Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
10.07. klo 17:00 Paunu Games III Ilmoittautuneet
Käsiohjelmalistaus
Nro 	Nimi (Sukunimi Etunimi) 	Seura 	SB	PB
N Kuula
	Kaisa Kymäläinen	Oriveden Ponnistus		
M Seiväs
	Joonas Jokivartio	Jyväskylän Kenttäurheilijat	483	510
	Pietari Outinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	470	475
P9 1000m
	Akseli Koponen	Kaipolan Vire		
	Veli Lohko	Kaipolan Vire		
	Samu Ratia	Kaipolan Vire	4.24,95	4.14,05
	Jonne Palsinajärvi	Kaipolan Vire		
P9 40m aidat
	Akseli Koponen	Kaipolan Vire		
	Arvi Sulkava	Ähtärin Urheilijat		
	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Veli Lohko	Kaipolan Vire		
P9 Kolmiloikka
	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat	7,64	7,64
P9 Kiekko
	Arvi Sulkava	Ähtärin Urheilijat		
	Juho Suonsaari	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
T9 1000m
	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
T9 40m aidat
	Milla Nieminen	Kaipolan Vire		
	Julia Talvinen	Kaipolan Vire		
	Vilma Järvinen	Kaipolan Vire		
	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
T9 Kolmiloikka
	Milla Nieminen	Kaipolan Vire		
	Julia Talvinen	Kaipolan Vire		
	Vilma Järvinen	Kaipolan Vire		
	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
T9 Kiekko
	Vilma Järvinen	Kaipolan Vire		
	Hilla Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
P11 1000m
	Väinö Viljanen	Oriveden Ponnistus	3.37,88	3.37,88
P11 60m aidat
	Emil Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
P11 Kolmiloikka
	Emil Ruokostenpohja	Kaipolan Vire		
T11 1000m
	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.58,82	3.51,42
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		4.41,69
	Henni Piirainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	3.26,53	3.26,53
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		3.59,77
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire	4.19,23	4.19,23
	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	3.58,09	3.44,19
T11 60m aidat
	Jasmin Hulkko	Kaipolan Vire		
	Hertta Järvinen	Kaipolan Vire		
	Vieno Vastamäki	Kaipolan Vire		
	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,97	10,97
	Eeva Sirén	Kaipolan Vire		
	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	11,71	11,71
	Emma Juntunen	Suomussalmen Rasti	10,35	10,35
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		
	Henni Piirainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu	10,64	10,64
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire	9,97	9,97
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		
	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire		13,74
	Jenna-Justiina Mäenpää	Lappajärven Veikot	14,49	14,49
T11 Kolmiloikka
	Jasmin Hulkko	Kaipolan Vire		
	Hertta Järvinen	Kaipolan Vire		
	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		8,46
	Vieno Vastamäki	Kaipolan Vire		6,85
	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		8,33
	Eeva Sirén	Kaipolan Vire		
	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,48	9,48
	Emma Juntunen	Suomussalmen Rasti		8,83
	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		7,24
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		6,54
	Henni Piirainen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu		8,72
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		8,27
	Iida Tamminen	Kaipolan Vire		6,58
	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire		7,33
	Jenna-Justiina Mäenpää	Lappajärven Veikot		
T11 Kiekko
	Fanni Jokela	Kaipolan Vire		
	Iitu Riekkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	17,13	17,13
	Vieno Vastamäki	Kaipolan Vire		10,90
	Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Erika Parkkonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	12,92	12,92
	Veera Sinisalo	Kaipolan Vire		6,88
	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		11,59
	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire		9,72
P13 1000m
	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		4.01,46
	Arttu Remes	Kaipolan Vire		
