Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
18.01. klo 10:00 Hippohallit Ilmoittautuneet
M 60 m

Erä 1
1	0	Veeti Vainionpää	Ikaalisten Urheilijat		
2	0	Ari Mahmoudian	Tampereen Pyrintö		
3	0	David Bamm	Vasa IS		
4	0	Pyry Iltanen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Mikko Murto	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Daniel Saaristo	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Oskar Toomet	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
1	0	Mikko Laaksonen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Elias Marjamäki	Tampereen Pyrintö		
3	0	Taavi Leppänen	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Jere Haapalainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Kalle Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Ville Väliharju	Tampereen Pyrintö		
7	0	Roope Turunen	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Juho Kahelin	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö		
3	0	Mikko Mäkipää	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Eino Perämaa	Tampereen Pyrintö		
5	0	Eemeli Soini	Tampereen Pyrintö		
6	0	Marko Petäjä	Forssan Salama		
7	0	Kasperi Valonen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Aleksi Savolainen	Tampereen Pyrintö		


M40 Korkeus

Erä 1
1	0	Teemu Salminen	Toijalan Vauhti		

N 60 m

Erä 1
2	0	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö		
3	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
4	0	Salla Tuominen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
6	0	Fanni Grundström	Tampereen Pyrintö		
7	0	Stiina Kokkonen	Tampereen Urheilijat -38		

Erä 2
2	0	Venla Väliharju	Tampereen Pyrintö		
3	0	Josefina Salmi	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Arlena Mikkonen	Tampereen Urheilijat -38		
5	0	Olivia Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Eerika Heiskala	Tampereen Pyrintö		
7	0	Maiju Saukkosaari	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Nea Lento	Tampereen Pyrintö		
3	0	Sohvi Kenttälä	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
5	0	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö		
6	0	Henriikka Parpala	HIFK-friidrott Helsinki		
7	0	Ella Leino	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
2	0	Anni Nurminen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Lotta Mäkelä	Tampereen Pyrintö		
4	0	Emmi Tiiva	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Oona Syyri	Forssan Salama		
6	0	Hanna Peltola	Tampereen Pyrintö		
7	0	Anni Kuutti	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Sanni Lento	Tampereen Pyrintö		

N 60 m aj

Erä 1
3	0	Maiju Saukkosaari	Tampereen Pyrintö		
4	0	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Nea Lento	Tampereen Pyrintö		
6	0	Venla Väliharju	Tampereen Pyrintö		
7	0	Reeta Valve	Muuramen Yritys		

P11 60 m

Erä 1
3	0	Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot		
4	0	Isak Syrjä	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jere Kinnunen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Rasmus Sjöstedt	Tampereen Pyrintö		
7	0	Santeri Koskinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Miro Silvola	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Elias Eskola	Tampereen Pyrintö		
4	0	Eelis Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Matias Laine	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Jimmy Tormilainen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Onni Haukijärvi	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Eelis Runninmäki	Tampereen Pyrintö		
3	0	Justus Jokihaara	Tampereen Pyrintö		
4	0	Samu Tulasalo	Tampereen Pyrintö		
5	0	Samu Pentinniemi	Viialan Valtti		
6	0	Volmari Paananen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Rudi Hollo	Tampereen Pyrintö		


P11 60 m aj

Erä 1
3	0	Jimmy Tormilainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Elias Eskola	Tampereen Pyrintö		
5	0	Volmari Paananen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Samu Tulasalo	Tampereen Pyrintö		
7	0	Samu Pentinniemi	Viialan Valtti		

Erä 2
3	0	Eemeli Raunio	Tampereen Pyrintö		
4	0	Eelis Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Santeri Koskinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jere Kinnunen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Topias Hämäläinen	Vehmaisten Urheilijat		

P11 Korkeus

Erä 1
1	0	Toivo Eleinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
2	0	Eemeli Raunio	Tampereen Pyrintö		
3	0	Santeri Koskinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Elias Eskola	Tampereen Pyrintö		
5	0	Eelis Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Isak Syrjä	Tampereen Pyrintö		
7	0	Iivo Torppa	Tampereen Pyrintö		
8	0	Jere Kinnunen	Tampereen Pyrintö		


