Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
19.06. klo 17:30 Pohjois-Karjalan Seuracup 1. piirikilpailu Ilmoittautuneet
Ilmoittautuneiden lista (tilanne 17.6. klo 13)
Osa urheilijoista on ilmoittautunut useampaan lajiin. Kilpailun ulkopuoliset lajit tulevat näkyviin pöytäkirjoihin ja tuloksiin, ei tähän listaan.


P11 60m
	Aapo Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat
	Paavo Saalasti	Liperin Taimi
	Toivo Saalasti	Liperin Taimi
	Renne Kankkunen	Liperin Taimi
	Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat
	Toivo Takanen	Joensuun Kataja
	Arttu Kettunen	Polvijärven Urheilijat
	Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat
	Topias Juntunen	Pyhäselän Urheilijat
	Jerkko Kinnunen	Pyhäselän Urheilijat
	Arttu Kylmänen	Pyhäselän Urheilijat
	Oskari Pakarinen	Pyhäselän Urheilijat
	Eetu Tolvanen	Liperin Taimi
P11 1000m
	Paavo Saalasti	Liperin Taimi
	Renne Kankkunen	Liperin Taimi
	Topias Juntunen	Pyhäselän Urheilijat
	Arttu Kylmänen	Pyhäselän Urheilijat
	Santtu Piitulainen	Joensuun Kataja
	Toivo Parkkinen	Joensuun Kataja
	Voitto Voutilainen	Joensuun Kataja
	Tomi Koponen	Outokummun Partio
	Veeti Meriläinen	Pyhäselän Urheilijat
P11 Pituus
	Aapo Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat
	Renne Kankkunen	Liperin Taimi
	Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat
	Toivo Takanen	Joensuun Kataja
	Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat
	Jerkko Kinnunen	Pyhäselän Urheilijat
	Veikka Viinisalo	Joensuun Kataja
	Toivo Parkkinen	Joensuun Kataja
	Santtu Piitulainen	Joensuun Kataja
	Eetu Tolvanen	Liperin Taimi
	Matias Pietarinen	Liperin Taimi
	Riko Pippuri	Liperin Taimi
	Oskari Pakarinen	Pyhäselän Urheilijat
P11 Kiekko
	Aapo Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat
	Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja
	Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat
	Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat
	Oskari Pakarinen	Pyhäselän Urheilijat
	Eetu Tolvanen	Liperin Taimi
	Matias Pietarinen	Liperin Taimi
	Riko Pippuri	Liperin Taimi
	Topias Poutiainen	Outokummun Partio
	Severi Inkinen	Polvijärven Urheilijat
	Paavo Maaninka	Pyhäselän Urheilijat
	Aleksi Tanskanen	Pyhäselän Urheilijat
	Simo Härkönen	Polvijärven Urheilijat
P11 4x50m viesti
	PyU
	Taimi
	Kataja	
	PoU	
T11 60m
	Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat
	Olivia Kaarto	Joensuun Kataja
	Miina Vatanen	Joensuun Kataja
	Sanni Lehikoinen	Joensuun Kataja
	Aada Holopainen	Liperin Taimi
	Viida Hiltunen	Outokummun Partio
	Maiju Saraniemi	Lieksan Urheilijat
	Mette Oinonen	Joensuun Kataja
	Emmi-Maria Varis	Polvijärven Urheilijat
	Ronja Eronen	Pyhäselän Urheilijat
	Siiri Kontkanen	Pyhäselän Urheilijat
	Julia Parviainen	Pyhäselän Urheilijat
	Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat
	Siiri Tahvanainen	Pyhäselän Urheilijat
	Else Lehmus	Liperin Taimi
	Maiju Hirvonen	Pyhäselän Urheilijat
T11 1000m
	Mette Oinonen	Joensuun Kataja
	Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat
	Noora Hukka	Joensuun Kataja
	Ronja Vattulainen	Polvijärven Urheilijat
	Maiju Hirvonen	Pyhäselän Urheilijat
	Heini Kuronen	Pyhäselän Urheilijat
	Venla Pyykkö	Liperin Taimi
