Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
07.11. klo 17:00 Motonet kuukausikisat Ilmoittautuneet
Ennakkoon ilmoittautuneet:

N 150m
Jenni Kivioja Iisalmen Visa
Riikka Lonkainen Joensuun Kataja
Venla Häkkinen Joensuun Kataja

M 150m
Julian Rauhaniemi Someron Esa

P9 150m
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat

P9 Pituus
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat

T9 150m
Milja Pyykkö Liperin Taimi
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
Julia Parviainen Pyhäselän Urheilijat
Selma Purmonen Liperin Taimi

T9 Pituus
Milja Pyykkö Liperin Taimi
Olivia Kaarto Joensuun Kataja
Julia Parviainen Pyhäselän Urheilijat
Heidi Ruusuvuori Liperin Taimi
Selma Purmonen Liperin Taimi

P11 150m
Renne Kankkunen Liperin Taimi
Aapo Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat

P11 Pituus
Renne Kankkunen Liperin Taimi
Aapo Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat

T11 150m
Nuuna Piipponen Joensuun Kataja
Venla Pyykkö Liperin Taimi
Sara Sivonen Liperin Taimi
Else Lehmus Liperin Taimi
Aada Holopainen Liperin Taimi
Veera Kinnunen Liperin Taimi

T11 Pituus
Nuuna Piipponen Joensuun Kataja
Venla Pyykkö Liperin Taimi
Sara Sivonen Liperin Taimi
Else Lehmus Liperin Taimi
Aada Holopainen Liperin Taimi
Veera Kinnunen Liperin Taimi

P13 150m
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Aapo Heikkinen Liperin Taimi
Aleksanteri Sippola Liperin Taimi
Otso Nyyssönen Joensuun Kataja

P13 Kuula
Eeli Mustonen Joensuun Kataja
Topias Mustonen Joensuun Kataja
Aapo Heikkinen Liperin Taimi
Aleksanteri Sippola Liperin Taimi
Roope Matveinen Joensuun Kataja 

T13 150m
Venla Simonen Joensuun Kataja
Oona Kareinen Tuupovaaran Urheilijat
Elina Ruusuvuori Liperin Taimi
Moona Heikkinen Sotkamon Jymy
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja
Kiira Kiiskinen Joensuun Kataja
Olivia Panhelainen Joensuun Kataja
Sonja Purmonen Liperin Taimi
Jonna Aalto Joensuun Kataja
Jessica Pappinen Joensuun Kataja
Aada Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat

T13 Kuula
Venla Simonen Joensuun Kataja
Oona Kareinen Tuupovaaran Urheilijat
Elina Ruusuvuori Liperin Taimi
Moona Heikkinen Sotkamon Jymy
Kerttu Kaihola Joensuun Kataja
Kiira Kiiskinen Joensuun Kataja
Olivia Panhelainen Joensuun Kataja
Sonja Purmonen Liperin Taimi
Jonna Aalto Joensuun Kataja
Jessica Pappinen Joensuun Kataja
Aada Rautiainen Kiihtelysvaaran Urheilijat

P15 150m
Aatu Holopainen Joensuun Kataja
Pietari Sippola Liperin Taimi

T15 150m
Aava Kipinä Joensuun Kataja
Tiia Säde Joensuun Kataja
Aino Pyykkö Lieksan Urheilijat

T15 Kuula
Aava Kipinä Joensuun Kataja
Tiia Säde Joensuun Kataja
Sallamari Leskinen Liperin Taimi
Eena Pesonen Liperin Taimi

M17 150m
Otso Heikkinen Sotkamon Jymy
Eetu Paasikivi Joensuun Kataja
Sakari Vallius Joensuun Kataja