Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
27.08. klo 17:00 Elokuun kisat Ilmoittautuneet
N 100m		
236	Sanna Erkinheimo	Lahden Ahkera
35	Anni Gustafsson	Jyväskylän Kenttäurheilijat
25	Johanna Herlevi-Saarukka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
24	Nea Huvila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
31	Janina Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
29	Emilia Kainulainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
8	Saara Keskitalo	Espoon Tapiot
28	Eveliina Malinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
36	Roosa Mähönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
26	Emmi Mäkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
27	Nea-Mari Neziri	Jyväskylän Kenttäurheilijat
21	Marika Partinen	Joensuun Kataja
238	Maria Räsänen	Lapinlahden Veto
34	Beda Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
32	Siiri Salo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
33	Aino Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
30	Ada Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N 200m		
236	Sanna Erkinheimo	Lahden Ahkera
63	Heini Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
9	Karoliina Isoaho	Espoon Tapiot
218	Helmi Kortetmaa	Kannuksen Ura
26	Emmi Mäkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
262	Kati Oikarinen	Runners Club
64	Aino Pulkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
238	Maria Räsänen	Lapinlahden Veto
227	Iina Takkula	Kuivasjärven Aura
231	Riika Tirkkonen	Kuopion Reipas
62	Pihla Tuhkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
30	Ada Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N 800m		
67	Heidi Haapamäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
66	Oona-Mari Hakulinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
68	Varpu-Sofia Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
277	Ida Kannisto	Tampereen Urheilijat -38
65	Jenna Maukonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
233	Anne-Marika Partanen	Kuopion Reipas
234	Lotta Tarvainen	Kuopion Reipas
232	Annina Walling	Kuopion Reipas
		
N 100m aidat		
16	Matilda Bogdanoff	Helsingfors IFK
69	Julia Enarvi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
9	Karoliina Isoaho	Espoon Tapiot
70	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
8	Saara Keskitalo	Espoon Tapiot
10	Saga Kivekäs	Espoon Tapiot
27	Nea-Mari Neziri	Jyväskylän Kenttäurheilijat
21	Marika Partinen	Joensuun Kataja
270	Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento
		
N Korkeus		
222	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat
71	Gabriela Kosonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
257	Nita Rasi	Pihtiputaan Tuisku
		
N Seiväs		
260	Kiia Jullenmaa	Porin Yleisurheilu
244	Pinja Koivumäki	Lauttakylän Luja
73	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
74	Oosa Siukonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
72	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Kuula		
76	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
75	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N Kiekko		
76	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
284	Linda Huhtala	Yläneen Kiri
78	Emilia Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
278	Piia Koski	Teuvan Rivakka
261	Nea Luukkonen	Puumalan Viri
12	Anna Olkkonen	Hartolan Voima
13	Maria Olkkonen	Hartolan Voima
77	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M 100m		
44	Arttu Ahola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
285	Ville Hakomäki	Ylihärmän Junkkarit
286     Leevi-Kalle Heikkilä    Jyväskylän Kenttäurheilijat
39	Viljami Hietaharju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
40	Lauri Hietaharju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
17	Karim Jaiteh	Helsingin Tarmo
45	Teemu Keronen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
5	Joona Kiviaho	Ähtärin Urheilijat
41	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
46	Teemu Laitinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
271	Aleksi Lehto	Seinäjoen Seudun Urheilijat
273	Samuli Losoi	Tampereen Pyrintö
37	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
38	Tuomas Rouvali	Jyväskylän Kenttäurheilijat
50	Daniel Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
43	Juho Seppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
49	Miska Sundberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
47	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
48	Julius Toivola	Jyväskylän Kenttäurheilijat

		
M 400m	
287     Niclas Forsberg Jyväskylän Kenttäurheilijat	
252	Lauri Hassi	Oriveden Ponnistus
235	Niklas Heikkilä	Kuusankosken Urheiluseura
18	Niko Heikkilä	Iitin Pyrintö
283	Jani Henriksson	Viipurin Urheilijat
17	Karim Jaiteh	Helsingin Tarmo
275	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö
45	Teemu Keronen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
251	Matti Keronen	Oravisalon Urheilijat
51	Petri Lauronen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
14	Jaakko Lehtilä	Helsingfors IFK
52	Rikhard Lehtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
271	Aleksi Lehto	Seinäjoen Seudun Urheilijat
273	Samuli Losoi	Tampereen Pyrintö
274	Kalle Raitala	Tampereen Pyrintö
43	Juho Seppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
15	Lauri Siltanen	Helsingfors IFK
250	Eemeli Välimäki	Noormarkun Nopsa
		