P13 60 m

Erä 1
2	0	Aku Järvelä	Nokian Urheilijat		
3	0	Janne Laine	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Paavo Lahti	Tampereen Pyrintö		
6	0	Aatos Forss	Tampereen Pyrintö		
7	0	Noel Piirainen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Leo Riippa	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Tuomas Lampinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Lauri Smolander	Tampereen Pyrintö		
4	0	Markus Mahlamäki	Tampereen Pyrintö		
5	0	Oula Vuori	Tampereen Pyrintö		
6	0	Nooa Hyvärinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Marius Riihimäki	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Leevi Ortju	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Riku Uusi-Erkkilä	Tampereen Pyrintö		
5	0	Aarni Elomaa	Tampereen Pyrintö		
6	0	Oskari Savolainen	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Veikko Marttila	Tampereen Pyrintö		
8	0	Rasmus Repo	Vehmaisten Urheilijat		


P13 60 m aj

Erä 1
3	0	Lauri Smolander	Tampereen Pyrintö		
4	0	Tuomas Lampinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Noel Piirainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Leo Riippa	Tampereen Pyrintö		
7	0	Markus Mahlamäki	Tampereen Pyrintö		
8	0	Aapeli Karislahti	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Veli Lepo	Viialan Valtti		
3	0	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Aatos Forss	Tampereen Pyrintö		
5	0	Noel Nikulainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Nooa Hyvärinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Samuel Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		

P13 Seiväs

Erä 1
1	0	Urho Aro	Helsingin Kisa-Veikot		
2	0	Aapo Närhi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
3	0	Tuomas Lampinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Olli Ahvenjärvi	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Noel Nikulainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Samu Tulasalo	Tampereen Pyrintö		
8	0	Riku Uusi-Erkkilä	Tampereen Pyrintö		

P13 Pituus

Erä 1
1	0	Rasmus Kauttu	Ylöjärven Urheilijat		
2	0	Aarne Kalela	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
3	0	Aarni Elomaa	Tampereen Pyrintö		
4	0	Lauri Smolander	Tampereen Pyrintö		
5	0	Noel Piirainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Nooa Hyvärinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Noel Nikulainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
8	0	Leo Riippa	Tampereen Pyrintö		
9	0	Luukas Kokkonen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Oula Vuori	Tampereen Pyrintö		
11	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Rasmus Salminen	Forssan Salama		
13	0	Samuel Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		
14	0	Rasmus Repo	Vehmaisten Urheilijat		
15	0	Riku Uusi-Erkkilä	Tampereen Pyrintö		
16	0	Aatos Forss	Tampereen Pyrintö		
17	0	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö		
18	0	Markus Mahlamäki	Tampereen Pyrintö		
19	0	Paavo Lahti	Tampereen Pyrintö		
20	0	Tuomas Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
21	0	Veikko Marttila	Tampereen Pyrintö		

P13 Kuula

Erä 1
1	0	Rasmus Repo	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Aarne Kalela	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
3	0	Lauri Smolander	Tampereen Pyrintö		
4	0	Tuomas Lampinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Samuel Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Tuomas Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Aapeli Karislahti	Tampereen Pyrintö		
8	0	Riku Uusi-Erkkilä	Tampereen Pyrintö		
9	0	Aarni Elomaa	Tampereen Pyrintö		
10	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
11	0	Aapo Närhi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
12	0	Paavo Lahti	Tampereen Pyrintö		
13	0	Jalmari Koskinen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Aku Järvelä	Nokian Urheilijat		
15	0	Oula Vuori	Tampereen Pyrintö		


P15 60 m

Erä 1
1	0	Viljo Sykkö	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aaron Halme	Tampereen Pyrintö		
4	0	Niklas Piirainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jami Pesonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Oliver Pohtio	Ylöjärven Urheilijat		
7	0	Tuomas Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Santtu Kalliomäki	Nokian Urheilijat		

Erä 2
1	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Elias Sireni	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Ville Väyrynen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Mikael Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
5	0	Miro Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Joona Lehtinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Jesse Riissanen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

Erä 3
1	0	Tarmo Takala	Tampereen Pyrintö		
2	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		
3	0	Roni Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
4	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
6	0	Matti Murto	Ylöjärven Urheilijat		
7	0	Saku Lehtonen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
8	0	Vili Lahtinen	Tampereen Pyrintö		


