Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
11.09. klo 17:00 Paunu Games VI Ilmoittautuneet
Nro 	Nimi (Sukunimi Etunimi) 	Seura 	SB	PB
M 800m
25	Iiro Surkka	Jyväskylän Kenttäurheilijat		2.01,09
M Moukari
33	Lauri Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	51,27	51,27
P9 1000m
28	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.59,59	3.59,59
43	Nuutti Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
50	Samu Ratia	Kaipolan Vire	4.15,47	4.14,05
55	Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat	3.50,96	3.50,96
P9 Korkeus
28	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	108	108
49	Rauno Sulkava	Ähtärin Urheilijat	105	105
50	Samu Ratia	Kaipolan Vire		
55	Topi Turpeinen	Laukaan Urheilijat	108	108
P9 Keihäs
28	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
50	Samu Ratia	Kaipolan Vire		
T9 1000m
20	Fanni Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4.10,21	4.10,21
21	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire	3.53,26	3.53,26
22	Iida Taini	Kaipolan Vire	4.36,39	4.36,39
32	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		5.09,24
60	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4.30,05	4.30,05
T9 Korkeus
3	Alisa Koskinen	Ähtärin Urheilijat		
20	Fanni Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	108	108
21	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire	90	90
22	Iida Taini	Kaipolan Vire		
29	Julia Talvinen	Kaipolan Vire	95	95
32	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	116	116
38	Miida Viinikka	Ähtärin Urheilijat		
41	Milla Nieminen	Kaipolan Vire		
60	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat	86	86
T9 Keihäs
3	Alisa Koskinen	Ähtärin Urheilijat		
20	Fanni Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
21	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
22	Iida Taini	Kaipolan Vire		
29	Julia Talvinen	Kaipolan Vire		
32	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
38	Miida Viinikka	Ähtärin Urheilijat		
60	Venla Vienola	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
63	Vilma Järvinen	Kaipolan Vire		
P11 1000m
1	Aapeli Karislahti	Tampereen Pyrintö	3.40,01	3.40,01
61	Vilho Hietala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.33,43	3.32,38
P11 Korkeus
1	Aapeli Karislahti	Tampereen Pyrintö		106
P11 Keihäs
1	Aapeli Karislahti	Tampereen Pyrintö		19,65
35	Leevi Kumpumäki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	33,84	33,84
T11 1000m
6	Eeva Sirén	Kaipolan Vire		
8	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	3.52,59	3.44,19
13	Ella Nyholm	Kaipolan Vire	4.43,83	4.43,83
23	Iida Tamminen	Kaipolan Vire	4.18,18	4.18,18
24	Iina Kellokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
26	Jasmin Kautto	Kaipolan Vire		
58	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire	4.37,59	4.37,59
64	Viola Jokiaho	Ähtärin Urheilijat	3.35,40	3.35,40
65	Viola Marjanen	Kaipolan Vire		4.15,68
T11 Korkeus
6	Eeva Sirén	Kaipolan Vire	110	110
8	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	116	116
13	Ella Nyholm	Kaipolan Vire	110	110
23	Iida Tamminen	Kaipolan Vire	110	110
24	Iina Kellokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat	125	125
42	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire	131	131
58	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		90
T11 Keihäs
6	Eeva Sirén	Kaipolan Vire	7,87	7,87
8	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	19,34	19,34
13	Ella Nyholm	Kaipolan Vire		
23	Iida Tamminen	Kaipolan Vire	11,72	11,72
26	Jasmin Kautto	Kaipolan Vire		7,34
42	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire	15,66	15,66
45	Piitu Tourunen	Lahden Ahkera	27,06	27,06
58	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire	7,34	7,34
64	Viola Jokiaho	Ähtärin Urheilijat	26,12	26,12
P13 1000m
9	Elias Ruokostenpohja	Kaipolan Vire	3.37,68	3.37,68
27	Jesse Salo	Lempäälän Kisa Yleisurheilu	3.15,17	3.15,17
34	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.16,63	3.16,63
37	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		3.55,04
40	Mikko Turpeinen	Laukaan Urheilijat	3.47,31	3.47,31
51	Sauli Kovanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.53,75	3.53,75
54	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.38,55	3.24,71
62	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
P13 Kolmiloikka
34	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,96	8,96
37	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,52	9,52
54	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,53	9,53
62	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,06	10,06
P13 Moukari
5	Eetu Saramäki	Petäjäveden Petäjäiset	43,11	43,11
34	Lauri Lakanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
37	Max Laurinmaa	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
54	Tommi Sivill	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
62	Vilho Ketonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
T13 1000m
10	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire		
14	Elli Taini	Kaipolan Vire	3.55,73	3.55,73
17	Emma Ratia	Kaipolan Vire	3.42,30	3.42,30
30	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	3.45,74	3.45,74
46	Pinja Kykkänen	Vehmaisten Urheilijat	3.28,21	3.28,21
47	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.48,93	3.48,93
T13 Kolmiloikka
7	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,49	10,49
10	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire	8,15	8,15
14	Elli Taini	Kaipolan Vire	6,88	6,88
15	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves	10,30	10,30
17	Emma Ratia	Kaipolan Vire	8,08	8,08
30	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves		8,05
31	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire	10,31	10,31
42	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		
T13 Moukari
7	Eevi Ylitalo	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
10	Ella Hyppölä	Kaipolan Vire		10,97
14	Elli Taini	Kaipolan Vire		
19	Fanni Jokela	Kaipolan Vire	20,87	20,87
30	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	35,11	35,11
64	Viola Jokiaho	Ähtärin Urheilijat		
P15 800m
2	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire		2.35,40
56	Tuomas Rauhala	Kaipolan Vire		
P15 Kolmiloikka
56	Tuomas Rauhala	Kaipolan Vire	11,25	11,25
P15 Moukari
56	Tuomas Rauhala	Kaipolan Vire	26,60	26,60
T15 800m
15	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves		
36	Maisa Moisio	Kaipolan Vire	2.58,75	2.58,75
52	Silja Peltola	Jämsänkosken Ilves	3.01,20	2.51,70
T15 Kolmiloikka
36	Maisa Moisio	Kaipolan Vire		8,13
52	Silja Peltola	Jämsänkosken Ilves	9,33	9,33
57	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	10,19	10,19
T15 Moukari
18	Emmi Mäkäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	50,57	50,57
36	Maisa Moisio	Kaipolan Vire		
M17 Moukari
53	Simo Piirainen	Kaipolan Vire	51,66	51,66
N17 800m
16	Elvi Warwick	Kaipolan Vire	2.31,84	2.31,84
59	Venla Marjanen	Kaipolan Vire	2.19,96	2.18,00
N17 Kolmiloikka
44	Piia Kalliomäki	Äänekosken Urheilijat	11,25	11,25
N19 Kolmiloikka
12	Ella Kokkinen	Kaipolan Vire	10,62	11,32
#	Nimi	Seura	SB	PB