M 1500m		
53	Jussi Huuskonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
11	Onni Ikonen	Hankasalmen Hanka
56	Valtteri Konttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
54	Miika Lehtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
55	Alexi Ruokamo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
229	Otto Vilpponen	Kuopion Reipas
		
M 10000m		
280	Antti Hyttinen	Vaajakosken Kuohu
59	Jonathan Kilpelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
230	Väinö Klemola	Kuopion Reipas
58	Aleksi Niemelä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
57	Jaakko Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
272	Heikki Vento	Taipalsaaren Veikot
		
M Korkeus		
276	Daniel Kosonen	Tampereen Pyrintö
245	Matias Mustonen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
279	Valtteri Välimäki	Uudenkaupungin Kenttäkarhut
		
M Seiväs		
7	Antti Kois	Alavieskan Viri
60	Pietari Outinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
6	Iiro Suutarinen	Ähtärin Urheilijat
228	Lauri Vuohelainen	Kunto-Pirkat
		
M Kuula		
259	Eero Ahola	Porin Yleisurheilu
256	Matti Kahilainen	Pihtiputaan Tuisku
		
M Kiekko		
249	Ville Kivioja	Nokian Urheilijat
61	Mika Ruhtinas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P9 40m		
135	Onni Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
177	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
176	Jiri Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
145	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
175	Samuli Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
258	Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat
179	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
180	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
242	Konsta Pulkkinen	Laukaan Urheilijat
178	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
241	Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat
268	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus
3	Arttu Vuorinen	Äänekosken Urheilijat
		
P9 1000m		
177	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
181	Kasper Ekonoja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
179	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
180	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
269	Jooas Oittinen	Saarijärven Pullistus
242	Konsta Pulkkinen	Laukaan Urheilijat
253	Nici Salonen	Padasjoen Yritys
178	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
241	Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat
		
P9 Korkeus		
177	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
258	Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat
179	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
180	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
178	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
241	Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat
3	Arttu Vuorinen	Äänekosken Urheilijat
		
P9 Pituus		
135	Onni Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
177	Veikko Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
181	Kasper Ekonoja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
176	Jiri Hokkanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
145	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
182	Peetu Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
175	Samuli Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
179	Jesse Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
237	Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera
180	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
269	Jooas Oittinen	Saarijärven Pullistus
178	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
241	Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat
268	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus
3	Arttu Vuorinen	Äänekosken Urheilijat
		
T9 40m		
243	Iiris Elomaa	Laukaan Urheilijat
162	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
184	Enni Kellokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
185	Mirella Lundell	Jyväskylän Kenttäurheilijat
168	Sylvia Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
187	Sara Myllyntaus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
217	Tuuli Mäensivu	Kangasniemen Kalske
188	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
186	Julia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
183	Inka Rautiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
213	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire
171	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
174	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T9 1000m		
168	Sylvia Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
186	Julia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
213	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire
171	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
174	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T9 Korkeus		
162	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
184	Enni Kellokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
168	Sylvia Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
188	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
213	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire
171	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
174	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
189	Fanni Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T9 Pituus		
243	Iiris Elomaa	Laukaan Urheilijat
162	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
184	Enni Kellokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
185	Mirella Lundell	Jyväskylän Kenttäurheilijat
168	Sylvia Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
187	Sara Myllyntaus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
217	Tuuli Mäensivu	Kangasniemen Kalske
188	Maisa Penttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
186	Julia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
183	Inka Rautiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
171	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
174	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 60m		
135	Onni Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
141	Olli Huttunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
137	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
138	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
139	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
140	Joel Myllyntaus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Lauri Suutarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
216	Iivari Tiihonen	Kangasniemen Kalske
255	Joona Viitala	Petäjäveden Petäjäiset
		
P11 1000m		
143	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
138	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
139	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
140	Joel Myllyntaus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
265	Elias Oittinen	Saarijärven Pullistus
142	Verneri Valtonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 60m aidat		
143	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
141	Olli Huttunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
144	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
145	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
137	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
139	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
216	Iivari Tiihonen	Kangasniemen Kalske
146	Verne Torikka	Jyväskylän Kenttäurheilijat
255	Joona Viitala	Petäjäveden Petäjäiset
		
