Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
19.01. klo 12:00 Avoimet Keski-Suomen juniorihallit Ilmoittautuneet
päivitetty 17.1. klo 15:35

N 150m		
	
44	Ida Aidanpää-Immonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
174	Sanna Erkinheimo	Lahden Ahkera	
154	Neea Flyktman		Kaipolan Vire	
177	Kristiina Halonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
52	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
46	Laura Koivisto		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
43	Petra Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
42	Johanna Kulmala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
53	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
47	Eveliina Malinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
50	Nea-Mari Neziri		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
49	Elisa Oksanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
54	Emmi Pennanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
208	Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento	
41	Siiri Rainio		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
40	Gia Reinholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
51	Siiri Salo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
45	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
9	Tiia Tammisalo		Esbo IF	
48	Lilli Varila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
39	Ada Zitting		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

N 300m	
		
174	Sanna Erkinheimo	Lahden Ahkera	
42	Johanna Kulmala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
54	Emmi Pennanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
190	Minttu Rinne		Saarijärven Pullistus	
9	Tiia Tammisalo		Esbo IF	

N 600m	
		
177	Kristiina Halonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	
16	Jonna Julin		IF Nykarlebynejden	
1	Elisa Juntunen		Äänekosken Urheilijat	
55	Jenna Maukonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
10	Nea Seppälä		Esbo IF	

M 150m	
		
31	Arttu Ahola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
36	Niclas Forsberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
27	Aki Häkkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
23	Teemu Keronen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
34	Jonatan Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
187	Vesa Kittilä		Pyhäjoen Wirta	
25	Rikhard Lehtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
35	Juhani Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
26	Dani Lirkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
29	Ilari Manninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
22	Petteri Monni		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
209	Niilo Mustalahti	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
32	Juho Nieminen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
37	Juuso Peltola		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
20	Tuomas Rouvali		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
214	Ilari Ryyppö		Tampereen Urheilijat -38	
30	Luukas Saari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
21	Juho Seppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
33	Miska Sundberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
24	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
183	Eemeli Välimäki		Noormarkun Nopsa	
28	Jesse Väyrynen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
M 300m		
	
36	Niclas Forsberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
27	Aki Häkkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
23	Teemu Keronen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
187	Vesa Kittilä		Pyhäjoen Wirta	
25	Rikhard Lehtinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
26	Dani Lirkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
29	Ilari Manninen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
22	Petteri Monni		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
209	Niilo Mustalahti	Seinäjoen Seudun Urheilijat	
214	Ilari Ryyppö		Tampereen Urheilijat -38	
21	Juho Seppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
33	Miska Sundberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
24	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
183	Eemeli Välimäki		Noormarkun Nopsa	
28	Jesse Väyrynen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

M 600m
			
215	Lauri Eneh		Tampereen Urheilijat -38	
184	Lauri Hassi		Oriveden Ponnistus	
38	Jussi Huuskonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
173	Justus Luonela		Lahden Ahkera	
212	Kalle Raitala		Tampereen Pyrintö	
171	Aleksi Rajaniemi	Lahden Ahkera	
172	Okko Vuorikoski		Lahden Ahkera	
183	Eemeli Välimäki		Noormarkun Nopsa		PACE

P9 150m	
		
150	Veikko Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
13	Roni Hynninen		Hartolan Voima	
148	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
149	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
4	Tuukka Mikkonen		Äänekosken Urheilijat	
151	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
205	Åke Pimiä		Saarijärven Pullistus	
144	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
206	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus
	
P9 Pituus
			
150	Veikko Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
149	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
4	Tuukka Mikkonen		Äänekosken Urheilijat	
151	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
207	Jooas Oittinen		Saarijärven Pullistus	
164	Samu Ratia		Kaipolan Vire	
5	Joona Soiluaho		Äänekosken Urheilijat	
144	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
206	Valtteri Valkola	Saarijärven Pullistus	

P9 Kuula
			
150	Veikko Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
13	Roni Hynninen		Hartolan Voima	
148	Paavo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
149	Jesse Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
151	Kasperi Möttönen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
207	Jooas Oittinen		Saarijärven Pullistus	
167	Jimi Romo		Kangasniemen Kalske	
5	Joona Soiluaho		Äänekosken Urheilijat	
144	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T9 150m	
		
147	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
153	Mirella Lundell		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
211	Petra Lähteelä		Suolahden Urho	
152	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T9 Pituus
			
