Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
14.12. klo 11:00 Jouluhallit Ilmoittautuneet
Käsiohjelmalistaus
Nro	Nimi Seura	

T8 40m
Sophie Lopes	Oulun Pyrintö		
Olivia Ukonmaanaho	Oulun Pyrintö		
Siiri Ikäläinen	Ylivieskan Kuula		
Aava Kekkonen	Oulun Pyrintö		
Stella Saarela	Oulun Pyrintö		
Kiira Ságvári	Ylivieskan Kuula		
Silja Majava	Haukiputaan Veikot		
Juulia Virpi	Haukiputaan Veikot		
Nella Hämäläinen	Kuivasjärven Aura		
Veera Korento	Limingan Niittomiehet		
Miisa Läspä	Limingan Niittomiehet		
Ronja Nenonen	Kuivasjärven Aura		
Siiri Korhonen	Oulun Pyrintö		
Saga Kangas	Kempeleen Kiri		

T8 Pituus
Sophie Lopes	Oulun Pyrintö		
Olivia Ukonmaanaho	Oulun Pyrintö		
Siiri Ikäläinen	Ylivieskan Kuula		
Aava Kekkonen	Oulun Pyrintö		
Stella Saarela	Oulun Pyrintö		
Kiira Ságvári	Ylivieskan Kuula		
Silja Majava	Haukiputaan Veikot		
Juulia Virpi	Haukiputaan Veikot		
Nella Hämäläinen	Kuivasjärven Aura		
Veera Korento	Limingan Niittomiehet		
Miisa Läspä	Limingan Niittomiehet		
Ronja Nenonen	Kuivasjärven Aura		
Siiri Korhonen	Oulun Pyrintö		
Saga Kangas	Kempeleen Kiri		

P8 40m
Aaro Hihnala	Oulun Pyrintö		
Luka Selkälä	Haukiputaan Veikot		
Emil Kangas	Kempeleen Kiri		
Ivan Koivikko	Kuivasjärven Aura		

P8 Pituus
Aaro Hihnala	Oulun Pyrintö		
Topi Pahkala	Haukiputaan Veikot		
Emil Kangas	Kempeleen Kiri		
Ivan Koivikko	Kuivasjärven Aura		

P10 60m
Iiro Niemikorpi	Limingan Niittomiehet		
Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö		9,72
Nikolai Mursu	Pohjan Koitto		
Riku Utriainen	Ylivieskan Kuula		
Peetu Pulkkinen	Oulun Pyrintö		10,92
Nooa Seitaniemi	Oulun Pyrintö		
Martti Ollila	Oulun Pyrintö		
Nooa Kneckt	Oulun Pyrintö		
Otso Hyykoski	Kuivasjärven Aura		
Valtteri Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Justus Patosalmi	Kuusamon Erä-Veikot		
Aapo Kekolahti	Oulun Pyrintö		
Bukoleke Kasindo	Oulun Pyrintö		
Kalle Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot		
Kaspian Sirviö	Kuivasjärven Aura		
Joosua Sirviö	Kuivasjärven Aura		

P10 1000m
Iiro Niemikorpi	Limingan Niittomiehet		
Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö		4.06,70
Nikolai Mursu	Pohjan Koitto		
Riku Utriainen	Ylivieskan Kuula		
Peetu Pulkkinen	Oulun Pyrintö		4.49,74
Nooa Seitaniemi	Oulun Pyrintö		
Nooa Kneckt	Oulun Pyrintö		
Justus Patosalmi	Kuusamon Erä-Veikot		
Bukoleke Kasindo	Oulun Pyrintö		
Kalle Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot		

P10 Korkeus
Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö		110
Peetu Pulkkinen	Oulun Pyrintö		
Valtteri Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Justus Patosalmi	Kuusamon Erä-Veikot		

