Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
15.08. klo 18:00 Pikajuoksun lajipäivä / Elovalkea-kisat Ilmoittautuneet
Eräjakoihin voi tulla vielä pieniä muutoksia.

N19 100m (4)
Anniina Haapala Joutsan Pommi 13.06 / 13.06 
Taru Haimi Valkealan Kajo 15.04 / -  
Juulia Kokko Imatran Urheilijat 12.40 / 12.61 
Andra Kurvits Valkealan Kajo 15.25 / 15.25 
 
M17 100m (3)
Patrick Haga Valkealan Kajo 11.87 / 11.87 
Samuli Hänninen Karhulan Urheilijat 12.15 / 12.15 
Olli Palmumaa Valkealan Kajo 

N17 100m (10)
A-erä
Milla Kokkonen Vehkalahden Veikot 13.45 / 13.45 
Nea Korhonen Valkealan Kajo 13.68 / -  
Veera Reponen Joutsan Pommi 13.67 / 13.67 
Senni Salorinne Karhulan Katajaiset 13.70 / 13.70
Roosa Pirinen Karhulan Katajaiset 13.47
Sade Lampila Karhulan Katajaiset 13.49
B-erä 
Aliisa Lautala Valkealan Kajo 13.84 / 13.84 
Sandra Pahkala Valkealan Kajo 14.38 / 14.38 
Venla Roimola Vehkalahden Veikot 14.07 / 14.07 
Kirsikka Salmi Valkealan Kajo 14.07 / -  

P15 100m (7+1)
Nuutti Ahtola Valkealan Kajo 13.39 / 13.39 
Anton Hagel Karhulan Katajaiset 15.06 / 15.06 
Veeti Hostikka Karhulan Katajaiset 13.84 / 13.84 
Miro Naski Karhulan Katajaiset 14.81 / 14.81 
Tuomas Stadig Valkealan Kajo - / -  
Juho Suni Vehkalahden Veikot - / -  
Pasi Virtanen Valkealan Kajo - / -  
Petteri Miettinen Karhulan Urheilijat - ulk.kilp.(aikuisurheilija)

T15 100m (12)
A-erä
Salma Mäntynen Karhulan Katajaiset 
Olivia Ettanen Karhulan Urheilijat 13.99 / 14.02
Nea Nakari Vehkalahden Veikot 13.55 / 13.59 
Ella Peltola Anjalan Liitto - / -  
Maria Suntio Karhulan Katajaiset 13.84 / 13.84 
Marlena Nieminen Karhulan Katajaiset 13.27 / 13.38 
Mette Nurminen Karhulan Katajaiset - / -  
B-erä
Iida Ahonen Valkealan Kajo - / - 
Noora Gustafsson Nastolan Naseva 15.39 / 15.56 
Anna Heimonen Valkealan Kajo 14.77 / -  
Nea Mäkelä Valkealan Kajo 16.18 / 16.18 
Anna Minkkinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet 14.74 / -  

P13 60m (10)
A-erä
Perttu Grönvall Karhulan Katajaiset 9.17 / 9.17 
Juho Soikkeli Valkealan Kajo 8.93 / 8.93 
Nuutti Virtanen Valkealan Kajo 8.34 / 8.34  
Eino Mannonen Valkealan Kajo 8.77 / 8.77 
Lassi Pärtty Vehkalahden Veikot 8.79 / -  
Olavi Kiiski Karhulan Katajaiset 8.92
B-erä
Lauri Kontkanen Valkealan Kajo 9.52 / 9.59
Panu Piispa Vehkalahden Veikot - / -  
Kasper Pulkkinen Valkealan Kajo 9.47 / -  
Aatu Räsänen Karhulan Katajaiset 9.54 / 9.85 

T13 60m (16)
A-erä
Kira Kaipiainen Karhulan Katajaiset 8.69 / 8.69 
Nelli Kokkonen Vehkalahden Veikot 9.39 / 9.39 
Irem Köksal Karhulan Urheilijat 9.04 / 9.04 
Venla Nykänen Karhulan Katajaiset 9.22 / 9.22
Satu Kuokka Vehkalahden Veikot 9.49 / 9.49 
Kerttu Ren Valkealan Kajo 9.34 / 9.34
Alisa Miettinen Karhulan Urheilijat 9.08 / 9.08 
Elina Niinikangas Valkealan Kajo 9.47 / 9.47 
B-erä
Neea Lanki Vehkalahden Veikot 9.63 / 9.63 
Emmi Oleander Vehkalahden Veikot 9.65 / 9.65 
Lilli Rönkkönen Valkealan Kajo 9.98 / -  
Elsa Stadig Valkealan Kajo 9.66 / 9.66 
Sara Suhonen Valkealan Kajo 10.79 / 10.79 
Josefiina Vapalahti Vehkalahden Veikot 9.79 / -  
Alina Viljaranta Valkealan Kajo 12.49 / -  
Arianna Kortelainen Valkealan Kajo 9.85 / 9.85 