147	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
153	Mirella Lundell		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
211	Petra Lähteelä		Suolahden Urho	
152	Fanni Virtanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T9 Kuula
			
147	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T10 60m	
		
138	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
202	Sara Haapakoski		Saarijärven Pullistus	
136	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
162	Fanni Jokela		Kaipolan Vire	
139	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
145	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
146	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
3	Peppi Soiluaho		Äänekosken Urheilijat	
163	Iida Tamminen		Kaipolan Vire
	
T10 1000m
			
139	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
3	Peppi Soiluaho		Äänekosken Urheilijat	
163	Iida Tamminen		Kaipolan Vire	

T10 Korkeus
			
145	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
163	Iida Tamminen		Kaipolan Vire
	
T10 Kolmiloikka	
		
136	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
145	Riina-Lotta Nalkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
3	Peppi Soiluaho		Äänekosken Urheilijat
	
T10 Junnukeihäs	
		
138	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
147	Kiira Kahilainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
139	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
146	Anna Njie		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P10 60m	
		
140	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
142	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
204	Elias Oittinen		Saarijärven Pullistus	
141	Otto Rainio		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
166	Iivari Tiihonen		Kangasniemen Kalske	

P10 1000m
			
143	Eetu Keto-Tokoi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
142	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
204	Elias Oittinen		Saarijärven Pullistus	
141	Otto Rainio		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
144	Juho Suonsaari		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P10 Korkeus
			
140	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P10 Kolmiloikka	
		
140	Onni Erkkilä		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P10 Junnukeihäs	
		
142	Joonatan Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
204	Elias Oittinen		Saarijärven Pullistus	
166	Iivari Tiihonen		Kangasniemen Kalske
	
T11 150m
			
132	Eeva Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
160	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire	
134	Iina Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
220	Pihla Mäkinen		Ylöjärven Urheilijat	
201	Meea Oikari		Saarijärven Pullistus	
125	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
133	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
200	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus	
181	Sani Vanhanen		Mikkelin Kilpa-Veikot
	
T11 60m aidat	
		
160	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire	
134	Iina Kellokoski		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
125	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
133	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
135	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T11 Pituus
			
132	Eeva Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
138	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
160	Nelli Flyktman		Kaipolan Vire	
202	Sara Haapakoski		Saarijärven Pullistus	
136	Pihla Hyyppä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
161	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire	
2	Iina Manner		Äänekosken Urheilijat	
139	Enni Mustaparta		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
201	Meea Oikari		Saarijärven Pullistus	
125	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
126	Iitu Riekkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
137	Ella Roimela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
133	Sofia Sauvala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
135	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
203	Iina Suomäki		Saarijärven Pullistus	
200	Aino-Maria Valkola	Saarijärven Pullistus	
181	Sani Vanhanen		Mikkelin Kilpa-Veikot
	
T11 Kuula
			
132	Eeva Alonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
138	Jenny Björkberg		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
15	Kiira Johansson		Heinolan Isku	
162	Fanni Jokela		Kaipolan Vire	
126	Iitu Riekkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
135	Essi Suni		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
203	Iina Suomäki		Saarijärven Pullistus
	
T11 1000m kävely
			
18	Maija Harju		Janakkalan Jana	
161	Eleonora Levaniemi	Kaipolan Vire
	
P11 150m
			
120	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
127	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
129	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
128	Kuura Mällinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
180	Juho Tonteri		Mikkelin Kilpa-Veikot	

P11 60m aidat
			
120	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
130	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
180	Juho Tonteri		Mikkelin Kilpa-Veikot	
186	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	

P11 Pituus
			
120	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
130	Olli Huttunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
129	Joel Myllyntaus		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
186	Joona Viitala		Petäjäveden Petäjäiset	

P11 Kuula	
		
127	Niilo Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
122	Leevi Kumpumäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P11 1000m kävely
			
199	Aapo Pimiä		Saarijärven Pullistus
	
T12 60m	
		
197	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus	
114	Lumi Harjulehto		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
158	Ella Hyppölä		Kaipolan Vire	
213	Iida Kastarinen		Tampereen Pyrintö	
109	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
123	Joanna Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
178	Silja Niemi		Mäntsälän Urheilijat	
124	Pihla Salmela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
106	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T12 1000m
			