T10 60m
Iida Mäkelä	Oulun Pyrintö		
Taika Purola	Oulun Pyrintö		10,66
Amanda Niemi	Oulun Pyrintö		
Kielo Haapalahti	Oulun Pyrintö		
Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö		
Eva Girault	Kuivasjärven Aura		
Ilona Kauppila	Oulun Pyrintö		
Tiina Jaakola	Haukiputaan Veikot		
Pinja Kovalainen	Haukiputaan Veikot		
Miona Selkälä	Haukiputaan Veikot		
Mea Tuominen	Haukiputaan Veikot		
Vilja Vehkalahti	Haukiputaan Veikot		
Olga Hokkanen	Kuivasjärven Aura		
Emmi Polvi	Laitasaaren Veto		
Elsa Erkkilä	Kuivasjärven Aura		
Isla Koivikko	Kuivasjärven Aura		
Inka Koivikko	Kuivasjärven Aura		
Inga Kangas	Kempeleen Kiri		
Iina-Emilia Häyry	Limingan Niittomiehet		
Iina Hirsikorpi	Limingan Niittomiehet		
Elisa Linnakangas	Limingan Niittomiehet		
Stella Tapalinen	Kuivasjärven Aura		
Olivia Lehmikangas	Kempeleen Kiri		

T10 1000m
Amanda Niemi	Oulun Pyrintö		
Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö		
Ilona Kauppila	Oulun Pyrintö		
Miona Selkälä	Haukiputaan Veikot		
Mea Tuominen	Haukiputaan Veikot		
Elsa Erkkilä	Kuivasjärven Aura	3.48,09	3.48,09
Inga Kangas	Kempeleen Kiri		
Iina-Emilia Häyry	Limingan Niittomiehet		
Iina Hirsikorpi	Limingan Niittomiehet		
Sophie Lopes	Oulun Pyrintö		
Olivia Ukonmaanaho	Oulun Pyrintö		
Siiri Ikäläinen	Ylivieskan Kuula		

T10 Korkeus
Amanda Niemi	Oulun Pyrintö		
Ilona Kauppila	Oulun Pyrintö		
Tiina Jaakola	Haukiputaan Veikot		
Elsa Erkkilä	Kuivasjärven Aura		
Iina-Emilia Häyry	Limingan Niittomiehet		
Iina Hirsikorpi	Limingan Niittomiehet		
Sanni Tuikka	Oulun Pyrintö		

P12 60m
Veeti Purola	Oulun Pyrintö		9,57
Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
Aleksi Pohjola	Oulun Pyrintö		8,91
Veikka Parkkisenniemi	Oulun Pyrintö		
Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Onni Savolainen	Kuivasjärven Aura		
Aaro Kangas	Kälviän Tarmo		
Antti Turunen	Kuivasjärven Aura		
Roope Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Otso Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
Onni Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot		
Jere Rautiainen	Oulun Pyrintö		
Teemu Koskela	Kempeleen Kiri		
Eetu Rauhala	Limingan Niittomiehet		

P12 1000m
Veikka Parkkisenniemi	Oulun Pyrintö		
Antti Turunen	Kuivasjärven Aura		
Onni Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot		
Jere Rautiainen	Oulun Pyrintö		
Eetu Rauhala	Limingan Niittomiehet		

P12 Pituus
Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
Aleksi Pohjola	Oulun Pyrintö		4,26
Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Onni Savolainen	Kuivasjärven Aura		
Antti Turunen	Kuivasjärven Aura		
Roope Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Onni Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot		
Teemu Koskela	Kempeleen Kiri		
Elia Seitaniemi	Oulun Pyrintö		

P12 Kuula
Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Onni Savolainen	Kuivasjärven Aura		
Onni Kukkonen	Oulun Pyrintö	14,28	14,28
Joona Juuso	Kiimingin Urheilijat		