P15 60 m aj

Erä 1
3	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
4	0	Vili Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jesse Riissanen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Eelis Harjunmaa	Tampereen Pyrintö		
7	0	Niklas Piirainen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		

P15 Korkeus

Erä 1
1	0	Eelis Harjunmaa	Tampereen Pyrintö		
2	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
3	0	Eemil Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jami Pesonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Niklas Piirainen	Tampereen Pyrintö		

P15 Pituus

Erä 1
1	0	Santtu Kalliomäki	Nokian Urheilijat		
2	0	Viljo Sykkö	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Mikael Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
4	0	Tuomas Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		
6	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Aaron Halme	Tampereen Pyrintö		
8	0	Tarmo Takala	Tampereen Pyrintö		
9	0	Konsta Uuttera	Tampereen Pyrintö		
10	0	Niklas Piirainen	Tampereen Pyrintö		
11	0	Ville Väyrynen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
13	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		

P15 Kuula

Erä 1
1	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
2	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Tarmo Takala	Tampereen Pyrintö		
4	0	Mikael Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
5	0	Niilo Virta	Forssan Salama		
6	0	Vili Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Jami Pesonen	Tampereen Pyrintö		


P9 40 m

Erä 1
2	0	Touko Korpela	Valkeakosken Haka		
3	0	Veeti Hyvärinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Eemeli Soini	Tampereen Pyrintö		
5	0	Mikael Papinaho	Tampereen Pyrintö		
6	0	Onni Kautonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Viljami Viita	Tampereen Pyrintö		
8	0	Samuel Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		

Erä 2
2	0	Eino Turunen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Lauri Suoranta	Tampereen Pyrintö		
4	0	Aleksi Koort	Tampereen Pyrintö		
5	0	Joan Sulin	Tampereen Pyrintö		
6	0	Milo Giraut	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Atte Hukkanen	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Oiva Nenonen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Niklas Parkkinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Asla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Niklas Hukka	Toijalan Vauhti		
5	0	Aaro Seppänen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Reino Raiski	Virtain Urheilijat		
7	0	Hugo Hakola	Tampereen Pyrintö		
8	0	Jooa Kaivola	Tampereen Pyrintö		


P9 Pituus

Erä 1
1	0	Milo Giraut	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Reino Raiski	Virtain Urheilijat		
3	0	Hugo Hakola	Tampereen Pyrintö		
4	0	Onni Kautonen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Eino Turunen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Samuel Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Asla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Viljami Viita	Tampereen Pyrintö		
9	0	Lauri Suoranta	Tampereen Pyrintö		
10	0	Joan Sulin	Tampereen Pyrintö		
11	0	Jooa Kaivola	Tampereen Pyrintö		
12	0	Oiva Nenonen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Niklas Parkkinen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Veeti Hyvärinen	Tampereen Pyrintö		
15	0	Johannes Hämäläinen	Vehmaisten Urheilijat		
16	0	Aleksi Koort	Tampereen Pyrintö		
17	0	Otso Pennanen	Tampereen Pyrintö		

T11 60 m

Erä 1
2	0	Julia Suolaniemi	Toijalan Vauhti		
3	0	Viola Dunder	Tampereen Pyrintö		
4	0	Aada Viskari	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Camilla Montonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Verna Noponen	Ylöjärven Urheilijat		
7	0	Noora Moisio	Tampereen Pyrintö		
8	0	Emmi Kallio	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Martta Mattila	Pälkäneen Luja-Lukko		
3	0	Rafaela Paez	Tampereen Pyrintö		
4	0	Iina Nuuttinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Sara Isique	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jenna Minkkinen	Pälkäneen Luja-Lukko		
7	0	Sofie Pihlaja	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Fiona Giraut	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Lumi Pennanen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Minttu Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
5	0	Liina Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Vilma Tiili	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Paola Pelamo	Tampereen Pyrintö		
8	0	Minja Penttilä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

Erä 4
2	0	Maisa Lammintausta	Tampereen Pyrintö		
3	0	Hertta Ikonen	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Sofia Feodoroff	Tampereen Pyrintö		
5	0	Vendi Lehtimäki	Forssan Salama		
6	0	Kaisla Kalari	Tampereen Pyrintö		
7	0	Moona Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Amanda Eskelinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 5
2	0	Oona Savolainen	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Lilia Koskela	Tampereen Pyrintö		
4	0	Nelli Aaltonen	Ylöjärven Urheilijat		
5	0	Milja Välläri	Toijalan Vauhti		
6	0	Elsa Lindroos	Tampereen Pyrintö		
7	0	Laine Jaanisoo	Tampereen Pyrintö		
8	0	Sukhmeet Brar	Tampereen Pyrintö		