114	Lumi Harjulehto		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
198	Mianna Liimatainen	Saarijärven Pullistus	
125	Erika Parkkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
175	Sara Rajaniemi		Lahden Ahkera	
159	Emma Ratia		Kaipolan Vire	
182	Celina Salonen		Nastolan Naseva	

T12 Korkeus
			
197	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus	
213	Iida Kastarinen		Tampereen Pyrintö	
178	Silja Niemi		Mäntsälän Urheilijat
	
T12 Kolmiloikka	
		
197	Senni Haapakoski	Saarijärven Pullistus	
213	Iida Kastarinen		Tampereen Pyrintö	
123	Joanna Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
124	Pihla Salmela		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
182	Celina Salonen		Nastolan Naseva	

T12 Junnukeihäs	
		
213	Iida Kastarinen		Tampereen Pyrintö	
198	Mianna Liimatainen	Saarijärven Pullistus	
178	Silja Niemi		Mäntsälän Urheilijat	
159	Emma Ratia		Kaipolan Vire	
126	Iitu Riekkinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P12 60m	
		
102	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
115	Paavo Heinisuo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
101	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
196	Patrik Kinnunen		Saarijärven Pullistus	
118	Matti Laiho		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
116	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
104	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
117	Elias Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P12 1000m
			
120	Vilho Hietala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
118	Matti Laiho		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
121	Eino Sajavaara		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
119	Tommi Sivill		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P12 Korkeus	
		
115	Paavo Heinisuo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
116	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
119	Tommi Sivill		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P12 Kolmiloikka		
	
115	Paavo Heinisuo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
101	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
196	Patrik Kinnunen		Saarijärven Pullistus	
118	Matti Laiho		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
116	Max Laurinmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
119	Tommi Sivill		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
117	Elias Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P12 Junnukeihäs
			
115	Paavo Heinisuo		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
122	Leevi Kumpumäki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
105	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
104	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
121	Eino Sajavaara		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T13 200m
			
108	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
109	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
94	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
189	Sofia Moreno		Pylkönmäen Yrittävä	
176	Janna-Juulia Mäenpää	Lappajärven Veikot	
178	Silja Niemi		Mäntsälän Urheilijat	
194	Tilda Pimiä		Saarijärven Pullistus	
110	Vilma Pykälinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
107	Matilda Ryyppö		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
106	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
84	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
7	Emmi Väänänen		Ähtärin Urheilijat
	
T13 60m aidat	
		
112	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
113	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
108	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
111	Iida Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
193	Lotta Perkiö		Saarijärven Pullistus	
165	Jonna Romo		Kangasniemen Kalske	
106	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
95	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T13 Seiväs
			
113	Aljona Karamzina	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
176	Janna-Juulia Mäenpää	Lappajärven Veikot
	
T13 Pituus
			
114	Lumi Harjulehto		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
112	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
108	Siiri Kihlman		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
109	Nea Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
189	Sofia Moreno		Pylkönmäen Yrittävä	
111	Iida Pentti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
110	Vilma Pykälinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
157	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire	
165	Jonna Romo		Kangasniemen Kalske	
107	Matilda Ryyppö		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
195	Milja Sarajärvi		Saarijärven Pullistus	
106	Hilla Savioja		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
84	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
95	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T13 Kuula
			
112	Pirkko Järvikylä	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
170	Minttu Järvinen		Keuruun Kisailijat	
178	Silja Niemi		Mäntsälän Urheilijat	
165	Jonna Romo		Kangasniemen Kalske	
7	Emmi Väänänen		Ähtärin Urheilijat
	
P13 200m
			
96	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
99	Tuisku Mällinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
80	Johannes Sell		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
100	Konsta Vuorela		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P13 60m aidat
			
12	Eelis Hynninen		Hartolan Voima	
96	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P13 Seiväs
			
12	Eelis Hynninen		Hartolan Voima	
98	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P13 Pituus
			
102	Hannes Bottas		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
101	Vilho Ketonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
96	Oliver Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
98	Lauri Lakanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
97	Veeti Pakkanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P13 Kuula
			
185	Jesse Lietsala		Oriveden Ponnistus	
103	Lenni Lindholm		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
105	Olli Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
104	Valtteri Paksuniemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T14 60m	
		