P11 60m (11)
A-erä
Lenni Ala-Krekola Valkealan Kajo 9.72 / 9.72 
Eetu Heino Pyhtään Yritys 9.99 / 9.99
Joona Niinikangas Valkealan Kajo 9.35 / 9.35   
Elias Kemppainen Nastolan Naseva 9.43 / 9.43 
Niilo Kemppainen Nastolan Naseva 9.47 / 9.47
Juho Taavila Nastolan Naseva 9.44 / 9.44 
B-erä
Urho Grönvall Karhulan Katajaiset 10.14 / 10.14
Aku Kortelainen Valkealan Kajo 10.42 / 10.42 
Sisu Parkkonen Valkealan Kajo 10.36 / 10.36  
Daniel Wennerstrand Karhulan Urheilijat 10.18 / 10.18 
Hermanni Barkman Valkealan Kajo - / -  

T11 60m (16)
A-erä
Anni Pärtty Vehkalahden Veikot 9.12 / 9.12 
Emma Alila Karhulan Urheilijat 9.35 / 9.35 
Iida Heino Pyhtään Yritys 9.03 / 9.03 
Laura Jyrkiäinen Valkealan Kajo 9.17 / 9.17 
Jenna Kolari Valkealan Kajo 9.32 / 9.32 
Inka Räsänen Karhulan Katajaiset 9.47 / 9.47 
Maria Tasa Vehkalahden Veikot 9.35 / 9.35 
Eveliina Parviainen Vehkalahden Veikot 9.7
B-erä
Helmi Kalliomäki Valkealan Kajo 9.82 / 9.82
Elsa Peräkylä Valkealan Kajo
Vilma Karhu Valkealan Kajo 10.49 / 10.49 
Zehra Köksal Karhulan Urheilijat 10.46 / 10.46
Kiira Alastalo Karhulan Urheilijat 9.90 / 9.90 
Ada Niemeläinen Karhulan Urheilijat 11.11 / 11.11 
Matilda Karhu Valkealan Kajo 9.87 / 9.87 
Myy Westersund Valkealan Kajo 10.77 / 10.77 

P9 40m (9)
A-erä
Niko Hallikainen Vehkalahden Veikot 6.67 / 6.67 
Wilmer Kiviniemi Valkealan Kajo 6.72 / 6.72 
Miika Lanki Vehkalahden Veikot 7.13 / 7.13 
Oliver Tasa Valkealan Kajo 7.52 / 7.52 
Romeo Uotila Valkealan Kajo 7.07 / 7.07 
B-erä
Aatu Puustinen Valkealan Kajo 8.30 / 8.30 
Eino Peräkylä Valkealan Kajo
Eelis Peräkylä Valkealan Kajo
Miko Westersund Valkealan Kajo 8.45 / 8.45 

T9 40m (13)
A-erä
Jonna Kolari Valkealan Kajo 7.14 / 7.14 
Veera Hermunen Kouvolan Urheilijat 7.26 / 7.26 
Ellen Julkunen Valkealan Kajo 6.88 / 6.88 
Hilla Kalliomäki Valkealan Kajo 6.66 / 6.66 
Elsa Kemppainen Nastolan Naseva 7.22 / 7.22 
Katariina Tasa Vehkalahden Veikot 7.01 / 7.01 
Nella Virta Vehkalahden Veikot
B-erä
Ilona Nikula Valkealan Kajo 7.56 / 7.56 
Vilma Nuutinen Valkealan Kajo 7.40 / 7.40 
Venla Parkkonen Valkealan Kajo 8.64 / 8.64 
Sesilia Suninen Valkealan Kajo 7.91 / 7.91 
Eevi Kokko Valkealan Kajo 7.65 / 7.65 
Viivi Heino Pyhtään Yritys 8.45 / -  

N19 4x100m (yhdessä T15 ja N17 kanssa)
Karhulan Urheilijat

N17 4x100m (yhdessä N19 ja T15 kanssa)
Valkealan Kajo I
Valkealan Kajo II
Karhulan Katajaiset

P15 4x100m (yhdessä P13 kanssa)
Valkealan Kajo
Karhulan Katajaiset
Vehkalahden Veikot

T15 4x100m (yhdessä N17-19 kanssa)
Karhulan Katajaiset
Karhulan Urheilijat

P13 4x100m (yhdessä P15 kanssa)
Valkealan Kajo
Karhulan Katajaiset

T13 4x100m
Espoon Tapiot
Vehkalahden Veikot
Valkealan Kajo I
Valkealan Kajo II
Karhulan Katajaiset
Nastolan Naseva

P11 4x50m
Valkealan Kajo I
Valkealan Kajo II
Nastolan Naseva

T11 4x50m
Mixed(KarhU&PyhtY)
Vehkalahden Veikot
Valkealan Kajo I
Valkealan Kajo II
Valkealan Kajo III