T11 60 m aj

Erä 1
3	0	Minttu Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
4	0	Sara Isique	Tampereen Pyrintö		
5	0	Lumi Pennanen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jenna Minkkinen	Pälkäneen Luja-Lukko		
7	0	Viola Dunder	Tampereen Pyrintö		
8	0	Vilma Tiili	Vehmaisten Urheilijat		

Erä 2
2	0	Hertta Möttö	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Liina Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Aada Viskari	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Laine Jaanisoo	Tampereen Pyrintö		
6	0	Kaisla Kalari	Tampereen Pyrintö		
7	0	Lilia Koskela	Tampereen Pyrintö		
8	0	Verna Noponen	Ylöjärven Urheilijat		

Erä 3
3	0	Camilla Montonen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Noora Moisio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Elsa Lindroos	Tampereen Pyrintö		
6	0	Lilia Järvinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Fanni Paija	Urjalan Urheilijat		
8	0	Julia Suolaniemi	Toijalan Vauhti		

Erä 4
3	0	Maisa Lammintausta	Tampereen Pyrintö		
4	0	Martta Mattila	Pälkäneen Luja-Lukko		
5	0	Rafaela Paez	Tampereen Pyrintö		
6	0	Amanda Eskelinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Iina Nuuttinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Fiona Giraut	Vehmaisten Urheilijat		

T11 Korkeus

Erä 1
1	0	Minttu Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
2	0	Lilia Koskela	Tampereen Pyrintö		
3	0	Elsa Lindroos	Tampereen Pyrintö		
4	0	Sara Isique	Tampereen Pyrintö		
5	0	Amanda Eskelinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Noora Moisio	Tampereen Pyrintö		
7	0	Vilma Tiili	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Kaisla Kalari	Tampereen Pyrintö		
9	0	Hertta Möttö	Ylöjärven Urheilijat		
10	0	Moona Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
11	0	Camilla Montonen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Paola Pelamo	Tampereen Pyrintö		
13	0	Aada Viskari	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
14	0	Sofia Feodoroff	Tampereen Pyrintö		
15	0	Lumi Pennanen	Tampereen Pyrintö		
16	0	Martta Mattila	Pälkäneen Luja-Lukko		
17	0	Minja Penttilä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
18	0	Jade Hukka	Toijalan Vauhti		


T13 60 m

Erä 1
2	0	Kristiina Tamski	Tampereen Pyrintö		
3	0	Eeva Ukkonen	Kangasalan Urheilijat -68		
4	0	Camilla Uschanov	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Ranim Hamdi	Tampereen Pyrintö		
6	0	Roosa Aulamo	Tampereen Pyrintö		
7	0	Janette Vähäoja	Tampereen Pyrintö		
8	0	Leena Hakala	Urjalan Urheilijat		

Erä 2
2	0	Erika Juselius	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Erin Lönnqvist	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Sini Seppänen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Venla Mattila	Toijalan Vauhti		
6	0	Lotta Savilahti	Tampereen Pyrintö		
7	0	Aino Härkki	Tampereen Pyrintö		
8	0	Neea Keso	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Vanessa Salminen	Forssan Salama		
3	0	Milja Loukonen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Aino Heikkilä	Tampereen Pyrintö		
5	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Aura Kulmala	Tampereen Pyrintö		
7	0	Ella Mikkola	Tampereen Pyrintö		
8	0	Mila Mäentakanen	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
2	0	Onerva Tauriainen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Miranda Lehtimäki	Forssan Salama		
4	0	Martta Nieminen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Jenna Järvenmäki	Nokian Urheilijat		
7	0	Moona Vaalikivi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Mimmi Mäkinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 5
2	0	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Venla Vaittinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Ainu Verho	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Lumi Rekonius	Tampereen Pyrintö		
6	0	Salla Nurminen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Emilia Aho	Tampereen Pyrintö		
8	0	Maria Djusko	Hämeenlinnan Tarmo		