P11 Kolmiloikka		
141	Olli Huttunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
144	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
147	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
137	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
138	Joel Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
139	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P11 Keihäs		
135	Onni Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
150	Erkka-Voitto Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
151	Antto-Ville Heinonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
141	Olli Huttunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
147	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Leevi Kumpumäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
137	Aaro Kuorelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
139	Santeri Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
122	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
265	Elias Oittinen	Saarijärven Pullistus
116	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
149	Daniel Pollari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
136	Lauri Suutarinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
216	Iivari Tiihonen	Kangasniemen Kalske
		
T11 60m		
156	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
164	Senni Arkilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
211	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire
155	Pihla Hyyppä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
162	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
163	Marikki Karsten	Jyväskylän Kenttäurheilijat
160	Iina Kellokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
161	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
2	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat
158	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
267	Meea Oikari	Saarijärven Pullistus
165	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
152	Martta Rasmus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
153	Sofia Räihä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
266	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
159	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T11 1000m		
156	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
167	Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
212	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire
158	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
166	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
165	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T11 60m aidat		
156	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
240	Veera Elomaa	Laukaan Urheilijat
211	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire
155	Pihla Hyyppä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
160	Iina Kellokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
168	Sylvia Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
170	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
166	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
152	Martta Rasmus	Jyväskylän Kenttäurheilijat
169	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
159	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T11 Kolmiloikka		
156	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
23	Suvi Fagerholm	Joutsan Pommi
211	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire
155	Pihla Hyyppä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
167	Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
162	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
161	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
2	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat
170	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
166	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
157	Ella Roimela	Jyväskylän Kenttäurheilijat
153	Sofia Räihä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
266	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus
159	Hilkka Wuethrich	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T11 Keihäs		
156	Eeva Alonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
173	Jenny Björkberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
240	Veera Elomaa	Laukaan Urheilijat
167	Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
162	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
161	Elli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
212	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire
2	Enni Makkonen	Äänekosken Urheilijat
158	Enni Mustaparta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
267	Meea Oikari	Saarijärven Pullistus
166	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
165	Olivia Puranen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
172	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
153	Sofia Räihä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
169	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Essi Suni	Jyväskylän Kenttäurheilijat
171	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
174	Pinja Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 60m		
120	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
219	Oliver Halmesaari	Karstulan Kiva
115	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
82	Valtteri Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
117	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
111	Sauli Kovanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
110	Matti Laiho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
108	Lenni Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
210	Kosti Moisio	Kaipolan Vire
116	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
121	Riku Permi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
113	Johannes Sell	Jyväskylän Kenttäurheilijat
118	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
119	Juuso Tapanila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
109	Elias Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
215	Juuso Tiihonen	Kangasniemen Kalske
239	Mikko Turpeinen	Laukaan Urheilijat
		
P13 1000m		
111	Sauli Kovanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
110	Matti Laiho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
210	Kosti Moisio	Kaipolan Vire
121	Riku Permi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
118	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
109	Elias Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
239	Mikko Turpeinen	Laukaan Urheilijat
		
P13 60m aidat		
120	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
223	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat
115	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
119	Juuso Tapanila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
255	Joona Viitala	Petäjäveden Petäjäiset
		
P13 200m aidat		
120	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
223	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat
115	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
117	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
119	Juuso Tapanila	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 Korkeus		
117	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
118	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 Kolmiloikka		
120	Hannes Bottas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
115	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
117	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
110	Matti Laiho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
118	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P13 Kuula		
108	Lenni Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
122	Olli Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
116	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 60m		
129	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
104	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Iida Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
126	Vilma Pykälinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
123	Matilda Ryyppö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
125	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
127	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
124	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 1000m		
123	Matilda Ryyppö	Jyväskylän Kenttäurheilijat
130	Oona Venäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
127	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 60m aidat		
107	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
129	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
132	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
20	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves
131	Joanna Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
289     Lotta Perkiö    Saarijärven Pullistus
248	Celina Salonen	Nastolan Naseva
125	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
124	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 200m aidat		
133	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
248	Celina Salonen	Nastolan Naseva
		
