Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
25.08. klo 11:00 Pohjois-Karjalan 9-13-vuotiaiden pm-moniottelut osa 2 Ilmoittautuneet
P9 4-ottelu
11:00 korkeus
12:40 40m
13:50 keihäs
14:40 800m

17	Toivo Takanen	Joensuun Kataja
19	Aapo Ryynänen	Juuan Urheilijat
46	Kalle Torssonen	Liperin Taimi
47	Ate Jokinen	Liperin Taimi
48	Atte Muuri	Liperin Taimi
71	Simo Härkönen	Polvijärven Urheilijat
72	Miika Hirvonen	Polvijärven Urheilijat
73	Veeti Hirvonen	Polvijärven Urheilijat
74	Vili Hyvärinen	Polvijärven Urheilijat
75	Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat
90	Peetu Alastalo	Pyhäselän Urheilijat
91	Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat
92	Niro Immonen	Pyhäselän Urheilijat

T9 4-ottelu
11:00 keihäs
12:30 40m
13:20 korkeus
14:50 800m

18	Vinka Pyylampi	Joensuun Kataja
49	Sara Noponen	Liperin Taimi
50	Milja Pyykkö	Liperin Taimi
51	Emmi Muuri	Liperin Taimi
52	Hertta Vatanen	Liperin Taimi
53	Kerttu Vatanen	Liperin Taimi
58	Viida Hiltunen	Outokummun Partio
59	Amanda Keronen	Outokummun Partio
76	Alissa Kivelä	Polvijärven Urheilijat
77	Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat
78	Anni Hyttinen	Polvijärven Urheilijat
79	Pihla Karttunen	Polvijärven Urheilijat
80	Lotta Tanskanen	Polvijärven Urheilijat
81	Emma Turunen	Polvijärven Urheilijat
93	Ronja Eronen	Pyhäselän Urheilijat
94	Anette Alastalo	Pyhäselän Urheilijat
95	Heini Kuronen	Pyhäselän Urheilijat
96	Ida-Liina Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat
97	Jade Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat
98	Miisa Puustinen	Pyhäselän Urheilijat

P10 4-ottelu
12:00 60m aidat
12:40 korkeus
14:30 keihäs
15:20 800m

42	Matias Pietarinen	Liperin Taimi
43	Eetu Tolvanen	Liperin Taimi
56	Topias Poutiainen	Outokummun Partio
68	Severi Inkinen	Polvijärven Urheilijat
69	Joona Mustonen	Polvijärven Urheilijat
70	Arttu Kettunen	Polvijärven Urheilijat
88	Arttu Kylmänen	Pyhäselän Urheilijat

T10 4-ottelu
11:00 keihäs
11:40 60m aidat
12:10 korkeus
13:30 800m

13	Miina Vatanen	Joensuun Kataja
14	Mette Oinonen	Joensuun Kataja
15	Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja
16	Noora Hukka	Joensuun Kataja
23	Maiju Saraniemi	Lieksan Urheilijat
44	Aada Holopainen	Liperin Taimi
45	Venla Pyykkö	Liperin Taimi
57	Iida Huttunen	Outokummun Partio
89	Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat

P11 4-ottelu
12:10 60m aidat
12:40 korkeus
14:30 keihäs
15:20 800m

21	Aapo Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat
38	Riko Pippuri	Liperin Taimi
39	Renne Kankkunen	Liperin Taimi
66	Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat
67	Leevi Tanskanen	Polvijärven Urheilijat
85	Oskari Pakarinen	Pyhäselän Urheilijat
86	Jerkko Kinnunen	Pyhäselän Urheilijat

T11 4-ottelu
11:00 keihäs
11:50 60m aidat
12:10 korkeus
13:40 800m

12	Nuuna Piipponen	Joensuun Kataja
40	Martta Muuttoranta	Liperin Taimi
41	Else Lehmus	Liperin Taimi
55	Anna-Katariina Keronen	Outokummun Partio
87	Jasmin Huuho	Pyhäselän Urheilijat

P12 5-ottelu
11:20 60m aidat
11:50 keihäs
12:50 pituus
14:40 kiekko
15:30 800m

7	Topias Mustonen	Joensuun Kataja
22	Martti Saraniemi	Lieksan Urheilijat
29	Kaapo Ikonen	Liperin Taimi
30	Aapo Heikkinen	Liperin Taimi
31	Luukas Karppinen	Liperin Taimi
32	Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi

T12 5-ottelu
11:00 60m aidat
11:40 korkeus
12:40 keihäs
13:50 pituus
15:00 800m

8	Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja
9	Vilma Vatanen	Joensuun Kataja
10	Mimmi Marttinen	Joensuun Kataja
11	Kerttu Kaihola	Joensuun Kataja
33	Sonja Purmonen	Liperin Taimi
34	Elina Ruusuvuori	Liperin Taimi
35	Oona Tolvanen	Liperin Taimi
36	Meeri Torssonen	Liperin Taimi
37	Elina Likhanova	Liperin Taimi
64	Noora Kakkonen	Polvijärven Urheilijat
65	Eva Puustinen	Polvijärven Urheilijat
83	Aino Kiiskinen	Pyhäselän Urheilijat
84	Nea Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat

P13 5-ottelu
11:25 60m aidat
11:50 keihäs
12:50 pituus
14:40 kiekko
15:30 800m

1	Eeli Mustonen	Joensuun Kataja
2	Niklas Nykyri	Joensuun Kataja
24	Niklas Savolainen	Liperin Taimi
25	Mikael Volmanen	Liperin Taimi
60	Viljami Tuunanen	Polvijärven Urheilijat
82	Aku Alastalo	Pyhäselän Urheilijat
100	Topi Parviainen	Tuupovaaran Urheilijat

T13 5-ottelu
11:10 60m aidat
11:50 pituus
12:40 keihäs
13:50 korkeus
15:10 800m

3	Venla Simonen	Joensuun Kataja
4	Kiira Kiiskinen	Joensuun Kataja
5	Jessica Pappinen	Joensuun Kataja
6	Olivia Panhelainen	Joensuun Kataja
20	Aada Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat
26	Eena Pesonen	Liperin Taimi
27	Sallamari Leskinen	Liperin Taimi
28	Nea Sivonen	Liperin Taimi
54	Ira Hirvonen	Outokummun Partio
61	Silja Inkinen	Polvijärven Urheilijat
62	Siiri Ratilainen	Polvijärven Urheilijat
63	Moona Mertanen	Polvijärven Urheilijat
99	Moona Heikkinen	Sotkamon Jymy
101	Oona Kareinen	Tuupovaaran Urheilijat