Erä 6
2	0	Riina Närhi	Tampereen Pyrintö		
3	0	Eevi Karhe	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jenniina Tuura	Kalajoen Junkkarit		
5	0	Peppi Vehmaa	Urjalan Urheilijat		
6	0	Sini Rantala	Tampereen Pyrintö		
7	0	Angeliina Ruotsalainen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Kamilla Hillman	Ikaalisten Urheilijat		

Erä 7
2	0	Juuli Markkula	Tampereen Pyrintö		
3	0	Saima Laakkonen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Ella Kurula	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Maija Santanen	Janakkalan Jana		
6	0	Nea Kokko	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sani Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Teea Rajala	Tampereen Pyrintö		


T13 60 m aj

Erä 1
3	0	Jenna Järvenmäki	Nokian Urheilijat		
4	0	Lotta Savilahti	Tampereen Pyrintö		
5	0	Henni Piirainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		
6	0	Maria Djusko	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Saima Laakkonen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Aino Härkki	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Vilja Hujanen	Viialan Valtti		
3	0	Erin Lönnqvist	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Erika Juselius	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Aino Heikkilä	Tampereen Pyrintö		
6	0	Venla Vaittinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Lumi Rekonius	Tampereen Pyrintö		
8	0	Aura Kulmala	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
3	0	Inka Hämäläinen	Janakkalan Jana		
4	0	Maija Santanen	Janakkalan Jana		
5	0	Kristiina Tamski	Tampereen Pyrintö		
6	0	Ella Mikkola	Tampereen Pyrintö		
7	0	Juuli Markkula	Tampereen Pyrintö		
8	0	Riina Närhi	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
2	0	Leena Hakala	Urjalan Urheilijat		
3	0	Onerva Tauriainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Miranda Lehtimäki	Forssan Salama		
6	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Vilma Luontila	Tampereen Pyrintö		

T13 Seiväs

Erä 1
1	0	Janette Vähäoja	Tampereen Pyrintö		
2	0	Kristiina Tamski	Tampereen Pyrintö		
3	0	Lumi Rekonius	Tampereen Pyrintö		
4	0	Aura Kulmala	Tampereen Pyrintö		
5	0	Aino Heikkilä	Tampereen Pyrintö		
6	0	Nea Kokko	Tampereen Pyrintö		
7	0	Saima Laakkonen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Lotta Savilahti	Tampereen Pyrintö		
9	0	Roosa Aulamo	Tampereen Pyrintö		
10	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
11	0	Teea Rajala	Tampereen Pyrintö		
12	0	Veera Paavola	Tampereen Pyrintö		
13	0	Juuli Markkula	Tampereen Pyrintö		
14	0	Jemina Nieminen	Tampereen Pyrintö		
15	0	Noora Moisio	Tampereen Pyrintö		

T13 Pituus

Erä 1
1	0	Onerva Tauriainen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Venla Mattila	Toijalan Vauhti		
3	0	Emilia Aho	Tampereen Pyrintö		
4	0	Neea Keso	Tampereen Pyrintö		
5	0	Sini Seppänen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Lotta Savilahti	Tampereen Pyrintö		
7	0	Aino Heikkilä	Tampereen Pyrintö		
8	0	Vilma Luontila	Tampereen Pyrintö		
9	0	Angeliina Ruotsalainen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Miranda Lehtimäki	Forssan Salama		
11	0	Eevi Karhe	Tampereen Pyrintö		
12	0	Ella Kurula	Ikaalisten Urheilijat		
13	0	Inka Hämäläinen	Janakkalan Jana		
14	0	Eleonora Jokinen	Tampereen Pyrintö		
15	0	Maria Djusko	Hämeenlinnan Tarmo		
16	0	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
17	0	Vilja Hujanen	Viialan Valtti		
18	0	Aura Kulmala	Tampereen Pyrintö		
19	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
20	0	Lumi Rekonius	Tampereen Pyrintö		
21	0	Kristiina Tamski	Tampereen Pyrintö		
22	0	Sani Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		
23	0	Kamilla Hillman	Ikaalisten Urheilijat		
24	0	Venla Vaittinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
25	0	Juuli Markkula	Tampereen Pyrintö		
26	0	Ainu Verho	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
27	0	Peppi Vehmaa	Urjalan Urheilijat		
28	0	Mimmi Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
29	0	Ella Mikkola	Tampereen Pyrintö		
30	0	Aino Härkki	Tampereen Pyrintö		
31	0	Mila Mäentakanen	Tampereen Pyrintö		
32	0	Jenna Järvenmäki	Nokian Urheilijat		
33	0	Jemina Nieminen	Tampereen Pyrintö		
34	0	Maija Santanen	Janakkalan Jana		
35	0	Leena Hakala	Urjalan Urheilijat		
36	0	Jenna Minkkinen	Pälkäneen Luja-Lukko		
37	0	Erika Juselius	Hämeenlinnan Tarmo		
38	0	Erin Lönnqvist	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
39	0	Sini Rantala	Tampereen Pyrintö		
40	0	Saima Laakkonen	Tampereen Pyrintö		
41	0	Eeva Ukkonen	Kangasalan Urheilijat -68		
42	0	Elina Anttolainen	Tampereen Pyrintö		