T12 60m
Liina Hokkanen	Oulun Pyrintö		
Frida Isojärvi	Kalajoen Junkkarit		8,60
Armi Koskela	Oulun Pyrintö		
Sofia Mattila	Kuivasjärven Aura		
Pipsa Palatsi	Oulun Pyrintö		
Sonja Sovisalo	Limingan Niittomiehet		
Kaisla Passlin	Limingan Niittomiehet		
Peppi Eronen	Oulun Pyrintö		
Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		
Siiri Kukkola	Kuivasjärven Aura		
Linnea Selkälä	Haukiputaan Veikot		
Fanni Hokkanen	Kuivasjärven Aura		
Milla Hämäläinen	Kuivasjärven Aura		
Jenniina Tuura	Kalajoen Junkkarit		
Jemina Nevalainen	Kuivasjärven Aura		
Saara Rahlan	Saloisten Salama		
Henna Saarenpää	Saloisten Salama		
Vanessa Pöyhönen	Vetelin Urheilijat		
Heta Siira	Oulun Pyrintö		
Milja Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
Miisa Päri	Limingan Niittomiehet		
Sara Säkkinen	Limingan Niittomiehet		
Isla Mehtälä	Kuivasjärven Aura		
Alisa Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
Anniina Jernvall	Limingan Niittomiehet		
Emma Juntunen	Kajaanin Kipinä		
Helmi Kunnari	Pohjan Koitto	8,96	8,96
Elvi Sorvala	Kuivasjärven Aura		

T12 1000m
Pipsa Palatsi	Oulun Pyrintö		
Kaisla Passlin	Limingan Niittomiehet		
Linnea Selkälä	Haukiputaan Veikot		
Sara Säkkinen	Limingan Niittomiehet		
Emma Juntunen	Kajaanin Kipinä		
Laura Rahko	Kuivasjärven Aura		
Jonna Jäkkö	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		
Sofia Joensuu	Kuivasjärven Aura		

T12 Pituus
Liina Hokkanen	Oulun Pyrintö		
Frida Isojärvi	Kalajoen Junkkarit		4,42
Armi Koskela	Oulun Pyrintö		
Sofia Mattila	Kuivasjärven Aura		
Sonja Sovisalo	Limingan Niittomiehet		
Anni Niskala	Oulun Pyrintö		
Peppi Eronen	Oulun Pyrintö		
Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		
Siiri Kukkola	Kuivasjärven Aura		
Fanni Hokkanen	Kuivasjärven Aura		
Milla Hämäläinen	Kuivasjärven Aura		
Jemina Nevalainen	Kuivasjärven Aura		
Saara Rahlan	Saloisten Salama		
Henna Saarenpää	Saloisten Salama		
Vanessa Pöyhönen	Vetelin Urheilijat		
Heta Siira	Oulun Pyrintö		
Milja Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
Isla Mehtälä	Kuivasjärven Aura		
Alisa Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
Anniina Jernvall	Limingan Niittomiehet		
Emma Juntunen	Kajaanin Kipinä		
Helmi Kunnari	Pohjan Koitto	4,57	4,57
Sofia Joensuu	Kuivasjärven Aura		
Riina Kauvosaari	Oulun Pyrintö		
Olivia Laine	Pohjan Koitto		
Elvi Sorvala	Kuivasjärven Aura		

T12 Kuula
Jenniina Tuura	Kalajoen Junkkarit		
Miisa Päri	Limingan Niittomiehet		
Helmi Kunnari	Pohjan Koitto	8,20	8,20
Antonina Shveykovskaya	Kuivasjärven Aura		
Elvi Sorvala	Kuivasjärven Aura		

P14 60m
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto		
Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		
Ilmari Kukko	Ylivieskan Kuula		
Arsi Lehtola	Oulun Pyrintö		
Oliver Jokipii	Oulun Pyrintö		
Veikka Arffman	Limingan Niittomiehet		
Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
Konsta Rutanen	Kuivasjärven Aura		
Sampo Määttä	Kuivasjärven Aura		
Kimi Keränen	Limingan Niittomiehet		
Eetu Ylikunnari	Kuivasjärven Aura		

P14 800m
Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
Topi Kuorilehto	Limingan Niittomiehet		
Iisakki Siira	Limingan Niittomiehet		
Eeli Tohmola	Oulun Pyrintö		
Noa Korhonen	Oulun Pyrintö		
Jere Tuulaniemi	Limingan Niittomiehet		

P14 Seiväs
Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
Petteri Tuomaala	Saloisten Salama		

P14 Kuula
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto		
Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		
Veeti Saarela	Kuivasjärven Aura		