	Iida Huttunen	Outokummun Partio
	Marianne Puustinen	Pyhäselän Urheilijat
	Jenny Miettinen	Pyhäselän Urheilijat
T11 Pituus
	Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat
	Aada Holopainen	Liperin Taimi
	Viida Hiltunen	Outokummun Partio
	Maiju Saraniemi	Lieksan Urheilijat
	Emmi-Maria Varis	Polvijärven Urheilijat
	Ronja Eronen	Pyhäselän Urheilijat
	Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat
	Else Lehmus	Liperin Taimi
	Venla Pyykkö	Liperin Taimi
	Nuuna Piipponen	Joensuun Kataja
	Anna-Katariina Keronen	Outokummun Partio
	Sointu Kuiri	Polvijärven Urheilijat
	Jasmin Huuho	Pyhäselän Urheilijat
	Sara Noponen	Liperin Taimi
	Veera Kinnunen	Liperin Taimi
	Jenny Miettinen	Pyhäselän Urheilijat
T11 Kiekko
	Maiju Saraniemi	Lieksan Urheilijat
	Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat
	Jasmin Huuho	Pyhäselän Urheilijat
	Sara Noponen	Liperin Taimi
	Veera Kinnunen	Liperin Taimi
	Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja
	Inna Nykyri	Joensuun Kataja
	Ida-Liina Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat
	Marianne Puustinen	Pyhäselän Urheilijat
T11 4x50m viesti
	PyU
	PyU2
	Taimi
	Kataja	
	PoU	
T13 60m
	Jonna Aalto	Joensuun Kataja
	Mimmi Marttinen	Joensuun Kataja
	Jessica Pappinen	Joensuun Kataja
	Hanna Mustonen	Mäntsälän Urheilijat
	Venla Härmä	Pyhäselän Urheilijat
	Aino Kiiskinen	Pyhäselän Urheilijat
	Sara Martikainen	Pyhäselän Urheilijat
	Nea Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat
	Anni Vänskä	Pyhäselän Urheilijat
	Elina Likhanova	Liperin Taimi
	Heli Puustinen	Pyhäselän Urheilijat
T13 1000m
	Hanna Mustonen	Mäntsälän Urheilijat
	Nea Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat
	Anni Vänskä	Pyhäselän Urheilijat
	Aada Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat
	Nella Voutilainen	Joensuun Kataja
	Noora Tiilikainen	Pyhäselän Urheilijat
	Milla Tukiainen	Pyhäselän Urheilijat
	Noora Reijonen	Liperin Taimi
	Oona Tolvanen	Liperin Taimi
	Annika Tattari	Kiihtelysvaaran Urheilijat
T13 Korkeus
	Hanna Mustonen	Mäntsälän Urheilijat
	Aino Kiiskinen	Pyhäselän Urheilijat
	Nea Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat
	Elina Likhanova	Liperin Taimi
	Aada Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat
	Vilma Vatanen	Joensuun Kataja
	Ira Hirvonen	Outokummun Partio
	Meeri Torssonen	Liperin Taimi
T13 Keihäs
	Sallamari Leskinen	Liperin Taimi
	Eena Pesonen	Liperin Taimi
	Venla Härmä	Pyhäselän Urheilijat
	Sara Martikainen	Pyhäselän Urheilijat
	Anni Vänskä	Pyhäselän Urheilijat
	Noora Reijonen	Liperin Taimi
	Oona Tolvanen	Liperin Taimi
	Ira Hirvonen	Outokummun Partio
	Meeri Torssonen	Liperin Taimi
	Kiira Kiiskinen	Joensuun Kataja
	Heli Puustinen	Pyhäselän Urheilijat
T13 4x100m viesti
	PyU
	Kataja	
	Taimi
P13 60m
	Viljami Tuunanen	Polvijärven Urheilijat
	Niklas Nykyri	Joensuun Kataja
	Santeri Kekarainen	Joensuun Kataja
	Anton Kettunen	Joensuun Kataja
	Valtteri Mäkelä	Joensuun Kataja
	Martti Saraniemi	Lieksan Urheilijat
	Otto Sivonen	Joensuun Kataja
	Puhakka Jesse	Pyhäselän Urheilijat
	Toni Juntunen	Pyhäselän Urheilijat
	Aapo Heikkinen	Liperin Taimi
	Luukas Karppinen	Liperin Taimi
P13 1000m
	Anton Kettunen	Joensuun Kataja
	Valtteri Mäkelä	Joensuun Kataja
	Otto Sivonen	Joensuun Kataja
