Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
30.06. klo 12:00 Kipinän Kisat Ilmoittautuneet
M 100 m

   0 Sami Loikkanen                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Lasse Malin                         Lopen Urheilijat                                              
   0 Patrick Lindberg                    Vihdin Viesti                                                 
   0 Petri Tauriainen                    Perniön Urheilijat                                            
   0 Arttu Tauriainen                    Perniön Urheilijat                                            
   0 Heikki Leppänen                     Esbo IF                                                       

M 1500 m

   0 Sami Loikkanen                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Toni Illaru                         Vihdin Urheiluveteraanit                                      
   0 Juha Löppönen                       Helsingin Jyry                                                
   0 Mikko Mäkelä                        Vantaan Salamat                                               
   0 Daniel Äikäs                        Helsingin Kisa-Veikot                                         
   0 Lasse Minkkinen                     IF Raseborg                                                   
   0 Thomas Sandberg                     ÅIFK Friidrott                                                
   0 Henri Heikkinen                     Paimion Urheilijat                                            

M Pituus

   0 Mikko Uittamo                       Nummen Kipinä                                                 
   0 Petri Korander                      Vihdin Urheiluveteraanit                                      
   0 Lasse Malin                         Lopen Urheilijat                                              
   0 Patrick Lindberg                    Vihdin Viesti                                                 
   0 Arttu Tauriainen                    Perniön Urheilijat                                            

M Kuula

   0 Mikko Uittamo                       Nummen Kipinä                                                 
   0 Petri Korander                      Vihdin Urheiluveteraanit                                      
   0 Sami Loikkanen                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Lasse Malin                         Lopen Urheilijat                                              
   0 Joni Lähde                          Lopen Urheilijat                                              



N 100 m

   0 Kati Oikarinen                      Runners Club                                                  
   0 Sinikka Illaru                      Vihdin Viesti                                                 
   0 Elina Rönkkö                        Savonlinnan Riento                                            
   0 Sonja Mäkelä                        Esbo IF                                                       
   0 Sofie Westerberg                    Esbo IF                                                       
   0 Riina Virtanen                      Hyvinkään seudun Urheilijat                                   

N 1500 m

   0 Birgit Tuomola                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Veera Puosi                         Jyväskylän Kenttäurheilijat                                   
   0 Liisa Timonen                       Espoon Tapiot                                                 

N Pituus

   0 Sinikka Illaru                      Vihdin Viesti                                                 
   0 Elina Rönkkö                        Savonlinnan Riento                                            
   0 Nelli Korelin                       Salon Vilpas                                                  
   0 Riina Virtanen                      Hyvinkään seudun Urheilijat                                   

N Kuula

   0 Noora Tuominen                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Heidi Tuomisto                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Henna Sallinen                      Savonlinnan Riento                                            



P11 60 m

   0 Kimi Parkkinen                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Ville Tanskanen                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Teemu Tanskanen                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Daniel Ehrnsten                     Länsi-Uudenmaan Urheilijat                                    
   0 Ron Åvall                           Nummen Kipinä                                                 
   0 Eemeli Makkonen                     Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
   0 Jere Paananen                       Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Joona Paananen                      Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Elmer Keinänen                      Esbo IF                                                       

P11 Korkeus

   0 Kimi Parkkinen                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Ville Tanskanen                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Ron Åvall                           Nummen Kipinä                                                 
   0 Eemeli Makkonen                     Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
   0 Jere Paananen                       Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Joona Paananen                      Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Vihtori Saukkola                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Elmer Keinänen                      Esbo IF                                                       

P11 Kuula

   0 Kimi Parkkinen                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Ville Tanskanen                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Teemu Tanskanen                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Ron Åvall                           Nummen Kipinä                                                 
   0 Sami Rekola                         Tammelan Ryske                                                
   0 Eemeli Makkonen                     Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
   0 Jere Paananen                       Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Joona Paananen                      Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Lauri Saha                          Keravan Urheilijat                                            
   0 Elmer Keinänen                      Esbo IF                                                       
   0 Riku Korhonen                       Nurmijärven Yleisurheilu                                      

P13 60 m

   0 Lauri Loikkanen                     Länsi-Uudenmaan Urheilijat                                    
   0 Emil Granström                      Vihdin Viesti                                                 
   0 Miro Hottinen                       Espoon Tapiot                                                 
   0 Aleksi Jokela                       Tammelan Ryske                                                
   0 Alex Brofeldt                       Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  

P13 Pituus

   0 Lauri Loikkanen                     Länsi-Uudenmaan Urheilijat                                    
   0 Emil Granström                      Vihdin Viesti                                                 
   0 Aleksi Jokela                       Tammelan Ryske                                                
   0 Alex Brofeldt                       Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  