T13 Kuula

Erä 1
1	0	Sara Jousimaa	Hyvinkään seudun Urheilijat		
2	0	Veera Paavola	Tampereen Pyrintö		
3	0	Roosa Aulamo	Tampereen Pyrintö		
4	0	Eleonora Jokinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Neea Keso	Tampereen Pyrintö		
6	0	Mimmi Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Ella Mikkola	Tampereen Pyrintö		
8	0	Saima Laakkonen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Martta Nieminen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Alisa Syrjälä	Tammelan Ryske		
11	0	Peppi Vehmaa	Urjalan Urheilijat		
12	0	Aino Härkki	Tampereen Pyrintö		
13	0	Sini Seppänen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Lumi Rekonius	Tampereen Pyrintö		
15	0	Janette Vähäoja	Tampereen Pyrintö		
16	0	Onerva Tauriainen	Tampereen Pyrintö		
17	0	Ranim Hamdi	Tampereen Pyrintö		
18	0	Inka Hämäläinen	Janakkalan Jana		
19	0	Sani Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		
20	0	Martta Mattila	Pälkäneen Luja-Lukko		
21	0	Kristiina Tamski	Tampereen Pyrintö		
22	0	Vilma Luontila	Tampereen Pyrintö		
23	0	Aino Heikkilä	Tampereen Pyrintö		
24	0	Vanessa Salminen	Forssan Salama		
25	0	Vilja Hujanen	Viialan Valtti		
26	0	Aura Kulmala	Tampereen Pyrintö		
27	0	Kamilla Hillman	Ikaalisten Urheilijat		
28	0	Roosa Haanpää	Viialan Valtti		
29	0	Riina Närhi	Tampereen Pyrintö		
30	0	Eeva Ukkonen	Kangasalan Urheilijat -68		
31	0	Eevi Karhe	Tampereen Pyrintö		
32	0	Milja Loukonen	Tampereen Pyrintö		


T15 60 m

Erä 1
1	0	Vilma Pietilä	Tampereen Pyrintö		
2	0	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö		
3	0	Jenna Pentinniemi	Viialan Valtti		
4	0	Carita Kivimäki	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Miriam Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
8	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
1	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
2	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		
4	0	Anna Selin	Tampereen Pyrintö		
5	0	Silja Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Pihla Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
1	0	Anna Oksa	Viialan Valtti		
2	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		
3	0	Emilia Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Emma Runninmäki	Tampereen Pyrintö		
5	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
6	0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
7	0	Oona Lento	Tampereen Pyrintö		
8	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
2	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
3	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jenni Laine	Toijalan Vauhti		
5	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
6	0	Maiju Autio	Toijalan Vauhti		
7	0	Fanny Hormisto	Tampereen Pyrintö		
8	0	Amanda Lehtimäki	Forssan Salama		


T15 60 m aj

Erä 1
2	0	Silja Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
4	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		
5	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Oona Lento	Tampereen Pyrintö		
7	0	Anna Selin	Tampereen Pyrintö		
8	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
1	0	Jenna Pentinniemi	Viialan Valtti		
2	0	Maija Oksa	Viialan Valtti		
3	0	Reetta Vuorenmaa	Tampereen Pyrintö		
4	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
6	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö		