88	Helmi Arkilahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
76	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
89	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
82	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
90	Helmi Jauhiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
77	Emilia Kainulainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
188	Netta Kallio		Pylkönmäen Yrittävä	
64	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
75	Helmi Kiraly		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
65	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
91	Eerika Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
85	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
47	Eveliina Malinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
74	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
63	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
92	Elsa Pesonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
157	Kerttu Rantakangas	Kaipolan Vire	
87	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
86	Selma Seppälä		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
84	Pihla Tiihonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
83	Emma Toivonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T14 1000m
			
93	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
94	Christine Kuusisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
91	Eerika Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
92	Elsa Pesonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
192	Vilma-Riina Valkola	Saarijärven Pullistus	
191	Anni Vuori		Saarijärven Pullistus	

T14 Korkeus
			
89	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
82	Justine Hämäläinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
169	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat	
11	Viivi Kupiainen		Hartolan Voima	
85	Vilja Liimatainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
168	Sofia Niemi		Karhulan Katajaiset	
63	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
193	Lotta Perkiö		Saarijärven Pullistus	

T14 Kolmiloikka	
		
88	Helmi Arkilahti		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
76	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
89	Vilma Honkonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
90	Helmi Jauhiainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
93	Mette Jermoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
75	Helmi Kiraly		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
91	Eerika Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
63	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
17	Silja Peltola		Jämsänkosken Ilves	
92	Elsa Pesonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
87	Noora Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
69	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
216	Tytti Vilpakka		Vähänkyrön Viesti	
95	Eevi Ylitalo		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P14 60m	
		
59	Risto Hakkarainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
19	Luukas Kemppainen	Joutsan Pommi	
218	Eemil Kulmala		Vehmaisten Urheilijat	
60	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
219	Miro Mäkinen		Ylöjärven Urheilijat	
61	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
80	Johannes Sell		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P14 1000m
			
81	Luukas Kontro		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
219	Miro Mäkinen		Ylöjärven Urheilijat	

P14 Kolmiloikka	
		
60	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
61	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T15 200m	
		
70	Noora Anttila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
66	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
64	Hilma Kinnunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
65	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
6	Elena Ohra-Aho		Ähtärin Urheilijat	
63	Iida Pajunen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
67	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
69	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
179	Janina Vanhanen		Mikkelin Kilpa-Veikot	
68	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
71	Enni Viljanmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
T15 60m aidat
			
169	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat	
65	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
6	Elena Ohra-Aho		Ähtärin Urheilijat	
67	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
179	Janina Vanhanen		Mikkelin Kilpa-Veikot	
68	Minea Vertala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
71	Enni Viljanmaa		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
216	Tytti Vilpakka		Vähänkyrön Viesti
	
T15 Seiväs
			
169	Tuuli Järvinen		Keuruun Kisailijat	
217	Heidi Nyrhinen		Vähänkyrön Viesti	
72	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
73	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
69	Jenna Tuomaala		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

T15 Pituus	
		
78	Ronja Harju		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
76	Emmiina Hiltunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
77	Emilia Kainulainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
188	Netta Kallio		Pylkönmäen Yrittävä	
66	Jenni Kiminkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
75	Helmi Kiraly		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
65	Saga Koppeli		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
43	Petra Koskinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
74	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
73	Fiinu Puustinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
45	Riikka Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP
67	Mimmi Sihvonen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
48	Lilli Varila		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP

T15 Kuula
			
78	Ronja Harju		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
11	Viivi Kupiainen		Hartolan Voima	
74	Emmi Mäkäläinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
72	Nelli Pajula		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
79	Vera Vertanen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	UP

P15 200m
			
59	Risto Hakkarainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
19	Luukas Kemppainen	Joutsan Pommi	
57	Pyry Lahtinen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
58	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
56	Atte Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
8	Tommi Saarinen		Alavuden Urheilijat	

P15 60m aidat
			
60	Luukas Kyrönlahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
61	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	

P15 Seiväs
			
58	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P15 Pituus
			
218	Eemil Kulmala		Vehmaisten Urheilijat	
155	Tuomas Rauhala		Kaipolan Vire	

P15 Kuula
			
156	Franz Jokinen		Kaipolan Vire	
58	Joonas Lapinkero	Jyväskylän Kenttäurheilijat	
56	Atte Leppänen		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
61	Lassi Nalkki		Jyväskylän Kenttäurheilijat	
210	Paavo Puro		Suolahden Urho	
155	Tuomas Rauhala		Kaipolan Vire	
62	Lassi Salmi		Jyväskylän Kenttäurheilijat
	
P15 1000m kävely	
		
14	Miska Johansson		Heinolan Isku