T14 60m
Safia Mekki	Pohjan Koitto		
Anna-Sofia Orajärvi	Veitsiluodon Kisaveikot		
Saimi Lithovius	Limingan Niittomiehet		
Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
Martta Koskela	Oulun Pyrintö		
Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
Bettina Siltala	Oulun Pyrintö		
Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		
Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö		
Minja Kurtti	Oulun Pyrintö		
Alisa Niemi	Oulun Pyrintö		
Milla Kangas	Oulun Pyrintö		
Sofie Schroderus	Kuivasjärven Aura		
Alisa Okkonen	Kuivasjärven Aura		
Anna Myllyniemi	Kuivasjärven Aura		
Laura Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Emilia Arvola	Haapajärven Kiilat		
Natalia Martin	Kuivasjärven Aura		
Alina Hummasti	Saloisten Salama		
Siiri Poikela	Pohjan Koitto		
Rebekka Pöyhönen	Vetelin Urheilijat		
Nelli-Lotta Karppelin	Limingan Niittomiehet		
Hanna Kaikkonen	Oulun Pyrintö		
Peppi Sundström	Oulun Pyrintö		

T14 800m
Anna Myllyniemi	Kuivasjärven Aura		
Nelli-Lotta Karppelin	Limingan Niittomiehet		
Anessa Kisner	Kuivasjärven Aura		
Eveliina Kujala	Limingan Niittomiehet		
Venni Lassila	Kuivasjärven Aura		

T14 Seiväs
Aino Pyykkö	Lieksan Urheilijat	290	290
Moona Heikkinen	Sotkamon Jymy		
Klaara Kivistö	Kalajoen Junkkarit	276	276
Heidi Nyrhinen	Vähänkyrön Viesti		

T14 Kuula
Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
Alisa Niemi	Oulun Pyrintö		
Mimmi Jakola	Kuivasjärven Aura		
Jenna Kamula	Kiimingin Urheilijat		
Essi Mikkonen	Siikalatvan Urheilijat		

M17 60m
Elia Nevalainen	Ylivieskan Kuula		
Juho Fyrstén	Oulun Pyrintö		
Eetu Jokela	Alavieskan Viri		
Tomi Simonen	Alavieskan Viri		
Samuli Takkunen	Alavieskan Viri		
Niko Kangasoja	Oulun Pyrintö		
Taneli Hietala	Alavieskan Viri		
Otto Turunen	Oulun Pyrintö	7,72	7,72
Aapo Savola	Oulun Pyrintö		
Janne Keskikastari	Oulaisten Huima		

M17 800m
Aarre Paukkeri	Limingan Niittomiehet		
Jonne Kovaniemi	Oulun Pyrintö		
Antti Juvonen	Oulun Pyrintö		
Juho Keränen	Kuivasjärven Aura		
Kristian Hautakoski	Alavieskan Viri		
Jimi Kenttälä	Oulun Pyrintö		
Eino Haase	Veitsiluodon Kisaveikot		

M17 Seiväs
Anton Purola	Oulun Pyrintö		
Aapo Savola	Oulun Pyrintö		
Joni Heikkinen	Oulun Pyrintö		

M17 Pituus
Eetu Jokela	Alavieskan Viri		
Tomi Simonen	Alavieskan Viri		

N17 60m
Laura Loponen	Oulun Pyrintö		
Enni Lehtomäki	Oulun Pyrintö		
Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö		
Aino Vuorjoki	Kuivasjärven Aura		
Aino Korhonen	Oulun Pyrintö		
Ella Niskala	Oulun Pyrintö		
Saana Peura	Tervolan Terävä		
Kaisa Isokääntä	Kalajoen Junkkarit		
Sanni Iivari	Pohjan Koitto		
Anna Kokko	Kuivasjärven Aura		
Pinja Pitkälä	Limingan Niittomiehet		
Pinja Purola	Oulun Pyrintö		
Taru Väisänen	Oulun Pyrintö		
Ilona Kamunen	Kuivasjärven Aura		
Iiris Törrönen	Kuivasjärven Aura		
Jenni Simuna	Kuivasjärven Aura		
Alisa-Orvokki Timonen	Kuivasjärven Aura		
Maria Peura	Tervolan Terävä		
Venla Nurmela	Kestilän Kisa-Veikot		
Olivia Hämäläinen	Kestilän Kisa-Veikot		
Emilia Jurvelin	Nivalan Urheilijat		
Jandeh Jallow	Oulun Pyrintö		
Essi Kurtti	Oulun Pyrintö		