T15 Korkeus

Erä 1
1	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Eevi Karhe	Tampereen Pyrintö		
3	0	Miriam Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Kristiina Tamski	Tampereen Pyrintö		
5	0	Pihla Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
7	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		
8	0	Veera Paavola	Tampereen Pyrintö		
9	0	Sofia Niemi	Karhulan Katajaiset		
10	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
11	0	Jenny Laatikainen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Jenni Laine	Toijalan Vauhti		
13	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		
14	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
15	0	Maiju Autio	Toijalan Vauhti		

T15 Pituus

Erä 1
1	0	Oona Lento	Tampereen Pyrintö		
2	0	Aada Borg	Tampereen Pyrintö		
3	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
4	0	Fanny Hormisto	Tampereen Pyrintö		
5	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Anna Oksa	Viialan Valtti		
7	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
8	0	Silja Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		
9	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
10	0	Vilma Pietilä	Tampereen Pyrintö		
11	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		
12	0	Pihla Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Emilia Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
14	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		
15	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
16	0	Aino Laitinen	Riihimäen Kisko		
17	0	Jenny Laatikainen	Tampereen Pyrintö		
18	0	Sanni Niskanen	Viialan Valtti		
19	0	Ida Huhtala	Tampereen Pyrintö		
20	0	Ella Kokko	Toijalan Vauhti		
21	0	Hertta Lehto	Tampereen Pyrintö		
22	0	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö		
23	0	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat		
24	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		
25	0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
26	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		

T15 Kuula

Erä 1
1	0	Aada Borg	Tampereen Pyrintö		
2	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Ida Huhtala	Tampereen Pyrintö		
4	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		
5	0	Viivi Välimäki	Tammelan Ryske		
6	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
7	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
8	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
9	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Hertta Lehto	Tampereen Pyrintö		
11	0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
12	0	Jenna Kaijanen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Aino Laitinen	Riihimäen Kisko		
14	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
15	0	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		
16	0	Salla Savikko	Riihimäen Kisko		
17	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
18	0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		


T9 40 m

Erä 1
1	0	Sohvi Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Inkamari Kalari	Tampereen Pyrintö		
3	0	Anja Grobler	Tampereen Pyrintö		
4	0	Matilda Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Peppi Raunio	Tampereen Pyrintö		
6	0	Sanni Ojala	Tampereen Pyrintö		
7	0	Fanni Alila	Viialan Valtti		
8	0	Amalia Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
1	0	Erin Rajala	Tampereen Pyrintö		
2	0	Jessi Saloniemi	Tampereen Pyrintö		
3	0	Sointu Tulasalo	Tampereen Pyrintö		
4	0	Emmi Karhe	Tampereen Pyrintö		
5	0	Moona Friman	Tampereen Pyrintö		
6	0	Heta Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat		
7	0	Stella Hillman	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Minja Palonen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
1	0	Aino Väätäinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
2	0	Moona Pärssinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Taika Mäkinen	Virtain Urheilijat		
4	0	Aada Riihikallio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Pinja Luontila	Tampereen Pyrintö		
6	0	Viola Kiss	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sofia Lehto	Tampereen Pyrintö		
8	0	Sofie Vallinoja	Tampereen Pyrintö		


T9 Pituus

Erä 1
1	0	Jessi Saloniemi	Tampereen Pyrintö		
2	0	Sointu Tulasalo	Tampereen Pyrintö		
3	0	Peppi Raunio	Tampereen Pyrintö		
4	0	Taika Mäkinen	Virtain Urheilijat		
5	0	Moona Friman	Tampereen Pyrintö		
6	0	Inkamari Kalari	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sofia Lehto	Tampereen Pyrintö		
8	0	Sohvi Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Pinja Luontila	Tampereen Pyrintö		
10	0	Stella Hillman	Ikaalisten Urheilijat		
11	0	Sanni Ojala	Tampereen Pyrintö		
12	0	Moona Pärssinen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Viola Kiss	Tampereen Pyrintö		
14	0	Aino Väätäinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
15	0	Sofie Vallinoja	Tampereen Pyrintö		
16	0	Matilda Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
17	0	Erin Rajala	Tampereen Pyrintö		
18	0	Emmi Karhe	Tampereen Pyrintö		
19	0	Aada Riihikallio	Tampereen Pyrintö		
20	0	Amalia Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
21	0	Anja Grobler	Tampereen Pyrintö		
22	0	Heta Mäkinen	Ylöjärven Urheilijat