Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
18.05. klo 11:00 Pohjois-Karjalan pm-maastot Ilmoittautuneet
Kaikki ilmoittautuneet, myös sähköpostilla tulleet. Juoksijoita yhteensä 171.

M 4km
45	Janne Vatanen	Liperin Taimi		
127	Jussi Karkkulainen	Pyhäselän Urheilijat		
1	Tomi Pyylampi	Joensuun Kataja

N 4km
128	Laura Karkkulainen	Pyhäselän Urheilijat

M19 4km
2	Markus Kasanen	Joensuun Kataja

N19 4km
96	Iida Pyykönen	Nurmeksen Sepot		
129	Peppi Ahponen	Pyhäselän Urheilijat		
3	Riikka Lonkainen	Joensuun Kataja

M17 4km
4	Eetu Paasikivi	Joensuun Kataja		
48	Jere Piiroinen	Liperin Taimi		
46	Juuso Varis	Liperin Taimi		
47	Lauri Kainulainen	Liperin Taimi

N17 4km
171	Pilvi Turunen	Tuupovaaran Urheilijat		
6	Veera Kontkanen	Joensuun Kataja		
5	Venla Häkkinen	Joensuun Kataja

P15 2km
50	Antti-Jussi Matiskainen	Liperin Taimi		
7	Ilmari Lehmus	Joensuun Kataja		
131	Jimi Alastalo	Pyhäselän Urheilijat		
132	Lassi Valta	Pyhäselän Urheilijat		
130	Luukas Mäkelä	Pyhäselän Urheilijat		
49	Pietari Sippola	Liperin Taimi

T15 2km
133	Cindy Ahponen	Pyhäselän Urheilijat		
134	Iida Sallinen	Pyhäselän Urheilijat		
8	Siiri Luostarinen	Joensuun Kataja		
135	Vienna Kettunen	Pyhäselän Urheilijat

P14 2km
138	Juho Parkkulainen	Pyhäselän Urheilijat		
51	Rasmus Karjalainen	Liperin Taimi		
136	Roope Maaninka	Pyhäselän Urheilijat		
137	Väinö Kontkanen	Pyhäselän Urheilijat

T14 2km
39	Aino Eronen	Juuan Urheilijat		
9	Alina Tikka	Joensuun Kataja		
100	Eevi Kettunen	Polvijärven Urheilijat		
139	Elina Valta	Pyhäselän Urheilijat		
52	Enna Käyhkö	Liperin Taimi		
99	Krista Karttunen	Polvijärven Urheilijat		
40	Moona Kukkonen	Juuan Urheilijat		
98	Sesilia Jolkkonen	Polvijärven Urheilijat

P13 2km
141	Aku Alastalo	Pyhäselän Urheilijat		
55	Eetu Impivaara	Liperin Taimi		
53	Kasperi Karjalainen	Liperin Taimi		
54	Matias Uusoksa	Liperin Taimi		
140	Milo Kuivalainen	Pyhäselän Urheilijat		
10	Otto Sivonen	Joensuun Kataja		
11	Tuukka Viinisalo	Joensuun Kataja		
12	Valtteri Mäkelä	Joensuun Kataja

T13 2km
43	Aada Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat		
142	Anni Vänskä	Pyhäselän Urheilijat		
57	Eena Pesonen	Liperin Taimi		
16	Iina Hyttinen	Joensuun Kataja		
15	Kiira Kiiskinen	Joensuun Kataja		
143	Maria Karppanen	Pyhäselän Urheilijat		
102	Moona Mertanen	Polvijärven Urheilijat		
59	Nea Sivonen	Liperin Taimi		
144	Noora Tiilikainen	Pyhäselän Urheilijat		
13	Olivia Panhelainen	Joensuun Kataja		
56	Sallamari Leskinen	Liperin Taimi		
101	Silja Inkinen	Polvijärven Urheilijat		
145	Venla Härmä	Pyhäselän Urheilijat		
58	Venla Karjunen	Liperin Taimi		
14	Venla Simonen	Joensuun Kataja

P12 2km
60	Aapo Heikkinen	Liperin Taimi		
62	Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi		
63	Eeli Häikiö	Liperin Taimi		
18	Henri-Mikael Kaari	Joensuun Kataja		
61	Kaapo Ikonen	Liperin Taimi		
64	Luukas Karppinen	Liperin Taimi		
65	Niilo Karhukorpi	Liperin Taimi		
17	Samuel Sallinen	Joensuun Kataja		
146	Ville Meriläinen	Pyhäselän Urheilijat

T12 2km
147	Aino Kiiskinen	Pyhäselän Urheilijat		
69	Elina Likhanova	Liperin Taimi		
66	Elina Ruusuvuori	Liperin Taimi		
103	Eva Puustinen	Polvijärven Urheilijat		
149	Heli Puustinen	Pyhäselän Urheilijat		
70	Iida Eriksson	Liperin Taimi		
41	Iina Kukkonen	Juuan Urheilijat		
19	Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja		
22	Kerttu Kaihola	Joensuun Kataja		
68	Meeri Torssonen	Liperin Taimi		
21	Mimmi Marttinen	Joensuun Kataja		
148	Nea Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat		
20	Nella Voutilainen	Joensuun Kataja		
104	Noora Kakkonen	Polvijärven Urheilijat		
67	Oona Tolvanen	Liperin Taimi

