 60m
Santeri Kramsu	        Alatornion Pirkat		
T13 60m
Anniina Piipponen       Veitsiluodon Kisaveikot	8,37	
Wilma Lundbäck	        HSKT
Olivia Johansson        Boden friidrott		
Nellie Putila	        HSKT
Liv Sannerborg          HSKT	
Agnes Hotti             HSKT
T13 300m
Wilma Lundbäck	        HSKT
Olivia Johansson        Boden friidrott			
Märta Hovila            Kalix friidrott	
Aline Öberg             Kalix friidrott	
T13 800m
Olivia Johansson        Boden friidrott			
Nellie Putila	        HSKT	
Märta Hovila	        Kalix friidrott	
Sointu Oinas            Pohjan Koitto
T13 Korkeus
Olivia Johansson        Boden friidrott			
Nellie Putila	        HSKT
Ella Österling	        HSKT	
Agnes Hotti	        HSKT	
T13 Pituus
Anniina Piipponen       Veitsiluodon Kisaveikot		
Felicia Bojang	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Wilma Lundbäck	        HSKT	
T15 60m
Nea Salo	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Lotta Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Anna-Sofia Orajärvi     Veitsiluodon Kisaveikot		
Lotta Saksi	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Siiri Poikela	        Pohjan Koitto		
Safia Mekki	        Pohjan Koitto		
Julia Kanto	        HSKT	
T15 300m
Ella Martimo	        Veitsiluodon Kisaveikot		
T15 800m
Frida Kilpiäinen        Veitsiluodon Kisaveikot		
T15 Korkeus
Vilma Knutar	        Gamlakarleby IF		153
T15 Pituus
Lotta Pudas	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Anna-Sofia Orajärvi     Veitsiluodon Kisaveikot		
Lotta Saksi	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Siiri Poikela	        Pohjan Koitto		
Safia Mekki	        Pohjan Koitto		
Ella Martimo	        Veitsiluodon Kisaveikot		
Vilma Knutar	        Gamlakarleby IF		
Wilma Vaalto	        HSKT	
Julia Kanto	        HSKT	
Eveline Svedlund        Kalix friidrott		
P15 60m
Aleksanteri Mursu       Pohjan Koitto		
Isak Emanuelsson        N88
P15 300m
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto		
Liam Jakobsson		Kalix friidrott
Arwid Andersson		Kalix friidrott
P15 Korkeus
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto		
P15 Pituus
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto		
Isak Emanuelsson        N88	
M35 60m
Kai Koljonen	        Haukiputaan Veikot
Markus Törmä            Alatornion Pirkat
Niko Ruonala            Kuivasjärven Aura		
M35 200m
Kai Koljonen	        Haukiputaan Veikot		
M35 800m
Jukka Vaara	        Rovaniemen Roadrunners		
M35 3000m
Mikkel Knif		Löparnas Vänner
M35 pituus
Niko Ruonala            Kuivasjärven Aura
M35 Kuula
Jukka Saaranen	        Pyhäjärven Pohti		
Kai Koljonen	        Haukiputaan Veikot
Niko Ruonala            Kuivasjärven Aura		
M40 800m
Janne Kotaniemi	        Alatornion Pirkat		
N40 60m
Tii Alasimi             Kuivasjärven Aura
N40 200m
Tii Alasimi             Kuivasjärven Aura
N40 3000m
Pia Pohjola	        HSKT		
M45 60m
Jorma Puurunen	        Pudasjärven urheilijat		
M45 200m
Jorma Puurunen	        Pudasjärven urheilijat		
M45 800m
Jorma Puurunen	        Pudasjärven urheilijat		
M45 3000m
Jorma Puurunen	        Pudasjärven urheilijat		
M45 Kuula
Jari Viitaniemi	        Alatornion Pirkat		
M50 Kuula
Markku Hanhela	        Kiimingin urheilijat		
M55 60m
Juhani Laakkonen	N88
M55 200m
Juhani Laakkonen	N88
Mats Olsson		Morjärv SK
Sampo Kelhä	        Oulun Ikiliikkujat		
M55 800m
Sampo Kelhä	        Oulun Ikiliikkujat		
Juhani Laakkonen	N88	
M55 3000m
Hannu Laurila	        Rovaniemen Roadrunners		
Reima Viiri	        Lohijärven Kuohu		
M55 Kuula
Pauli Pitkäkangas	Kuivasjärven Aura		
M60 60m
Esa Pieniniemi	        Oulun Ikiliikkujat		
M60 800m
Jari Ruonala	        Rovaniemen Roadrunners		
M60 Pituus
Esa Pieniniemi	        Oulun Ikiliikkujat		
M60 Kuula
Tenho Vaarala	        Alatornion Pirkat		
Kari Väisänen	        Tyrnävän Tempaus		
N60 60m
Tuula Siekkinen	        Kuivasjärven Aura		
N60 Pituus
Tuula Siekkinen	        Kuivasjärven Aura		
M65 60m
Jaakko Tuovila	        Lapin lukko		
M65 800m
Veijo Leiviskä	        Oulun Ikiliikkujat		
M65 Kuula
Jorma Immonen	        Oulun Power Team		
Jaakko Tuovila	        Lapin lukko		
M70 Kuula
Tauno Tolonen	        Oulun Ikiliikkujat		
M75 60m
Åke Saloniemi		N88
M75 Kuula
Timo Kopakkala	        Kiimingin Urheilijat		
M80 60m  
Sakari Hallia	        Oulun Ikiliikkujat		
M80 200m
Sakari Hallia	        Oulun Ikiliikkujat		
M80 Pituus
Sakari Hallia	        Oulun Ikiliikkujat