Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
24.06. klo 18:00 Avoimet aluekisat Ilmoittautuneet
N Kuula
Anna Olkkonen	Hartolan Voima		10,55
M Pituus
Jari Jaatinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	5,29	5,66
Ari Ruuti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,70	5,17
Pessi Lyyra	Jyväskylän Kenttäurheilijat	5,79	5,79
Matti Saunanen	Ikaalisten Urheilijat	3,50	4,28
M Kuula
Ari Ruuti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	10,95	11,09
Pessi Lyyra	Jyväskylän Kenttäurheilijat	9,61	9,61
Matti Saunanen	Ikaalisten Urheilijat	8,20	8,69
T9 Pituus
Ida Lavia	Joutsan Pommi		
T9 Kuula
Ida Lavia	Joutsan Pommi		
P9 Pituus
Rami Leminen	Heinolan Isku		3,17
Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera	3,33	3,33
Roni Hynninen	Hartolan Voima	2,53	2,59
Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera		
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	3,22	3,27
P9 Kuula
Rami Leminen	Heinolan Isku	6,42	6,42
Oskari Kauppinen	Lahden Ahkera	6,57	6,57
Roni Hynninen	Hartolan Voima	5,04	5,04
Teemu Kauppinen	Lahden Ahkera		
Tomas Mäkinen	Lahden Ahkera	5,50	5,50
Eero Leminen	Heinolan Isku		
P11 Pituus
Rasmus Kemppainen	Joutsan Pommi		3,29
P11 Kuula
Rasmus Kemppainen	Joutsan Pommi		
T11 Pituus
Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,15	4,15
Olivia Miller	Hartolan Voima		2,99
Viivi Viikilä	Lahden Ahkera	3,00	3,00
Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	3,38	3,38
Vilma Salo	Hartolan Voima	3,30	3,30
Piitu Tourunen	Lahden Ahkera	4,01	4,03
Aino Alanko	Heinolan Isku		2,71
Iita Alanko	Heinolan Isku		3,04
Suvi Fagerholm	Joutsan Pommi	3,45	3,45
T11 Kuula
Sofia Sauvala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	6,65	6,65
Olivia Miller	Hartolan Voima	4,51	4,51
Viivi Viikilä	Lahden Ahkera	6,10	6,10
Viivi Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	7,40	7,40
Vilma Salo	Hartolan Voima	5,11	5,11
Piitu Tourunen	Lahden Ahkera	7,07	7,07
Aino Alanko	Heinolan Isku	6,72	6,72
Iita Alanko	Heinolan Isku	6,67	6,67
T13 Pituus
Sara Suomi	Espoon Tapiot		3,69
Elli Lavia	Joutsan Pommi		
T13 Kuula
Sara Suomi	Espoon Tapiot		7,03
Elli Lavia	Joutsan Pommi		
P13 Pituus
Eelis Hynninen	Hartolan Voima		3,54
Tobias Moreno	Lahden Ahkera	3,43	3,43
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	5,08	5,08
Ilmari Laitinen	Joutsan Pommi		
P13 Kuula
Eelis Hynninen	Hartolan Voima	8,13	8,78
Tobias Moreno	Lahden Ahkera	8,59	8,59
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi		9,07
Ilmari Laitinen	Joutsan Pommi		
P15 Pituus
Topi Taskinen	Mikkelin Kilpa-Veikot	5,08	5,08
Luukas Kemppainen	Joutsan Pommi	4,90	4,90
P15 Kuula
Luukas Kemppainen	Joutsan Pommi		
Eetu Sirkka	Joutsan Pommi		
T15 Pituus
Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	4,24	4,50
Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	4,16	4,16
T15 Kuula
Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	10,54	10,54
Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat		
Tiina Järvinen	Lahden Ahkera	13,11	13,11
M17 Kuula
Joonas Pulkkinen	Ristiinan Urheilijat	15,40	15,40
N17 Pituus
Iiris Alakärppä	Lahden Ahkera		4,59
Pinja Ruoho	Lahden Ahkera	4,93	5,31
N17 Kuula
Pinja Ruoho	Lahden Ahkera		9,29
N19 Kuula
Maria Olkkonen	Hartolan Voima		12,11