	Arsi Niskanen	Äänekosken Urheilijat		
	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire	3.16,17	3.16,17
P13 60m aidat
	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat	9,59	9,59
	Oliver Koskinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,37	10,37
	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire		
P13 Seiväs
	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat	325	325
	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire		220
P13 Kuula
	Jesse Lietsala	Oriveden Ponnistus	7,90	7,95
T13 1000m
	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat		3.49,42
	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat		3.45,74
	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3.15,73	3.15,73
	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	3.53,55	3.53,30
	Emma Ratia	Kaipolan Vire	3.52,67	3.45,89
T13 60m aidat
	Janna-Juulia Mäenpää	Lappajärven Veikot	10,33	10,33
	Elsi Konstari	Jämsänkosken Ilves	10,14	10,14
	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,78	10,78
	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	11,20	11,20
	Emma Ratia	Kaipolan Vire		
T13 Seiväs
	Malviina Koskinen	Kaipolan Vire		
	Jenna-Justiina Mäenpää	Lappajärven Veikot	190	190
	Minttu Salonen	Kaipolan Vire		
	Janna-Juulia Mäenpää	Lappajärven Veikot	300	300
	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	270	270
T13 Kuula
	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat	7,90	7,90
	Minttu Salonen	Kaipolan Vire		
	Pinja Heino	Jyväskylän Kenttäurheilijat	7,23	7,23
	Nea Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,47	8,47
	Karoliina Hirvelä	Jämsänkosken Ilves	8,92	8,92
T15 80m aidat
	Maisa Moisio	Kaipolan Vire		
	Hilma Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	11,89	11,89
	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	13,08	13,08
	Jenna Tuomaala	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	13,00	13,00
	Lotta Salonen	Kaipolan Vire		
T15 Seiväs
	Nelli Pajula	Jyväskylän Kenttäurheilijat	331	331
	Heta Virkajärvi	Kaipolan Vire		210
	Maisa Moisio	Kaipolan Vire	220	220
	Jenna Tuomaala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	262	262
	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	346	346
T15 Kuula
	Maisa Moisio	Kaipolan Vire		6,25
	Saga Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	8,43	8,43
	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat	10,88	10,88
	Lotta Salonen	Kaipolan Vire		
P15 100m aidat
	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	14,39	14,39
P15 Seiväs
	Eerik Mäkelä	Lahden Ahkera	375	375
	Juho Virkajärvi	Kaipolan Vire		275
P15 Kuula
	Simo Piirainen	Kaipolan Vire	11,85	11,85
	Lassi Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,49	9,49
N17 100m aidat
	Anna Pyykkö	Oriveden Ponnistus	17,05	17,05
	Tessa Moisio	Kaipolan Vire	16,24	16,24
	Essi Kärhä	Nurmijärven Yleisurheilu	16,42	16,32
N17 Seiväs
	Aino Suorsa	Oriveden Ponnistus	270	300
	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö	330	330
	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	303	303
	Tessa Moisio	Kaipolan Vire		290
N17 Kuula
	Aada Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat	13,86	13,86
	Oona Viljanen	Oriveden Ponnistus	14,21	14,21
	Anna Pyykkö	Oriveden Ponnistus	9,23	9,23
	Tessa Moisio	Kaipolan Vire	8,63	8,63
M17 110m aidat
	Aleksi Savolainen	Tampereen Pyrintö	14,87	14,87
	Ville Toivonen	Ähtärin Urheilijat	14,75	14,75
M17 Seiväs
	Aleksi Savolainen	Tampereen Pyrintö	430	430
	Ville Toivonen	Ähtärin Urheilijat	410	410
M17 Kuula
	Ville Toivonen	Ähtärin Urheilijat	14,36	14,36
N19 100m aidat
	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	15,29	15,29
N19 Seiväs
	Oosa Siukonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat		240
N19 Kuula
	Ella Kokkinen	Kaipolan Vire		
	Neea Flyktman	Kaipolan Vire		7,20
M19 110m aidat
	Juuso Toivonen	Ähtärin Urheilijat	15,45	15,23
M19 Seiväs
	Veeti Vesalainen	Lahden Ahkera	490	490
	Juuso Toivonen	Ähtärin Urheilijat	490	500
M19 Kuula
	Juuso Toivonen	Ähtärin Urheilijat	13,40	13,40
#	Nimi	Seura	SB	PB