P13 Keihäs

   0 Amos Henriksson                     Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Emil Granström                      Vihdin Viesti                                                 
   0 Aleksi Jokela                       Tammelan Ryske                                                
   0 Alex Brofeldt                       Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
   0 Ville Rekola                        Tammelan Ryske                                                
   0 Riku Korhonen                       Nurmijärven Yleisurheilu                                      

P15 100 m

   0 Amos Henriksson                     Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Kalle Hirvi                         Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Oliver Heikkinen                    IF Raseborg                                                   
   0 Aleksi Tauriainen                   Perniön Urheilijat                                            

P15 Pituus

   0 Amos Henriksson                     Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Kalle Hirvi                         Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Oliver Heikkinen                    IF Raseborg                                                   
   0 Niklas Vuori                        Forssan Salama                                                

P15 Kuula

   0 Amos Henriksson                     Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Kalle Hirvi                         Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Niklas Vuori                        Forssan Salama                                                

P9 60 m

   0 Tatu Parkkinen                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Anselmi Tuominen                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Niki Sirén                          Raision Kuula                                                 
   0 Eetu Kitinmäki                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Timi Enström                        Karkkilan Pojat                                               
   0 Santtu Salminen                     Karkkilan Pojat                                               
   0 Riku Korhonen                       Nurmijärven Yleisurheilu                                      

P9 1000 m

   0 Tatu Parkkinen                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Anselmi Tuominen                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Niki Sirén                          Raision Kuula                                                 
   0 Eetu Kitinmäki                      Nummen Kipinä                                                 

P9 Pituus

   0 Tatu Parkkinen                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Anselmi Tuominen                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Niki Sirén                          Raision Kuula                                                 
   0 Eetu Kitinmäki                      Nummen Kipinä                                                 
   0 Timi Enström                        Karkkilan Pojat                                               
   0 Santtu Salminen                     Karkkilan Pojat                                               

T11 60 m

   0 Liia Liski                          Nummen Kipinä                                                 
   0 Julianna Räsänen                    Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Lotta Larjava                       Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Hanna Kotakallio                    Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Henni Piirainen                     Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
   0 Ruth Toivola                        Riihimäen Kisko                                               
   0 Piitu Tourunen                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Emma Liikkanen                      Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Tiia Enström                        Karkkilan Pojat                                               
   0 Liia Suurjoki                       Helsingin Kisa-Veikot                                         
   0 Sara Salminen                       Karkkilan Pojat                                               
   0 Kiia Hyrsylä                        Vihdin Viesti                                                 
   0 Nea Hyrsylä                         Vihdin Viesti                                                 
   0 Oona Korhonen                       Nurmijärven Yleisurheilu                                      

T11 Pituus

   0 Liia Liski                          Nummen Kipinä                                                 
   0 Julianna Räsänen                    Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Lotta Larjava                       Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Hanna Kotakallio                    Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Henni Piirainen                     Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
   0 Ruth Toivola                        Riihimäen Kisko                                               
   0 Piitu Tourunen                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Emma Liikkanen                      Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Liia Suurjoki                       Helsingin Kisa-Veikot                                         
   0 Sara Salminen                       Karkkilan Pojat                                               
   0 Kiia Hyrsylä                        Vihdin Viesti                                                 
   0 Nea Hyrsylä                         Vihdin Viesti                                                 

T11 Keihäs

   0 Lotta Larjava                       Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Hanna Kotakallio                    Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Ruth Toivola                        Riihimäen Kisko                                               
   0 Piitu Tourunen                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Tiia Enström                        Karkkilan Pojat                                               
   0 Liia Suurjoki                       Helsingin Kisa-Veikot                                         
   0 Oona Korhonen                       Nurmijärven Yleisurheilu                                      

T13 60 m

   0 Susanna Heinevaara                  Nummen Kipinä                                                 
   0 Eevi Viitala                        Nummen Kipinä                                                 
   0 Liisi Halén                         Länsi-Uudenmaan Urheilijat                                    
   0 Erica Syrjälä                       Tammelan Ryske                                                
   0 Alisa Syrjälä                       Tammelan Ryske                                                
   0 Silja Niemi                         Mäntsälän Urheilijat                                          
   0 Isabella Edelman                    Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Sara Markkula                       Nummen Kipinä                                                 
   0 Vilma Sorola                        Hyvinkään seudun Urheilijat                                   
   0 Elsa Keinänen                       Esbo IF                                                       

