Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
26.09. klo 17:00 Löylyn syysheitot Ilmoittautuneet
P11 Kuula
	Aaron Roos	Naantalin Löyly		
	Lukas Brandt	Naantalin Löyly		
	Niklas Ojanen	Turun Urheiluliitto	8,15	8,15
	Joona Auremaa	Naantalin Löyly	5,55	5,55
	Eero Hakola	Liedon Parma	8,11	8,11
	Viljami Launonen	Naantalin Löyly	8,03	8,03
P11 Kiekko
	Aaron Roos	Naantalin Löyly		
	Lukas Brandt	Naantalin Löyly		
	Noah Laapio	ÅIFK Friidrott	21,79	21,79
	Niklas Ojanen	Turun Urheiluliitto	32,48	32,48
	Joona Auremaa	Naantalin Löyly	18,83	18,83
	Eero Hakola	Liedon Parma	28,96	28,96
	Viljami Launonen	Naantalin Löyly	26,97	26,97
T11 Kuula
	Saana Virtanen	Naantalin Löyly		
	Loviisa Lehtonen	Naantalin Löyly		
	Niina Paasikas	Kiukaisten Kisailijat	5,39	5,39
	Elsa Katvesoja	Vehmaan Kiisto	4,03	4,03
	Venla Katvesoja	Vehmaan Kiisto	8,75	8,75
	Eveliina Elovaara	Salon Vilpas	7,63	7,63
	Elina Hakuni	Naantalin Löyly	6,29	6,29
	Alisa Launonen	Naantalin Löyly	7,96	7,96
T11 Kiekko
	Loviisa Lehtonen	Naantalin Löyly		
	Niina Paasikas	Kiukaisten Kisailijat	13,22	13,22
	Elsa Katvesoja	Vehmaan Kiisto	8,40	8,40
	Venla Katvesoja	Vehmaan Kiisto	30,08	30,08
	Eveliina Elovaara	Salon Vilpas	19,30	19,30
	Elina Hakuni	Naantalin Löyly	13,72	13,72
	Alisa Launonen	Naantalin Löyly	19,93	19,93
P13 Kuula
	Artturi Gauffin	Kaarinan Ura	10,15	10,15
	Valtteri Valtonen	Laitilan Jyske	12,35	12,35
P13 Kiekko
	Riku Naula	Turun Urheiluliitto	39,74	39,74
	Tomi Kuusisto	Turun Urheiluliitto	35,85	35,85
	Artturi Gauffin	Kaarinan Ura	37,66	37,66
	Valtteri Valtonen	Laitilan Jyske	38,31	38,31
T13 Kuula
	Isla Lehtonen	Naantalin Löyly		
	Aada Vuoriaho	Laitilan Jyske		
	Venla Kärhä	Loimaan Voima	11,47	11,47
	Pinja Kärhä	Loimaan Voima	12,37	12,37
	Sara Soini	Kalannin Vankka	11,04	11,04
	Rania Toivonen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	10,35	10,35
	Maya-Maria Hautala	Turun Urheiluliitto	10,44	10,44
	Elviira Tarvainen	Maskun Kataja	11,34	11,34
	Matilda Mehto	Naantalin Löyly	10,10	10,10
T13 Kiekko
	Isla Lehtonen	Naantalin Löyly		
	Aada Vuoriaho	Laitilan Jyske		
	Venla Kärhä	Loimaan Voima	33,00	33,00
	Pinja Kärhä	Loimaan Voima	43,55	43,55
	Sara Soini	Kalannin Vankka	32,55	32,55
	Rania Toivonen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	41,32	41,32
	Maya-Maria Hautala	Turun Urheiluliitto	33,98	33,98
	Elviira Tarvainen	Maskun Kataja	36,71	36,71
	Matilda Mehto	Naantalin Löyly	38,97	38,97
P15 Kuula
	Kasper Tuominen	Piikkiön Kehitys	13,10	13,10
	Juho Suominen	Piikkiön Kehitys	12,41	12,41
	Juhana Paasikivi	Naantalin Löyly	8,38	8,38
P15 Kiekko
	Kasper Tuominen	Piikkiön Kehitys	46,44	46,44
	Juho Suominen	Piikkiön Kehitys	48,81	48,81
	Juhana Paasikivi	Naantalin Löyly	23,94	23,94
T15 Kiekko
	Mea Toivonen	Uudenkaupungin Kenttäkarhut	41,69	41,69
	Pinja Naula	Turun Urheiluliitto	48,20	48,22
	Eevi-Maria Hautala	Turun Urheiluliitto	35,47	35,47
M17 Kiekko
	Lari Nikkanen	Naantalin Löyly		
N17 Kuula
	Saara Tuominen	Turun Urheiluliitto	9,83	9,83
	Petra Ojanen	Turun Urheiluliitto	9,93	10,56
N17 Kiekko
	Petra Ojanen	Turun Urheiluliitto	32,52	32,52