	Toni Juntunen	Pyhäselän Urheilijat
	Aapo Heikkinen	Liperin Taimi
	Luukas Karppinen	Liperin Taimi
	Eeli Häikiö	Liperin Taimi
	Kaapo Karttunen	Pyhäselän Urheilijat
	Milo Kuivalainen	Pyhäselän Urheilijat
	Ville Meriläinen	Pyhäselän Urheilijat
P13 Korkeus
	Martti Saraniemi	Lieksan Urheilijat
	Otto Sivonen	Joensuun Kataja
	Milo Kuivalainen	Pyhäselän Urheilijat
	Eeli Mustonen	Joensuun Kataja
	Ville Keronen	Outokummun Partio
	Aku Alastalo	Pyhäselän Urheilijat
	Kaapo Ikonen	Liperin Taimi
	Eemeli Huttunen	Outokummun Partio
P13 Keihäs
	Niklas Nykyri	Joensuun Kataja
	Anton Kettunen	Joensuun Kataja
	Valtteri Mäkelä	Joensuun Kataja
	Kaapo Karttunen	Pyhäselän Urheilijat
	Ville Keronen	Outokummun Partio
	Aku Alastalo	Pyhäselän Urheilijat
	Kaapo Ikonen	Liperin Taimi
	Roope Matveinen	Joensuun Kataja
	Juho Eskelinen	Tuupovaaran Urheilijat
	Topi Parviainen	Tuupovaaran Urheilijat
	Sami Härkönen	Polvijärven Urheilijat
	Petro Ruponen	Liperin Taimi
P13 4x100m viesti
	PyU
	Kataja	
	Taimi
T15 100m
	Sara-Sofia Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat
	Aino Pyykkö	Lieksan Urheilijat
	Siiri Nyyssönen	Joensuun Kataja
	Sofia Raatikainen	Pyhäselän Urheilijat
	Reetta Ryynänen	Pyhäselän Urheilijat
	Enni Heikkinen	Liperin Taimi
	Sesilia Jolkkonen	Polvijärven Urheilijat
	Jaana Sieviläinen	Joensuun Kataja
T15 2000m
	Eevi Kettunen	Polvijärven Urheilijat
	Siiri Luostarinen	Joensuun Kataja
	Alina Tikka	Joensuun Kataja
	Cindy Ahponen	Pyhäselän Urheilijat
	Enna Käyhkö	Liperin Taimi
T15 Seiväs
	Aino Pyykkö	Lieksan Urheilijat
	Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja
	Tuuli Saraniemi	Lieksan Urheilijat
	Elina Ruusuvuori	Liperin Taimi
T15 Kuula
	Aava Kipinä	Joensuun Kataja
	Vienna Kettunen	Pyhäselän Urheilijat
	Elina Valta	Pyhäselän Urheilijat
	Sallamari Leskinen	Liperin Taimi
	Eena Pesonen	Liperin Taimi
T15 4x100m viesti
	Taimi
	PyU
	Kataja	
P15 100m
	Topi Kela	Joensuun Kataja
	Aatu Holopainen	Joensuun Kataja
	Jimi Alastalo	Pyhäselän Urheilijat
	Väinö Kontkanen	Pyhäselän Urheilijat
	Eero Mauro	Lieksan Urheilijat
P15 2000m
	Jimi Alastalo	Pyhäselän Urheilijat
	Väinö Kontkanen	Pyhäselän Urheilijat
	Ilmari Lehmus	Joensuun Kataja
	Lassi Valta	Pyhäselän Urheilijat
P15 Seiväs
	Topias Mustonen	Joensuun Kataja
	Roope Maaninka	Pyhäselän Urheilijat
P15 Kuula
	Lassi Valta	Pyhäselän Urheilijat
	Roope Maaninka	Pyhäselän Urheilijat
	Aatu Holopainen	Joensuun Kataja
	Eeli Kinnunen	Joensuun Kataja
	Ville Mäkinen	Liperin Taimi
P15 4x100m viesti
	PyU
	Kataja
M17 200m
	Rasmus Lehikoinen	Joensuun Kataja
	Matias Ahtinen	Joensuun Kataja
	Eetu Sillanpää	Pyhäselän Urheilijat
	Lauri Kainulainen	Liperin Taimi
M17 Kolmiloikka
	Sakari Vallius	Joensuun Kataja
	Benjamin Oittinen	Pyhäselän Urheilijat
	Otto Bengtsson	Liperin Taimi
M17 Kuula
	Eetu Paasikivi	Joensuun Kataja
	Niklas Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat
N17 200m
	Emilia Kiiski	Joensuun Kataja
	Nea Immonen	Joensuun Kataja
	Veera Kauhanen	Heinäveden Yleisurheilijat
	Heli Puustinen	Pyhäselän Urheilijat
N17 Kolmiloikka
	Aada Kokko	Joensuun Kataja
	Sara-Sofia Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat
N17 Kuula
	Tuuli Kinnunen	Joensuun Kataja
	Janna Huuho	Pyhäselän Urheilijat