N17 800m
Kaisa Isokääntä	Kalajoen Junkkarit		
Aino Kylmäluoma	Oulun Pyrintö		
Riina Ilvesluoto	Kuivasjärven Aura		
Marianna Liukkonen	Oulun Pyrintö		
Ella Reinikainen	Limingan Niittomiehet		

N17 Seiväs
Ella Niskala	Oulun Pyrintö		
Kiia Perkaus	Pohjan Koitto		
Henriikka Könönen	Kuivasjärven Aura		

N17 Pituus
Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö		
Saana Peura	Tervolan Terävä		
Pinja Pitkälä	Limingan Niittomiehet		
Safia Mekki	Pohjan Koitto		
Anna-Sofia Orajärvi	Veitsiluodon Kisaveikot		
Anna Helander	Limingan Niittomiehet		
Petra Kangas	Limingan Niittomiehet		
Saimi Lithovius	Limingan Niittomiehet		
Ella Nissinaho	Limingan Niittomiehet		
Emmi Rantala	Limingan Niittomiehet		
Maria Peura	Tervolan Terävä		
Venla Nurmela	Kestilän Kisa-Veikot		
Olivia Hämäläinen	Kestilän Kisa-Veikot		
Emilia Jurvelin	Nivalan Urheilijat		

P10 Pituus
Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö		3,79
Nikolai Mursu	Pohjan Koitto		
Riku Utriainen	Ylivieskan Kuula		
Peetu Pulkkinen	Oulun Pyrintö		3,13
Martti Ollila	Oulun Pyrintö		
Nooa Kneckt	Oulun Pyrintö		
Otso Hyykoski	Kuivasjärven Aura		
Valtteri Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Bukoleke Kasindo	Oulun Pyrintö		
Kalle Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot		
Veeti Kiviranta	Oulun Pyrintö		3,95
Urho Kipinä	Limingan Niittomiehet		

P10 Kuula
Tarmo Happonen	Oulun Pyrintö		6,91
Nikolai Mursu	Pohjan Koitto		
Peetu Pulkkinen	Oulun Pyrintö		5,20
Nooa Kneckt	Oulun Pyrintö		
Valtteri Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Justus Patosalmi	Kuusamon Erä-Veikot		
Bukoleke Kasindo	Oulun Pyrintö		
Urho Kipinä	Limingan Niittomiehet		
Ville Nurminen	Oulun Pyrintö		

T10 Pituus
Iida Mäkelä	Oulun Pyrintö		
Amanda Niemi	Oulun Pyrintö		
Kielo Haapalahti	Oulun Pyrintö		
Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö		
Eva Girault	Kuivasjärven Aura		
Ilona Kauppila	Oulun Pyrintö		
Tiina Jaakola	Haukiputaan Veikot		
Pinja Kovalainen	Haukiputaan Veikot		
Emmi Polvi	Laitasaaren Veto		
Isla Koivikko	Kuivasjärven Aura		
Inka Koivikko	Kuivasjärven Aura		
Iina-Emilia Häyry	Limingan Niittomiehet		
Iina Hirsikorpi	Limingan Niittomiehet		
Elisa Linnakangas	Limingan Niittomiehet		
Stella Tapalinen	Kuivasjärven Aura		
Olivia Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
Ellen Lahnalampi	Kempeleen Kiri	3,23	
Moona Kalijärvi	Saloisten Salama		
Sanni Tuikka	Oulun Pyrintö		

T10 Kuula
Amanda Niemi	Oulun Pyrintö		
Kielo Haapalahti	Oulun Pyrintö		
Nella Väkeväinen	Oulun Pyrintö		
Ilona Kauppila	Oulun Pyrintö		
Pinja Kovalainen	Haukiputaan Veikot		
Emmi Polvi	Laitasaaren Veto		
Iina-Emilia Häyry	Limingan Niittomiehet		
Olivia Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
Emilia Kärkkäinen	Oulun Pyrintö		
Anni Kääriäinen	Limingan Niittomiehet		

