Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
am-kilpailut
27.08. klo 17:30 Aluemestaruusviestit Ilmoittautuneet
AIKATAULU (ja ennakkoon ilmoittautuneet):            
           
Ti 27.8.2019   
17.30    N17    4x100m (18: Esbo IF 1, Esbo IF 2, Espoon Tapiot 1, Espoon Tapiot 2, Espoon Tapiot 3, HIFK, HKV 1, HKV 2, Hyvinkään Seudun Urheilijat, Janakkalan Jana, Keravan Urheilijat, KUY 1, KUY 2, Lahden Ahkera, Tapanilan Erä, Vantaan Salamat, VU 1, VU 2)
17.55    N19    4x100m (3: Esbo IF, HKV, Riihimäen Kisko)
18.00    M17    4x100m (12: Esbo IF, HIFK, HKV 1, HKV 2, KUY, KU-58, Lahden Ahkera, IF Sibbo Vargarna, Vantaan Salamat, VU 1, VU 2, VU 3)
18.15    M19    4x100m (5: Borgå Akilles, HKV, Hyvinkään Seudun Urheilijat, Lahden Ahkera, Tapanilan Erä)
18.30    N      4x100m (14: Esbo IF, Espoon Tapiot, HIFK 1, HIFK 2, HIFK 3, HKV 1, HKV 2, Janakkalan Jana, KUY, KU-58, Tapanilan Erä, Vantaan Salamat 1, Vantaan Salamat 2, VU)
18.45    M      4x100m (6: Borgå Akilles, Esbo IF, Espoon Tapiot, HKV, KU-58, IF Sibbo Vargarna)
19.00    N17    3x800m (17: Espoon Tapiot 1, Espoon Tapiot 2, Espoon Tapiot 3, Espoon Tapiot 4, HKV 1, HKV 2, HKV 3, Janakkalan Jana, Keravan Urheilijat 1, Keravan Urheilijat 2, KU-58, Lahden Ahkera, Riihimäen Kisko, Tapanilan Erä, Vantaan Salamat, VU 1, VU 2)
19.15    N19    3x800m (1: Lahden Ahkera)
19.30    M17    3x800m (10: Esbo IF, HKV, Keravan Urheilijat, KU-58, Lahden Ahkera, Länsi-Uudenmaan Urheilijat, IF Sibbo Vargarna, VU 1, VU 2, VU 3)
19.45    M19    3x800m (1: HKV)
20.00    N      4x800m (6: HKV 1, HKV 2, KU-58, Lahden Ahkera, Runner's Club, VU)
20.15    M      4x800m (2: HKV, VU)
           
Ke 28.8.2019         
17.30    N17    4x100m aj. (5: Espoon Tapiot, HIFK, HKV, Janakkalan Jana, Riihimäen Kisko)
17.45    N19    4x100m aj. (1: Espoon Tapiot)
18.00    M17    4x100m aj. (6: Espoon Tapiot, HIFK, Lahden Ahkera, IF Sibbo Vargarna, VU 1, VU 2)
18.15    M19    4x100m aj. (1: HKV)
18.30    M      4x400m (6: HIFK, HKV 1, HKV 2, KU-58, Lahden Ahkera, VU)
18.50    N      4x400m (7: HIFK, HKV 1, HKV 2, KUY, KU-58, Lahden Ahkera, VU)
19.10    N19    4x400m (3: Espoon Tapiot, HKV, Riihimäen Kisko)
19.20    M19    4x400m (1: HKV)
19.30    N17    4x300m (16: Esbo IF, Espoon Tapiot 1, Espoon Tapiot 2, Espoon Tapiot 3, Helsingin Tarmo, HIFK, HKV 1, HKV 2, Janakkalan Jana, KUY 1, KUY 2, KU-58, Lahden Ahkera, Vantaan Salamat, VU 1, VU 2)
19.50    M17    4x300m (14: Esbo IF, Espoon Tapiot 1, Espoon Tapiot 2, HIFK, HKV 1, HKV 2, KUY, KU-58, Lahden Ahkera, Länsi-Uudenmaan Urheilijat, IF Sibbo Vargarna, VU 1, VU 2, VU 3)
20.10    M      4x1500m (5: HKV, Janakkalan Jana, KU-58, Lahden Ahkera, VU)