Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
30.07. klo 17:30 Seuracup piirikisa osa 2 Ilmoittautuneet
Ilmoittautuneet, Seuracup piirikisa osa 2, Imatra
Tilanne 28.7 klo 18.00


Nro 	Nimi 			 	Seura 	SB	PB

M Keihäs
	Miguel Hulsman	ESP		
	Tino Mäkelä	Pyhäselän Urheilijat	66,93	66,93
	Otto Pulkkinen	Imatran Urheilijat		
	Vili Valtonen	Imatran Urheilijat	63,85	63,85

P11 150m
	Miska Anttonen	Imatran Urheilijat	24,96	24,96
	Eelis Hyvärinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	22,08	22,08
	Veikko Kivelä	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Santeri Löppönen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		27,52
	Kasperi Rinta-Jaskari	Joutsenon Kullervo	24,52	24,52

P11 60m aidat
	Olli Heikkinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	11,65	11,65
	Joona Lippojoki	Joutsenon Kullervo	15,21	15,21
	Aarni Peltomaa	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	12,55	12,55
	Sisu Perälä	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	12,18	12,18
	Jesper Vallin	Imatran Urheilijat		14,14

P11 Korkeus
	Oskari Kuusisto	Imatran Urheilijat		
	Lenni Ruti	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		85

P11 Kuula
	Martin Kullberg	Imatran Urheilijat		
	Simi Liukka	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	5,22	5,22
	Eino Sainio	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	7,96	7,96
	Mikael Venäläinen	Imatran Urheilijat	6,79	6,79

P11 1000m kävely
	Martin Kullberg	Imatran Urheilijat		
	Aarni Peltomaa	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

P/T11 4x600m viesti
	Imatran Urheilijat 1 
	Imatran Urheilijat 2 
	Joutsenon Kullervo 
	Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 
	Lappeenrannan Urheilu-Miehet 2 

T11 150m
	Eevi Aarnikko	Imatran Urheilijat		
	Lumikki Ahvo	Imatran Urheilijat		
	Matilda Hatakka	Imatran Urheilijat		25,88
	Malna Heinonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Helmi Koivisto	Imatran Urheilijat		
	Kristiina Rinta-Jaskari	Joutsenon Kullervo		
	Salla Tarkiainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	24,26	24,26
	Vieno Väistö	Imatran Urheilijat		29,27

T11 60m aidat
	Aliisa Helkilinna	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Jade Hänninen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	11,45	11,45
	Emma Könönen	Imatran Urheilijat	12,60	12,60
	Julia Montonen	Imatran Urheilijat	13,41	13,41
	Noora Pietilä	Joutsenon Kullervo	15,71	15,71
	Teresa Toivanen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	12,41	12,41

T11 Korkeus
	Iida Karhunen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	131	131
	Kiira Karttunen	Imatran Urheilijat	126	126
	Milja Vakkila	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	120	120
	Emilia Villa	Joutsenon Kullervo		

T11 Kuula
	Amanda Aakko	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	6,02	6,02
	Janette Kaplas	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,07	9,07
	Aino Koho	Imatran Urheilijat		

T11 1000m kävely
	Elizaveta Burchina	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	8.22,00	7.31,32
	Aliisa Helkilinna	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Neela Hänninen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Mette-Maria Kotilainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Julia Montonen	Imatran Urheilijat		
	Emilia Pankka	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Wera Vähämäki	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

T13 200m
	Aino Hannikainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	30,69	30,69
	Saimi Kivelä	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Anna Kullberg	Imatran Urheilijat	32,94	32,94
	Isabella Laverty	Imatran Urheilijat	33,27	33,27
	Lotta Mutikainen	Imatran Urheilijat		
	Erika Pellinen	Imatran Urheilijat		
	Kerttu Salonsaari	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

T13 60m aidat
	Sara Kyllönen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,37	10,37
	Siiri Väyrynen	Imatran Urheilijat	10,87	10,87

T13 Seiväs
	Veera Heinonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Eevi Laatikainen	Imatran Urheilijat		
	Emma Moilanen	Imatran Urheilijat	175	175
	Peppi Pyyhtiä	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

T13 Kuula
	Maisa Luostarinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Hanna Sedig	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	7,75	9,03
	Iida Suvanto	Imatran Urheilijat	8,08	8,08
	Veera Vallin	Imatran Urheilijat	7,81	8,25

T13 1000m kävely
	Peppi-Lotta Kotilainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Isabella Laverty	Imatran Urheilijat		5.30,47
	Emma Moilanen	Imatran Urheilijat		6.14,14