T12 200m
Frida Isojärvi	Kalajoen Junkkarit		29,22
Armi Koskela	Oulun Pyrintö		
Sonja Sovisalo	Limingan Niittomiehet		
Anni Niskala	Oulun Pyrintö		
Kaisla Passlin	Limingan Niittomiehet		
Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		
Siiri Kukkola	Kuivasjärven Aura		
Saara Rahlan	Saloisten Salama		
Heta Siira	Oulun Pyrintö		
Milja Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
Sara Säkkinen	Limingan Niittomiehet		
Isla Mehtälä	Kuivasjärven Aura		
Alisa Lehmikangas	Kempeleen Kiri		
Anniina Jernvall	Limingan Niittomiehet		
Jonna Jäkkö	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		
Elisa Linnakangas	Limingan Niittomiehet		
Saimi Mella-Aho	Oulun Pyrintö		

T12 60m aidat
Anni Niskala	Oulun Pyrintö		
Peppi Eronen	Oulun Pyrintö		
Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		
Vanessa Pöyhönen	Vetelin Urheilijat		
Anniina Jernvall	Limingan Niittomiehet		

T12 Korkeus
Anni Niskala	Oulun Pyrintö		
Vanessa Pöyhönen	Vetelin Urheilijat		
Milja Lumijärvi	Limingan Niittomiehet		
Aino-Sofia Juntunen	Kempeleen Kiri		

P12 200m
Veeti Purola	Oulun Pyrintö		34,63
Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
Aleksi Pohjola	Oulun Pyrintö		
Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Onni Savolainen	Kuivasjärven Aura		
Antti Turunen	Kuivasjärven Aura		
Roope Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Otso Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
Onni Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot		
Jere Rautiainen	Oulun Pyrintö		
Teemu Koskela	Kempeleen Kiri		

P12 60m aidat
Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
Roope Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Otso Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
Onni Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot		
Jere Rautiainen	Oulun Pyrintö		
Teemu Koskela	Kempeleen Kiri		
Elia Seitaniemi	Oulun Pyrintö		

P12 Korkeus
Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
Aleksi Pohjola	Oulun Pyrintö		
Onni Hirsivaara	Veitsiluodon Kisaveikot		
Jere Rautiainen	Oulun Pyrintö		
Teemu Koskela	Kempeleen Kiri		

T14 200m
Anna-Sofia Orajärvi	Veitsiluodon Kisaveikot		
Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
Martta Koskela	Oulun Pyrintö		
Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
Bettina Siltala	Oulun Pyrintö		
Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		
Alisa Niemi	Oulun Pyrintö		
Milla Kangas	Oulun Pyrintö		
Sofie Schroderus	Kuivasjärven Aura		
Alisa Okkonen	Kuivasjärven Aura		
Anessa Kisner	Kuivasjärven Aura		
Iina-Reeta Kaikkonen	Oulun Pyrintö		
Pauliina Autti	Kuivasjärven Aura		
Siiri Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
Veera Piltonen	Limingan Niittomiehet		
Venla Siltala	Kuivasjärven Aura		

T14 2000m
Eveliina Kujala	Limingan Niittomiehet		
Saimi Manninen	Suomussalmen Rasti		

T14 60m aidat
Aino Vuorjoki	Kuivasjärven Aura		
Anna-Sofia Orajärvi	Veitsiluodon Kisaveikot		
Emmi Rantala	Limingan Niittomiehet		
Martta Koskela	Oulun Pyrintö		
Bettina Siltala	Oulun Pyrintö		
Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö		
Minja Kurtti	Oulun Pyrintö		
Rebekka Pöyhönen	Vetelin Urheilijat		
Pauliina Autti	Kuivasjärven Aura		
Siiri Kylmänen	Kuivasjärven Aura		
Eeva Nurkkala	Oulun Pyrintö		
Jessi Vähäkuopus	Kuivasjärven Aura		
Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		