P11 1km
44	Aapo Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat		
151	Janne Piipponen	Pyhäselän Urheilijat		
106	Leevi Tanskanen	Polvijärven Urheilijat		
105	Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat		
152	Niilo Purmonen	Pyhäselän Urheilijat		
150	Oskari Pakarinen	Pyhäselän Urheilijat		
71	Paavo Saalasti	Liperin Taimi		
72	Renne Kankkunen	Liperin Taimi		
73	Riko Pippuri	Liperin Taimi		
74	Santeri Pesonen	Liperin Taimi		
107	Veeti Rieppo	Polvijärven Urheilijat

T11 1km
77	Else Lehmus	Liperin Taimi		
109	Krista Ohtonen	Polvijärven Urheilijat		
153	Marianne Puustinen	Pyhäselän Urheilijat		
75	Martta Muuttoranta	Liperin Taimi		
25	Milla Vaittinen	Joensuun Kataja		
23	Nuuna Piipponen	Joensuun Kataja		
24	Siiri Martiskainen	Joensuun Kataja		
108	Sointu Kuiri	Polvijärven Urheilijat		
76	Veera Kinnunen	Liperin Taimi

P10 1km
111	Arttu Kettunen	Polvijärven Urheilijat		
155	Arttu Kylmänen	Pyhäselän Urheilijat		
79	Eetu Tolvanen	Liperin Taimi		
112	Joona Mustonen	Polvijärven Urheilijat		
80	Konsta Malinen	Liperin Taimi		
27	Leevi Partanen	Joensuun Kataja		
78	Matias Pietarinen	Liperin Taimi		
110	Severi Inkinen	Polvijärven Urheilijat		
26	Toivo Parkkinen	Joensuun Kataja		
97	Tomi Koponen	Outokummun Partio		
154	Veeti Meriläinen	Pyhäselän Urheilijat
172	Vilho Frisk	Pyhäselän Urheilijat

T10 1km
84	Aada Holopainen	Liperin Taimi		
83	Anni Saarelainen	Liperin Taimi		
82	Elli Halonen	Liperin Taimi		
30	Lotta Peltola	Joensuun Kataja		
156	Maiju Hirvonen	Pyhäselän Urheilijat		
28	Mette Oinonen	Joensuun Kataja		
158	Milja Nevalainen	Pyhäselän Urheilijat		
29	Noora Hukka	Joensuun Kataja		
31	Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja		
157	Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat		
113	Ronja Vattulainen	Polvijärven Urheilijat		
32	Saana Martiskainen	Joensuun Kataja		
81	Venla Pyykkö	Liperin Taimi

P9 1km
118	Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat		
88	Ate Jokinen	Liperin Taimi		
87	Herman Kari	Liperin Taimi		
42	Jami Kukkonen	Juuan Urheilijat		
159	Lauri Laamanen	Pyhäselän Urheilijat		
86	Lauri Pietarinen	Liperin Taimi		
120	Lenni Rieppo	Polvijärven Urheilijat		
162	Max Valtonen	Pyhäselän Urheilijat		
115	Miika Hirvonen	Polvijärven Urheilijat		
163	Miikka Piipponen	Pyhäselän Urheilijat		
160	Peetu Alastalo	Pyhäselän Urheilijat		
161	Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat		
34	Santtu Piitulainen	Joensuun Kataja		
114	Simo Härkönen	Polvijärven Urheilijat		
119	Sisu Rieppo	Polvijärven Urheilijat		
85	Toivo Saalasti	Liperin Taimi		
116	Veeti Hirvonen	Polvijärven Urheilijat		
35	Veikka Viinisalo	Joensuun Kataja		
117	Vili Hyvärinen	Polvijärven Urheilijat		
89	Vili Kärki	Liperin Taimi		
33	Voitto Voutilainen	Joensuun Kataja
173	Onni Koskinen	Pyhäselän Urheilijat

T9 1km
122	Alissa Kivelä	Polvijärven Urheilijat		
93	Anastasia Kari	Liperin Taimi		
166	Anette Alastalo	Pyhäselän Urheilijat		
125	Anni Hyttinen	Polvijärven Urheilijat		
126	Emilia Johnson	Polvijärven Urheilijat		
167	Heini Kuronen	Pyhäselän Urheilijat		
169	Helmi Kuronen	Pyhäselän Urheilijat		
91	Hertta Vatanen	Liperin Taimi		
37	Hilma Parkkinen	Joensuun Kataja		
123	Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat		
168	Jade Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat		
95	Kerttu Vatanen	Liperin Taimi		
94	Lila Riissanen	Liperin Taimi		
165	Lilja Kervinen	Pyhäselän Urheilijat		
124	Lotta Tanskanen	Polvijärven Urheilijat		
90	Milja Pyykkö	Liperin Taimi		
170	Minka Nevalainen	Pyhäselän Urheilijat		
121	Pihla Karttunen	Polvijärven Urheilijat		
164	Ronja Eronen	Pyhäselän Urheilijat		
92	Sara Noponen	Liperin Taimi		
38	Senni Ryhänen	Joensuun Kataja		
36	Vinka Pyylampi	Joensuun Kataja