P13 200m
	Kimi Eskelinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Akseli Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät		32,62
	Joonatan Venäläinen	Imatran Urheilijat	28,33	28,33
	Juho Venäläinen	Imatran Urheilijat	27,00	27,00

P13 60m aidat
	Erik Lipsanen	Imatran Urheilijat	9,80	9,80
	Aatu Pohjonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	11,60	11,60

P13 Seiväs
	Vini Aarnikko	Imatran Urheilijat		
	Aleksi Hilska	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		190

P13 Kuula
	Perttu Aakko	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	6,49	6,49
	Teemu Sinkkonen	Imatran Urheilijat	11,79	11,79

P13 1000m kävely
	Tiitus Qvintus	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

P/T13 4x600m viesti
	Imatran Urheilijat 
	Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1 
	Lappeenrannan Urheilu-Miehet 2 

T15 300m
	Nelli Anttonen	Imatran Urheilijat	43,61	43,61
	Anni Berg	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	45,09	45,09
	Anne-Karin Kilkki	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	44,28	44,28
	Meeri Riiali	Imatran Urheilijat		
	Venla Savolainen	Imatran Urheilijat	48,39	48,39
	Sofia Sund	Imatran Urheilijat		
	Aino Venäläinen	Imatran Urheilijat	42,39	42,39

T15 80m aidat
	Anni Konnu	Imatran Urheilijat	13,12	12,93
	Milja Mahlavuori	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	12,40	11,87

T15 Kolmiloikka
	Silja Häkämies	Ylämaan Pyrkijät	8,75	8,75
	Emmi Karttunen	Imatran Urheilijat	8,69	8,69
	Essi Niinimäki	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,00	9,00
	Senja Ojalainen	Imatran Urheilijat		8,13
	Pinja Tahvanainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	10,39	10,39
	Sara Vainikka	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,51	9,51
	Rosa Valkendorff	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	9,95	10,34

T15 Moukari
	Miia Hottinen	Imatran Urheilijat	21,08	21,08
	Tuuli Summanen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

T15 1000m kävely
	Senja Ojalainen	Imatran Urheilijat		

P15 300m
	Eetu Pohjonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	39,69	39,69
	Jami Rinta-Jaskari	Joutsenon Kullervo		
	Rasmus Vehmaa	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	41,04	41,04
	Joonatan Venäläinen	Imatran Urheilijat		

P15 100m aidat
	Konsta Rutonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	13,24	13,24
	Eeli Valtonen	Imatran Urheilijat		

P15 Kolmiloikka
	Martti Hyvärinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		9,92
	Ville Häkämies	Ylämaan Pyrkijät	9,69	9,69
	Sisu Mikkilä	Imatran Urheilijat		12,12

P15 Moukari
	Valtteri Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät	27,66	27,66
	Akseli Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät		
	Miki Likander	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Vilho Ojalainen	Imatran Urheilijat		

P15 1000m kävely
	Lauri Nokkala	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

P/T15 4x800m viesti
	Imatran Urheilijat 

M17 800m
	Mika Karkkonen	Imatran Urheilijat	2.29,30	2.29,30
	Valtteri Kinnunen	Ylämaan Pyrkijät	2.24,30	2.24,30
	Saku Koukku	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		

M17 Pituus
	Lauri Honkanen	Imatran Urheilijat	5,90	5,90
	Miguel Hulsman	ESP		
	Roope Kuparinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	4,41	4,41
	Otto Pulkkinen	Imatran Urheilijat		
	Kasperi Vehmaa	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	6,31	6,31

M17 Keihäs
	Topi Hatakka	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	46,24	46,24
	Viktor Zhubin	Imatran Urheilijat		

N17 800m
	Salla Ahonen	Imatran Urheilijat	2.33,99	2.33,99
	Henna Eineluoto	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	2.21,09	2.21,09
	Essi Urpalainen	Imatran Urheilijat	2.57,83	2.50,77

N17 Pituus
	Anniina Kuukka	Imatran Urheilijat	4,61	4,61
	Hilla Mikkilä	Imatran Urheilijat		
	Iines Peltonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	4,58	4,58
	Sani Rantalainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	5,36	5,36
	Tytti Repo	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	5,10	5,10
	Milka Riiali	Imatran Urheilijat	5,13	5,13
	Noora Tiainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	5,29	5,31
	Milla Uitti	Imatran Urheilijat	5,27	5,27
	Essi Vehmaa	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	5,49	5,49

N17 Keihäs
	Elisa Hilska	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
	Eeva Laine	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	34,11	34,33
	Nea Roiha	Parikkalan Urheilijat	46,19	47,64
	Sini Tiussa	Imatran Urheilijat	34,85	34,85