T13 Korkeus

   0 Liia Liski                          Nummen Kipinä                                                 
   0 Susanna Heinevaara                  Nummen Kipinä                                                 
   0 Eevi Viitala                        Nummen Kipinä                                                 
   0 Laura Karusalmi                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Erica Syrjälä                       Tammelan Ryske                                                
   0 Alisa Syrjälä                       Tammelan Ryske                                                
   0 Silja Niemi                         Mäntsälän Urheilijat                                          
   0 Isabella Edelman                    Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Selina Kalliorinne                  Vihdin Viesti                                                 
   0 Sara Markkula                       Nummen Kipinä                                                 
   0 Elsa Keinänen                       Esbo IF                                                       

T13 Keihäs

   0 Laura Karusalmi                     Vihdin Viesti                                                 
   0 Erica Syrjälä                       Tammelan Ryske                                                
   0 Alisa Syrjälä                       Tammelan Ryske                                                
   0 Silja Niemi                         Mäntsälän Urheilijat                                          
   0 Isabella Edelman                    Nurmijärven Yleisurheilu                                      
   0 Julia Vuori                         Forssan Salama                                                
   0 Sara Markkula                       Nummen Kipinä                                                 
   0 Elsa Keinänen                       Esbo IF                                                       

T15 100 m

   0 Sara Alhfors                        HIFK                                                          
   0 Vilma Meriläinen                    Vihdin Viesti                                                 
   0 Birgit Tuomola                      Lahden Ahkera                                                 

T15 Pituus

   0 Elsa Mattila                        Hyvinkään seudun Urheilijat                                   
   0 Sara Alhfors                        HIFK                                                          
   0 Moona Virtanen                      Hyvinkään seudun Urheilijat                                   
   0 Vilma Meriläinen                    Vihdin Viesti                                                 
   0 Saimi Koskivainio                   Marttilan Murto                                               

T15 Kuula

   0 Elsa Mattila                        Hyvinkään seudun Urheilijat                                   

T9 60 m

   0 Vera Alhfors                        HIFK                                                          
   0 Lumi Halén                          Länsi-Uudenmaan Urheilijat                                    
   0 Minja Kaunisharju                   Forssan Salama                                                
   0 Ilona Utriainen                     Raision Kuula                                                 
   0 Pipsa Raussi                        Riihimäen Kisko                                               
   0 Emma Kotakallio                     Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Tessa Kekäläinen                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Leni Heiskanen                      Karkkilan Pojat                                               
   0 Kaisla Salo                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Kielo Salo                          Karkkilan Pojat                                               
   0 Siiri Lehtovaara                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Enni Morander                       Nummen Kipinä                                                 
   0 Anette Latva-Aro                    Karkkilan Pojat                                               
   0 Meeri Saha                          Keravan Urheilijat                                            
   0 Fianna Myllyniemi                   Helsingin Kisa-Veikot                                         
   0 Miisa Virtanen                      Hyvinkään seudun Urheilijat                                   

T9 1000 m

   0 Ilona Utriainen                     Raision Kuula                                                 
   0 Pipsa Raussi                        Riihimäen Kisko                                               
   0 Emma Kotakallio                     Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Tessa Kekäläinen                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Martta Koskivainio                  Marttilan Murto                                               
   0 Kaisla Salo                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Kielo Salo                          Karkkilan Pojat                                               
   0 Siiri Lehtovaara                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Enni Morander                       Nummen Kipinä                                                 
   0 Meeri Saha                          Keravan Urheilijat                                            
   0 Fianna Myllyniemi                   Helsingin Kisa-Veikot                                         

T9 Pituus

   0 Vera Alhfors                        HIFK                                                          
   0 Lumi Halén                          Länsi-Uudenmaan Urheilijat                                    
   0 Minja Kaunisharju                   Forssan Salama                                                
   0 Ilona Utriainen                     Raision Kuula                                                 
   0 Pipsa Raussi                        Riihimäen Kisko                                               
   0 Emma Kotakallio                     Kirkkonummen Urheilijat                                       
   0 Tessa Kekäläinen                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Leni Heiskanen                      Karkkilan Pojat                                               
   0 Kaisla Salo                         Karkkilan Pojat                                               
   0 Kielo Salo                          Karkkilan Pojat                                               
   0 Siiri Lehtovaara                    Nummen Kipinä                                                 
   0 Enni Morander                       Nummen Kipinä                                                 
   0 Anette Latva-Aro                    Karkkilan Pojat                                               
   0 Fianna Myllyniemi                   Helsingin Kisa-Veikot                                         
   0 Miisa Virtanen                      Hyvinkään seudun Urheilijat