T13 Korkeus		
225	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat
132	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
131	Joanna Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
289     Lotta Perkiö    Saarijärven Pullistus
134	Ella Saalasti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 Kolmiloikka		
264	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus
129	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
133	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
20	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves
131	Joanna Leppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Iida Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
208	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire
134	Ella Saalasti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
248	Celina Salonen	Nastolan Naseva
127	Melina Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T13 Kuula		
107	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
129	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
225	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat
133	Siiri Kihlman	Jyväskylän Kenttäurheilijat
128	Iida Pentti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
134	Ella Saalasti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
125	Hilla Savioja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
86	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
124	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 100m		
219	Oliver Halmesaari	Karstulan Kiva
275	Patrik Järvinen	Tampereen Pyrintö
82	Valtteri Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
214	Ville Kyrönlahti	Kangasniemen Kalske
81	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 1000m		
83	Luukas Kontro	Jyväskylän Kenttäurheilijat
226	Anssi Mustonen	Koiviston Kipinä
		
P15 100m aidat		
84	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 200m aidat		
214	Ville Kyrönlahti	Kangasniemen Kalske
81	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 Seiväs		
223	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat
84	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 Kolmiloikka		
285	Ville Hakomäki	Ylihärmän Junkkarit
84	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
P15 Keihäs		
81	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
61	Mika Ruhtinas	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 100m		
93	Helmi Arkilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
87	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
88	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
92	Helmi Jauhiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
94	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
220	Sonja Jääskeläinen	Karstulan Kiva
288     Netta Kallio    Pylkönmäen Yrittävä
98	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
89	Helmi Kiraly	Jyväskylän Kenttäurheilijat
90	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
77	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat
19	Silja Peltola	Jämsänkosken Ilves
96	Elsa Pesonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
208	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire
22	Veera Reponen	Joutsan Pommi
91	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
85	Selma Seppälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
97	Mimmi Sihvonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
86	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
95	Enni Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 1000m		
99	Josefina Airaksinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
96	Elsa Pesonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 80m aidat		
209	Olivia Asikainen	Kaipolan Vire
88	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
98	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
90	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Iida Pajunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
91	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
102	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
97	Mimmi Sihvonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
86	Pihla Tiihonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
101	Jenna Tuomaala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
95	Enni Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 200m aidat		
90	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
102	Alisa Seilonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
101	Jenna Tuomaala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
95	Enni Viljanmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Seiväs		
224	Ilona Järvenpää	Keuruun Kisailijat
222	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat
104	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
77	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat
101	Jenna Tuomaala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
T15 Kolmiloikka		
87	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
94	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
221	Veera Jokinen	Karstulan Kiva
220	Sonja Jääskeläinen	Karstulan Kiva
1	Piia Kalliomäki	Äänekosken Urheilijat
105	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
19	Silja Peltola	Jämsänkosken Ilves
34	Beda Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
79	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
85	Selma Seppälä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
263	Vilma-Riina Valkola	Saarijärven Pullistus
		
T15 Keihäs		
107	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat
284	Linda Huhtala	Yläneen Kiri
94	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
98	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
106	Nanna Leivonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
75	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Iida Pajunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
91	Noora Salmi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Minea Vertala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N17 100m aidat		
207	Tessa Moisio	Kaipolan Vire
80	Johanna Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
79	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M17 110m aidat		
41	Juho Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
254	Veeti Lettojärvi	Pertunmaan Ponnistajat
		
N30+ 100m		
204	Johanna Kalho	Jyväskylän Kenttäurheilijat
196	Jasmine Kortelahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
203	Suvi Kuukkanen-Raaska	Jyväskylän Kenttäurheilijat
200	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
282	Katrin Mertanen	Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat
206	Malinen Nina	Jyväskylän Kenttäurheilijat
262	Kati Oikarinen	Runners Club
247	Marita Piiroinen	Mikkelin Kilpa-Veikot
281	Virpi Rahikkala	Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat
201	Annika Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
202	Kirsti Siekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
199	Kirsi Spoof-Tuomi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
198	Leena Tenhu	Jyväskylän Kenttäurheilijat
197	Anne Virkalahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
205	Anne Yli-Olli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
N30+ Kolmiloikka		
200	Virpi Kämäräinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
201	Annika Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
199	Kirsi Spoof-Tuomi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
205	Anne Yli-Olli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M30+ 100m		
194	Seppo Ahonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
193	Harri Alatupa	Jyväskylän Kenttäurheilijat
192	Juhani Lindholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
190	Pessi Lyyra	Jyväskylän Kenttäurheilijat
246	Jorma Manninen	Mikkelin Kilpa-Veikot
191	Sami Mönkölä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
		
M30+ Kolmiloikka		
190	Pessi Lyyra	Jyväskylän Kenttäurheilijat
195	Tero Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
4	Tuukka Vuorinen	Äänekosken Urheilijat