T14 Pituus
Venla Laukka	Oulun Pyrintö		
Olivia Veneskoski	Oulun Pyrintö		
Emilia Rauhala	Oulun Pyrintö		
Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö		
Minja Kurtti	Oulun Pyrintö		
Milla Kangas	Oulun Pyrintö		
Sofie Schroderus	Kuivasjärven Aura		
Laura Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
Iina-Reeta Kaikkonen	Oulun Pyrintö	4,49	4,49
Veera Piltonen	Limingan Niittomiehet		
Eeva Nurkkala	Oulun Pyrintö		
Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö		
Milja Sarajärvi	Kuusamon Erä-Veikot		4,48

P14 200m
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto		
Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		
Arsi Lehtola	Oulun Pyrintö		
Veikka Arffman	Limingan Niittomiehet		
Veeti Saarela	Kuivasjärven Aura		
Janne Jernvall	Limingan Niittomiehet		

P14 2000m
Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		
Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
Topi Kuorilehto	Limingan Niittomiehet		
Iisakki Siira	Limingan Niittomiehet		
Eeli Tohmola	Oulun Pyrintö		
Noa Korhonen	Oulun Pyrintö		
Jere Tuulaniemi	Limingan Niittomiehet		

P14 60m aidat
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto		
Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		
Konsta Rutanen	Kuivasjärven Aura		

P14 Pituus
Aleksanteri Mursu	Pohjan Koitto		
Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		
Arsi Lehtola	Oulun Pyrintö		
Oliver Jokipii	Oulun Pyrintö		
Veikka Arffman	Limingan Niittomiehet		
Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
Konsta Rutanen	Kuivasjärven Aura		
Sampo Määttä	Kuivasjärven Aura		
Ilmari Tervaskanto	Oulun Pyrintö		4,43
Janne Jernvall	Limingan Niittomiehet		
Eetu Ylikunnari	Kuivasjärven Aura		

M17 300m
Juho Fyrstén	Oulun Pyrintö		
Jonne Kovaniemi	Oulun Pyrintö		
Antti Juvonen	Oulun Pyrintö		

M17 3000m
Aarre Paukkeri	Limingan Niittomiehet		
Juho Keränen	Kuivasjärven Aura		
Jimi Kenttälä	Oulun Pyrintö		
Kalle Riihiaho	Oulun Pyrintö		

M17 60m aidat
Aapo Savola	Oulun Pyrintö		

M17 Korkeus
Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö		
Kimi Keränen	Limingan Niittomiehet		
Ilmari Tervaskanto	Oulun Pyrintö		

M17 Kuula
Linus Nurminen	Kristiinan Urheilijat		
Aapo Savola	Oulun Pyrintö		

N17 300m
Laura Loponen	Oulun Pyrintö		
Aino Korhonen	Oulun Pyrintö		
Anna Kokko	Kuivasjärven Aura		
Nea Palokangas	Kuivasjärven Aura		
Ninna Wallin	Oulaisten Huima		
Ronja Koskela	Kuivasjärven Aura		
Taru Väisänen	Oulun Pyrintö		
Pinja Purola	Oulun Pyrintö		
Iiris Törrönen	Kuivasjärven Aura		
Venla Nurmela	Kestilän Kisa-Veikot		
Erika Utriainen	Veitsiluodon Kisaveikot		
Marianna Liukkonen	Oulun Pyrintö		

N17 3000m
Meeri Korhonen	Kuivasjärven Aura		
Ella Reinikainen	Limingan Niittomiehet		

N17 60m aidat
Laura Loponen	Oulun Pyrintö		
Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö		
Ella Niskala	Oulun Pyrintö		
Iitu Heikkinen	Kuivasjärven Aura		
Olivia Hämäläinen	Kestilän Kisa-Veikot		

N17 Korkeus
Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö		
Anna-Sofia Orajärvi	Veitsiluodon Kisaveikot		
Anna Helander	Limingan Niittomiehet		
Iina-Reeta Kaikkonen	Oulun Pyrintö	150	150
Janette Malila	Limingan Niittomiehet		
Olivia Hämäläinen	Kestilän Kisa-Veikot		

N17 Kuula
Laura Loponen	Oulun Pyrintö		
Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö		
Venla Nurmela	Kestilän Kisa-Veikot