Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
28.09. klo 12:00 Syysmoniottelut Ilmoittautuneet
Syysmoniotteluihin ennakkoon ilmoittautuneet

M17 10-ottelu (1)
Ilmari Vuorela Laitilan Jyske

N17 7-ottelu (4)
Emmi Hietanen Riihimäen Kisko
Frida Hyttilä Laitilan Jyske
Emmi Pohjolainen Lauttakylän Luja
Saara Tuominen Turun Urheiluliitto

P15 10-ottelu (4)
Akseli Hyytiä Laitilan Jyske
Niko Mikkola Porin Yleisurheilu
Sami Porrasoja Raision Kuula
Otto Hiivola Kalannin Vankka

T15 7-ottelu (11)
Verna Vuorela Laitilan Jyske
Essi Hokkanen Turun Weikot yu
Ella Päiviö Turun Weikot yu
Jenina Luotonen Laitilan Jyske
Ronja Huppunen Maarian Mahti
Emmi Patrikainen Nakkilan Vire
Ella Hemmilä Laitilan Jyske
Aamu Airisto Laitilan Jyske
Ella Salminen Porin Yleisurheilu
Mea Toivonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut
Pinja Nieminen Porin Yleisurheilu

P13 10-ottelu (12)
René-Peter Vuorio Maarian Mahti
Elmo Kuorilehto Raision Kuula
Elias Hyytiä Laitilan Jyske
Valtteri Valtonen Laitilan Jyske
Aleksi Ahlfors Rauman Urheilijat
Lauri Weckström Porin Yleisurheilu
Hannu Sjöblom Loimaan Leisku
Oluwashina Onilude Raision Kuula
Veikko Koski Porin Yleisurheilu
Veikka Loikas Porin Yleisurheilu
Martti Wallenius Kiukaisten Kisailijat
Luukas Lehtinen Lapin Salama

T13 7-ottelu (18)
Matilda Mehto Naantalin Löyly
Neea Nummi Kiukaisten Kisailijat
Juliana Hartikainen Turun Urheiluliitto
Melissa Palmroth Laitilan Jyske
Verna Huppunen Maarian Mahti
Saara Virkki Someron Esa
Iida Ruoho Turun Urheiluliitto
Ida Mäki Virttaan Nousu
Adriana Kalymialaris HIFK
Aada Vuoriaho Laitilan Jyske
Sofia Sivunen Porin Yleisurheilu
Sanni Tuominen Someron Esa
Patricia Kataja Nousiaisten Susi
Jenna Uusitalo Nousiaisten Susi
Enni Virjonen Turun Urheiluliitto
Ellen Myllymäki Maskun Kataja
Rania Toivonen Uudenkaupungin Kenttäkarhut
Mimosa Manner Vehmaan Kiisto

P11 6-ottelu (9)
Paavo Virkki Someron Esa
Nikolas Lindén Loimaan Leisku
Niklas Ojanen Turun Urheiluliitto
Konsta Saari Kiukaisten Kisailijat
Juho Viitanen Noormarkun Nopsa
Gabriel Raitanen Uudenkaupungin Kenttäkarhut
Einari Vuorela Laitilan Jyske
Niklas Lehtinen Lapin Salama
Niilo Lännistö Vehmaan Kiisto

T11 6-ottelu (17)
Sara Honkakangas Laitilan Jyske
Alisa Sormunen Uudenkaupungin Kenttäkarhut
Netta Nummi Kiukaisten Kisailijat
Vilma Toivonen Loimaan Leisku
Aino Hyytiä Laitilan Jyske
Alexia Myllymäki Rauman Urheilijat
Ilona Nordman Rauman Urheilijat
Helmi Äärelä Nakkilan Vire
Rauha Rajainmäki Porin Yleisurheilu
Olivia Suutari Uudenkaupungin Kenttäkarhut
Liisa Hämäläinen Mynämäen Isku
Oluwakemi Onilude Raision Kuula
Vilma Koski Porin Yleisurheilu
Vanessa Kataja Nousiaisten Susi
Sara Ehrnrooth Juvan Urheilijat
Venla Saari Kiukaisten Kisailijat
Elli Tättilä Kalannin Vankka

P9 6-ottelu (7)
Lukas Lehtokannel Maarian Mahti
Jami Nummi Kiukaisten Kisailijat
Elmo Mäki Raision Kuula
Peetu Tanhuanpää Laitilan Jyske
Niilo Talonen Someron Esa
Noel Raiskinmäki Laitilan Jyske
Veikka Saari Kiukaisten Kisailijat

T9 6-ottelu (12)
Kerttu Matikainen Laitilan Jyske
Emma Toivonen Loimaan Leisku
Alexandra Söderblom Maarian Mahti
Veera Uussaari Kalannin Vankka
Emilia Suominen Kalannin Vankka
Emma Tättilä Kalannin Vankka
Fanni Paasio Kalannin Vankka
Ilona Äärelä Nakkilan Vire
Odelia Suutari Uudenkaupungin Kenttäkarhut
Devine Agbontaen Raision Kuula
Jenny Viitanen Noormarkun Nopsa
Villiina Raitanen Uudenkaupungin Kenttäkarhut